Ποια η στάση σας σχετικά με το κάπνισμα;

Κάπνισμα, ποιά η στάση σας;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 193)
  • Καπνίζω επειδή το θέλω

    Ψήφοι: 50 25.9%
  • Καπνίζω επειδή δεν μπορώ να το κόψω

    Ψήφοι: 8 4.1%
  • Το κατάφερα και το έκοψα

    Ψήφοι: 18 9.3%
  • Είμαι μονο παθητικός καπνιστής

    Ψήφοι: 117 60.6%

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πάντως αν θέλει ο Άλεξ φυσικά και μπορει να μπει στην αρχική σελίδα αρκεί να αναφέρεται πηγή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Πάντως αν θέλει ο Άλεξ φυσικά και μπορει να μπει στην αρχική σελίδα αρκεί να αναφέρεται πηγή...

Γιατί να μην θέλω βρε παιδιά?:)Αλλά δυστυχώς πηγή δεν θυμάμαι.....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Χμμμμ... οκ δεν πειράζει που δεν ξέρεις την πηγή...


εμείς κατανοούμε πάντα τους συνφορουμίστες μας.! :)

Σκέψου να ΜΗΝ υπήρχε και κατανόηση!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ALEX_:
Γιατί να μην θέλω βρε παιδιά?:)Αλλά δυστυχώς πηγή δεν θυμάμαι.....:(
Εμ, τότε δεν γίνεται γιατί πάντα υπάρχουν μερικοί "έξυπνοι" που θα μας κατηγορήσουν οτι τα οικειοποιούμαστε (ναι έχει γίνει στο παρελθόν παρ'οτι πάντα όταν δεν είναι δικό μας αναφέρουμε πηγη!).
Ψάξε αν θες πάντως και μόλις βρεις μπαίνει! ;)
Google is your friend! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
https://www.unh.edu/health-services/tobaccoFacts.htm

Είναι στα αγγλικά βέβαια, προφανώς μεταφράστηκε από κάποιον στα ελληνικά.

Τώρα που το κοιτάω, έχει και άλλα πολύ ενδιαφέροντα πράγματα το παραπάνω site.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax:
https://www.unh.edu/health-services/tobaccoFacts.htm

Είναι στα αγγλικά βέβαια, προφανώς μεταφράστηκε από κάποιον στα ελληνικά.

Τώρα που το κοιτάω, έχει και άλλα πολύ ενδιαφέροντα πράγματα το παραπάνω site.

Μπράβο O'Zorgnax έγραψες! :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Puff_Daddy

Νεοφερμένος

Ο Puff_Daddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
ούτε εγώ καπνίζω αλλά δεν νομίζω να μην έχεις συναναστροφές με κάποιον που καπνίζει αρα χωρίς να το θέλουμε γίνομαστε καπνιστές,παθητικοί

Συνήθως όταν ο ένας από το ζευγάρι είναι καπνιστής και ο άλλος όχι, γίνονται και οι δύο καπνιστές....

Δεν καπνίζω. Έβλεπα στο μάθημα την αθυρωματική πλάκα στην καρωτίδα αρτηρία. Ευχαριστώ, δεν θα πάρω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Εγώ βλέπω τον πατέρα μου να μην μπορεί να ανασάνει από τον βήχα και το φλέγμα..να τον τρέχουμε στο νοσοκομείο βραδιάτικα...
Κι εγώ thanks, but no thanks!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gademis:
Για να δούμε πόσοι είναι καπνιστές και πόσοι όχι, αλλά και τι στάση κρατάτε στις διαμάχες μεταξύ ενεργητικών και ενοχλούμενων παθητικών καπνιστών.
Ρε παίδια έχετε σκεφτεί ποτέ γιατί καπνίζετε?Μήπως για μαγκιά?Μάγκας είναι εκείνος που είναι σωστός και ξέρει να προφυλάζεται.Το τσιγάρο είναι κακή συνήθεια.Όσοι το άρχισαν το άρχισαν χωρις να πιστεύουν τις επιπτώσεις του.Καθώς περνάνε τα χρόνια τις καταλαβαίνουν και τότε είναι αργα...Η ζημιά έχει γίνει και είναι ανεπανόρθωτη.Προσωπικά τα άτομα που καπνίζουν δείχνουν έλλειψη ισχυρής προσωπικότητας.Για ποιο λόγο?Μα για τον λόγο ότι υποκύπτουν στο πειρασμό ενως τσιγάρου.Το τσιγάρο είναι επικίνδυνο για την υγεία και για την τσέπη σας δεν το καταλαβένετε?Τώρα θα μου πείτε πως να το κόψουμε.Το μόνο που έχω να σας πω είναι πως το κόψιμο του τσιγάρου εξαρτάται απο την δύναμη της θέλησης του καθένα.Το πρόβλημα δεν είναι εθιστικό αλλά νοητικό.Με τσαντιζει όταν καπνίζουν δίπλα μου και με ευγενικό τρόπο τους λέω να πάνε λίγο πιο κει ή να το σβήσουν.Χάλανε την υγεία τους αλλά δεν θα χαλασουν και την δικία μου...Είμαι υπέρ το μη καπνιστών.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Ενα τσιγάρο=με 5,5 λεπτα(περίπου) απώλεια ζωης!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dare-Devil:

