Ολυμπιακοί αγώνες 2012

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
τοση ιστορια εχει η αγγλια τοσους θρυλους
απο ρομπεν των δασων μεχρι αρθουρο κλπ
και εδειξε μονο τις νεες ταινιες της μοδας και τον χαλια μποντ

παρακμη,,τοση ρηχοτητα

σαν παρτάκι ..καμια ιστορικη αναφορα
τοσους αιωνες πολιτισμο εχει η αγγλια,,τι να πω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
:D

https://www.youtube.com/watch?v=yVM0FzHlDVI
(μόνο αυτό μου άρεσε)

επρεπε για αυτοκίνητο να βάλουν το κλασικό που είχε στην σειρά και να το οδηγά ο ίδιος

https://www.youtube.com/watch?v=pm3DxLgnZeM

αυτό θα ταν ωραίο μόνο αν ήταν στο τέλος και άναβε η βασιλισσα των φλόγα
τώρα έτσι που το κάνανε ήταν χαζομάρα
και το χαζό μαύρο άγαλμα που χαιρετάει μοιάζει με το φουσκωτό ανθρωπάκι της michellin σε μια διάφημιση
και η ηλίθιια στο τέλος μπήκε χωρίς να γελάει και με τον άλλο δίπλα της ... οπότε φάνηκε ψεύτικο και κιτς και το χάλασε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Δεν το είδα όλο χθες (την έναρξη), αλλά ομολογώ ότι με τον Μπιν, έλιωσα στο γέλιο !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Δεν το είδα όλο χθες, αλλά ομολογώ ότι με τον Μπιν, έλιωσα στο γέλιο !
ε,,μονο με αυτο γελασα και γω:P(αν και συχαινομαι τον μπιν συνηθως)
αλλα στο σταδιο δεν φαινοταν.
μονο στην tv το βλεπαμε

αλλα για ολυμπιακους πολυ λιγο..
α,,και η μουσικη που παταγε ο μπιν
τι συμπτωση?
ελληνικη
του βαγγελα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.
Κι εγώ μετά από τόσα χρόνια στην ελληνική τιβί τον Bean τον έχω βαρεθεί αλλά χάρηκα που στην τελετή έναρξης είχε μια θέση το αγγλικό χιούμορ.... Θα προτημούσα να βγαίνανε οι Monty Python αλλά τί να κάνεις δεν μπορείς να τα έχεις όλα..... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.

Εμένα πάλι αυτό μόνο λύπη και οίκτο μου προκαλεί. Δεν είναι φυσιολογικό να πιέζεις τόσο πολύ τον εαυτό σου και μου φαίνεται και εγωιστικό προς τους ανθρώπους που σε αγαπάνε να σε βλέπουν να υποφέρεις. Γι' αυτό και με απωθεί θα έλεγα ο πρωταθλητισμός. Δεν είναι υγιής και τελικά χάνει το νόημά του. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Εμένα πάλι λύπη και οίκτο μου προκαλούν τα άτομα που με την πρώτη στραβή τα παρατάνε και δε συνεχίζουν γιατί
δεν έχουν την καρδιά για να το κάνουν...

Η μεγαλύτερη νίκη είναι η προσπάθεια,αυτός όμως που δεν προσπαθεί έχει υποστεί την πιο αισχρή και κάκιστη ήττα !;)


Πάλι βλακείες έδειξαν οι άγγλοι που λογικό ήταν ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Εμένα πάλι λύπη και οίκτο μου προκαλούν τα άτομα που με την πρώτη στραβή τα παρατάνε και δε συνεχίζουν γιατί
δεν έχουν την καρδιά για να το κάνουν...

Η μεγαλύτερη νίκη είναι η προσπάθεια,αυτός όμως που δεν προσπαθεί έχει υποστεί την πιο αισχρή και κάκιστη ήττα !;)


Πάλι βλακείες έδειξαν οι άγγλοι που λογικό ήταν ...

Υπάρχουν πολύ πιο σημαντικά πράγματα κατά την γνώμη μου, απ' το να μην τα παρατήσεις και να κυνηγήσεις τα δέκατα του δευτερολέπτου. Ο αθλητισμός είναι υγεία, ο πρωταθλητισμός είναι αυτοσκοπός.

