To e-steki site της εβδομάδος στο e-magazino.gr!

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
To e-steki για αυτή την εβδομάδα είναι το site της εβδομάδος στο www.e-magazino.gr!
Μπορείτε να διαβάσετε εδώ το πλήρες άρθρο/παρουσίαση. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
:clapup: :clapup: :clapup: :clapup:

Εμ πως! :clapup: :clapup: Μπρίκια κολλάμε; ;)

ΥΓ: Εκείνη τη γραμματοσειρούλα μεγέθους 0 που επαινεί εμένα ρε παιδιά γιατί δε τη βλέπω; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
:D :clapup: :clapping:

Μπράβο μπράβο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Πόσα τους πληρώσαμε για να τα γράψουν αυτά?? :D :D
j/k οφκόρς!

congrats σε Mihelle και Exposed καθώς και σε όλα τα μέλη που είναι οι αφανείς συντελεστές της επιτυχίας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
kewl
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Μπράβο παιδιά, οι κόποι σας απέδωσαν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hetfield

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Hetfield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Ημερομηνια εναρξης 10 Ιουνιου; Καλα ειστε φοβεροι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Απλά συγχαρητήρια 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μπραβο στους admin, στους mod και φυσικα σε ολους εμας που καναμε αυτα τα 23.000+ μηνύματα, 800+ θέματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Congrats και από μενα σε όλους που συντελέσανε σ'αυτήν την ανοδική πορεία του στεκιου!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Titakos

Νεοφερμένος

Ο Titakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Copyright © 2005 e-magazino.gr | Σχεδιασμός ιστοσελίδας: Λία Βέρου | Valid: CSS & HTML 4.01 Transitional

Αυτό τα λέει όλα! Α ρε Λία... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ρε παιδιά για όνομα, έχω εξηγήσει πολλάκις γι'αυτό!
Επειδή έγινε το e-steki site της εβδομάδας αρχίσαμε να συνεργαζομαστε καθώς αυτό μας έφερε σε επικοινωνία, δεν εγινε site της εβδομάδας επειδή συνεργαζόμαστε. Όποιος θέλει ας το πιστεψει, όποιος θέλει ας μην το πιστεψει. Εγώ το τι συνέβη το είπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Ρε παιδιά για όνομα, έχω εξηγήσει πολλάκις γι'αυτό!
Επειδή έγινε το e-steki site της εβδομάδας αρχίσαμε να συνεργαζομαστε καθώς αυτό μας έφερε σε επικοινωνία, δεν εγινε site της εβδομάδας επειδή συνεργαζόμαστε. Όποιος θέλει ας το πιστεψει, όποιος θέλει ας μην το πιστεψει. Εγώ το τι συνέβη το είπα.
Δε νομίζω πως χρειάζεται να εξηγήσεις τίποτα, πόσο μάλλον σε ''ορισμένους'' που πετάγονται να πουν την εξυπνάδα τους....:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

netescape

Νεοφερμένος

Ο netescape αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
[FONT=&quot]Μπράβο...[/FONT]:clapup:
Δεν έχω να πω τίποτα άλλο...:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

netescape

Νεοφερμένος

Ο netescape αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Titakos:
Αυτό τα λέει όλα! Α ρε Λία... :)
Ρε τιτάκο ήμαρτον.......:hmm::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
:clapup: <----Αυτό το εικονίδιο κοντεύει να γίνει σήμα κατατεθέν του e-steki :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αμάν ρε παιδία με την ανάλυση σας όλη την ώρα. Σε λίγο θα βγάλετε ότι πλήρωσε και η Michelle για να την κάνουν site της εβδομάδας. Γιατί κάποια άτομα δεν μπορούν απλα να πούν ένα μπράβο και πρέπει όλη την ώρα να το ψάχνουν? Titako 1ο ποστ και το πρώτο σου ήταν για να κατακρίνεις κάτι? :hmm: . Ότι και να λένε και site του μήνα να βγεί το στέκι δικαιωματικά θα το αξίζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Titakos

Νεοφερμένος

Ο Titakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Ρε παιδιά για όνομα, έχω εξηγήσει πολλάκις γι'αυτό!
Επειδή έγινε το e-steki site της εβδομάδας αρχίσαμε να συνεργαζομαστε καθώς αυτό μας έφερε σε επικοινωνία, δεν εγινε site της εβδομάδας επειδή συνεργαζόμαστε. Όποιος θέλει ας το πιστεψει, όποιος θέλει ας μην το πιστεψει. Εγώ το τι συνέβη το είπα.

Ok! Εγώ τώρα το είδα... και επείδη μου είχε πει η Λία πως βοηθούσε την e-magazino.gr, νόμιζα ότι η τελευταία της έκανε διαφήμιση!

Τέσπα μπράβο :clapup:... btw γιατί το e-magazino.gr δεν έχει το deisgn σου Λία, στην αρχική ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Γιατί δεν την έχω τελειώσει ακόμα την αρχική. :)
Αν και δεν θα τις κάνω όλες τις σελίδες, μόνο την αρχική, τις σελίδες των άρθρων και του site της εβδομάδος. :)

ΥΓ: Αλήθεια πως σου φαίνεται?? :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top