Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
αυτο καταλαβα, απλα δυσκολευομαι να το δεχτω...αντι να περναω καλα ,ειμαι πολυ μελαγχολικη....:/:
Ασε στην ακρη αυτες τις σκεψεις, βγες εξω και θα δεις ποσες παρεες εχει εκει εξω! Και καποια στιγμη θα βρεις και τους καταλληλους φιλους!
[FONT=&quot]Sonia δεν πρέπει να είσαι μελαγχολική. Τι πάει να πει που έχασες αυτές τις κοπέλες που όντως δεν ήταν φίλες σου; Δεν έχεις άλλους ανθρώπους; Δεν έχεις την οικογένειά σου; Μπορείς να κάνεις τόσα και τόσα πράγματα μαζί τους και να νιώσεις πολύ καλύτερα γιατί αυτοί είναι όντως άνθρωποι που νοιάζονται για τη Sonia. Θα χάσεις ένα από τα καλύτερα καλοκαίρια σου για βλακείες; Όχι πες μου. [/FONT][FONT=&quot]:P

Dark_Kronos συμφωνώ μαζί σου αν και ξέρεις δεν είναι και τόσο εύκολο σε μια μικρή κοινωνία. Δεν μπορεί να βγει στα μέρη που πχ είναι αυτές οι ''φίλες'' της και να πιάσει άλλους και να πει ''θέλετε να κάνουμε μια νέα παρέα;''. Ανθρώπους που γνωρίζεις ήδη και δεν είστε αυτό που λέμε/λένε φίλοι δεν μπορείς ξαφνικά να τους πλησιάσεις και να κολλήσεις μαζί τους. Εκτός βέβαια αν το φέρουν τίποτα συγκυρίες και καταστάσεις οπότε αλλάζει το πράγμα. Για αυτό όπως της είπαν ήδη πιο τυχερή θα σταθεί με την είσοδό της στο πανεπιστήμιο μιας και μόνο νέες γνωριμίες θα κάνει.

Sonia σκέψου άτομα/συμμαθητές που μιλούσατε που ίσως δεν βγαίνουν πολύ, που ίσως βγαίνατε παλιά και μετά κάπως ξεκόψατε πχ λόγω χρόνου, κάποιους καλούς γνωστούς σου, ξαδέλφια σου, γείτονες κλπ και επικοινώνησε μαζί τους και βγείτε. Πάντα υπάρχουν τρόποι αλλά με σταυρωμένα χέρια και αφήνοντας την παρούσα κατάσταση να μας παρασύρει τίποτα δεν αλλάζει.[/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
...απενταροσυνης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TaSsa

Νεοφερμένος

Η TaSsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
φαση...τι φαση...χμμμ...το βρηκα!
ειμαι στη φαση 'i want more beer dude'
απο την αρχη του καλοκαιριου..με το τελειωμα της εξεταστικης..
αν θελω να περασει??....μαλλον οχι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Στη φάση που κάνω υπομονή. Πολύ υπομονή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Immortalia12

Νεοφερμένος

Η Immortalia12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Σε φάση η μπύρα να ρέει σα νερόοοοοο! + Ανασφάλειας για το άμεσο και έμμεσο μέλλον (για αυτό και η μπύρα) + ερωτηματικών (όπως κάθε καλοκαίρι).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Στη φάση που ανεβάζω συνεχώς τον πήχη.. Όλο λέω να ηρεμήσω λίγο και όλο ξεκινάω κάτι εκθετικά πιο δύσκολο.. πφφ.. Ανθρώπινο ανικανοποίητο..

