Κινητά: Συγκρίσεις, προτάσεις, γνώμες

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
μεχρι το απογευμα πρεπει να αποφασισω...αναμεσα σε LG L7 P700 ΚΑΙ ΗUAWEI U8860...ΤΙ ΛΕΤΕ?

η lg ειναι πιο γνωστη σε σχεση με την huawei,δεν ξερω αν επηρεαζεσαι απο αυτο.δες εδω την συγκριση αυτων των 2.https://www.newmobile.com/uk/Compare...amsung-Galaxy-Y-S5360/Sony-Ericsson-Xperia-X8
τα πρωτα δυο ειναι αυτα που σε ενδιαφερον.εγω προσωπικα θα διαλεγα της huawei επειδη εχει καλυτερα χαρακτηριστικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
5mp ομως το LG KAI 8MP TO huawei....8α παω σε μια ωρα....δεν εχω αποφασισει ακομα...ας μου πειτε τελικο με θετικα και αρνητικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Γιαννη οταν αγορασεις επιτελους το κινητο θα ανοιξουμε σαμπανιες.

Να ξερεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
η lg ειναι πιο γνωστη σε σχεση με την huawei,δεν ξερω αν επηρεαζεσαι απο αυτο.δες εδω την συγκριση αυτων των 2.https://www.newmobile.com/uk/Compare...amsung-Galaxy-Y-S5360/Sony-Ericsson-Xperia-X8
τα πρωτα δυο ειναι αυτα που σε ενδιαφερον.εγω προσωπικα θα διαλεγα της huawei επειδη εχει καλυτερα χαρακτηριστικα.
και εγώ εκει το βλέπω...ειναι το μονο που αρεσει....στην αρχη ηθελα το satio αλλα λογικα θα εχει καταργηθεί...οποτε εψαξα και βρήκα αυτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
και εγώ εκει το βλέπω...ειναι το μονο που αρεσει....στην αρχη ηθελα το satio αλλα λογικα θα εχει καταργηθεί...οποτε εψαξα και βρήκα αυτο...

satio??? αυτο εχει καταργηθει εδω και παρα πολυ καιρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
satio??? αυτο εχει καταργηθει εδω και παρα πολυ καιρο.
το γνωριζω...γενικα τετοιιου ειδους κινητα μου αρεσαν...αλλα τωρα προσρπμοστηκα στο HUAWEI

οσο για αλλες μαρκες οπως sony απλα εχω απογοητευτει...3 φιλοι μου εχουν και το πηγαίνουν συνεχεια για επισκευη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
πάρε samsung
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 434 μηνύματα.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
δεν τα ξέρα πολύ αυτά τα huawei πολύ θα προτιμούσα samsung
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
κανενα ομως δε μου αρεσει απο samsung...το μονο που ηταν και δεν ηταν ειναι το samsung galxy axe 2..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Τα HUAWEI είναι πολύ καλά κινητά, κι ας μη τα ξέρεις τόσο. Τελικά ποιο πήρες/θα πάρεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Παιδιά μία ερώτηση. Δεν έχω διαβάσει τα προηγούμενα, συγγνώμη αν το έχετε ήδη απαντήσει.
Θέλω να πάρω το iphone.
Κατά τη γνώμη σας να περιμένω να βγει το 5 ή να πάρω τώρα το 4s?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Άμα θες να πάρεις iPhone και να δώσεις τόσα λεφτα περίμενε να πάρεις το 5 μωρε κριμα δεν ειναι τώρα θα βγει ! Δν ξέρω άμα αυξηθεί και πολυ η τιμη βέβαια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Άμα θες να πάρεις iPhone και να δώσεις τόσα λεφτα περίμενε να πάρεις το 5 μωρε κριμα δεν ειναι τώρα θα βγει ! Δν ξέρω άμα αυξηθεί και πολυ η τιμη βέβαια

