Προτάσεις για καλοκαιρινές διακοπές

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
καλη διαθεση να υπαρχει κι ολα τ αλλα θα βρεθουν :)

Αυτο ειναι το δυσκολο! οχι γκρινια και τα ολα θα ερθουν. . .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Εγώ θα πάω Χαλκιδική τον Αύγουστο.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Πάω Πολύχρονο την Παρασκευή :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xx-Giota-xX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Παιδιά φέτος το καλοκαίρι μου μέχρι στιγμής είναι ακριβώς αντίθετο από το περσινό! Πέρυσι μετά τις πανελλήνιες που όλοι ξεσάλωναν και περνούσαν καλά εμένα μου έτυχαν χίλια δυό στραβά :( Τέσπα περασμένα ξεχασμένα...
Στο θέμα τώρα:
Σήμερα με πήρε τηλ ένα φιλαράκι και μου είπε πως θα πάνε RIVER PARTY στο Νεστόριο,Καστοριά και τις 5 ημέρες με το κάμπινγκ κ συναυλίες(50 ευρά μόνο)...η αλήθεια είναι ότι έχω ακούσει διάφορα περί μπάφο και γενικά ότι έχει πολύ βρωμιά και κυριολεκτικά και μεταφορικά...Κολλήματα δεν έχω και γουστάρω τη φάση κάμπινγκ άσχετα αν από πλευράς συναυλιών του RIVER είμαι μίλια μακριά.Θα είμαστε γύρω στα 5 άτομα 4 κορίτσια κ 1 αγόρι :whistle:
Έχει πάει κανείς από εσάς RIVER PARTY?Γενικά αξίζει ή να οργανώσουμε για κάπου αλλού κάμπινγκ πχ Ποσείδι ?Πλίζ ότι ξέρετε θ με βοηθούσε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Παιδιά φέτος το καλοκαίρι μου μέχρι στιγμής είναι ακριβώς αντίθετο από το περσινό! Πέρυσι μετά τις πανελλήνιες που όλοι ξεσάλωναν και περνούσαν καλά εμένα μου έτυχαν χίλια δυό στραβά :( Τέσπα περασμένα ξεχασμένα...
Στο θέμα τώρα:
Σήμερα με πήρε τηλ ένα φιλαράκι και μου είπε πως θα πάνε RIVER PARTY στο Νεστόριο,Καστοριά και τις 5 ημέρες με το κάμπινγκ κ συναυλίες(50 ευρά μόνο)...η αλήθεια είναι ότι έχω ακούσει διάφορα περί μπάφο και γενικά ότι έχει πολύ βρωμιά και κυριολεκτικά και μεταφορικά...Κολλήματα δεν έχω και γουστάρω τη φάση κάμπινγκ άσχετα αν από πλευράς συναυλιών του RIVER είμαι μίλια μακριά.Θα είμαστε γύρω στα 5 άτομα 4 κορίτσια κ 1 αγόρι :whistle:
Έχει πάει κανείς από εσάς RIVER PARTY?Γενικά αξίζει ή να οργανώσουμε για κάπου αλλού κάμπινγκ πχ Ποσείδι ?Πλίζ ότι ξέρετε θ με βοηθούσε!

κοιτα εγω ειχα παει σε ριβερ παρτυ περυσι το καλοκαιρι στην Ακρατα, και ηταν πολυ ωραια! βεβαια ειναι αναλογα και το στυλ σου, δηλαδη εμενα η φαση μπαφος και underground μουσικη, σε συνδυασμο με λιγο "κακο κοσμο" δε με χαλαει;) τωρα εσυ ξερεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xx-Giota-xX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
κοιτα εγω ειχα παει σε ριβερ παρτυ περυσι το καλοκαιρι στην Ακρατα, και ηταν πολυ ωραια! βεβαια ειναι αναλογα και το στυλ σου, δηλαδη εμενα η φαση μπαφος και underground μουσικη, σε συνδυασμο με λιγο "κακο κοσμο" δε με χαλαει;) τωρα εσυ ξερεις

Χαχα ούτε εγώ έχω κάποιο πρόβλημα...πιο πολύ με προβληματίζουν τα περί υγιεινής μωρέ...Πχ ένας ξάδερφός μου πήγε πέρυσι κ μ είπε ότι κάτι κοπέλες ήταν τόόόσο ζάντα που άλλαζαν σερβιέτα μπροστά σε όλους ή ότι μέσα στις ντουζιέρες είχε από προφυλακτικά μέχρι σκ@τ@ σκύλου:P:P Έλεος που τα λέω αλλά θέλω να σου δώσω να καταλάβεις τι εικόνα μου έχουν δώσει...Όσο για τη μουσική δεν είναι καθόλου underground:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
κοιτα εγω ειχα παει σε ριβερ παρτυ περυσι το καλοκαιρι στην Ακρατα, και ηταν πολυ ωραια! βεβαια ειναι αναλογα και το στυλ σου, δηλαδη εμενα η φαση μπαφος και underground μουσικη, σε συνδυασμο με λιγο "κακο κοσμο" δε με χαλαει;) τωρα εσυ ξερεις

Είχε ρίβερ πάρτυ η Ακράτα; έχουμε προοδεύσει τελικά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Παιδια το river party ειναι ενα!...Νεστοριο Καστοριας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

klara!!

