Ολυμπιακοί αγώνες 2012

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
ολυμπικ γκεημς


Εχθές μάθαμε τι ΔΕΝ είναι όλες οι υπόλοιπες τελετές έναρξης των Ολυμπιακών αγώνων. "Οι χειρότερες εβερ" :P


την βασίλω την είδατε? μπαχαχαχαχα, αγέρωχη κι έτοιμη να βάλει δειλά δειλά το ποδαράκι
της το αξιόγλυφτο (:sick:)
[σόρυ άλλο σκεφτόμουν (:redface:)]
μέσα στη νεκρόκασα.


Αυτό πρέπει να είναι το πρώτο μεροκάματο που έκανε στη ζωή της η Ελισάβετ. :confused:


σταδγιάλα.

κι εμείς να ζητάμε δανεικά για να πάρουμε ένα πύραυλο 4 χ 4. :mad:


ο άλλος ο Ρογκ την είπε την πατάτα του πάλι.
Επέστρεψαν λέει οι αγώνες εδώ από όπου άρχισαν.
:hmm::hmm::hmm:

κλάαααααμμα οι ελληναράδες ναουμ.

αργότερα, λέει, ότι έκανε διευκρίνηση
πως το κιγουόρντ ήταν η λέξη ""modern"".

σουπιά ε σουπιά.

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Kαλη επιτυχια σε Αρβανιτη και Τσιαρτσιανη που παιζουν με τις ελβετιδες Κουν και Τσουμκερ αυτη την ωρα.
(μπιτς βολλευ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,105 μηνύματα.
Γαμώτο.. Και εγώ νόμιζα ότι δεν είχε τεννις σήμερα.. :P
Δεν πείραζει, θα τον δω κάποτε τον αγαπημένο μου ελβετό!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Εμεις ,αν και αφραγκοι, καναμε καλυτερη ολυμπιακη εναρξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Εγώ απόρησα κάποια στιγμή. Ο θεατής μπορούσε να εστιάσει κάπου, ή χανόταν μέσα σε αυτό το πανδαιμόνιο;
Νομίζω η σκηνοθεσία ήταν παραφορτωμένη και ασαφής.

Επίσης, ήταν έκδηλη η προσπάθεια της Αγγλίας να στοχεύσει σε ένα διαφορετικό ποιοτικά θέαμα απο αυτό της Κίνας. Από την άποψη της παρουσίασης του πολιτισμού της, κι εκεί έχανε.

Προσωπικά ξεχώρισα τις αρχικές σκηνές με τη βιομηχανική επανάσταση, τα πλάνα με τη βασίλισσα (αφού την καταφέρανε να βιντεοσκοπηθεί), και φυσικά τον Atkinson (ευρηματικότατο).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Εγω απορησα τι εβλεπαν αυτοι που ηταν μεσα στο γηπεδο, μιας και ολη η σκηνοθεσια ηταν μονο για την τηλεοραση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Γαμώτο.. Και εγώ νόμιζα ότι δεν είχε τεννις σήμερα.. :P
Δεν πείραζει, θα τον δω κάποτε τον αγαπημένο μου ελβετό!!

Εδώ υπάρχει Sharapova, Woszniacki και Ivanovic, ποιος τον γαμάει τον παππού :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Ο παπούς που λες που δεν είναι κιόλας !

Είναι μακράν ο κορυφαίος όλων των εποχών...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spurakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 325 μηνύματα.
Τσιρκο η τελετη Εναρξης μπορω να πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Τσιρκο η τελετη Εναρξης μπορω να πω.
όχι δεν ηταν τσίρκο ήταν μια πολυ καλη τελετή έναρξης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Οφθαλμολουτρα και σαχλαμαρες, δειτε ολυμπιακους.

Χαμος γινεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
1. η φλόγα είναι σε μέρος όπου δε φαίνεται από κανένα έξω από το στάδιο.
Προνομιακή θέα της φλόγας μόνο για τους θεατές?
Τι αγγουροπατάτα ήταν αυτή?
Τη βλέπουν λέει οι θεατές από τους δέκτες της τιβι,
απάντησε ο δήμαρχος εμφανώς τρακαρισμένος.
πρώτη φορά στα χρονικά η φλόγα των ολυμπιακών είναι εντός σταδίου
κι όχι στο ψηλότερο σημείο.
ε ρε φωτιές που ανάψανε. :)

θα έβγαζε φαίνεται πολλούς καπνούληδες η φωτίτσα από τη δαδούλα. :confused:

2. Φελπς τον πούλο, ε? :P

3. Βάλανε τον Μίστερ Μπίν να παίζει πιάνο.
Καμία φαντασία. Εμείς ας πούμε θα είχαμε τον Παπακαλιάτη
να πηδάει μάνα, κόρη, γιαγιά και το πιάνο.

