Δουλεύει... ΚΑΙ νύχτα!

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Κανονικά δούλευα βράδυ αλλά είπα ήμουν και το βράδυ και βοηθούσα τα παρασκευοσαββατοκύριακα συγκεκριμένα γιατί εκείνα τα βράδια είχε παρα παρα πολύ δουλειά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
κι εγώ στα λέω απο προσωπική μου εμπειρία
γιατί μπορεί να μην δούλευα βράδυ αλλά εκεί ήμουν για βοήθεια μέχρι να κλείσει το μαγαζί.
Την νύχτα την έχω ζήσει, όπως και τους μαλ@@ που θεωρούν τις σερβιτόρες πούτ@@.
Εκεί κάνεις και προπόνηση στην υπομονή σου γιατί είναι πελάτες δεν πρέπει να τους βρίσεις αλλά με ωραίο τρόπο να τους την πεις.

Υπάρχουν και αυτά με ναρκωτικά και αυτά που είπε ο άρχοντας αλλά όχι σε τόσο μεγάλο ποσοστό
Όλα υπάρχουν και παντού απλά δεν πρέπει να τους βάζουμε όλους στην ίδια μοιρα!!Τα πράγματα είναι απλά,απλά ασύ γνωρίζεις τι άνθρωπο έχεις δίπλα σου και ανάλογα να κάνεις και τις επιλογές αλλά οχι να λες χωρίζω γιατί δουλεύει νύχτα!Αυτό λίγο πολύ είναι κοινωνικός ρατσισμός!
Όσο για το θέμα της ζήλειας που τέθηκε από πολλού αν κάποιος είναι παθολογικά ζηλιάρης χωρις να του δίνει δικαίωμα το έτερον ήμισυ τότε το πρόβλημα είναι εξ ολοκλήρου δικό του γιατί ένας φυσιολογικός και ανώτερος ανθρωπος θα χαιρόταν που η κοπέλε/άντρας είναι επιθυμητός/η από τους γύρω αλλά έχει κανει την επιλογή του/της και έχει διαλέξει να είναι με αυτό το άτομο.Εγώ προσωπικά έτσι το βλέπω αυτα του τύπου γιατί σε κοιταέι ο ένας και ο άλλος ποτέ δεν άντεχα μου την δίναν στα νεύρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nikita13:
Όλα υπάρχουν και παντού απλά δεν πρέπει να τους βάζουμε όλους στην ίδια μοιρα!!Τα πράγματα είναι απλά,απλά ασύ γνωρίζεις τι άνθρωπο έχεις δίπλα σου και ανάλογα να κάνεις και τις επιλογές αλλά οχι να λες χωρίζω γιατί δουλεύει νύχτα!Αυτό λίγο πολύ είναι κοινωνικός ρατσισμός!
Όσο για το θέμα της ζήλειας που τέθηκε από πολλού αν κάποιος είναι παθολογικά ζηλιάρης χωρις να του δίνει δικαίωμα το έτερον ήμισυ τότε το πρόβλημα είναι εξ ολοκλήρου δικό του γιατί ένας φυσιολογικός και ανώτερος ανθρωπος θα χαιρόταν που η κοπέλε/άντρας είναι επιθυμητός/η από τους γύρω αλλά έχει κανει την επιλογή του/της και έχει διαλέξει να είναι με αυτό το άτομο.Εγώ προσωπικά έτσι το βλέπω αυτα του τύπου γιατί σε κοιταέι ο ένας και ο άλλος ποτέ δεν άντεχα μου την δίναν στα νεύρα!

ΚΑλά ε με κάλυψες:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
ΚΑλά ε με κάλυψες:clapup:

Thanks αφού τα ξέρω ρε συ είχαμε και δικό μας μπαρ στην Καβάλα τόσα χρόνια βέβαια τώρα το δώσαμε γιατί είναι πολύ κουραστική δουλειά!Η μητέρα μου δούλευε μέσα στο μπαρ τόσα χρόνια για να επιτηρεί τι γίνεται γιατί είχαν γίνει βλεκείες στο παρελθόν!!Αλλα αυτό δεν την έκανε ακατάλληλη σύζυγο και μητέρα αντίθετα..Γι'αυτό όλα έχουν να κάνουν με τον χαρακτήρα του καθένα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,498 μηνύματα.
Ε δε το πιστεύω αυτό που γίνεται τώρα. Τι ψυχολογικά ξεσπάσματα είναι αυτά απορώ... Γνώμη εξέφρασα, δεν έστησα κανέναν στα τέσσερα... :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Ε δε το πιστεύω αυτό που γίνεται τώρα. Τι ψυχολογικά ξεσπάσματα είναι αυτά απορώ... Γνώμη εξέφρασα, δεν έστησα κανέναν στα τέσσερα... :mad:
Και μεις την γνώμη μας λέμε τώρα εσύ το εξελαμβάνεις σαν ψυχολογικό ξέσπασμα!:confused:Εγώ και η bunny γενικά μιλήσαμε και σχολιάσαμε καποια πράάγματα πάνω σε αυτά που είπες και δεν νομίζω ότι ειναι κακό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Ε δε το πιστεύω αυτό που γίνεται τώρα. Τι ψυχολογικά ξεσπάσματα είναι αυτά απορώ... Γνώμη εξέφρασα, δεν έστησα κανέναν στα τέσσερα... :mad:


και στα 4 ε??
ούτε καν στον τοίχο??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,498 μηνύματα.
Συγγνώμη νικίτα αλλά καλύτερα να στα πω αλλού γιατί αν απαντήσω ουσιαστικά εδω, θα πρέπει να κάνουμε off topic ή split το θέμα και θα βγω και κακός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Όποιος δεν έχει δουλέψει βράδυ δεν μπορεί να κρίνει στην τελική!Και ναι Valder είσαι λάθος 8) Τα κορίτσια με κάλυψαν βέβαια οπότε δεν θα προσθέσω και πολλά!έχω δουλέψει νύχτα και έχω γνωρίσει καλά παιδιά και μ@λ@κες...Άτομα που απλά ήρθαν να πιουν το ποτάκι τους και άτομα που είναι λιγούρια με όλη την σημασία της λέξης. Το τι θα κάνει ο καθένας barrman/woman, σεριβιτόρος-σερβιτόρα είναι στην επιλογή του...Το αν θα δώσει δικαιώματα ή όχι είναι στο χαρακτήρα του....Έχουμε και λέμε...εγώ τότε είχα σχέση!Στον τότε σύντροφο δεν του πολυάρεσε βέβαια αλλά από την στιγμή που ήταν επιλογή μου την σεβόταν!έδωσα δικαίωμα; ΠΟΤΕ...αν ήθελα μποσούσα να του είχα δώσει χίλια δύο ακόμα και ας μην δούλευα βράδυ...Γιατί ως φοιτήτρια τριγυριζόμουν από ωραίους φοιτητές...Οπότε και το φλερτ μπορούσα να έχω και να τον κερατώσω και ας μην δουλεύα νύχτα!
'Εχω γνωρίσει barmen που δεν φλέρταραν με τα κοριτσάκια που ξεροστάλιαζαν για πάρτυ τους αλλά και barmen που ενώ ετοιμάζονταν για γάμο στην ερώτηση αν έχουν δεσμό απαντούσαν όχι...Και μην ξεχνάμε ότι μέσα στην δουλειά τους είναι και το παιχνίδι....Δεν ξέρω για εσένα bunny αλλά στο δικό μας μαγαζί ερχόταν συγκεκριμένες κοριτσοπαρέες για συγκεκριμένους barmen 8)
Όσο αν θα έκανα σχέση, ναι θα έκανα εφόσον μπορούσα να τον εμπιστευτώ και δεν μου δημιουργούσε ανασφάλιες η συμπεριφορά του...Άλλωστε αρνούμαι να έχω ανασφάλιες λόγω της δουλειάς της σχέσης μου!Στην τελική αν είναι να στην κάνει την λαδιά θα στην κάνει και ας δουλεύει μέρα 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,498 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
και στα 4 ε??
ούτε καν στον τοίχο??:P

Δε με βολεύει! :P Μη βγούμε όμως εκτός θέματος! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
Όποιος δεν έχει δουλέψει βράδυ δεν μπορεί να κρίνει στην τελική!Και ναι Valder είσαι λάθος 8) Τα κορίτσια με κάλυψαν βέβαια οπότε δεν θα προσθέσω και πολλά!έχω δουλέψει νύχτα και έχω γνωρίσει καλά παιδιά και μ@λ@κες...Άτομα που απλά ήρθαν να πιουν το ποτάκι τους και άτομα που είναι λιγούρια με όλη την σημασία της λέξης. Το τι θα κάνει ο καθένας barrman/woman, σεριβιτόρος-σερβιτόρα είναι στην επιλογή του...Το αν θα δώσει δικαιώματα ή όχι είναι στο χαρακτήρα του....Έχουμε και λέμε...εγώ τότε είχα σχέση!Στον τότε σύντροφο δεν του πολυάρεσε βέβαια αλλά από την στιγμή που ήταν επιλογή μου την σεβόταν!έδωσα δικαίωμα; ΠΟΤΕ...αν ήθελα μποσούσα να του είχα δώσει χίλια δύο ακόμα και ας μην δούλευα βράδυ...Γιατί ως φοιτήτρια τριγυριζόμουν από ωραίους φοιτητές...Οπότε και το φλερτ μπορούσα να έχω και να τον κερατώσω και ας μην δουλεύα νύχτα!
'Εχω γνωρίσει barmen που δεν φλέρταραν με τα κοριτσάκια που ξεροστάλιαζαν για πάρτυ τους αλλά και barmen που ενώ ετοιμάζονταν για γάμο στην ερώτηση αν έχουν δεσμό απαντούσαν όχι...Και μην ξεχνάμε ότι μέσα στην δουλειά τους είναι και το παιχνίδι....Δεν ξέρω για εσένα bunny αλλά στο δικό μας μαγαζί ερχόταν συγκεκριμένες κοριτσοπαρέες για συγκεκριμένους barmen 8)
Όσο αν θα έκανα σχέση, ναι θα έκανα εφόσον μπορούσα να τον εμπιστευτώ και δεν μου δημιουργούσε ανασφάλιες η συμπεριφορά του...Άλλωστε αρνούμαι να έχω ανασφάλιες λόγω της δουλειάς της σχέσης μου!Στην τελική αν είναι να στην κάνει την λαδιά θα στην κάνει και ας δουλεύει μέρα 8)