Νεοφερμένος

Η klara!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
θα παω κι εγω στο ριβερ!!! τελεια θα ειναι!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Παιδια θα παει κανεις Ιο;
Καλοδεχουμενες συμβουλες απο βετερανους του νησιου...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A.A

Νεοφερμένος

Η Αριάδνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Λοιπόν μπορείς να έρθεις εδώ στην Σάμο μικρές αποστάσεις και ότι άλλο έχεις ζητήσει!!!!!!!!!!! Νομίζω πως είναι καλά!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Γεια σας .
Εχω ενα προβληματισμο και θελω αποψεις. Στο camping που θα παω υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να υπαρχουν και κλεφτρονια. Πως θα μπορουσα να προστατεψω καπως τα πραγματα μου; Σκεφτομαι για κανενα λουκετακι αλλα και παλι ....

Καποια πιο αποτελεσματικη ιδεα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

klara!!

Νεοφερμένος

Η klara!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
μην παρεις πολλα πραγματα μεγαλης αξιας μαζι σου. δηλαδη μονο κινητο παρε και λεφτα τα οποια θα τα χεις πανω σου συνεχως η θα τα βαλεις μεσα σε πετσετες κ ρουχα δε νομιζω να κλεψει κανεις ρουχα ε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Σττν Ιο διαβασα σε ενα site με camping οτι κλεβανε πετσετες και παντοφλες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Γεια σας .
Εχω ενα προβληματισμο και θελω αποψεις. Στο camping που θα παω υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να υπαρχουν και κλεφτρονια. Πως θα μπορουσα να προστατεψω καπως τα πραγματα μου; Σκεφτομαι για κανενα λουκετακι αλλα και παλι ....

Καποια πιο αποτελεσματικη ιδεα;

Η αρχή που μου έχουν πει για τα κάμπινγκ είναι μία: Έτσι και βάλεις λουκέτο ή κλειδαριά σε βαλίτσα/σκηνή/δεξερωκαιγωτι, την έχει κάτσει πολύ άσχημα. Είναι σαν να τους λες "έχω πολύτιμα πράγματα, ορμάτε". :P

Αυτό που θα κάνω εγώ στο Ρίβερ Πάρτυ που θα πάω τον Αύγουστο: Θα έχω ένα πολύ μικρό τσαντάκι (ή μπανάνα, δε ξέρω θα δω), και θα έχω εκεί μέσα ό.τι αξίας έχω (κινητό, λεφτά, κλειδιά, ταυτότητες κλπ). Αυτό το τσαντάκι δε θα βγαίνει ούτε στον ύπνο ούτε στην τουαλέτα που λέει ο λόγος :P

Από εκεί και πέρα, όταν φεύγεις για φαγητό/τουαλέτα/νουζ κλπ, άφηνε κάποιον stand by στη σκηνή σου μέχρι να γυρίσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Αυτο με το τσαντακι το σκεφτηκα κι εγω αλλα οταν παω πισινα ή θαλασσα τα πραγματα ειναι δυσκολα να τα προσεχεις κι ας ειναι σε τσαντακι. . .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ε και συ, μην πας για κολύμπι στα βαθιά που είναι μόνο τα ψάρια, κάτσε πιο έξω για να ρίχνεις καμιά ματιά. :P

Άλλωστε, το θέμα με τις τσάντες στην θάλασσα/πισίνα υπάρχει είτε είσαι σε κάμπινγκ είτε όχι. Δε θα πάρεις λεφτά και κινητό μαζί σου αν μένεις σε ξενοδοχείο? Θα πάρεις. Δε θα τα πάρεις όλα βέβαια, αλλά θα έχεις μαζί σου πορτοφόλι.

Ε τώρα από κει κι ύστερα δε ξέρω, θάψε το τσαντάκι στην άμμο και βάλε από πάνω την πετσέτα για να θυμάσαι πού το έθαψες. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
:loltooth:
Δεν ειναι κακο! Το προβλημα υπαρχει γενικα, και οχι μονο σε camping απλα ηθελα να γνωριζω εναλακτικες...
Βασικα σε οποιο σημειο και να πας στη θαλασσα , αν καποιος στα αρπαξει δεν θα προλαβεις καν να βγεις!

Ευχαριστω. Πιο πολυ θα χαλαστω για την κλεψια και οχι τοσο για την απωλεια των πραγματων. Δεν λεω να με αφησουν ταπι αλλα η κινηση θα μου χαλαγε τις διακοπες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

_97

Νεοφερμένος

Η _97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Αυτο με το τσαντακι το σκεφτηκα κι εγω αλλα οταν παω πισινα ή θαλασσα τα πραγματα ειναι δυσκολα να τα προσεχεις κι ας ειναι σε τσαντακι. . .

Γιατί δεν παίρνεις μια αδιάβροχη θήκη να έχεις έστω το κινητό μαζί σου?? Σαν αυτές https://www.skroutz.gr/c/579/thikes-kinhtwn-thlefwnwn.html?from=catspan&keyphrase=αδιαβροχη+θηκη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Γιατί δεν παίρνεις μια αδιάβροχη θήκη να έχεις έστω το κινητό μαζί σου?? Σαν αυτές https://www.skroutz.gr/c/579/thikes-kinhtwn-thlefwnwn.html?from=catspan&keyphrase=αδιαβροχη+θηκη
Υπερβολή ρε να πάρει τέτοιο πράγμα :P. Γενικά να φροντίζεις να μην μπαίνετε όλοι μαζί για μπάνιο αλλά να μένει κάποιος έξω να φυλάει τα πράγματα της παρέας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top