Σουζάνα σ ευχαριστώ. Όταν λες ότι θα βγει τώρα, το περιμένουμε δηλαδή μέχρι τα Χριστούγεννα, νωρίτερα ή αργότερα? Κι εγώ αυτό σκεφτομαι, να το περιμένω, όμως και που θα πάρω το καινούριο, μετά από λίγο θα βγει το iphone 6, αυτοί κάθε λίγο και λιγάκι βγάζουν νέο μοντέλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Το καλύτερο iPhone για μένα είναι το 3gs :P
Πάντως αν το θες τόσο πολύ πάρε το 4s,το 5 μπορεί ν'αργήσει;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Το καλύτερο iPhone για μένα είναι το 3gs :P
Πάντως αν το θες τόσο πολύ πάρε το 4s,το 5 μπορεί ν'αργήσει;)

Τώρα διάβασα στο ίντερνετ οτι στις 12 Σεπτεμβρίου η Apple θα ανακοινώσει το iphone 5.
Θα είναι πιο μακρύ και πιο λεπτό σε σχέση με τα προηγούμενα.
Θα περιμένω λίγο ακόμα, τα Χριστούγεννα δηλαδή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
Τα HUAWEI είναι πολύ καλά κινητά, κι ας μη τα ξέρεις τόσο. Τελικά ποιο πήρες/θα πάρεις;
ειμαι 90% για το huawei U8860...ΚΑΙ εγω εχω ακουσει καλα πραγματα αλλα το κινεζικο ονομα ειναι ενα ταμπου...αλλα σαν χαρακτηριστικα καλο ειναι....τι λες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Θα είναι πιο μακρύ και πιο λεπτό σε σχέση με τα προηγούμενα.

Ρε Gilda, φαίνεσαι έξυπνη κοπέλα. Θα πας να πάρεις το καινούργιο; Νομίζεις ότι έχει καμιά ουσιαστική διαφορά; Οκ, αν δεν έχεις ήδη κάποιο, οκ, αλλά αυτό που κάνουν όλοι να αλλάζουν κινητό μόλις βγει το νέο μοντέλο επειδή το 2 κλάνει πιο σιγά από το 1 ή επειδή είναι λίγο πιο λεπτό ή επειδή πιάνει μεγαλύτερες ταχύτητες στο 3g που ούτε καν υποστηρίζονται στην χώρα μας, δεν το καταλαβαίνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Ρε Gilda, φαίνεσαι έξυπνη κοπέλα. Θα πας να πάρεις το καινούργιο; Νομίζεις ότι έχει καμιά ουσιαστική διαφορά; Οκ, αν δεν έχεις ήδη κάποιο, οκ, αλλά αυτό που κάνουν όλοι να αλλάζουν κινητό μόλις βγει το νέο μοντέλο επειδή το 2 κλάνει πιο σιγά από το 1 ή επειδή είναι λίγο πιο λεπτό ή επειδή πιάνει μεγαλύτερες ταχύτητες στο 3g που ούτε καν υποστηρίζονται στην χώρα μας, δεν το καταλαβαίνω.

Zed αυτό που έχω είναι χάλια-μαύρα.
Ωρες - ώρες δεν λειτουργεί. Μπήκε κλέφτης σπίτι και πήρε το δικό μου και έτσι χρησιμοποιώ το εφεδρικό.
Το νέο θα μου το αγοράσει η δουλειά μου, δεν μας αγοράζουν κάθε χρόνο, και σκέφτηκα να πάρω το πιο πρόσφατο (αφού μου δίνουν αυτή τη δυνατότητα). Κάνω μια δουλειά που τη χρειάζεται τη τεχνολογία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ρε Gilda, φαίνεσαι έξυπνη κοπέλα. Θα πας να πάρεις το καινούργιο; Νομίζεις ότι έχει καμιά ουσιαστική διαφορά; Οκ, αν δεν έχεις ήδη κάποιο, οκ, αλλά αυτό που κάνουν όλοι να αλλάζουν κινητό μόλις βγει το νέο μοντέλο επειδή το 2 κλάνει πιο σιγά από το 1 ή επειδή είναι λίγο πιο λεπτό ή επειδή πιάνει μεγαλύτερες ταχύτητες στο 3g που ούτε καν υποστηρίζονται στην χώρα μας, δεν το καταλαβαίνω.

Σωστο κ αυτο..Δε νομίζω να υπάρχουν και πολλές διαφορές :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top