ναι και εκεί που ήμουν κι εγώ, νομίζω αυτό γίνεται παντού γιάυτό και οι επιχειρηματίες θέλουν εμφανίσημα άτομα σε τέτοιες δουλειές για να τραβάνε κόσμο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
ναι και εκεί που ήμουν κι εγώ, νομίζω αυτό γίνεται παντού γιάυτό και οι επιχειρηματίες θέλουν εμφανίσημα άτομα σε τέτοιες δουλειές για να τραβάνε κόσμο:)

:thumbup: το πρώτο κριτήριο πρόσληψης αυτό είναι η αλήθεια να λέγεται..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nikita13:
:thumbup: το πρώτο κριτήριο πρόσληψης αυτό είναι η αλήθεια να λέγεται..!!

Άρα εγώ και το κουνελάκι είμαστε αποδεδειγμένα θεές :P 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
Άρα εγώ και το κουνελάκι είμαστε αποδεδειγμένα θεές :P 8)

:bleh::bleh::bleh: Ψωνάκι :bleh::bleh::bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
οπότε εμείς Βικάκι θα κάνουμε και άλλο κλαμπ Θεικές Υπάρξεις Στεκιού
και δεν έρχονται άλλα μέλη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,498 μηνύματα.
Off topic!!!! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
οπότε εμείς Βικάκι θα κάνουμε και άλλο κλαμπ Θεικές Υπάρξεις Στεκιού
και δεν έρχονται άλλα μέλη:P
Και άλλο ψωνάκι και το κουνελίνο :bleh::bleh::bleh:
ΕΕεεεεε που πάτε προσέχετε το καλάμι μην πέσετε!!
Υ.Γ μυρίζομαι :offtopic: και κράξιμο...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
οπότε εμείς Βικάκι θα κάνουμε και άλλο κλαμπ Θεικές Υπάρξεις Στεκιού
και δεν έρχονται άλλα μέλη:P

Ακριβώς..το πολύ πολύ να κάνουμε καλλιστεία μπας και βγάλουμε και τίποτα :P 8) Είμαστε μέχρι στιγμής οι μοναδικές Θ.Υ.Σ 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Ας μην εθελοτυφλούμε! Υπάρχουν τόσες ωραίες δουλειές για κάποια που θέλει να βγάλει τα απαραίτητα λεφτά. Πωλήτρια σε κατάστημα ρούχων,σερβιτόρα σε εστιατόριο, πωλήτρια σε βιβλιοπωλείο, να δουλεύει στο ταμείο ενος καταστήματος, τηλεφωνήτρια στην Υποστήριξη πελατών μιας εταιρίας ή σε εταιρία δημοσκοπήσεων κλπ κλπ.

Μπαργούμαν γιατί να γίνει; Για να δουλεύει στο κάθε κ#λόμπαρο στην κυριολεξία και να είναι υποχρεωμένη να τρώει στη μάπα τα καμάκια των λιγούρηδων πελατών και του εκάστοτε ιδιοκτήτη ώστε να μη την απολύσει; (ιδίως αυτό) :mad:

Άλλο να είμαι μαζί της και να δέχεται φιλοφρονήσεις ευγενικά, εκεί ναι θα βάλω ενα χαμόγελο ως τ αυτιά! Αλλά στο μπαρ, με συγχωρείτε αλλά ξέρω απο πρώτο χέρι τι πλέμπα υπάρχει εκεί, πέρα απ τους καλούς πελάτες και λίγους σεμνούς ιδιοκτήτες...

