Ρισκάρετε στη ζωή σας; Σας αρέσει το ρίσκο;

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Αφορμή για αυτό το θέμα στάθηκε γενικά ο δικός μου τρόπος ζωής.
Πραγματικά αρρωσταίνω και μόνο στην ιδέα του να παίρνω ρίσκα στη ζωή μου την ώρα που κάποιοι άνθρωποι ζουν όλη τη ζωή τους με αυτά.
Για μένα προσωπικά το ρίσκο είναι τρόμος για το τί θα συμβεί στο μέλλον και πόσο θα αλλάξει η σταθερότητα της ζωής μου οπότε δεν το επιχειρώ σχεδόν ποτέ..
Ακούω απόψεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Πιστευω,και η πιο απλη επιλογη που θα κανουμε κρυβει μεσα της ενα ρισκο,αλλοτε μεγαλου και αλλοτε μικρου βαθμου.Αρα,ορισμενες φορες το αντιλαμβανομαστε και δεν του δινουμε μεγαλη σημασια,η του δινουμε,η δεν το αντιλαμβανομαστε.

Το θεμα του φοβου τωρα εγειρεται,στις επιλογες που μπορει να επηρεασουν αρκετα την ροη των πραγματων στην ζωη μας.

Προσωπικα μαρεσει το ρισκο,και ρισκαρω.Ειμαι της αποψης ''ζωη χωρις ρισκο δεν ειναι ζωη''.
Το θεμα απλως ειναι,οτι το ατομο πρεπει να εχει σφαρικη αποψη της καταστασης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Αν το καλοσκεφτούμε, όλη μας η ζωή είναι ένα ρίσκο!
Κάπου είχα διαβάσει τα εξής φαινόμενα και μου έχουν μείνει, γι' αυτό και έχω αυτή την υπογραφή.
Αν γελάει κάποιος έχει το ρίσκο να φανεί ανόητος, αν δακρύζει έχει το ρίσκο να τον πούνε αισθηματία, αν φανερώνει τα αισθήματα του έχει το ρίσκο να αποκαλύψει τον πραγματικό εαυτό του, αν αγαπήσει έχει το ρίσκο να μην αγαπηθεί, αν ελπίζει έχει τον κίνδυνο της απογοήτευσης και αν προσπαθεί έχει τον κίνδυνο της αποτυχίας και πολλά άλλα που δεν θυμάμαι αυτή την στιγμή.

Το σημαντικότερο είναι ότι μόνο αυτός που ρισκάρει είναι πραγματικά ελεύθερος!
Εγώ, δυστυχώς, παραδέχομαι ότι σε πολλές περιπτώσεις δεν είχα το θάρρος να ρισκάρω όπως θα έπρεπε, ενώ ήξερα ότι αυτό ήταν το σωστό. Πλέον έχω μάθει ότι με το ρίσκο θα γεμίσει η ζωή μας και όχι με την δειλία. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Κι εγώ δύσκολα ρισκάρω. Δλδ όσο περνάνε τα χρόνια όλο και λιγότερο.
Προτιμώ πχ. να' μαι κολλημένη σε μια ήρεμη/ανούσια/χαζή κατάσταση χωρίς κάτι το σούπερ ντούπερ, να έχω τη δυνατότητα να κάνω κάτι άλλο για να το αλλάξω, αλλά δε το κάνω γιατί φοβάμαι μη χάσω την ηρεμία μου.
Γενικά σκέφτομαι πάρα πολύ πριν κάνω κάτι, εκτός κι αν είμαι σε φάση "βλακείας" που μπορεί να κάνω τα πάντα και δε με ενδιαφέρουν οι συνέπειες. Αλλά σπάνια θα γίνει αυτό. Γενικά είμαι συγκρατημένη.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Γενικά είμαι συγκρατημένη.:redface:

Διαχωρίζω τα παρορμητική vs συγκρατημένη
Ρίσκα παίρνει ενα άτομο ακόμα κι αν είναι εκ χαρακτήρος προσγειωμένο και συγκρατημένο.


Επειδή είναι πολύ γενικό το θέμα, θ'απαντήσω κι εγώ γενικά.

Αν δε ρισκάρεις, δε θα μάθεις. Ούτε θα πάθεις. Κι αν δεν πάθεις, σίγουρα δε θα μάθεις.