Γι' αυτό θα χαιρόμουν αν καταργούνταν οι σύγχρονοι Ολυμπιακοί Αγώνες.

Και επειδή δεν παρακολούθησα, τι βλακείες έδειξαν οι Άγγλοι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Δεν αναφέρθηκα στο αθλητικό γεγονός αλλά γενικώς για τη ζωή αν δε μπορείς αντέξεις λίγο τον πόνο στον αθλητικό χώρο πως δε αντέξεις εκεί έξω
που είναι τα πραγματικά θηρία ;;

Επειδή δε σαρέσουν εσένα δε σημαίνει ότι πρέπει να καταργηθούν απλώς θα πρέπει να σταματήσει αυτή η εμπορευματοποίηση που υπάρχει αλλά δεν είναι μόνο εκεί στο ποδόσφαιρο χειρότερα είναι !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Ναι σε αυτό που λες έχεις δίκιο. Απλά λέω, προσωπικά βλέπω καθημερινά ανθρώπους να ξεπερνούν τα (υποτιθέμενα, αφού ξεπερνιούνται) όριά τους, και μάλιστα για βιοποριστικούς λόγους, και όχι για να κάνουν τα 100 μετρά σε 9.57''. Εκεί δένει και ο αυτοσκοπός.

Επίσης, το ότι δε μου αρέσουν, είναι επαρκής λόγος να θέλω να καταργηθούν! Ποιο το αξιόμεμπτο σε αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Είναι ένα σπουδαίο αθλητικό γεγονός που δε γίνετε κάθε μέρα για αυτό!

Αν και κανονικά θα έπρεπε να γινόντουσαν εκεί όπου γενήθηκαν στα Ολύμπια όπου είναι η μητέρα τους:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Είναι ένα σπουδαίο αθλητικό γεγονός που δε γίνετε κάθε μέρα για αυτό!

Αν και κανονικά θα έπρεπε να γινόντουσαν εκεί όπου γενήθηκαν στα Ολύμπια όπου είναι η μητέρα τους:)

Μια φορα τους αναλαβαμε και καταρρευσαμε οικονομικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Άσχετο αλλά θα το πώ!
Τον Σαμιλίδη τον είχα συμμαθητή απο το δημοτικό μέχρι και το λύκειο !!! Μπορεί να αποκλείστηκε σήμερα,αλλά ένιωθα τόσο περήφανη για το καμάρι μας!!!!
(και για τους υπόλοιπους Έλληνες αθλητές αισθάνομαι περήφανη,αλλά καταλαβαίνετε ,όταν γνωρίζεις κάποιον πολύ καλά είναι αλλιώς...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
ΤΕΝΝΙΣ δε δείχνει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Και εγώ την έχω την απορία αν δείχνει τένις στα δημόσια κανάλια:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Και εγώ την έχω την απορία αν δείχνει τένις στα δημόσια κανάλια:worry:
Ο Γιώργος έβλεπε federer ο οποίος πήγε να αποκλειστεί και εμείς βλέπαμε γυμναστικη και στο νετ παιδικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Και εγώ έβλεπα Φέντερερ :D Καιρός να πάρει και το μόνο που του λείπει(έχει χρυσό στο διπλό, οπότε ναι ουσιαστικά έχει και ολυμπιακό χρυσό..αλλά το μονό έχει άλλη γλύκα ;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Και εγώ έβλεπα Φέντερερ :D Καιρός να πάρει και το μόνο που του λείπει(έχει χρυσό στο διπλό, οπότε ναι ουσιαστικά έχει και ολυμπιακό χρυσό..αλλά το μονό έχει άλλη γλύκα ;))
Από ξένο κανάλι ;
εγώ νόμιζα πως έπαιζε αύριο :( και ήθελα να το δω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Μια φορα τους αναλαβαμε και καταρρευσαμε οικονομικα.

Kαταρεύσαμε γιατί είχαμε πολιτικούς και έχουμε ακόμα που τους αρέσει να τρώνε λεφτά του λαού αυτός ήταν ο λόγος!

Αυτές οι διοργανώσεις είναι θυσαυρός οι άγγλοι τα διπλά θα βγάλουν ...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top