Πρόθεση ψήφου εκλογών Σεπτεμβρίου 2007

Τι θα ψηφίσετε στις εκλογές που έρχονται; (16/09/2007)
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 54)
  • Νέα Δημοκρατία

    Ψήφοι: 4 7.4%
  • ΠΑ.ΣΟ.Κ

    Ψήφοι: 3 5.6%
  • Κ.Κ.Ε.

    Ψήφοι: 9 16.7%
  • ΣΥ.ΡΙΖ.Α

    Ψήφοι: 9 16.7%
  • ΛΑ.Ο.Σ

    Ψήφοι: 1 1.9%
  • Δημοκρατική Αναγέννηση

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Εξωκοινοβουλευτική Αριστερά

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Φιλελεύθερη συμμαχία

    Ψήφοι: 11 20.4%
  • Άλλο Εξωκοινοβουλευτικό κόμμα άλλου χώρου

    Ψήφοι: 2 3.7%
  • Άκυρο/Λευκό

    Ψήφοι: 2 3.7%
  • Δεν θα πάω/μπορέσω να ψηφίσω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Αναποφάσιστος/η

    Ψήφοι: 7 13.0%
  • Δεν μου επιτρέπεται να ψηφίσω (λόγω ηλικίας, εθνικότητας κλπ)

    Ψήφοι: 6 11.1%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Βεβαίως. Όπως ο Λάτσης

Δεν χρειαζόταν να απαντήσεις σε αυτό ρε συ, ήταν ρητορική ερώτηση :P Μου τα προσπερνάς τα ωραία κομμάτια...



θα πιστεψει κανείς ότι είναι Μαρξιστής-Λενινιστής, αν δεν το αποδείξει στη πράξη με έργα??? :hmm:Αν δεν το κάνει κανείς δεν θα τον πιστέψει και όλοι θα τον έχουν για ψεύτη και υποκριτή.
-Και σε ρωτώ τί έκανε ο κ. Αλαβάνος πέρα από λόγια? (Στα λόγια πάντως παίρνει άριστα)

Τίποτα περισσότερο και τίποτα λιγότερο από τους υπόλοιπους.

Εσύ θα μας τρελλάνεις, θα χρειάζεται πιστοποιητικό φρονημάτων όποιος μπλέκει με την αριστερά :P




Χαίρομαι που το ακούω για τον οικοδόμο. Μπήκε στο κλίμα και αυτός. Κάθε άνθρωπος χρειάζεται καθοδήγηση σε πράγματα που ίσως δε γνωρίζει καλά. Όσο για τη Γερμανία, από τους 500 βουλευτές ΕΝΑΣ μπήκε Πανκιό. Οι άλλοι 499 (πάνω κάτω δεν θυμάμαι ακριβές νούμερο Γερμανικού κοινοβουλίου-το 500 είναι παράδειγμα) ΔΕΝ τον ακολούθησαν. Τί να σημαίνει άραγε αυτό? Όσο για το ότι δεν του παν τίποτα, δεν ξέρω αν στη Γερμανία έχουν κανόνες ένδυσης στη βουλή αλλά εδώ εχουμε. Και τα κόμματα τον ψήφισαν. Πρέπει να ακολουθείς ένα κώδικα ντυσίματος στο κοινοβούλιο και σε επίσημες επισκέψεις. Με ποιό δικαίωμα ο κ. Αλαβάνος παραβαίνει κανονισμό του κοινοβουλίου? Και γιατί? Τί προσπαθεί να μας δείξει δηλαδή? Και δε με νοιάζει στις συγκεντρώσεις του κόμματός του ας πάει όπως θέλει ή στην ιδιωτική του ζωή αλλά στη βουλή υπάρχουν και κανόνες. Τί θα γίνει αν ο καθένας τους παραβαίνει?



Βρε καρδούλα μου, αυτοί οι κανόνες, είναι πουθενά γραμμένοι; Όχι. Είναι σεβαστοί από όλους εκεί μέσα; Ναι, θα 'λεγα. Αυτό τους καθιστά αυτόματα έγκυρους; :confused:

Αν υπαρχει κώδικας ένδυσης (που υποθέτω ναι) - τότε λυπάμαι. Γιατί η βουλή (θα) λειτουργεί με την λογική ενός Gentlemen's Club :worry: Kαι λυπάμαι περισσότερο, γιατί όλα αυτά τα κουστούμια σε ρευστό, ισοδυναμούν με ένα εξατάξιο σχολείο. Προσωπικά το θεωρώ ντροπή να εφαρμόζονται κανόνες νεόπλουτων μέσα στην καρδιά του πολιτεύματος.




