Αξέχαστες πλάκες-φάρσες που κάνατε ή σας έκαναν...

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Eγώ και μονόλεπτο να είναι το παίρνω γιατί νομίζω ότι είναι γούρι και αμα δεν το πάρω σημαίνει ότι "προσπερνάω την τύχη μου" (χαζές προκαταλήψειιιις, αλλά το κάνω)
Ενα πράμα σαν αυτό με το κομμωτήριο το κάνω σε αυτές που προσπαθούν να μου πουλήσουν αδυνάτισμα bodyline, συνδεση στο ίντερνετ και διάφορα τέτοια από το τηλέφωνο. Ειχε πάρει μια να μου πουλήσει τις νέες "μειωμένες" τιμές ΟΤΕ.
- Ναι, γεια σας, από τον ΟΤΕ καλώ να σας ενημερώσω για τα νέα προγράμματα
- Α, τον κλέφτη...ναι, για πείτε μου
- Εχμ, ναι. Λοιπόν, τώρα ο ΟΤΕ σας προφέρει *ο,τι προσφέρουν όλοι οι πάροχοι, αλλά στη διπλάσια τιμή* Είναι νέα ανταγωνιστική προσφορά
- Ωχ, φαντάζομαι ποσο ήταν η παλιά
- Εσείς έχετε ιντερνετ? Σε ποιόν πάροχο?
- Ναι, έχουμε τον *εταιρία* και πληρωνουμε *τα μισα*
- Αν ερθετε στον ΟΤΕ, σας δινουμε δώρο το router
- Πωπω, καταξοδευτήκατε. Λες και δεν έχουμε ήδη 5
- Ο ΟΤΕ όμως είναι πιό αξιόπιστος από τους άλλους
- Και πιό κλέφτης
- Οπως θέλετε, γεια σας

Δεν είναι ακριβώς φάρσα, αλλά εμένα μου άρεσε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
σφουγγαρι γεματο κιμωλια και με αυτο την εδρα και την καρεκλα της, σε καθηγητρια με αλλεργια στη κιμωλια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Aλλεργία στην κιμωλία? Πωπω, τώρα πιά κανείς δεν λέει "δεν μου αρέσει αυτό" αλλά "έχω αλλεργία σε αυτό".
Κάπου αλλού εδώ μέσα είχα γράψει ένα παρόμοιο, με έναν δάσκαλο που χρησιμοποίησα το δερμάτινο παλτό του για να σβήσω τον πίνακα και όταν το ανακάλυψε και φώναζε, το έριξα στην τουαλέτα να πλυθεί με το καζανάκι. Νομίζω είναι στο "σκανταλιές που κάναμε μικροί" (?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Ε το έβγαλα πολλές φωτοτυπίες, το κόλλησα παντού στο σχολείο (νύχτα έγινε αυτό) και την άλλη μέρα κάλεσα το 166 και τους είπα ότι μια καθηγήτριά μας έπαθε έμφραγμα δεν είναι καλά και να ρθουν να την πάρουν.

Απο που πηρες τηλεφωνο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Αχ κι όμως της άξιζε. Γιατί δεν μπορείς να το καταλάβεις από τις περιγραφές μου πόσο άδικη ήταν, έπρεπε να ήσουν εκεί να το ζήσεις. Να καταλάβεις, λίγο πριν την αποφοίτηση, είχαμε συνεννοηθεί όλα τα παιδιά να στείλουμε επιστολή στο Υπουργείο Παιδείας για την περίπτωσή της, αλλά μετά χαθήκαμε και δεν το κάναμε ποτέ.

Απο που πηρες τηλεφωνο?

Από τηλεφωνικό θάλαμο που είχαμε μέσα στο σχολείο.
Εμάς το σχολείο μας ήταν αθλητικό (και καλά ένα από τα πρότυπα σχολεία που υπήρχαν τότε) και αλλού έμπανες για την προσευχή και στο διάλειμμα αλλού έβγαινες. Δηλαδή έμπαινες στο χώρο που μαζευόμασταν για την προσευχή, πήγαινες για μάθημα και μετά στο διαλειμμα πήγαινες στο προαύλιο (που ήταν και τα κηδειόχαρτα!).