Άρα αν δουλεύει σε μπαρ ή κατά 99% θα τα χω μπλέξει με χαζογκόμενα που θα τα θέλει ο πισινός της ή κατα 1% με πολύ αγαθιάρα που δε θα της έχουν πιάσει ακόμα το χέρι (αλλά σύντομα ίσως ξεκινήσουν με κάτι άλλο). Θα μου πείτε, "δηλαδή είσαι των άκρων;". Ναι γιατί γνωρίζω πάρα πολλά άτομα (άντρες-γυναίκες) που να δουλεύουν σε μπαρ και ανήκουν στο 99%. (Καλά έχω κι ενα φίλο που ανήκει στο 1%. Πως δεν τον έχουν ματσακονιάσει ακόμα δεν ξέρω :P )

Τόσες ημερήσιες πιο καλές δουλειές υπάρχουν. Γιατί να παει ειδικά εκεί;
Στο στόμα του λύκου να έχεις τη σύντροφό σου; Ε οχι!

Ερώτηση: "Δηλαδή δεν θα την εμπιστεύεσαι;"

Απάντηση: ΚΑΘΟΛΟΥ! Γενικά τα άτομα που εμπιστεύομαι απόλυτα, δε με φέρνουν στα όρια προσβάλλοντας τη νοημοσύνη μου. Είτε μιλάμε για φίλους είτε για έτερον ήμισυ. Και το να πας να εργαστείς σε μπαρ νύχτα είναι προσβολή της νουμοσύνης μου τη στιγμή που υπάρχουν άλλες δουλειές. Είναι σα να μου λες "Αχ δεν είχα παρέα για να βγω απόψε εξω καθώς οι φίλες μου μαζευτήκαν στο Venue και πρέπει να παω οπωσδήποτε να γλεντήσω στα μπουζούκια. Γι αυτό είπα στον Στάθη να βγούμε. Δε σε πειράζει αγάπη μου ε;" Ίσα ωρε φλοκομπουκωμένη! :mad:

Άτομο που δουλεύει το σκοτάδι, σίγουρα δεν έχει και τόσο "φωτεινό" χαρακτήρα

Αν και ορισμένες απαντήσεις που ήδη δόθηκαν με κάλυψαν, θα ήθελα να παραθέσω και εγώ την γνώμη μου σχετικά με τα λεγόμενα του αγαπητού valder.

Ναι είσαι υπερβολικός και απόλυτος φίλε μου. Θεωρώ πως μπορώ να τσαντιστώ και να προσβληθώ απο το ποστ σου, αφού τα τελευταία 7-8 χρόνια δουλεύω και βράδυ και το κάνω γιατί μ’ αρέσει και γιατί τα χρήματα που παίζουν εκεί είναι πολλά!!! Δεν φαντάζεσαι πόσο όμορφα νιώθω όταν επιλέγω ένα τραγουδάκι και βλέπω κόσμο από κάτω να γουστάρει... Όσοι και όσες δουλεύουν βράδυ, δεν είναι πόρνες, ζιγκολό και sex-maniacs… ναι υπάρχουν και αυτές οι περιπτώσεις όπως άλλωστε και σε άλλες δουλειές και δεν νομίζω ότι χρειάζεται να αναφέρω παραδείγματα, ούτε βέβαια για λιγούρηδες πελάτες ή αφεντικά!



Αν κάποιος έχει τόσο μεγάλες ανασφάλειες σχετικά με την σχέση του στο αν θα μπορεί να τα την εμπιστευθεί, μπορεί κάλλιστα να το συζητήσει μαζί του-της και να βρουν μια λύση! Το να βαφτίζονται το 99% των ανθρώπων που δουλεύουν βράδυ πουτανeς για να καλυφθούν τέτοιου είδους ανασφάλειες το θεωρώ τουλάχιστο αστείο!



Αγαπητέ valder προφανώς δεν έχεις ασχοληθεί με το βράδυ και πολύ και απο ότι μπορώ να καταλάβω γενικά δεν εχεις και μεγάλη εμπειρία σε κάποια δουλειά. Χωρίς να θέλω να σου κάνω υποδείξεις, απλά πάρ’ το σαν συμβουλή, μην είσαι τόσο απόλυτος ποτέ σε τέτοια θέματα. Πραγματικά μου έκανε μεγάλη εντύπωση το ποστ σου και ως valderαλλά και ως moderatorτου e-steki
Αρχική Δημοσίευση από e-steki:
5. Εκφράσεις ρατσιστικών & φανατικών ιδεών ή λεκτικές επιθέσεις σε κοινωνικοπολιτικές ή θρησκευτικές ομάδες καλύτερα να αποφεύγονται.


ps. Nooffencevalderαλλά ειδικά η τελευταία σου πρόταση με πείραξε πάρα πολύ![font=&quot]


[/font]

[font=&quot][/font]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω με τον Founes... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top