Τα πράγματα που κάνει, και παρά την θέληση του/της σας κάνουν να γελάτε

Katerina S

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Τωρα τελευταια χωρις την θεληση μου αρχιζω και γινομαι πιο ρομαντικη. Κοιταζω καποιον απο πολλες προοπτικες, αλλα η συγκεκριμενη μου ειχε ξεφυγει για τα καλα. Το καταλαβα, οταν ο γλυκουλης μου, μου αποκαλυψε οτι οτιδηποτε του λεω το σκεφτεται παρα πολυ προσεκτικα. Στην αρχη το βρηκα πολυ ρομαντικο. Τωρα καθομαι , το σκεφτομαι και γελαω, τον φανταζομαι να του στελνω ενα μηνυμα και να ψαρωνει προσπαθωντας να καταλαβει τι σκεφτομαι, τι νιωθω, τι θελω. Και ολα αυτα για ενα μηνυμα που του εστειλα ας πουμε πανω στην βαρεμαρα μου. Για μενα αυτο ειναι μια τελεια ατελεια.:) Περιμενω και τις δικες σας απαντησεις πανω στο θεμα:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Πάντως ήταν πολύ γλυκό αυτό που σου είπε..
Είσαι τυχερή.. (φτου φτου φτου)..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
να ψαρωνει προσπαθωντας να καταλαβει τι σκεφτομαι, τι νιωθω, τι θελω.
Awww:inlove:.
Cutieee ^_^
Μην του ψήνεις το ψάρι στα χείλη του γλυκούλη σου όμως, ε;
Πάντως ήταν πολύ γλυκό αυτό που σου είπε..
Είσαι τυχερή.. (φτου φτου φτου)..
Όντως πολύ γλυκό.
Θέλουμε και εμείς ενα copy του γλυκούλη παρακαλώ..


Καταβάθος, το βέλος του ποντικιού μου ήθελε να πατήσει το πράσινο κουτάκι κάτω δεξιά του ποστ σου γιατί βρέθηκε στο κόκκινο δεν ξέρω. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Πολυ γλυκουλη ναι. Απολαυσε το μεχρι να κρατησει γιατι κατι τετοιες καταστασεις δεν κρατανε για πολυ απο την μερια των αντρων.Δικο σας χαρακτηριστικο να δινεται υπερ του δεοντως σημασια σε ανουσια πραγματα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Απολαυσε το μεχρι να κρατησει γιατι κατι τετοιες καταστασεις δεν κρατανε για πολυ απο την μερια των αντρων.
Με αυτό θα συμφωνήσω και θα προσθέσω ότι ισχύει κ για τα δύο φύλα. Δυστυχώς.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
οτιδηποτε του λεω το σκεφτεται παρα πολυ προσεκτικα


στο αμαξι:

εσυ: μπλα μπλα μπλα μπλ----ΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΚΚΙΝΟ
αυτος: (σκεφτεται) κοκκινο φαναρι? τι να εννοει τωρα το ζουζουνι μου? μπας και μιλαει για την..

(ΚΡΑΤΣ---ΜΠΟΥΜ)

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top