Παιδιά όσο και να σας φαίνεται κακόγουστη η πλάκα, πραγματικά το σέβομαι, απλα εγώ το χάρηκα πάρα πολύ, κι αν γυρνούσα το χρόνο πίσω, πάλι το ίδιο θα κανα. Γιατί όλοι νιώσαμε ότι πήραμε το αίμα μας πίσω, παρόλο που ποτέ κανείς δεν έμαθε ποιος το έκανε, ήταν πολύ χοντρό όλο αυτο που μας έκανε η καθηγήτρια για να το αφήσουμε έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Τεσπα καμια φορα τα παιδια σε αυτες τις ηλικιες βλεπουν δρακους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Τεσπα καμια φορα τα παιδια σε αυτες τις ηλικιες βλεπουν δρακους!!!

Μπορεί και να ταν έτσι. Μπορεί και να μην ήταν όμως.. Who knows...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Μπορεί και να ταν έτσι. Μπορεί και να μην ήταν όμως.. Who knows...


Κοιτα να δεις πως εχουν τα πραγματα.

Οταν ενας μαθητης αισθανεται οτι αδικειται απο καποιον καθηγητη του και μαλιστα για ενα τοσο σοβαρο θεμα, οπως σεξουαλικη παρενοχληση, πρεπει να ειναι 1000% σιγουρος και να εχει αποδειξεις για αυτα που κατηγορει τον καθηγητη του.


Το "μπορει να ηταν ετσι" και το "μπορει να μην ηταν" δεν παιζει.

Διοτι παιζονται και καριερες!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Κοιτα να δεις πως εχουν τα πραγματα.

Οταν ενας μαθητης αισθανεται οτι αδικειται απο καποιον καθηγητη του και μαλιστα για ενα τοσο σοβαρο θεμα, οπως σεξουαλικη παρενοχληση, πρεπει να ειναι 1000% σιγουρος και να εχει αποδειξεις για αυτα που κατηγορει τον καθηγητη του.


Το "μπορει να ηταν ετσι" και το "μπορει να μην ηταν" δεν παιζει.

Διοτι παιζονται και καριερες!!!!

Αρχικά να σου πω ότι σε διαβάζω αρχικά θυμωμένη, και δεν καταλαβαίνω το γιατί.
Αν σε ενόχλησα με κάποιο τρόπο, sorry κιόλας.
Εμείς είμασταν μια τάξη από 17χρονα, που ζούσαμε αυτό που περιέγραψα.
Δεν μας την έπεσε ποτέ η καθηγήτρια με την αυστηρή έννοια της λέξης (δηλαδή να μας κάνει ανήθικες προτάσεις επίσημες), απλά αν δεν της έκανες τα χατίρια, κι αυτό δεν ήταν μόνο να της δείξεις το σχέδιο του σουτιέν, αλλά και να σχολιάσεις μαζί της το κάθε τί, να είσαι φιλική μαζί της, να σου δίνει σοκολατάκια και να τα τρως όλα, ή ακόμα και να φοράς καρφιτσούλες στο κασκόλ όπως εκείνη (φορούσε κάτι καρφιτσούλες με κάτι μηλαράκια, κάτι μπανανίτσες, οπως τα μαγνητάκια που έχουμε στο ψυγείο), τότε για κάποιο λόγο σε έβαζε στη μαύρη λίστα και σου έβαζε χαμηλότερο βαθμό. Όχι τραγικά χαμηλότερο, αλλά χαμηλότερο. Εμάς αυτό που μας την έσπαγε περισσότερο απ όλα ήταν αυτό με τα σουτιέν.

Η πλακα ήταν πλάκα, δηλαδή δεν της κάναμε κάτι επίσημο, παρόλο που το σχεδιάζαμε.
Μετά χαθήκαμε, και όντως δεν είχαμε και στοιχεία.