4. τελικά η βασίλω έπεσε με αλεξίπτωτο ?
το νεφρό της αναζητείται πάνω σε μια μουριά, στο προάστιο
του γουότσασταθάμπτον (με προφορά)
για να ξέρω αν θα πέσω από τα σύννεφα, απόψε. :worry:

5. θέλω κάποιος να μπιστήξει τη μπάλα του μπάσκετ
στο κεφάλι του υπερόπτη αλαζόνα καρμέλο άντονι
και μετά να στρίψει τα αυτιά του λεμπρόν τζεημς
κάνοντας του γκριμάτσες και φωνάζοντας nianianianiaaania.
:mad::mad::mad::mad:
στο τέλος για να τον καλμάρει, να του δώσει μια μπανάνα. :P

6. όσο για την τελετή έναρξης, τί Ντάνυ Μπόιλ,τί Σούζαν Μπόιλ.

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

giosx

Δραστήριο μέλος

Ο Γοργίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χειρούργος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 652 μηνύματα.
μια μπανάνα... Αργεντινής στούς Λιθουανούς..νάααα με το συμπάθειο. 102 πόντους μήκος :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Η ξιφασκία είναι το πιο καθαρό άθλημα γιατί οι αθλητές
κερδίζουν με το σπαθί τους. :P

Δεν καταλαβαίνω γιατί οι ζυγοί είναι αγώνισμα της ενόργανης γυμναστικής
και τα υπόλοιπα ζώδια δεν είναι? :worry:

Αν είχα άλλους 99 άνετα θα έπαιρνα μέρος στα 4x100 ελεύθερο.
Τι είναι να κολυμπήσεις 4 μέτρα, σιγά. :wall:

Ο Φελπς τρώει 12000 θερμίδες την μέρα,είναι Ολυμπιονίκης.
Εγώ τρώω 3000,δεν είμαι τίποτα.
Συμπέρασμα: Πρέπει να τρώω άλλες 9000 θερμίδες. :shifty:

Αν αφαιρέσεις όλα τα πιτόγυρα, τις πίτσες, τις κρέπες
και τα γλυκά που έχω φάει, τι μένει; Ένα σώμα Ολυμπιονίκη μένει. :angel:

Παραλίγο να είμαι κι εγώ στους Ολυμπιακούς.
Στο τσακ δεν έπιασα το όριο της τιμής του εισιτηρίου. :rant:

o Χονδροκούκης ήθελε να γίνει μεγάλος αθλητής. Ντοπε και τό κανε. :smoke:

Μετά από τους αποκλεισμούς των αθλητών μας έχω εναποθέσει όλες τις ελπίδες μου
για μετάλλιο στην συμμετόχη του ΓΑΠ στο Κανόε-Καγιάκ. :redface:

Εγώ πάντως κατέχω το πανελλήνιο ρεκόρ στο "τρέχα μαλάκα θα χάσεις το λεωφορείο" :upside:


Υγ. Οι άγγλοι δείξαν τον JB. Εμείς το φαλακρό πράκτορα ΘΟΥ-ΒΟΥ 000 γιατί δεν τον δείξαμε;

Υγ. 2 Χρειάζονται 34 μυς για να φιλήσεις και ακόμα δεν το έχουν κάνει Ολυμπιακό Άθλημα. :-* (αχ..)

Υγ. 3 "I just finished a 42,195km run with Σανδάλια+."
-Σπύρος Λούης, post στο steki, του 1896.

Υγ.4 Εγώ ήδη ανυπομονώ για τους επόμενους στο Ρίο 2016. Οι Aγγλίδες δεν βλέπονται μάτια μου. :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εσβησαν την Ολυμπιακή Φλόγα!

Δεν έφτανε λοιπόν που έχασαν τα κλειδιά του Γουέμπλεϊ, στη συνέχεια προέβησαν σε μία... ιεροσυλία, αφού έσβησαν την Ολυμπιακή φλόγα (!) για να μεταφέρουν τον βωμό.