Και ειλικρινά, δεν το έχω δει πουθενά, και θα μου έκανε φριχτή εντύπωση, αν οι στην αρχαία Αθήνα, οι ροπαλοφόροι κατέβαζαν από την Πνύκα οποιονδήποτε πολίτη δεν ήταν ντυμένος στην τρίχα :confused:



Υγ. Αμφιβάλλω αν ο "κώδικας ένδυσης" αποτελεί κανόνα -με την έννοια που θα πρέπει να έχει ένας κανόνας. Αποτελεί κομφορμισμό και αποπνέει -για μένα- τη νοοτροπία ενός λακέ (με την εξαίρεση, οπως είπαμε, όσων γεννήθηκαν με το κουστούμι, και δεν γνωρίζουν να ντυθούν αλλιώς).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Όντως υπάρχει κανόνας ένδυσης στη Βουλή?...:confused:
Το αν φοράει κάποιος κουστούμι ή ζακέτα είναι κριτήριο αξιολόγησής του ως πολιτικού?...:confused:
Μου θυμίζει ιδέες κάποιων κολλημένων δασκάλων/καθηγητών του στυλ "αυτός φοράει σκουλαρίκι/έχει μακρύ μαλλί, άρα αυτομάτως είναι αλήτης/δε διαβάζει/σίγουρα θα καπνίζει/δεν είναι καλός μαθητής κ.α τέτοια ωραία".

Ακόμα δεν έχω καταλάβει ποιες είναι ακριβώς οι πράξεις που αποδεικνύουν ότι κάποιος είναι αριστερός. Αν μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος, πολύ θα το εκτιμούσα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nosaltres

Δραστήριο μέλος

Ο Nosaltres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
Πραγματικα λυπαμαι γι αυτο το ΝΔ 3, ΠΑΣΟΚ 3 που βλεπω μεχρι στιγμης. Μηδεν ρε! Τοσο ευχαριστημενοι ειστε με τα χαλια της Ελλαδας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nosaltres

Δραστήριο μέλος

Ο Nosaltres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
Για κατι μηνυματακια που ειδα ποιο πανω: Ειναι πολυ λαθος να νομιζει καποιος οτι οποιος ειναι πλουσιος ειναι δεξιος και οποιος ειναι μικρομεσαιος ή φτωχος ειναι αριστερος. Επισης ειναι λαθος να πιστευει καποιος οτι για να ειναι καποιος αριστερος πρεπει να μισει οποιον ειναι πλουσιος.
Να σας θυμισω οτι ενας απο τους μεγαλυτερους αριστερους της ιστοριας ηταν ο Owen στην Σκωτια στα πρωτα μισα του 19ου αιωνα, ο οποιος εφηρμοσε στα εργοστασια του τις ιδεες του, οι οποιες επιασαν 100%. Δηλαδη και οι εργαζομενοι ειχαν μια καλυτερη ζωη με καλυτερες συνθηκες εργασιας και δικαιωματα, και η παραγωγη ανεβηκε στο κατακορυφο. Μετα απο την επιτυχια του επιχειρηματος του προσπαθησε να προτεινει τις ιδεες του και στο υπολοιπο Ηνωμενο Βασιλειο, ομως αντι για ανταποκριση βρηκε γυρισμενες πλατες και αποδοκιμασια. Κατι που τον εκανε να αφιερωσει ολη την υπολοιπη ζωη του στην υποστηριξη της ιδεολογιας του με αποτελεσμα να δημιουργηθουν κοινοτητες τυπου Owen μεχρι και την απεναντι πλευρα του Ατλαντικου οι οποιες ομως δεν ετυχαν ποτε καλης αντιμετωπισης απο τις κυβερνησεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Να ρωτησω και εγω η αφελης, χωρις καμια διαθεση να δικαιολογησω τους πλουσιους της Αριστερας. Απο που και ως που Αριστερα σημαινει φτωχια? Καταλαβαινω οτι ο κομμουνισμος ως ιδεολογια αντιτιθεται στη συσσωρευση χρηματος, αλλα ο μη-κομμουνιστης αριστερος γιατι ειναι κατακριτεο να ειναι πλουσιος? Οπως ξαναειπωθηκε, ειναι αδυνατον ο πλουσιος να ενδιαφερεται για την ευημερια των συνανθρωπων του? Το να μοιρασει ο Αλαβανος τα λεφτα του στον κοσμο θα ηταν ελεημοσυνη και δεν θα αλλαζε τιποτα ριζικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Να ρωτησω και εγω η αφελης, χωρις καμια διαθεση να δικαιολογησω τους πλουσιους της Αριστερας. Απο που και ως που Αριστερα σημαινει φτωχια? Καταλαβαινω οτι ο κομμουνισμος ως ιδεολογια αντιτιθεται στη συσσωρευση χρηματος, αλλα ο μη-κομμουνιστης αριστερος γιατι ειναι κατακριτεο να ειναι πλουσιος? Οπως ξαναειπωθηκε, ειναι αδυνατον ο πλουσιος να ενδιαφερεται για την ευημερια των συνανθρωπων του? Το να μοιρασει ο Αλαβανος τα λεφτα του στον κοσμο θα ηταν ελεημοσυνη και δεν θα αλλαζε τιποτα ριζικα.
+1 :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Δεν ξέρω βρε παιδιά, έχω μερικές αμφιβολίες επ' αυτού.
Είναι δυνατόν να υποστηρίζεις και μάλιστα να ηγείσαι μιας ιδεολογίας που προσωπικά δεν σε αφορά;
Να επικαλείσαι άλλες πρακτικές από αυτές που σε προσωπικό επίπεδο σε "έφτιαξαν";
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Δεν ξέρω βρε παιδιά, έχω μερικές αμφιβολίες επ' αυτού.
Είναι δυνατόν να υποστηρίζεις και μάλιστα να ηγείσαι μιας ιδεολογίας που προσωπικά δεν σε αφορά;
Να επικαλείσαι άλλες πρακτικές από αυτές που σε προσωπικό επίπεδο σε "έφτιαξαν";