ΠΡΟΣΟΧΗ: Ενα τσιγάρο=με 5,5 λεπτα(περίπου) απώλεια ζωης!!!!!

Δεν διαφωνώ, όντως 5,5 λεπτά μου παίρνει να το καπνίσω :P :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hetfield

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Hetfield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dare-Devil:
ΠΡΟΣΟΧΗ: Ενα τσιγάρο=με 5,5 λεπτα(περίπου) απώλεια ζωης!!!!!
Επισης, για καθε χρονο καπνισματος, χρειαζονται περιπου 4 (!) χρονια για να καθαριστουν πληρως οι πνευμονες. Για αυτο καλο ειναι να μην το βαλει ποτε κανεις στο στομα...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dare-Devil:
Ρε παίδια έχετε σκεφτεί ποτέ γιατί καπνίζετε?Μήπως για μαγκιά?Μάγκας είναι εκείνος που είναι σωστός και ξέρει να προφυλάζεται.Το τσιγάρο είναι κακή συνήθεια.Όσοι το άρχισαν το άρχισαν χωρις να πιστεύουν τις επιπτώσεις του.Καθώς περνάνε τα χρόνια τις καταλαβαίνουν και τότε είναι αργα...Η ζημιά έχει γίνει και είναι ανεπανόρθωτη.Προσωπικά τα άτομα που καπνίζουν δείχνουν έλλειψη ισχυρής προσωπικότητας.Για ποιο λόγο?Μα για τον λόγο ότι υποκύπτουν στο πειρασμό ενως τσιγάρου.Το τσιγάρο είναι επικίνδυνο για την υγεία και για την τσέπη σας δεν το καταλαβένετε?Τώρα θα μου πείτε πως να το κόψουμε.Το μόνο που έχω να σας πω είναι πως το κόψιμο του τσιγάρου εξαρτάται απο την δύναμη της θέλησης του καθένα.Το πρόβλημα δεν είναι εθιστικό αλλά νοητικό.Με τσαντιζει όταν καπνίζουν δίπλα μου και με ευγενικό τρόπο τους λέω να πάνε λίγο πιο κει ή να το σβήσουν.Χάλανε την υγεία τους αλλά δεν θα χαλασουν και την δικία μου...Είμαι υπέρ το μη καπνιστών.
ΠΡΟΣΟΧΗ: Ενα τσιγάρο=με 5,5 λεπτα(περίπου) απώλεια ζωης!!!!!

Λοιπόν όλα αυτά που λες δεν αμφιβάλλω σωστά είναι και κάποια βάση έχουν!Αλλα το αν θα καπνίσεις η όχι συνιστα προσωπική επίλογη του καθενός!!Αυτα περί μαγκιας στις περισσότερες περιπτώσεις δεν ισχύουν παρά μόνο σε μικρές ηλικίες που νομίζουν ότι γίνονται μεγάλοι αν καπνίζουν ή που νομίζουν ότι είναι μειονεκτικό να καπνίζουν φίλοι τους και όχι αυτοί!

