Μιλάτε με αγνώστους;

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Έχει τύχει πολλές φορές να πιάσω κουβέντα με άγνωστους.Το πρώτο βήμα δεν πιστεύω να το έχω κάνει ποτέ. Πάντα ξεκινάνε οι άλλοι και δεν έχω πρόβλημα να μιλήσουμε.Άντρες,γυναίκες και με τα δύο φυλά έχω ανοίξει συζήτηση.Ασχέτως αν είναι εμφανίσιμοι ή όχι,δεν με ενδιαφέρει καθόλου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Αν και δεν το επιδιώκω πάντα εγώ, σχεδόν πάντα θα πιάσω κουβέντα με κάποιον/-α, για το οτιδήποτε. Συνήθως μου μιλάνε, ειδικά όταν με βλέπουν σαν χαμένη να ψάχνω που θα πάω κτλ αλλά έχει τύχει να ακούσω να σχολιάζουν τη μηχανή μου και πιάνω εγώ κουβέντα (μη χάσω :p). Αν είναι και ωραίος που είπαν παραπάνω, λαχειο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Η μαμά μου μου έχει πεί να μήν μιλάω με αγνώστους:redface:






Για αυτό πρώτα ρωτάω το ονομά τους:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.
Κι εμένα μ' αρέσει η ψιλή κουβεντούλα με αγνώστος.... κάποιες φορές περισσότερο κι από το κανονικό....

Παράδειγμα: Αν έχω κέφια μπορώ άνετα να πιάσω κουβέντα με την γιαγιά που έχει κάτσει δίπλα μου στο ΚΤΕΛ και να την αφήνω να μιλάει ασταμάτητα και απλά να την κοιτάζω και να βλέπω πόσο το ευχαριστιέται που βρήκε έναν άνθρωπο να μιλήσει. "Ναι το συζητάτε, σκέτο κλέψημο το εισητήριο", "Αχ έτσι είναι, αχαριστία.", "Μη μου πείτε, μόνο 5 ευρώ από την λαική?"

ξέρω η περίπτωση μου είναι ιδιόμορφη.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Εγώ είμαι καμμένη περίπτωση. Μιλάω σε όλο τον κόσμο. Μα σε όλο τον κόσμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Εγώ είμαι καμμένη περίπτωση. Μιλάω σε όλο τον κόσμο. Μα σε όλο τον κόσμο.


και εγω το ιδιο.
η αγαπημενη μου τακτικη ειναι
να χρησιμοποιω ψευτο-λογιες φρασεις
και να κλεινω τη συζητηση με το
"φιλε μηπως εχεις ενα ευρω;"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Πλάκα πλάκα δίκιο έχεις.
Αυτοί που μιλάνε κυριολεκτικά σε όλους, είναι οι ζητιάνοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Σπάνια μιλάω (πέρα από τα τυπικά) με αγνώστους.
1 φορά μου έχει τύχει να μιλήσω αρκετά (3,5 ώρες) με μία κοπέλα καθώς ταξίδευα με το ΚΤΕΛ, 3-4 φορές μέσα σε αστικό κοκ.
Δεν ξέρω γιατί δεν μιλάω και πολύ. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Πολύ συχνά. Από απλές ερωτήσεις μέχρι φιλοσοφική συζήτηση. Εχει πλάκα...μάλιστα έτσι γνώρισα 1 φίλη και 1 φίλο που κάναμε πολλή παρέα αργότερα. Από την άλλη, μπορεί να πέσεις και σε κανέναν ανώμαλο αλλά τότε ήμουν πολύ λιγότερο επιφυλακτική και αισιόδοξη. Τώρα δεν νομίζω να γινόταν κάτι τέτοιο. Αλλά το μπλαμπλα είναι πάντα μπλαμπλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Αναλογως τις ορεξεις μου:P
Γενικότερα, ναι, δεν έχω απολύτως κανένα πρόβλημα, είμαι εκ χαρακτήρος κοινωνική, δραστήρια κι επικοινωνιακή. Εκτός απο ορισμένες φάσεις, που όχι με αγνώστους μόνο δε θέλω κουβέντα, αλλά ούτε με γνωστούς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
Όλα τα άτομα στα οποία μιλάμε σήμερα, κάποτε μας ήταν άγνωστα.
Συνήθως ναι μιλάω, διότι αν δεν μιλούσα και με κανέναν δεν θα γνώριζα και κανέναν. Ανάλογα τις συνθήκες βέβαια, την ψυχική διάθεση κλπ.
Εκεί που δεν μιλάω με τπτ είναι με ηλικιωμένους στο λεωφορείο που μαλώνουν για τα πολιτικά :) (κλασικό φαινόμενο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Ναι το κανω.Το κακο ειναι οτι πολλοι δεν ειναι τοσο προθυμοι και σε κοιτανε μ ενα βλεμμα υποτιμητικο, σημαδι οτι πρεπει να το κλεισεις.
Αλλα γενικα εχει φαση,ειναι ωραιο να γνωριζεις ανθρωπους εστω και κατω απο τις πιο περιεργες συνθηκες η στο ακυρο μερος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Όχι,φοβάμαι.Μπορεί πίσω από ένα username να κρύβεται κανένας ανώμαλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas365

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι πως είναι δύσκολο να εμπιστευτείς, κατά την άποψή μου, κάποιον. Αλλά κάπως πρέπει και να γνωριστείς.
Προσωπικά ΝΑΙ μιλάω με αγνώστους, πάντοτε βέβαια με κάποιες επιφυλάξεις και πάντοτε θέτοντας όρια στη συζήτηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

klara!!

Νεοφερμένος

Η klara!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
οχι. αν μου μιλησουν αυτοι ναι τοτε συνεχιζω την κουβεντα και ειμαι πολυ ευχαριστη στη κουβεντα αλλα σπανια θα μιλησω εγω πρωτη, μπορει να το κανω για να ρωτησω που ειναι καποιο μερος η κατι ασχετο κατα τ αλλα οχι. αλλα ειμαι παντα ευγενικη και χαμογελαστη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Αναλογα εαν η συζητηση οδηγησει στο επιθυμητο αποτελεσμα
if you know what i mean
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αν μου δωσουν καραμελες οχι
τις συχαινομαι..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρία Χανιά

Νεοφερμένος

Η Μαρία Χανιά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
^ Χαχα! :D Εε...Δεν καταλαβαίνω. Ποιο το νόημα να -μη- μιλήσεις σ' έναν άγνωστο απλά και μόνο για να υπάρξει αυτό το "είσαι άνθρωπος,είμαι άνθρωπος,κοίτα είμαστε το ίδιο! :)" στην ατμόσφαιρα; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Αν και δεν είμαι στην κορυφή της κοινωνικότητας σαν άτομο, ναι αν τύχει και έχω όρεξη μιλάω. Δεν το βρίσκω κακό, άλλωστε, τι είχες τι έχασες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top