Οσοι θυμούνται από την τελετή έναρξης, ο βωμός που άναψε ήταν στο κέντρο του Ολυμπιακού Σταδίου και προφανώς έπρεπε να μεταφερθεί σε άλλο σημείο για να διεξαχθούν οι αγώνες του στίβου.

Πάνω στην μετακίνηση, όμως, οι βρετανοί παραδέχτηκαν ότι έσβησαν τη φλόγα και στη συνέχεια την άναψαν ξανά!

Αυτό βεβαίως αποτελεί μέγιστη παραβίαση του πρωτοκόλλου των Αγώνων, αφού η Φλόγα δεν πρέπει επουδενί να σβήσει κατά τη διάρκεια της διοργάνωσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Ότι και να λένε οι δημοσιογράφοι οι Ολυμπιακοί αγώνες ως και σήμερα όπως και η τελετή έναρξης ήταν εξαιρετικές.
Τώρα για τα κλειδιά του Γουέμπλει δεν είναι κάτι που πρέπει να ανησυχεί τον μέσο τηλεθεατή οπότε δε το εκλαμβάνω ως αρνητικό

Επίσης το ότι σβήστηκε η Ολυμπιακή φλόγα για να μεταφερθεί κάπου αλλου δεν αποτελεί γκάφα αλλά μια κίνηση προκειμένου να είναι φανερή η φλόγα στους κατοίκους του Λονδίνου, δεν το θεωρώ ιεροτελεστία επειδή η κίνηση είναι απλά συμβολική .

Η φλόγα δεν σβήστηκε τελείως αλλά την μεταφέρανε μέσα σε μία λάβα (το μεγάλο κερί) για να γίνει μεταφορά

Το μόνο μελανό σημείο που βρίσκω στους φετινούς Ολυμπιακούς είναι η ανικανότητα των Ελλήνων αθλητων να πάρουν μετάλλια :(

Δε το λέω αυτό γιατί είμαι ανθέλληνας το λέω επειδή δε συμπαθώ τους δημοσιογράφους. Εδώ θέλουν να μας περάσουν ότι οι Αγγλοι κάνουν μια χάλια διοργάνωση ενώ οι Αγγλοι γράφουν κακά πράγματα για την Ελλάδα (π.χ. στο beach volley με την Αρβανίτη).

Το newsiτ εγραφε σήμερα ότι η διοργάνωση των Αγγλών δεν είχε κόσμο (ξεχάσανε μήπως την δικιά μας)
δεν είναι και εύκολο να γεμίζεις με κόσμο ένα σωρό στάδια την ίδια χρονική στιγμή (δεν είναι λάθος των αγγλων αυτό).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Η φλόγα δεν σβήστηκε τελείως αλλά την μεταφέρανε μέσα σε μία λάβα (το μεγάλο κερί) για να γίνει μεταφορά
Το πρωτόκολλο αναφέρει ξεκάθαρα: η φλόγα στον ΒΩΜΟ δεν πρέπει να σβήνει. Δεν με ενδιαφέρει αν την μετέφεραν σε φανάρι ή σε πασχαλινή λαμπάδα με τον Chuck Norris. Η φλόγα στον βωμό έσβησε.

Επίσης διάβασα ότι το γεγονός ότι "έσπασαν" την ολυμπιακή φλόγα στα 7, για να ανάψουν 7 νέοι τον βωμό, είναι επίσης παραβίαση του πρωτοκόλλου, όπου δηλώνεται ρητά ότι η ολυμπιακή φλόγα ΔΕΝ πρέπει να σπάσει.

Βέβαια δεν μου προκαλεί εντύπωση... Στο Λονδίνο όλοι είναι σαν τον φόκο. :P Χαρακτηριστικά, λένε "και τι έγινε, αφού ξανάναψε". Ε άμα είναι να μετονομάσουμε τους Ολυμπιακούς Αγώνες σε κιτσ-αγώνες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ότι και να λένε οι δημοσιογράφοι οι Ολυμπιακοί αγώνες ως και σήμερα όπως και η τελετή έναρξης ήταν εξαιρετικές.
Εξαιρετικοί???
Σαν να μην είδες το ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ που έγινε χτες στον τελικό (δεν θυμάμαι ποιού στυλ κολύμβησης). Μια Αμερικανίδα έκανε άκυρη εκκίνηση και ακυρώθηκε. Ως εδώ καλά, τα λένε και οι κανόνες.
ΟΜΩΣ αποδείχτηκε ότι η μικροφωνική εγκατάσταση ήταν ΚΑΚΗ και η αθλήτρια ΔΕΝ ακουσε καλά το "λάβετε θέσεις" ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΕΧΝΙΚΟΥ ΣΦΑΛΜΑΤΟΣ. Διόρθωσαν το πρόβλημα, ακύρωσαν την ...ακύρωση της αθλήτριας και ξαναξεκίνησαν οι αγώνες.