Ο φόβος είναι χείριστος σύμβουλος. Η δειλία δεν ωφελεί και ο χειρότερος κίνδυνος στη ζωή είναι το να μη ρισκάρεις να ζήσεις, να πέσεις ή ν'ανέβεις. Αν δε ρισκάρεις, δε θα το μάθεις. Ακόμα κι αν πέσεις, έχεις πάρει μαθήματα που θα σε διδάξουν για το επόμενο βήμα. Το επόμενο βήμα....

είναι ρίσκο!

Η μεγάλυτερη ελευθερία είναι σε φάση αμφιταλάντευσης να πιάνεις μια τυχαία κάρτα. Προγεγραμμένη αποτυχία όποιος δεν την τραβήξει και οπισθοχωρήσει. Κάθε τράβηγμα έχει το τίμημά της. Σε κάθε περίπτωση, το μέτρο είναι χρήσιμο κι έξυπνο εργαλείο.

Υπάρχουν οι τύποι που νομίζουν πως ρισκάρουν, αυτοί είναι κάτι χειρότερο απο δειλοί, ανήκουν στα ημίμετρα. Η το παίρνεις το ρίσκο ή όχι. Δεν υπάρχει μέση. Αφού το πάρεις, αν δεν είσαι ανόητος θα ξέρεις πού θα σταματήσεις, ποιά είναι τα όρια σου. Εδώ βλέπε αυτοέλεγχος, αυτογνωσία.

Κορώνα-Γράμματα η ζωή άλλωστε..

απο μόνη της...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
ρισκάρετε?

πάντα.
τελευταία φορά πήγα να πάρω παγωτό
στα τυφλά και πόση ώρα έγλειφα ένα μπούτι
κοτόπουλο. :mad::mad::mad:

Βάλτε κι ένα φωτάκι στην κατάψυξη, στουδγιάουλου. :mad::mad:



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Εγω λεω να σταματησετε οι δυο να ρισκάρετε και να πατε για υπνο. ξημέρωσε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Εγω λεω να σταματησετε οι δυο να ρισκάρετε και να πατε για υπνο. ξημέρωσε


Είχα να γελάσω τόσο πολύ, από τότε που είχα δει την γιαγιά μου να ξυπνάει από εφιάλτη. :confused:

χα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
πήρα ένα νέο απορρυπαντικό που τα σπάει:
Καθαρίζει, λευκαίνει, απολυμένοι. :confused:

-Στην παραλία ήταν κ η Ζυγούλη με τα παιδιά της, τα οποία έκαναν πολλή φασαρία.
-Καί τί της είπες; -Τα ρουβαδάκια σου κ σ'άλλη παραλία.

πολύ τουίτερ ρε παιδί μου τελευταία... :P

Ρισκάρετε στη ζωή σας; Σας αρέσει το ρίσκο;
μπα, γενικά βαριέμαι πολύ :/:

αν και τώρα που το ξανασκέφτομαι τελευταία φορά που ρίσκαρα ήταν με τον κολλητό
στη παραλία, όταν είπαμε να κάνουμε βουτιά από ένα βράχο αρκετά ψηλά και...
κόντεψα να κουφαθώ λίγο και να δακρύσω από τον πόνο.
Άσε που τα άκουσα κιόλα μετά :P

so, θα το ξανασκεφτώ πριν ρισκάρω next time... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
πολύ τουίτερ ρε παιδί μου τελευταία...

η ωραία και το τουιτ-τέρας. :worry:
το τουίτειν εστί φιλοσοφείν. :)

άστα, επιδημία οι τουιτεράδες.
Είναι παντού.
Σε λίγο θα γράφεις τουίτ να κοροϊδέψεις έναν άγνωστο απέναντι
και θα σου απαντάει με μένσιον.

Η μόνη βία που με πνίγει,
είναι όταν τα καλά tweet είναι ...κάποιου άλλου.
:(:(:(:(

Θα καθίσετε;να βάλω ποτάκι;


ον: σοβαρά τώρα, εσείς που μιλάτε πάντα λες και ξέρετε ποιο ειναι
το βαθύτατα βαθύτερο νόημα της ζωής,
και που νομίζετε ότι το να παίρνεις ρίσκο είναι
σα να παίρνεις πίπα σε μαμουθ ή σε κύκλωπα ή σε πεόσαυρο,
πηδιέστε καθόλου;

:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Διαχωρίζω τα παρορμητική vs συγκρατημένη
Ρίσκα παίρνει ενα άτομο ακόμα κι αν είναι εκ χαρακτήρος προσγειωμένο και συγκρατημένο.