Είναι ωραίο μετά απο καιρό να ανατρέχεις στο παρελθόν και να συγκρίνεις την ζωη σου τότε και τώρα.
Ο πήχης ανέβηκε αρκετά ψηλά τον περάσαμε με πολλές δυσκολίες και πλέον.. αναζήτηση για νέες προκλήσεις!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Αααααααααααααλλη φαση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
π/6 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
Τελμα!!!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
ονειροπόλησης κι αναμονής..; :yes: ... :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
οχι και στην πιο top... Λιγο η μετακομιση... Λιγο τα προβληματα μου..... Ολα ειναι μπερδεμενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tania_K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Εγώ είμαι 17 σε ενάμιση μήνα δλδ και νομίζω ποτέ δεν ήμουν σε καλή φάση.
Ίσως ακούγομαι μίζερη και ναι είμαι αλλά δεν ένιωσα ποτέ ότι είμαι σε καλή περίοδο.
Αυτή τη στιγμή βρίσκομαι σε φάση που δεν μαρέσει τίποτα πάνω μου. που ζηλεύω τις φίλες μου. Που ξεκινάει η τρίτη λυκείου και ένα λέω ότι είμαι διατεθημένη να κάνω θυσίες δεν διαβάζω.

Γενικά θέλω να νιώσω πιο ελεύθερη. Να πω έχω μία βδομάδα να ασχοληθώ :/:με ότι θέλω να είμαι ότι θέλω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*metal fairy*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
χαλαρη...:sleep: :yawn: :yawn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Έχω τόσα πράγματα στο μυαλό μου,που μερικές φορές σκέφτομαι οτι δε θα μου φτάσει 1 ζωή για να τα πραγματοποιήσω !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Πως είναι η Polymnia? Ε, το ακριβώς ΑΝΤΊΘΕΤΟ!
Πιο βαρετή περίοδο δεν είχα ποτέ ξανά :sleep:
Το σενάριο είναι το ίδιο κάθε μέρα, ξυπνάω στις 9,τρώω και φτιάχνω καφέ, βλέπω αγγελίες για δουλειά, παίρνω τηλέφωνα, τρώω άκυρα,λιώνω στο pc μέχρι το απόγευμα,βλέπω τηλεόραση, στον ενδιάμεσο αλλάξω και καναπέ για να σπάει η ρουτίνα,τρώω, ξανά pc και λιώσιμο μέχρι τις 3-4 το βράδυ.....
και ξανά από την αρχή το ίδιοοοοο.........
πφφφφφ :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Είμαι ανύπαντρη εκ πεποιθήσεως, όχι γιατί απορρίπτω το θεσμό του γάμου, αλλά αφενός διότι τα όνειρα που έχω για τη ζωή μου θα καταστραφούν με ένα γάμο. Ως γνήσια γεροντοκόρη ψάχνω για γάτα. :D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

snookeraas

Νεοφερμένος

Ο snookeraas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Στην χειροτερη....Μονος στην αθηνα....Χωρις φιλους γιατι εχουν φυγει ολοι μετα την εξεταστικη.Χωρις τπτ να εχω να κανω εκτος απο το να καθομαι στο βρωμοpc , χωρις κανενα για παρεα ουτε καν για ταινια..... boring boring boring....ααααα kai miserable :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
δυστυχώς για κάποιους από μας που μένουμε στην πόλη κάπως βαρετά είναι...
οι περισσότεροι φίλοι μας την έχουν κάνει για διακοπές ή γύρισαν στα χωριά τους.. υπομονή.. ο Σεπτέμβρης έρχεται μαζί με την εξεταστική :/: :P και τους φίλους μας :D
ως τότε ας απολαύσουμε τον Αύγουστο.. όταν αρχίσουμε πάλι να έχουμε πολλές υποχρεώσεις ίσως τον νοσταλγήσουμε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Στην χειροτερη....Μονος στην αθηνα....Χωρις φιλους γιατι εχουν φυγει ολοι μετα την εξεταστικη.Χωρις τπτ να εχω να κανω εκτος απο το να καθομαι στο βρωμοpc , χωρις κανενα για παρεα ουτε καν για ταινια..... boring boring boring....ααααα kai miserable :P

δυστυχώς για κάποιους από μας που μένουμε στην πόλη κάπως βαρετά είναι...
οι περισσότεροι φίλοι μας την έχουν κάνει για διακοπές ή γύρισαν στα χωριά τους.. υπομονή.. ο Σεπτέμβρης έρχεται μαζί με την εξεταστική :/: :P και τους φίλους μας :D
ως τότε ας απολαύσουμε τον Αύγουστο.. όταν αρχίσουμε πάλι να έχουμε πολλές υποχρεώσεις ίσως τον νοσταλγήσουμε! :P

αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top