[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Οι περισσότερες μάσκες αισθάνομαι ότι δεν μου κάνουν τίποτα!:worry: Η καλύτερη που έχω δοκιμάσει είναι η Anti-Stress της Tokalon (από Ελλάδα, δεν την έχω βρει εδώ). Αφήνει το δέρμα καθαρό και πολύ απαλό.

Για ενυδάτωση έφτιαξα μία ακολουθώντας τα στάνταρ που έχω διαβάσει στα περιοδικά: γιαούρτι, μέλι, αγγούρι και λίγες σταγόνες λεμονιού! Μετά είχα επιδερμίδα μωρού.:P

το αγγουρι σε αυτη τη μασκα τριμμενο το βαζεις;:P μονο το σκορδο λειπει καλε να κανουμε γιαουρτοσκορδιον που ελεγε και ο κατακουζηνος(στο κωνσταντινου και ελενης:P):D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
μη δίνετε μισές πληροφορίες παρακαλώ :P
χρειάζεται και λαδάκι και ξύδι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
το αγγουρι σε αυτη τη μασκα τριμμενο το βαζεις;:P

ανάλογα με τις προτιμήσεις viki…:P που πάει το μυαλουδακι σου πρωί πρωί πονηρό πλάσμα?
μη δίνετε μισές πληροφορίες παρακαλώ :P
χρειάζεται και λαδάκι και ξύδι :P
στο τζατζικι? μου το χαλασες τωρα... τοσο καιρο κανω ψευτοτζατζικι?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
ανάλογα με τις προτιμήσεις viki…:P που πάει το μυαλουδακι σου πρωί πρωί πονηρό πλάσμα?

πουθενα καλε:worry::worry::worry:
τι θα μπορουσα να σκεφτω με τριμμενο αγγουρι δλδ;:confused:
αργω λιγο...για κατατοπισε με ρουμανα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
.για κατατοπισε με ρουμανα:P
τιποτα καλε...να σκεφτομουν μηπως το θελετε φετες...(το αγουρι)...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
τιποτα καλε...να σκεφτομουν μηπως το θελετε φετες...(το αγουρι)...:P

και να το κανουμε τι φετες;:worry: να το φαμε σε οριζοντια σταση;:D:D:D:D
πονηρο μυαλο τελικα δεν ειμαι εγω ρουμανα....:P
εγω ουτε καν που το σκεφτηκα αυτο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
προβλημα: ως γνωστον, πριν 2 μηνες εσπασα την κεφαλα μου :P με αποτελεσμα να εχω ενα μικρο καρουμπαλο στο αριστερο φρυδι και μια ουλη που φαινεται..
σε 2 εβδομαδες εχω να παω σε εναν γαμο μιας φιλης μου και σε μια εβδομαδα εχω σκοπο να παω στο κομμωτηριο..
πριν χτυπησω ειχα σκοπο να τα κανω σπαστα με περμαναντ και δεν ηθελα να κοψω φραντζα..
τωρα ομως;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
σκεφτηκα να μην κοψω παλι αλλα να κανω ενα χτενισμα που να καλυπτει καπως το μισο μου φρυδι..αλλα δεν μου αρεσουν τα ιδιαιτερα επιτηδευμενα χτενισματα..
ιδεες;;;;
αν βρειτε και καμια καλη φωτο βαλτε την πλιζ.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μόνο αφέλειες μπορώ να σκεφτώ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
μου φαίνεται λίγο κάπως να κόψει ειδικά αφέλειες μόνο και μόνο για ένα γάμο που θέλει να κρύψει το έξοχο καρουμπαλάκι της που της θυμίζει ότι είναι ακόμα ζωντανή :P
χίλιες φορές ένα μη ιδανικό επιτηδευμένο χτένισμα παρά κόψιμο αφέλειες για ένα καρούμπαλο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ε, καλά ντε.. έχω περιορισμένη φαντασία! Απλά οι αφέλειες θα έκρυβαν γενικά το καρούμπαλο για λίγο καιρό μέχρι να υποχωρήσει, οπότε ίσως να μην είναι τόσο κακή λύση! Άσε που είναι και τσι μοδός! :P

Αλλά οκ, ας ρωτήσει την κομμώτρια, κάτι θα έχει να προτείνει! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ναι... εγώ γενικά δε θα σκοτιζόμουν για ένα καρούμπαλο!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
άσε που μια επαγγελματίας μακιγιέζ μπορεί να το κρύψει κάπως με διάφορα τρικ πούδρας και ρουζ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
τελικα το βρηκα τι θα κανω.. θα τα μαζεψουμε ψηλα και θα κανουμε τη φραντζα πλαγια για να κρυβει το περισσοτερο μερος.. επισης, να πω οτι δεν ειναι απλα ενα καρουμπαλο το οποιο ισως δεν θα φαινοταν τοσο, αλλα εχει και μια ουλη νααααααααααααααααααααααααααααα (με το συμπαθειο) στο φρυδι μου.. :)
αλλα σας ευχαριστω παντως... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
έλα ρε συ... και το ότι έχει ουλή, οκ δεν τρέχει και τίποτα... ατύχημα είχες και μάλιστα σοβαρό!
πάντως εφόσον είναι τόσο σοβαρή αυτή η εμφάνιση σου για σένα σε αυτό το γάμο, συμβουλεύω πραγματικά μια καλή μακιγιέζ... θα δεις ότι θα σε σώσει και κάνουν θαύματα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
κοιτα, αν ηταν κανενας αλλος γαμος δεν θα με ενοιαζε ιδιαιτερα,α λλα ειναι πολυ καλη μου φιλη αυτη που παντρευεται και θελω να ειμαι κι εγω ικανοποιημενη απο την εμφανιση μου..
για μακιγιεζ σκεφτηκα και εγω αλλα ο ντοκτορ μου, μου ειπε οτι καλο ειναι για λιγο καιρο ακομα να μη βαζω μεικ απ κτλ (σκιες και ολα τα υπολοιπα επιτρεπονται) επανω στην ουλη.. γι'αυτο ψαχνω καπως να το καλυψω με το μαλλι.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
νομίζω ότι με μία φορά που θα βάλεις πάνω make up για μια ειδική περίπτωση δεν έγινε και τίποτα....

φαντάζομαι ότι σου το λέει να μη βάζεις για να παίρνει αέρα και να επουλωθεί πιο γρήγορα και πιο σωστά!
Αν όμως βάλεις μια φορά για μια ειδική περίσταση ... εεεε δε χάθηκε και ο κόσμος μωρέ! Να μην ξεχάσεις όμως να το καθαρίσεις καλά μετά ;)

ρώτα τον ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
οκ.. θενξ... ;):bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Παιδιά, μία απορία... Από το La Redoute έχετε παραγγείλει ποτέ;;
1. πώς είναι η ποιότητα των προϊόντων;;
2. πρέπει να δώσει κανείς πιστωτική κάρτα;;

άλλη διευκρίνιση;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
τα μεγεθοι ποτε δεν εχουν βγει οπως τα εχω παραγγειλει... αλλα κ αλλα

ποιοτητα καλη σχετικα οχι κ η τελεια....
εγω πληρωσα με αντικαταβολη...
αργουν παρα πολυ να στα φερουν (1,5 μηνας) εχει περασει κ ακομα δεν εχω παρει τα εσωρουχα που εχω παραγγειλει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
χμμμ... άστο τότε... Ευχαριστώ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top