Γι' αυτό ο Χριστός έπρεπε να μείνει στον Ιουδαϊσμό, ο Μαρξ στην αποπλάνηση κορασίδων, ο Σαμαράς στη ΝΔ, και ο Νικοπολίδης στον Παο.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Να επικαλείσαι άλλες πρακτικές από αυτές που σε προσωπικό επίπεδο σε "έφτιαξαν";
Απο που τα εβγαλε και τα βγαζει τα λεφτα ο Αλαβανος?
(και ο καθε Αλαβανος)
Ο πλουτος προερχεται απο την εκμεταλλευση του εργατικου δυναμικου
(κατα τις αριστερες ιδεολογιες).

Δεν ειναι τυχαιο που το ΚΚΕ βρισκεται σε πληρη αντιθεση με τον Αλαβανο, ισως περισσοτερο κι απο το Πασοκ.
Ο Αλαβανος ελπιζει πολυ σε μαζεμα ψηφων απο το ΚΚΕ κρατωντας ενα "αριστεριστικο" και ταυτοχρονα φιλελευθερο προφιλ (μπλιαχ φτου).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Απο που τα εβγαλε και τα βγαζει τα λεφτα ο Αλαβανος?
(και ο καθε Αλαβανος)
Ο πλουτος προερχεται απο την εκμεταλλευση του εργατικου δυναμικου
(κατα τις αριστερες ιδεολογιες).

Δεν ειναι τυχαιο που το ΚΚΕ βρισκεται σε πληρη αντιθεση με τον Αλαβανο, ισως περισσοτερο κι απο το Πασοκ.
Ο Αλαβανος ελπιζει πολυ σε μαζεμα ψηφων απο το ΚΚΕ κρατωντας ενα "αριστεριστικο" και ταυτοχρονα φιλελευθερο προφιλ (μπλιαχ φτου).
Ναι, αλλά όμως άλλα διακυρύττει........
Αυτό εννοώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Ο πλουτος προερχεται απο την εκμεταλλευση του εργατικου δυναμικου
(κατα τις αριστερες ιδεολογιες).

Τοτε μαλλον δεν ξερω τις αριστερες ιδεολογιες τοσο καλα, και παω πασο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Ναι, αλλά όμως άλλα διακυρύττει........
Αυτό εννοώ.
Το ιδιο λεμε.
Και δυστυχως δεν ειναι απλα πλουσιος.
Ειναι ο πιο πλουσιος βουλευτης (ακομα κι απο τους ΝΔ που ειναι η ιδεολογια τους τετοια).