Ομως για να χαλαρώσεις, να σου πω ότι όχι μόνο δεν έπαθε κάτι η καριέρα της, αντίθετα 2 χρόνια μετά έγινε και λυκειάρχης. Και εξαιτίας αυτής της πλάκας, όλοι μα όλοι οι καθηγητές την νταντεύανε μετά.
Δηλαδή της μιλούσαν πιο όμορφα κτλ, μόνο και μόνο για το σοκ που είχε περάσει.

Αυτό που κατάφερα με την πλάκα, ήταν ότι κατάλαβε ότι για εμάς δεν ήταν φυσιολογικό αυτό που έκανε.
Όντως μετά από την πλάκα, τα σταμάτησε όλα αυτά.

Τώρα αν εσύ το βλέπεις αλλιώς, ή θεωρείς ότι εξαιτίας μου κινδύνεψε η καριέρα ενός ανθρώπου, είνα δικαίωμά σου και είναι σεβαστό. Αλλά κι εγώ διαφωνώ και πρέπει κι αυτό να είναι σεβαστό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Gilda εχω πολλα να πω για τις σχεσεις εκπαιδευτικων-μαθητων αλλα θα ξεφυγουμε απο το θεμα.
Που ηδη ξεφυγαμε.

Ισως σε καποιο αλλο θρεντ!

Nothing personal.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Gilda εχω πολλα να πω για τις σχεσεις εκπαιδευτικων-μαθητων αλλα θα ξεφυγουμε απο το θεμα.
Που ηδη ξεφυγαμε.

Ισως σε καποιο αλλο θρεντ!

Nothing personal.
:)

Αν δεν υπάρχει τέτοιο θέμα, ας το ανοίξουμε. Θα χει ενδιαφέρον. Είχαμε κι άλλους περίεργους καθηγητές, στους οποίους βέβαια δεν κάναμε πλάκα, αλλά ήταν πολύ μπουμπούκι το σχολείο μας και είχε όλη την αφρόκρεμα των καθηγητών (τρομάρα τους).

:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Aλλεργία στην κιμωλία? Πωπω, τώρα πιά κανείς δεν λέει "δεν μου αρέσει αυτό" αλλά "έχω αλλεργία σε αυτό".
Κάπου αλλού εδώ μέσα είχα γράψει ένα παρόμοιο, με έναν δάσκαλο που χρησιμοποίησα το δερμάτινο παλτό του για να σβήσω τον πίνακα και όταν το ανακάλυψε και φώναζε, το έριξα στην τουαλέτα να πλυθεί με το καζανάκι. Νομίζω είναι στο "σκανταλιές που κάναμε μικροί" (?)

:loltooth: να σημειωσω οτι φοραγε και μαυρο παντελονι:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Εμενα το καλό μου το παιδί είχε κάνει το εξής ωραίο στα μαγαζιά: είχαμε πάει στο Χόντο να πάρει αντιηλιακό και πήγαμε σε σταντ γνωστής εταιρίας (από αυτα που έχουν τις σνομπ αισθητικούς από πάνω). Ο boyfriend λοιπόν πλησιάζει σοβαρός και ρωτάει: "έχετε αντιηλιακά για τη μούρη?" Τον κοιτάει η μαντάμ σουσου περίεργα και του λέει "βεβαίως, δείτε αυτό που έχει SPF60 και υαλουρονικό οξύ". Τότε το παίρνει, το κρατάει ατσούμπαλα και ρωτάει ακόμα πιό σοβαρά: "είναι σίγουρα καλό για τη μούρη ε? Γιατί δεν το έχει ζωγραφιά απ εξω". Αυτή σίγουρα έβριζε απο μέσα της και θα σκεφτοταν ότι έμπλεξε με βλάχο, αλλά πριν προλάβει να μιλήσει εγώ δεν άντεξα και γέλασα οπότε το χάλασα. :redface: Πάντως το πήρε το αντιηλιακό.

Α, και πιό μικρή όταν γύρναγα από τη θάλασσα ψέκαζα με αντιηλιακό λάδι το πόμολο της πόρτας του σπιτιού και του αυτοκινήτου ενός σπαστικού γείτονα. Μετα άνοιγα την μπαλκονόπορτα και περίμενα να τον ακούσω να σιχτιρίζει.