Ναι είναι μια πολύ κακή και επιβλαβής συνήθεια αλλά στις περισσότερες περιπτώσεις δεν δείχνει ελλιψη προσωπικότητας δεν μπορείς να βγάλεις τέτοιο συμπέρασμα για τουσ καπνιστές γιατί οι περισσότεροι αυτό που λένε είναι δεν θέλω να το σταματήσω όχι δεν μπορώ!Και αυτό που έχω ακούσει από πολλούς καπνιστές μακάρι να πεθάνω από το τσιγάρο και όχι από τίποτα καρκίνο Aids κτλ!Έτσι σκέφτονται και θα το κόψουν μόνο αν το θέλουν πραγματικαγιατί είναι κάτι που τους χαλαρώνει και τους ευχαριστεί!!Δηλαδή αυτό που θέλω να επισημάνω σε πολλές περιπτώσεις και στις περισσότερες θα έλεγα είναι θέμα όχι αδυναμίας αλλα απροθυμίας να το κόψουν..

Εγώ παρόλο που δεν καπνίζω σέβομαι τους καπνιστές όπως θέλω να με σέβονται και αυτοί!!Είναι προσωπική τους επιλογή οπως και να έχει

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nikita13:

Λοιπόν όλα αυτά που λες δεν αμφιβάλλω σωστά είναι και κάποια βάση έχουν!Αλλα το αν θα καπνίσεις η όχι συνιστα προσωπική επίλογη του καθενός!!Αυτα περί μαγκιας στις περισσότερες περιπτώσεις δεν ισχύουν παρά μόνο σε μικρές ηλικίες που νομίζουν ότι γίνονται μεγάλοι αν καπνίζουν ή που νομίζουν ότι είναι μειονεκτικό να καπνίζουν φίλοι τους και όχι αυτοί!

Ναι είναι μια πολύ κακή και επιβλαβής συνήθεια αλλά στις περισσότερες περιπτώσεις δεν δείχνει ελλιψη προσωπικότητας δεν μπορείς να βγάλεις τέτοιο συμπέρασμα για τουσ καπνιστές γιατί οι περισσότεροι αυτό που λένε είναι δεν θέλω να το σταματήσω όχι δεν μπορώ!Και αυτό που έχω ακούσει από πολλούς καπνιστές μακάρι να πεθάνω από το τσιγάρο και όχι από τίποτα καρκίνο Aids κτλ!Έτσι σκέφτονται και θα το κόψουν μόνο αν το θέλουν πραγματικαγιατί είναι κάτι που τους χαλαρώνει και τους ευχαριστεί!!
Εγώ παρόλο που δεν καπνίζω σέβομαι τους καπνιστές όπως θέλω να με σέβονται και αυτοί!!Είναι προσωπική τους επιλογή οπως και να έχει

Δεν είπα οτι δεν τους σέβομαι.Απλώς θεωρώ λάθος την επιλογή τους.Έχω φίλους καπνιστές και τους σέβομαι αν με σεβαστούν και εκείνοι.Αλλά τσαντίζομαι για το καλό τους όταν τους βλέπω να καπνίζουν αλλά είμαστε ξεροκέφαλοι όπως και εγώ.Περιμένουμε να την παθουμε την ζημιά για να καταλάβουμε το λάθος μας...Π.χ ο πατέρας μου πάσχει από έλκος στο στομάχι και τον τυρανάει.Κάθε μέρα κάνει εμετό και αδυνατεί να φάει καπια φαγητά.Αιτία?Το τσιγάρο που αρχικά χρησιμοποιήθηκε για θεραπεία αλλα μετά το χρησιμοποιήσαμε για να μας χαλάσει την τσέπη και την υγεία μας.Σκέψου να μην υπήρχε?Ο μέσος όρος ζωής θα ανέβαινε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dare-Devil:
Φιλαράκι δεν είπα οτι δεν τους σέβομαι.Απλώς θεωρώ λάθος την επιλογή τους.Έχω φίλους καπνιστές και τους σέβομαι αν με σεβαστούν και εκείνοι.Αλλά τσαντίζομαι για το καλό τους όταν τους βλέπω να καπνίζουν αλλά είμαστε ξεροκέφαλοι όπως και εγώ.Περιμένουμε να την παθουμε την ζημιά για να καταλάβουμε το λάθος μας...Π.χ ο πατέρας μου πάσχει από έλκος στο στομάχι και τον τυρανάει.Κάθε μέρα κάνει εμετό και αδυνατεί να φάει καπια φαγητά.Αιτία?Το τσιγάρο που αρχικά χρησιμοποιήθηκε για θεραπεία αλλα μετά το χρησιμοποιήσαμε για να μας χαλάει την τσέπη και την υγεία μας.Σκέψου να μην υπήρχε?Ο μέσος όρος ζωής θα ανέβαινε.

