Δίπλωμα οδήγησης

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Γιατί όχι; Ο τύπος φαίνεται απατεώνας απ' όσα λες! Κι αν ακόμα δεν μάθαινες γρήγορα είναι υποχρεωμένος να σε ενημερώσει και να μη σ' αφήσει να δώσεις μέχρι να είσαι έτοιμη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
δεν μπορω να κανω κατι τετειο ρε:redface:

Μπορεις, αρκει να το συνιδιτοποιησεις...! Μην το κηνυγισεις νομικα, δεν αξιζει τον κοπο, απλα πηγενε στην σχολη του προεδρου τους πες οτι εγινε αυτο και αυτο και οτι θες να συνεχισεις στην δικη του σχολη... Ο προεδρος θα εχει υποψην του τις βρωμοδουλιες του αλλου και θα το μαθουν και οι αλλοι δασκαλοι, εσυ θα εισαι καλημενη και θα παρεις το διπλωμα σου και ουτε γατα ουτε ζημια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
μετα απο ολα αυτα σκεφτομαι οτι ισως τελικα κανω αυτο που σιχαινομαι οταν το κανουν οι αλλοι.
και θα με σιχαθω αν το κανω.
τεσπα...

κακερλακακι, συμφωνω με τους προηγουμενους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ο δασκαλος χθες ειδε την μαμα μου κ τι της ειπε?

αχ δεν ξερω τι να κανω με την κορη σου...
τι αλλο να της μαθω ολα τα ξερει κ ξαφνικα δεν ξερω τι παθενει ανχονετε κ τα κανει μανταρα


:worry:παει καλα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
....


εκεινη δε του τα ψαλε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
τι να του πει η κακομοιρα το μονο που του ειπε να τα πεις στην κορη μου αυτα... απο 08/08 που εδωσε δεν την πηρες ενα τηλ..

απαντηση... ναι θα την παρω καποια στιγμη:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
εγω στο ειπα. λαδι θελει. οπως ολοι τους.

και μη μου πεις για προεδρους και βλακειες.
και στην αθηνα υπαρχουν προεδροι και λαδωνονται μια χαρα κι αυτοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
αφου τον ρωτησα ρε καμαρι μου κ μου ειπε αυτα οχι εδω μονο στην Αθηνα τσατιστηκε κ ολας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pke

Νεοφερμένος

Η pke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Πόσο κοστίζει η επανεξέταση σε περίπτωση αποτυχίας ?:hmm:επειδη είναι πιθανό να κοπώ ,το ρωτάω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Πόσο κοστίζει η επανεξέταση σε περίπτωση αποτυχίας ?:hmm:επειδη είναι πιθανό να κοπώ ,το ρωτάω

Σε περίπτωση αποτυχίας θα χρειαστεί να κανεις άλλες 10 ώρες με το δάσκαλο οδήγησης συν 150 ευρώ για την παράσταση στο τελος.Δηλαδή γυρω στα 250 ευρώ.
Μην είσαι απαισιόδοξη πάντως.Θετική σκέψη χρειάζεται.;)
Βασικά υπάρχει θέμα για το Δίπλωμα οδήγησης αν σε ενδιαφέρει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
εγώ δίνω τη τρίτη του Πάσχα για δίπλωμα!!:blink:
ελπίζω να πάρω γιατί μετά το καλοκαίρι πάλι!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
εγώ δίνω τη τρίτη του Πάσχα για δίπλωμα!!:blink:
ελπίζω να πάρω γιατί μετά το καλοκαίρι πάλι!:/:

Μπα, δεν παίζει...:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Σας είπα? δεν σας είπα το πήρα τελικά!!!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Μπα, δεν παίζει...:devil:
καλά καλάαα...
θα το πάρω με τη μια θα το δεις και χωρίς να λαδώσω!



εσύ πότε θα δώσεις?


Σας είπα? δεν σας είπα το πήρα τελικά!!!:clapup::clapup::clapup:

ωωω συγχαρητήρια!!!!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καλή επιτυχία Δανάη!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Καλή επιτυχία Δανάη!!! :D
Ευχαριστώ Γιώργο!
αντε γιατί έχει ένα χρόνο που με παιδεύει. Έκανα το καλοκαίρι μαθήματα στην Πρέβεζα αλλά δεν πρόλαβα να τα τελείωσω γιατί αρχίζαμε εξεταστική! Όταν έβρισκα ευκαιρία πεταγόμουν πάνω και έδωσα τα σήματα και τα πέρασα!:clapup: αλλά δεν είχα χρόνο να δώσω και τα πρακτικά! τώρα που έρχεται το Πάσχα είναι ευκαιρία όμως, αν και τα έχω ξεχάσει παντελώς!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ευχαριστώ Γιώργο!
αντε γιατί έχει ένα χρόνο που με παιδεύει. Έκανα το καλοκαίρι μαθήματα στην Πρέβεζα αλλά δεν πρόλαβα να τα τελείωσω γιατί αρχίζαμε εξεταστική! Όταν έβρισκα ευκαιρία πεταγόμουν πάνω και έδωσα τα σήματα και τα πέρασα!:clapup: αλλά δεν είχα χρόνο να δώσω και τα πρακτικά! τώρα που έρχεται το Πάσχα είναι ευκαιρία όμως, αν και τα έχω ξεχάσει παντελώς!!:P

Tι ακούω Δανάη??:worry:
Παλιοπρεβεζάνα? Κι εγώ.. :D
Και για να μην είμαι οφτόπικ.. στην Πρέβεζα έδωσα κι εγώ για δίπλωμα πριν κάμποσα καλοκαίρια. Μη σου τύχει η γυναίκα όμως να εύχεσαι (μια είναι).. γιατί αν ψαρώνεις εύκολα, μπορεί να σε κομπλάρει. Όσες φίλες μου έδωσαν με αυτή εξετάστρια, κόπηκαν.. :/:

Εγώ κατά τα άλλα ήμουν πολύ τυχερή.. ο εξεταστής τότε, έβαζε υποψηφιότητα για δημοτικός σύμβουλος και έτυχε να ψηφίζω στο δημοτικό διαμέρισμα που έβαζε.. ε και μου άρχισε την κουβέντα, μου έδωσε την κάρτα του ενώ οδηγούσα και όταν, στο τέλος ο άλλος κατάλαβε πως δεν είχα βάλει ζώνη, γυρνάει και του λέει : Έλα μωρέ, δε φταίει η κοπέλα, εμείς φταίμε που δεν την αφήναμε να συγκεντρωθεί με τις εκλογές!

Μην ακούσω σχόλια για το πως πήρα το δίπλωμα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top