Καλά αυτό με το αντιηλιακό και τη φράση με τη μούρη, θα θελα να μουν σε μια γωνιά να το έβλεπα.. Να έβλεπα το ύφος της πωλήτριας δηλαδή.. Του σπαστικού γείτονα το ύφος δεν θα θελα να το βλέπω, φοβάμαι!!!

Ο γιος μου έκανε το εξής απίστευτο:
Είχε εντοπίσει ένα τσιγγούνη δάσκαλο και κόλλησε με κόλλα στιγμής ένα ευρώ στο πάτωμα του σχολείου.
Αυτός το βλέπει, προσπαθεί να το ξεκολλήσει με τον αναπτήρα, δε βγαίνει. Φεύγει τρέχοντας και βρίσκει ένα ψαλίδι. Γονατίζει και μετά από προσπάθεια ξεκόλλησε το ευρώ! Αυτό ήταν πριν τις περικοπές στους μισθούς...... τώρα θα γονάτιζε και για δίλεπτο!

Καλά αυτός ο δάσκαλος είναι να τον κάνει κανεις γελοιογραφία. Μπροστά στα παιδιά? Δεν ντράπηκε? Φαντάζεσαι από μια γωνιά να του φώναζαν "Τσιφούτηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη???"..

Eγώ και μονόλεπτο να είναι το παίρνω γιατί νομίζω ότι είναι γούρι και αμα δεν το πάρω σημαίνει ότι "προσπερνάω την τύχη μου" (χαζές προκαταλήψειιιις, αλλά το κάνω)
Ενα πράμα σαν αυτό με το κομμωτήριο το κάνω σε αυτές που προσπαθούν να μου πουλήσουν αδυνάτισμα bodyline, συνδεση στο ίντερνετ και διάφορα τέτοια από το τηλέφωνο. Ειχε πάρει μια να μου πουλήσει τις νέες "μειωμένες" τιμές ΟΤΕ.
- Ναι, γεια σας, από τον ΟΤΕ καλώ να σας ενημερώσω για τα νέα προγράμματα
- Α, τον κλέφτη...ναι, για πείτε μου
- Εχμ, ναι. Λοιπόν, τώρα ο ΟΤΕ σας προφέρει *ο,τι προσφέρουν όλοι οι πάροχοι, αλλά στη διπλάσια τιμή* Είναι νέα ανταγωνιστική προσφορά
- Ωχ, φαντάζομαι ποσο ήταν η παλιά
- Εσείς έχετε ιντερνετ? Σε ποιόν πάροχο?
- Ναι, έχουμε τον *εταιρία* και πληρωνουμε *τα μισα*
- Αν ερθετε στον ΟΤΕ, σας δινουμε δώρο το router
- Πωπω, καταξοδευτήκατε. Λες και δεν έχουμε ήδη 5
- Ο ΟΤΕ όμως είναι πιό αξιόπιστος από τους άλλους
- Και πιό κλέφτης
- Οπως θέλετε, γεια σας
Δεν είναι ακριβώς φάρσα, αλλά εμένα μου άρεσε.

Κι εγώ αν βρω κέρμα κάτω το παίρνω, αλλά έχω μια περίεργη συνήθεια. Το κρατάω, όχι στο πορτοφόλι για να μην μπλεχτεί με τα άλλα κέρματα, και το δίνω στον πρώτο ζητιάνο που θα συναντήσω. Σαν να είμαι κούριερ της τύχης.
Αυτό με τα τηλέφωνο μου το χε κάνει κι εμένα μια κοπέλα. Με είχε πάρει να μου πει το εξής "Καλημέρα κυρία μου. Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι σε όλη την Ελλάδα, ο ΟΤΕ αλλάζει και γίνεται Τελλάς. Για τυπικούς λόγους θα χρειαστούμε δύο πρόσφατους λογαριασμούς του ΟΤΕ και την ταυτότητά σας!". Καλά το τί άκουσε δεν περιγράφεται.

