Προτάσεις για καλοκαιρινές διακοπές

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
εμεις λεμε με την παρεα μου ή για σποραδες ή για καποιο νησι στον αργοσαρωνικο ωστε να μην ειναι πολυ μακρια...ποιο νησι θα μου προτεινατε;;;:)

σκιαθος
σπετσες :):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
σκιαθος
σπετσες :):)
οι φιλοι μου οι περισσοτεροι λενε σπετσες...αλλα εγω δεν ξερω κανενα απο αυτα τα νησια να πω την αληθεια.
βλεπω και εσυ σπετσες λες...συμφωνεις μαζι τους:Dεχεις παει;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Προτείνω ανεπιφύλακτα ΚΟΥΦΟΝΗΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Είναι ένα ήσυχο και μικρό νησί, με πανέμορφες παραλίες και αρκετά φθηνό :)
Για 2η συνεχόμενη χρονιά θα πάω! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
οι φιλοι μου οι περισσοτεροι λενε σπετσες...αλλα εγω δεν ξερω κανενα απο αυτα τα νησια να πω την αληθεια.
βλεπω και εσυ σπετσες λες...συμφωνεις μαζι τους:Dεχεις παει;;

εχουν παει οι γονεις μ κ δεν τους αρεσε..αλλα γνκ ακουγεται πλ :hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
εμ.... Εγω πορτηνω καποια μερη στα οποια εχω παει: Κερκυρα, Θασος, Σκοπελος, Χαλκιδικη, Κρητη...
εγω φετος θα πηγαινα Ροδο αλλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 333 μηνύματα.
για χαλκιδικη ποια μερη προτιματε;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
pit14 στο πρωτο ποδι δεν εχει τοσο πολυ νυχτερινη ζωη! ολο το τζερτζελο γινεται στο 2ο ! πηγα περυσι το καλοκαιρι στο πρωτο και δεν ειχε κατι το ιδιαιτερο ! αν θες νυχτερινη ζωη βουυυυυρ στο 2ο!!!!!!!

αντιθέτως, το 1ο θεωρείται πολύ κοσμοπολίτικο ενώ το 2ο για πιο ήσυχες καταστάσεις. πολύ clubbing στο πρώτο σε μέρη όπως καλλιθέα ή φούρκα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
8 μερες για να φυγωωωωωωωω!!!!::D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
8 μερες για να φυγωωωωωωωω!!!!::D:D:D:D
Τυχερή!!! που θα πας;; και γενικά τυχεροί όλοι όσοι θα πάτε διακοπες:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
Τυχερή!!! που θα πας;; και γενικά τυχεροί όλοι όσοι θα πάτε διακοπες:):)

παρο :D:D:D το γραφω κ πιο πανω!!!να σπασει λγ η ρουτινα!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Για ζευγαρακια ή ηρεμες διακοπες :Σκοπελος,Σαντορινη,Λευκαδα.
Για wild καταστασεις : Σκιαθος,Μυκονος(δεν μ'αρεσει),Ιος και λιγοτερο Χαλκιδικη και Παρο
Για τουριστριες :Oλο το ιονιο.
Αυτες ειναι οι προτασεις μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas211t

Νεοφερμένος

Ο kwstas211t αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Συμφωνώ με το Mr Blonde........... εγώ προσωπικά κανόνισα με τη παρεα για Ιο και Αγκίστρι -κάμπινγκ(όποιος ψήνεται ας έρθει χαλαρά θα πάμε ,τέλη ιουλίου:P))
ΚΑλές διακοπές σας εύχομαι....!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
παρο :D:D:D το γραφω κ πιο πανω!!!να σπασει λγ η ρουτινα!!!!!!
Πήγαν κάτι φίλες μου πέρυσι!γίνεται λίγο χαμός αλλά εντάξει μία χαρά είναι!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
μα χαμο θελουμε κι εμεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Θα πάμε Σκιάθο με φίλους. 30 Ιουλίου φεύγουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Συμφωνώ με το Mr Blonde........... εγώ προσωπικά κανόνισα με τη παρεα για Ιο και Αγκίστρι -κάμπινγκ(όποιος ψήνεται ας έρθει χαλαρά θα πάμε ,τέλη ιουλίου:P))
ΚΑλές διακοπές σας εύχομαι....!!!:D

Νομιζω πως ξερω για τι πραγμα μιλας...:D Μαλλον για Ιο-camping το ψηνω. . .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Νομιζω πως ξερω για τι πραγμα μιλας...:D Μαλλον για Ιο-camping το ψηνω. . .
Και σε camping θα την βγάλω-πάλι-..!:) Αλλά στην Αττική και συγκεκριμένα στη Βάρκιζα με την ΥΠΕΡΟΧΗ παραλία της..!!:clapup:
Δεν βαριέσαι..! Ότι έχει ο καθένας καλό είναι..!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
καλη διαθεση να υπαρχει κι ολα τ αλλα θα βρεθουν :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
χτες γυρισα απο Παρο..συστηνω ανεπιφυλακτα!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top