Τέτοια σκηνικά (σε συνδυασμό με τα υπόλοιπα που έχουν κάνει οι Άγγλοι) απέχει ΕΤΗ ΦΩΤΟΣ από την .... εξαιρετική οργάνωση.

Και ναι, λάθη γίνονται και είναι ανθρώπινα αλλά μετά το κράξιμο των Άγγλων και τις βολές τους έχω να πω ότι ναι, ΕΥΤΥΧΩΣ οι Ολυμπιακοί του Λονδίνου (κατά δήλωση Ζαγκ Ρογκ) είναι εφάμιλλοι του Πεκίνου και του Σύδνεϋ.

Της Αθήνας ήταν πράγματι πολύ καλύτεροι από τους προαναφερθέντες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Εξαιρετικοί???
Σαν να μην είδες το ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ που έγινε χτες στον τελικό (δεν θυμάμαι ποιού στυλ κολύμβησης). Μια Αμερικανίδα έκανε άκυρη εκκίνηση και ακυρώθηκε. Ως εδώ καλά, τα λένε και οι κανόνες.
ΟΜΩΣ αποδείχτηκε ότι η μικροφωνική εγκατάσταση ήταν ΚΑΚΗ και η αθλήτρια ΔΕΝ ακουσε καλά το "λάβετε θέσεις" ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΕΧΝΙΚΟΥ ΣΦΑΛΜΑΤΟΣ. Διόρθωσαν το πρόβλημα, ακύρωσαν την ...ακύρωση της αθλήτριας και ξαναξεκίνησαν οι αγώνες.

Τέτοια σκηνικά (σε συνδυασμό με τα υπόλοιπα που έχουν κάνει οι Άγγλοι) απέχει ΕΤΗ ΦΩΤΟΣ από την .... εξαιρετική οργάνωση.

Και ναι, λάθη γίνονται και είναι ανθρώπινα αλλά μετά το κράξιμο των Άγγλων και τις βολές τους έχω να πω ότι ναι, ΕΥΤΥΧΩΣ οι Ολυμπιακοί του Λονδίνου (κατά δήλωση Ζαγκ Ρογκ) είναι εφάμιλλοι του Πεκίνου και του Σύδνεϋ.

Της Αθήνας ήταν πράγματι πολύ καλύτεροι από τους προαναφερθέντες.

Στην Αθήνα είχαμε το σκάνδαλο με Κεντέρη Θάνου
Είχαμε το σκάνδαλο της Αρσης Βαρών
Στις επόμενες διοργανώσεις πιάναμε τον έναν μετά τον άλλον Ντοπαριμένους....
Τα γήπεδα ήταν άδεια .... (ασχετα ότι λένε τα ίδια με τους Άγγλους).


Όσο αφορά την 16 χρονη αθλήτρια πιστεύω ότι την αφήσαν να αγωνιστει για λόγους ανθρωπιας παρά το ότι δεν ακουγε την κόρνα έναρξης (οι αλλοι στην σειρά της δεν είχαν το ίδιο πρόβλημα)...
++++++++++++++


Κοιτάξτε αυτο το βιντεάκι (μεγαλοψυχοι Έλληνες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
τι σχέση έχει αν κάποιοι αθλητές είναι ντοπαρισμένοι με το αν ΤΕΧΝΙΚΑ κάτι είναι άψογο ή όχι?
Και στο Λονδίνο έχουν πιαστεί ντοπαρισμένοι αθλητές (πριν ή κατά τη διάρκεια) τι βλακώδεις συγκρίσεις είναι αυτές?

Επίσης... δεν ξέρεις τι σου γίνεται η Αμερικανίδα είναι 20 χρονών, η χρυσή ΛΙΘΟΥΑΝΗ ολυμπιονίκης είναι 16 ετών και οι κανόνες είναι κανόνες δεν υπάρχουν συναισθηματισμοί σε αυτά...

Στοιχείωδες Watson, στοιχειώδες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top