Μακαρι να μην βγει και να του παρει το ΚΚΕ τους ψηφους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
έχω την εντύπωση πως τα λεφτά τα έβγαλε ο αλαβανος από την εκμετάλλευση σπιτιών που κληρονόμησε από την οικογενειά του... με λίγα λόγια οι δικοί του ήταν ματσό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Για τη φιλελευθερη συμμαχια:
Με το ψηφοδελτιο κατεβαινει κι ο Δημητράς.
https://cm.greekhelsinki.gr/index.php?sec=192&cid=3178
Καντε ενα γουγλη για τον κυριο Δημητρα.
Εχει ενδιαφερον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Όντως υπάρχει κανόνας ένδυσης στη Βουλή?...:confused:
Το αν φοράει κάποιος κουστούμι ή ζακέτα είναι κριτήριο αξιολόγησής του ως πολιτικού?...:confused:
Μου θυμίζει ιδέες κάποιων κολλημένων δασκάλων/καθηγητών του στυλ "αυτός φοράει σκουλαρίκι/έχει μακρύ μαλλί, άρα αυτομάτως είναι αλήτης/δε διαβάζει/σίγουρα θα καπνίζει/δεν είναι καλός μαθητής κ.α τέτοια ωραία".

Ακόμα δεν έχω καταλάβει ποιες είναι ακριβώς οι πράξεις που αποδεικνύουν ότι κάποιος είναι αριστερός. Αν μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος, πολύ θα το εκτιμούσα. :)

Υπάρχει κανόνας ένδυσης και έχει ψηφιστεί. Το έχω ακούσει να το λέει βουλευτής που κατέκρινε δημοσίως τον κ.Αλαβάνο για την ένδυσή του.

Εσύ ο μη κολλημένος και προοδευτικός ας πας όταν εκλεγείς με το καλό στη βουλή με σορτσάκι, σκουλαρίκι, τρύπιο τζίν, βάρα και τη δόση σου στα έδρανα του κοινοβουλίου ή κάπνισε μαριχουάνα. Ή ακολούθα το παράδειγμα του Βεργή. (Θα μπώ γυμνός αν εκλεγώ στο κοινοβούλιο) Είναι βέβαιο ότι πολλοί θα εκτιμήσουν το πόσο απελευθερωμένος είσαι...

Αριστερός είναι να κάνεις στη πράξη αυτά για τα οποια αγωνίζεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Για κατι μηνυματακια που ειδα ποιο πανω: Ειναι πολυ λαθος να νομιζει καποιος οτι οποιος ειναι πλουσιος ειναι δεξιος και οποιος ειναι μικρομεσαιος ή φτωχος ειναι αριστερος. Επισης ειναι λαθος να πιστευει καποιος οτι για να ειναι καποιος αριστερος πρεπει να μισει οποιον ειναι πλουσιος.
Να σας θυμισω οτι ενας απο τους μεγαλυτερους αριστερους της ιστοριας ηταν ο Owen στην Σκωτια στα πρωτα μισα του 19ου αιωνα, ο οποιος εφηρμοσε στα εργοστασια του τις ιδεες του, οι οποιες επιασαν 100%. Δηλαδη και οι εργαζομενοι ειχαν μια καλυτερη ζωη με καλυτερες συνθηκες εργασιας και δικαιωματα, και η παραγωγη ανεβηκε στο κατακορυφο. Μετα απο την επιτυχια του επιχειρηματος του προσπαθησε να προτεινει τις ιδεες του και στο υπολοιπο Ηνωμενο Βασιλειο, ομως αντι για ανταποκριση βρηκε γυρισμενες πλατες και αποδοκιμασια. Κατι που τον εκανε να αφιερωσει ολη την υπολοιπη ζωη του στην υποστηριξη της ιδεολογιας του με αποτελεσμα να δημιουργηθουν κοινοτητες τυπου Owen μεχρι και την απεναντι πλευρα του Ατλαντικου οι οποιες ομως δεν ετυχαν ποτε καλης αντιμετωπισης απο τις κυβερνησεις.

Αν κατάλαβες ότι πιστεύω αυτά που λές, τότε δεν διάβασες τα μυνήματά μου καλά. Please check them again-γιατί βαριέμαι να γράφω. :) Θα ήμουν τελείως βλάκας αν πίστευα αυτά που λες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πάντως ξέρω πως υπάρχει κάτι σαν επίδομα παραστάσεων για τους βουλευτές, δηλ εξτρά ποσό για τις δημόσιες εμφανίσεις τους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Ρεμπεσκες: Αν θεωρείς λακέ όποιον φορά κοστούμι στη βουλή (με εξαίρεση αυτούς που είπες) τότε... τί να πώ, δε ξέρω ειλικρινά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
έχω την εντύπωση πως τα λεφτά τα έβγαλε ο αλαβανος από την εκμετάλλευση σπιτιών που κληρονόμησε από την οικογενειά του... με λίγα λόγια οι δικοί του ήταν ματσό


Ετσι ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top