Ναι σου είπα δεν διαφωνώ με αυτά που λες έχεις δίκιο!Και δεν σου είπα ότι δεν τους σέβεσαι!Αμα δεν το έχεις αρχίσει μπράβο σου και μακάρι να μην το αρχίσεις ποτέ.Εγώ έχω δοκιμάσει πολλές φορές ποτέ δεν μου άρεσε και ποτέ δεν ένιωσα την αναγκη να το ξεκινήσω απλώς σε κάνα πάρτυ ίσως να έκανα από κανένα αλλά ως εχεί!Αν δεν θέλεις δεν το ξεκινάς..Και όντως η ζωή θα ήταν καλύτερη χώρις το τσιγάρο αλλά τι να το κάνεις αυτό τώρα?:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nikita13:
Εγώ έχω δοκιμάσει πολλές φορές ποτέ δεν μου άρεσε και ποτέ δεν ένιωσα την αναγκη να το ξεκινήσω απλώς σε κάνα πάρτυ ίσως να έκανα από κανένα αλλά...

Εγω δεν το δοκιμαζω και δεν το δοκίμασα ποτέ και ξέρεις γιατι???Η περιεργεια σκοτωνει.Γιατί να δοκιμάσω κάτι που δεν σου χαρίζει κάτι θετικο?Εχει αποδηχθεί οτι είναι ακρως βλαβερό γιατί τότε να το δοκιμάσω?Πολυ μου το έχουν προτείνει και τους ερωτω:Για πιο λόγο ρε παιδια.. ?Τι θετικό έχει που δεν το ξέρω?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dare-Devil:
Εγω δεν το δοκιμαζω και δεν το δοκίμασα ποτέ και ξέρεις γιατι???Η περιεργεια σκοτωνει.Γιατί να δοκιμάσω κάτι που δεν σου χαρίζει κάτι θετικο?Εχει αποδηχθεί οτι είναι ακρως βλαβερό γιατί τότε να το δοκιμάσω?Πολυ μου το έχουν προτείνει και τους ερωτω:Για πιο λόγο ρε παιδια.. ?Τι θετικό έχει που δεν το ξέρω?:hmm:
Κανένα θετικό και καλά κάνεις!
Εγώ το δοκίμασα γιατί είχα εμπιστισύνη στον εαυτό μου και ήξερα ότι δεν πρόκειται να το ξεκινήσω!
Μακάρι να συνεχίσεις να σκεφτεσαι με τον ίδιο τρόπο όσον αφορά το θάμα αυτό!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Το γιατί το ξεκίνησε κάποιος το τσιγάρο τις περισσότερες φορές δεν μπορούμε να το απαντήσουμε σε μια πρόταση. Και σίγουρα τις περισσότερες φορές οι μη καπνιστές αδυνατούν να καταλάβουν τους λόγους. Επίσης είναι παρα πολύ δύσκολο να βγάλουμε κάποιο συμπέρασμα απο αυτό κάτι που όμως που προσάθουν να κάνουν οι μη-καπνιστές . Το 90% των καπνιστών ξέρουν ότι έχει αυτό επιπτώσεις στην υγεία τους αυτό αλλά οι λόγοι που δεν το κόβουν πάλι τις περισσότερες φορές δεν μπορούμε να τις πούμε σε μια πρόταση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Το καλό είναι να μην το δοκιμάσεις γιατί πολύ εκεί την πατάνε,
το δοκιμάζουν και μετά θέλουν κι άλλο, τουλάχιστον εμένα το περισσότερο ποσοστό καπνιστώ που γνωρίζω έτσι τη πάτησε.
Ο καθένας γνωρίζει τις επιπτώσεις που έχει με το τσιγάρο και είναι υπεύθυνος για την δική του υγεία.
Απλά θα πρέπει να σέβονται τους μη καπνιστές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:

Απλά θα πρέπει να σέβονται τους μη καπνιστές
Εγώ δεν έχω δει πότε καπνιστή να μην σεβαστεί τον μη-καπνιστή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Εγώ δεν έχω δει πότε καπνιστή να μην σεβαστεί τον μη-καπνιστή

Εγώ πάντως έχω δει.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top