Aλλεργία στην κιμωλία? Πωπω, τώρα πιά κανείς δεν λέει "δεν μου αρέσει αυτό" αλλά "έχω αλλεργία σε αυτό".

Ακόμα και στα εστιατόρια, ακούς κάτι πράγματα, του στυλ "Είμαι αλλεργική στον μαιντανό, μη μου βάλετε!"

:loltooth: να σημειωσω οτι φοραγε και μαυρο παντελονι:whistle:

Όχι πια.....!!! :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*metal fairy*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
2-3 φαρσες τις εχω κανει και εγω σαν παιδακι...αλλα οχι κατι συμαντικο...

ειχαμε γλωσσα -με μια αντιπαθεστατη καθηγητρια, που σε οποιον ξεχνουσε το βιβλιο του εβαζε απουσια-και ειχαμε συνενοειθει να μην βγαλει κανεις βιβλιο -εκτος απο τα παιδια του 20, που δεν ειθελαν-.''βγαλτε τα βιβλια σας'' λεει και τοτε αρχιζουμε...''το ξεχασα σπιτι κυρια''ελεγαν μερικοι''μου το πηρε η μεροπη (π.χ.)''ελεγαν αλλοι, και μερικοι ελεγαν μπουρδες τιπου ''το εφαγε ο σκυλος μου!/επεσε στην τουαλετα'':D

μια αλλη φορα με πηρε τηλεφωνο μια κοπελα απο το σχολειο και το συκονει η κολιτη μου αλλαζει την φονη της και ακολουθει ο εξης διαλογος...
-hello.Eve is now in the pool, can not talk to you
-Who are you?
-i am Avril.who are you?!
-Avril????
-yeah!you know....Avril ramona lavigne...
-you kidding me?
-No time to dalliance! have to go to record a song!bye!

απο τοτε δεν με εχει παρει τηλεφωνο.:D:D:D

α, εχω κανει και εγω αυτο με το νομισμα σε εναν γειτονα....με την μονη διαφορα οτι εγω το κολισα στο ταβανι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Καλά βρε θηρίο, πως κατάφερες να το κολλήσεις στο ταβάνι?
Και ακόμα σημαντικότερο, πως κατάφερες το "θύμα" σου να κοιτάξει το ταβάνι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*metal fairy*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Καλά βρε θηρίο, πως κατάφερες να το κολλήσεις στο ταβάνι?
Και ακόμα σημαντικότερο, πως κατάφερες το "θύμα" σου να κοιτάξει το ταβάνι?

με σκαλα.

για να προσεξει το νομισμα ειχα βαλει την μικρη μου αδερφη -7 χρωνων- να στεκεται εκει και να κοιταει το ταβανι.οταν μπηκε στον διαδρομο η μηκρη ειπε ''κριμα που δεν μπορω να το φτασω...καλα δεν πειραζει.'' ωστε να την ακουσει, και νομιζω οτι πετιχε γιατι μετα ο γειτονας προσπαθουσε να ξεκολισει το νομισμα ανεβασμενος σε μια σκαλα.:D:D:Dειμαι μεγαλοφυηα (και ψωνιο):D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Ωραίο πάντως. Και το έκανες στο σπίτι του γείτονα? Πως κατάφερες να μπεις μέσα? Αυτός δεν παραξενεύτηκε που είδε μέσα την αδελφούλα σου?
Πάντως ωραία πλάκα ακούγεται, θα χε κουφαθεί ο γείτονας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*metal fairy*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Ωραίο πάντως. Και το έκανες στο σπίτι του γείτονα? Πως κατάφερες να μπεις μέσα? Αυτός δεν παραξενεύτηκε που είδε μέσα την αδελφούλα σου?
Πάντως ωραία πλάκα ακούγεται, θα χε κουφαθεί ο γείτονας.

μενει στο σπιτι απο πανω μας.εχουμε τον ιδιο διαδρομο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
μενει στο σπιτι απο πανω μας.εχουμε τον ιδιο διαδρομο :D

Αααααααα άρα το κάνατε στον κοινόχρηστο διάδρομο.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
    • *
  • Φορτώνει...
Top