Sony Ericsson Vivaz Pro;

mairiboo!

Νεοφερμένος

Η mairiboo! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Γεια σας!!πέρασαν τα χρόνια και είπα #επιτέλους ν'αλλάξω το παλιό μου κινητούλι με ένα καινούριο!!Σκέφτομαι λοιπόν το sony ericsson vivaz pro! Είναι αρκετά ωραίο!Απλά θα ήθελα να μάθω αν μπορώ να βάζω wallpapers μπροστά:confused:!Γιατί όσα βιντεάκια έχω δει όλοι κάτι μπλέ γραμμούλες έχουν!Αν έχετε την καλοσύνη όσοι έχουν ή ξέρουν απο το συγκεκριμένο κινητό να μου απαντήσουν γιατί με έχει φάει η αγωνία! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosa Nostra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Αυτο κοντευει να καταργηθει το μοντελο...:hmm: σε λιγο ουτε ανταλλακτικα δεν θα βρισκεις,ουτε υποστηριξη θ εχεις για τα τηλεφωνα της κοινοπραξίας.
Εννοω για τα τηλεφωνα Sony-Ericsson για πια υπαρχει μονο Sony.Σαν Sony-Ericsson εχει κλεισει το μαγαζι εδω και κανα χρόνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairiboo!

Νεοφερμένος

Η mairiboo! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Αλήθεια??? :eek:
και είναι τόσο ωραίο!! Δηλαδή τώρα μας αναγκάζουν να έχουμε όλοι apple??? με όλα αυτά τα ψιψιψώνια??? :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosa Nostra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Υπαρχουν και αλλες μαρκες εκτος απο apple,παρε κανα Samsung.Φανταζομαι ψαχνεις για μοντελο με qwerty πληκτρολόγιο...:hmm:....
και η Motorola εχει βγαλει καλα μοντελα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairiboo!

Νεοφερμένος

Η mairiboo! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
ναι :/: motorola δεν μου πολυ αρεσει! samsung δεν ξερω αν θα μπορω να το χειριστω!!γιατι παντα lg και sony ειχα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosa Nostra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Τωρα πια η συντριπτικη πλειοψηφια των κινητων ειναι με λειτουργικο android δηλαδη εχουν ολα τον ιδιο χειρισμο,οποτε μην φανταστεις οτι διαφερουν στις λειτουργιες...στις προδιαγραφες σαν συσκευες εχουν διαφορες...αλλα για να παρεις καλο smartphone το πληρωνεις.
Και εγω LG και Sony ειχα αλλα το επομενο βλεπω να ειναι κανα Samsung Galaxy..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρονικός. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Πάρε ένα samsung galaxy Y ή ενα motorola fire
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
ναι :/: motorola δεν μου πολυ αρεσει! samsung δεν ξερω αν θα μπορω να το χειριστω!!γιατι παντα lg και sony ειχα :P
Πάρε το Xperia Neo V είναι πολύ καλό κινητό και σε πολύ καλή τιμή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Εγω επιμένω iphone Λόγω store
(εχω android κινητό γιατι το ιphone ειναι ακριβό αλλά για καποιον που εχει τα λεφτα iphone με κλειστα τα μάτια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρονικός. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Πάρε το Xperia Neo V είναι πολύ καλό κινητό και σε πολύ καλή τιμή!
αν θες να πάρεις android, μην πάρεις sony xperia.
ειναι μακραν τα χειροτερα της οικογενειας των android.
ακομα και τα HUAWEI/ZTE ειναι ταξεις ανωτερα!
Εγω επιμένω iphone Λόγω store
Ναι, αλλά αντιμετωπίζει σοβαρά προβλήματα συνδεσιμότητας:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Ναι, αλλά αντιμετωπίζει σοβαρά προβλήματα συνδεσιμότητας:hmm:
:P Nαι αλλα δε πειράζει όλα συγχωρούντιαι επειδή είναι apple
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Σίγουρα το μοντέλο που σκέφτεσαι είναι παλιό όπως επίσης δεν είναι ο μονόδρομος η Apple. Κυκλοφορούν πολλές εναλλακτικές προτάσεις.

Εγώ θα τολμήσω να σου προτείνω Windows Phone 7.5 και όχι Android παρόλο που η έκδοση 8 έχει ανακοινωθεί ήδη. Δεν θα σου προτείνω Android γιατί τα πλεονεκτήματα του είναι λίγο ανούσια. Μιλάνε για χιλιάδες εφαρμογές, πράγματι έτσι είναι. Το 90% είναι για πέταμα. Το ίδιο ισχύει και για το iOS αλλά και το WindowsPhone ... εκεί που θέλω να καταλήξω είναι ότι όλες οι συσκευές έχουν τις 5 ή 20 πραγματικά χρήσιμες εφαρμογές. Πάμε παρακάτω το Android είναι αχταρμάς. Από την μια αυστηρές πρακτικές όπως σχεδόν υποχρεωτική σύνδεση με το Google Account και από την άλλη μπορώ να σου εγκαταστήσω εφαρμογή που θα ηχογραφεί όλες τις κλείσεις και θα μου τις στέλνει σε email. Και για να μιλήσουμε λίγο πιο πρακτικά, μπορεί να εγκαταστήσεις μια εφαρμογή που θα απασχολεί 24h την CPU και μετά να τρέχεις στα service γιατί δεν σου κρατάει πολύ η μπαταρία.