Επειδή είναι πολύ γενικό το θέμα, θ'απαντήσω κι εγώ γενικά.

Αν δε ρισκάρεις, δε θα μάθεις. Ούτε θα πάθεις. Κι αν δεν πάθεις, σίγουρα δε θα μάθεις.

Ο φόβος είναι χείριστος σύμβουλος. Η δειλία δεν ωφελεί και ο χειρότερος κίνδυνος στη ζωή είναι το να μη ρισκάρεις να ζήσεις, να πέσεις ή ν'ανέβεις. Αν δε ρισκάρεις, δε θα το μάθεις. Ακόμα κι αν πέσεις, έχεις πάρει μαθήματα που θα σε διδάξουν για το επόμενο βήμα. Το επόμενο βήμα....

είναι ρίσκο!

Η μεγάλυτερη ελευθερία είναι σε φάση αμφιταλάντευσης να πιάνεις μια τυχαία κάρτα. Προγεγραμμένη αποτυχία όποιος δεν την τραβήξει και οπισθοχωρήσει. Κάθε τράβηγμα έχει το τίμημά της. Σε κάθε περίπτωση, το μέτρο είναι χρήσιμο κι έξυπνο εργαλείο.

Υπάρχουν οι τύποι που νομίζουν πως ρισκάρουν, αυτοί είναι κάτι χειρότερο απο δειλοί, ανήκουν στα ημίμετρα. Η το παίρνεις το ρίσκο ή όχι. Δεν υπάρχει μέση. Αφού το πάρεις, αν δεν είσαι ανόητος θα ξέρεις πού θα σταματήσεις, ποιά είναι τα όρια σου. Εδώ βλέπε αυτοέλεγχος, αυτογνωσία.

Κορώνα-Γράμματα η ζωή άλλωστε..

απο μόνη της...
Νταξ δεν είπα ότι ποτέ δε παίρνω ρίσκα, αλλά αν το κάνω πλέον θα το κάνω έπειτα από πάρα πολύ σκέψη, θα το εξαντλήσω και θα το στριφογυρίσω στο μυαλό 150 φορές για να' μαι σίγουρη, κι αυτό επειδή την έχω πάθει πολλές φορές από "ρίσκα", οπότε απλά προσέχω και δεν είμαι τόσο αχμμμ χύμα. Και προφανώς μιλάω για σημαντικά/σοβαρά ζητήματα που μπορεί να αλλάξουν τη ζωή σου ριζικά και όχι το ρίσκο του να φτιάξω ένα ριζότο για πρώτη φορά.

Ρίσκο είναι να περάσεις και με κόκκινο μωρέ, αλλά δε θα ωφελήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Νταξ δεν είπα ότι ποτέ δε παίρνω ρίσκα, αλλά αν το κάνω πλέον θα το κάνω έπειτα από πάρα πολύ σκέψη, θα το εξαντλήσω και θα το στριφογυρίσω στο μυαλό 150 φορές για να' μαι σίγουρη, κι αυτό επειδή την έχω πάθει πολλές φορές από "ρίσκα", οπότε απλά προσέχω και δεν είμαι τόσο αχμμμ χύμα. Και προφανώς μιλάω για σημαντικά/σοβαρά ζητήματα που μπορεί να αλλάξουν τη ζωή σου ριζικά και όχι το ρίσκο του να φτιάξω ένα ριζότο για πρώτη φορά.

Ρίσκο είναι να περάσεις και με κόκκινο μωρέ, αλλά δε θα ωφελήσει.