Για αυτούς τους λόγους εφόσον δεν θέλεις iPhone, θα σου πρότεινα το Nokia Lumia 710 που κοστίζει 299€ στα καταστήματα της Vodafone.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρονικός. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Απαράδεκτα κατα την γνώμη μου τα windows phone.
Η νοοτροπια που είναι στημένο είναι τελειως αποπροσανατολισμενη απο την σταθεροτητα, μόνο φρουφρου κι αρωματα είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Είναι παρά πολύ smooth λειτουργικό :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
Είναι παρά πολύ smooth λειτουργικό :)

Δεν θα διαφωνήσω σε αυτό μιας και δεν τα έχω δουλέψει.
Ωστόσο, έχουν 2 σοβαρά μειονεκτήματα: 1. Είναι πανάκριβα σε σχέση με κινητά android αντίστοιχων δυνατοτήτων και 2. Δεν έχουν υποστήριξη flash και επεκτάσιμη μνήμη (για να μην πω ότι για να βρεις κινητό windows που να επιτρέπει αποστολή αρχείων μέσω bluetooth πρέπει να δώσεις γύρω στο 500αρικο)
Γεια σας!!πέρασαν τα χρόνια και είπα #επιτέλους ν'αλλάξω το παλιό μου κινητούλι με ένα καινούριο!!Σκέφτομαι λοιπόν το sony ericsson vivaz pro! Είναι αρκετά ωραίο!Απλά θα ήθελα να μάθω αν μπορώ να βάζω wallpapers μπροστά:confused:!Γιατί όσα βιντεάκια έχω δει όλοι κάτι μπλέ γραμμούλες έχουν!Αν έχετε την καλοσύνη όσοι έχουν ή ξέρουν απο το συγκεκριμένο κινητό να μου απαντήσουν γιατί με έχει φάει η αγωνία! :)

Εγώ θα έλεγα να πάρεις το vivaz αφού σου αρέσει. Δεν έχει σημασία αν είναι παλιό τεχνολογικά, αρκεί να καλύπτει τις ανάγκες σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρονικός. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
τα τελευταια windows mobile που σου επετρεπαν να δουλεψεις αποτελεσματικα ήταν τα windows CE
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Κανα HTC έχεις κοιτάξει; Είναι καλά εργαλεία αυτά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρονικός. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Κανα HTC έχεις κοιτάξει; Είναι καλά εργαλεία αυτά!

Τα htc γύρισαν σε windows mobile, επειδή η microsoft κυνηγά την acer (για κάτι παράλογες αιτιολογίες) πως χρησιμοποιεί πατέντες της.

Εγώ πάντως αυτό που συνεχίζω να προτείνω στην κοπέλα είναι κάποιο φθηνό android!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
αν θες να πάρεις android, μην πάρεις sony xperia.
ειναι μακραν τα χειροτερα της οικογενειας των android.
ακομα και τα HUAWEI/ZTE ειναι ταξεις ανωτερα!

μπορείς να πεις γιατί είναι τα χειρότερα; Εγώ sony ericsson έχω, όχι ξπίρια αλλά τι κακό έχουν; Όλα δουλεύουν καλά πάνω του (εώς στιγμής)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Απαράδεκτα κατα την γνώμη μου τα windows phone.
Η νοοτροπια που είναι στημένο είναι τελειως αποπροσανατολισμενη απο την σταθεροτητα, μόνο φρουφρου κι αρωματα είναι.
Διαφωνώ με τα windows mobile (το λειτουργικό δεν έχει ωριμάσει ακόμα) θα μάθουμε την πραγματική του αξία λίγους μήνες μετά που το store θα δουλευει με όλους τους ρυθμούς του (είμαι σίγουρος ότι θα φτάσει στα επίπδα της apple το store της). Ως τότε δε μπορουμε να κάνουμε ρυθμιση με ωριμα λειτουργικά όπως της apple και της android.

To ανδροιτ προσωπικά με απογοήτευσε ως λειτουργικό.... και πιο πολύ απογοητεηκα απο το store της πάντως για την htc εχω να πω τα καλύτερα από πλευρά κατασκευής του κινητού αλλά και παραμετροποίησης του λειτουργικού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top