Καταννοω τι λες, στα σοβαρα αναφερομαι. Φυσικα απαιτειται σκεψη, και θετικο ειναι να σκεφτεσαι προτου προχωρησεις σε βηματα που θα σου καθορισουν αν οχι τη ζωη σου, σημαντικα κομματια της. Μην μπερδευεις τον αχαχουχα τυπο του ο,τι ναναι που κανει ο,τι του κατεβασει η γκλαβα του. Αλλο πραμα αυτος, αλλο ο ριψοκινδυνος. Ο ριψοκινδυνος μπορει να ειναι ενα πολυ σκεπτικο ατομο.
Το ζητημα ειναι αν το σκεφτεις και τα βαλεις κατω και σου βγαινει διλημμα (ιδια τα υπερ, ιδια τα κατα), το κανεις η οχι? Το ναι, ειναι ρισκο. Btw το να περασεις με κοκκινο δεν ειναι ρισκο, μαλ@κια στον εγκεφαλο ειναι:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Πανω σ αυτο μονο το εξης θα πω:Κανε κατι κ ας το μετανιωσεις.
Θεωρω οτι παιρνοντας ρισκα μαθαινεις.Δοκιμαζεις πραγματα και την επομενη φορα εισαι σε ετοιμοτητα,ακα μαθαινεις απ τα λαθη για να μην τα ξανακανεις.
Σαφως,καθε ρισκο ειναι διαφορετικο στη ζωη ενος ανθρωπου οπως επισης και τι θεωρειται ''ρισκαρω''
Καποτε αναρωτιομουν ακριβως το εξης,αν αξιζει να παιρνεις ενα ρισκο που θα σου αλλαξει τη ζωη.Οτι εχω δοκιμασει παντως,μονο σε κακο δε μου βγηκε.Και ακομα και σε κακο να βρηκε,μαλλον με εκανε πιο ωριμη.
Οποτε ναι,μαλλον η αποψη μου κλεινει στο να παιρνει κανεις ρισκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
ναι παρα πολυ,μερικες φορες το βραδυ δεν κανω με οδοντικο νημα τα δοντια μου
I am living on the edge

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Μόνο αν οι συνέπειες δεν αποβούν μοιραίες για τους δικούς μου ανθρώπους. Οποιαδήποτε συνέπεια πέσει μόνο πάνω μου συνήθως την αντέχω, έστω και δύσκολα, και τη δέχομαι.
Παλιά τα ρίσκα μου ήταν ανόητα και χωρίς λόγο. Μικρά πάντως.
Τώρα είναι διαφορετικά. Τώρα θα σκεφτώ αρκετά πριν τα πάρω, θα υπολογίσω πράγματα και θα δω και άλλες εναλλακτικές, θα φανταστώ συνέπειες (ναι είμαι κουραστική) και μετά ναι θα ρισκάρω.
Μου αρέσει η ηρεμία της σταθερότητας αλλά κάποια στιγμή σε καταθλίβει.

Α και στον τίτλο υπάρχει η ερώτηση για το αν μας αρέσει το ρίσκο. Ένα ρίσκο πολλές φορές κρύβει Ζωή οπότε γιατί όχι;
για αυτά που τη στερούν ας μη μιλήσουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Πανω σ αυτο μονο το εξης θα πω:Κανε κατι κ ας το μετανιωσεις.

Kι εδώ εμενα μου'ρθε κι αυτό:

Καλύτερα, λεν, να'χεις τύψεις, παρά απωθυμένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
ρισκο ειναι αναλογα για τον καθενα. για εναν ανθρωπο που κανονιζει επι ενα μηνα ενα σκ στην χαλκιδα ρισκο ειναι να φαει στιφαδο για βραδυ!!!!!!!!!!Παιδια δεν θελω να κανω την πολυξερη (δεν ειμαι κιολας) απλα καποιοι μπερδευουν το ρισκο με την πιθανοτατα λαθος αποφαση π.χ να μαγειρεψεις στοο αγορι σου ενω δεν ξερεις να βρασεις ουτε αυγο.Το ρισκο δεεν το σκεφτεσαι το κανεις γιαυτο μπορει να μην εχεις να λες στις παρεες πηρα ενα ρισκο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tina Winchester

Νεοφερμένος

Η Tina Winchester αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Δεν είμαι άνθρωπος που ρισκάρω αλλά πιστεύω πως αν ποτέ τεθεί τέτοιο θέμα για σοβαρό λόγο ήγια τη ζωή κάποιου άλλου (οποιουδήποτε)θα το κάνω χωρίς δεύτερη σκέψη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Υπάρχουν σημαντικές στιγμές που πρέπει να ρισκάρεις...αυτό κάνω και εγώ όταν μου τυχαίνουν :P
Αλλά γενικά δεν είμαι άτομο που ρισκάρει συχνά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top