Τι θα μπορούσατε να κάνετε για τον/την σύντροφό σας;

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Η Μαρινέλλα έλεγε ότι μπορεί όλα να τα κάνει για τον άνθρωπο που αγαπά λέγοντας διαφορα για αυτό, εσείς αγαπάτε, λατρέυετε, ζήτε για τον άνθρωπο σας, τι ακραίο κάνατε για αυτόν τον άνθρωπο; τι είσαστε διατεθημένοι να κάνετε για τον άνθρωπο που θεωρήτε ότι θέλετε να αφοσιωθήτε;

Πείτε μας παλιές εμπειρίες ή αυτά που πραγματικά θα δινατε στην αγάπη της ζωής σας:)


Υπόψην η ακρότητα είναι διαφορετική για κάθε μάτι, δεν είναι ανάγκη να το λέμε αυτό:)

Αν υπάρχει ξέρετε μικρά μου;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Τίποτα είμαι σιχαμερά εγωιστής και την βρίσκω τρελά :P

Πέρα από την πλάκα,είχα βγει έξω με ένα πουκάμισο με -10 βαθμούς έξω,για να δω που είναι και τι κάνει.

Δεν ήταν σύντροφος μου αλλά ήταν αυτή που κάποτε αγάπησα τρελά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Το καλύτερο που θα μπορούσα να κάνω για εκείνη και για μένα, είναι να τη χωρίσω.....

:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
αρε πειρατή με τον καλό λόγο στο στόμα πουλάκι μου, μήπως να σε χώρησει επιδή βραδυα με κρύο της πήρες το σακακι της επιδή κρύωνες;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Μπορεί...
άμα κρύωνα όμως τι να έκανα; :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Λοιπόν πέρα απο την πλάκα ένα απο τα μικρά που έχω κάνει είναι τότε που έκανε ο άντρας μου κυστη κόκκιδος, η αδερφη μου γενούσε στον δέυτερο τότε και ο άντρας απο πάνω 4 μέρες επι 10 λεπτά πρωί βράδυ ανέβενα απο τα σκαλιά για να τον δώ, δεν ήθελα να με δεί τότε ο πατέρας μου, δεν έτρωγα απο το άγχως που δεν τον έβλεπα, είχα χάσει 3 κιλά σε 4 μερες απο τα πάνω κάτω.

Οταν βγήκε η αδερφή μου δεν μπορούσα να πηγαίνω οπώτε πριν σχολάσω έφευγα για το νοσοκομείο για 5 λεπτά ανεβένοντας 3 ορόφους μέχρι πάνω απο τα σκαλιά για να τον δώ ελάχιστα.

Αυτο για μένα ήταν κάτι που μου φάνηκε πολλύ μικρό, θα έπρεπε να είμουν συνεχώς μαζί του, δεν μπόρεσα δυστηχώς:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ρε πειρατη ουτος η αλλος γιατι να την χωρησεις ειχατε τιποτα?
μια καλη βραδια περασατε μαζι αντε 2-3 δεν ειχατε κ τιποτα(οπως λες κ εσυ για να της χωρησεις):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
.....λέμε άμα ήταν σύντρφος ρε συ......:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
δεν πιστευω οτι εχω κανει κατι τοσο μεγαλο(για αυτα που αξιζει τουλαχιστον)να ειναι αξια αναφορας... πιστευω οτι αξιζει τα παντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Γιατό λέω και τι θα μπορούσες να κάνεις ρε κάκερλακ μην αποσυντονήζεσε με το κοράκι απο πάνω:P

Που θα έφτανες είναι το θέμα, μικρό και μεγάλο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
αυτα που εκανε ο συντροφος μας για μας κανουν;:P η μονο εμεις τι θα καναμε;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
αυτα που εκανε ο συντροφος μας για μας κανουν;:P η μονο εμεις τι θα καναμε;:worry:

Τότε ρε σύ πάει άλλα θέματα, έχει άλλα θέματα για αυτό νομίζω:hmm: εσύ αντε πήρες τα πάντα εσύ πώς το ανταποδείδεις; βασικά το θέμα το ανοιγω όχι για να το παίζουμε εγώ κάτι έκανα αλλα για να σκευρούμε άν πράγματι μπορούμε να κάνουμε τα πάντα για αυτόν και πώς κρίνει ο καθένας την φράση τα πάντα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
εγω θα δινα και τη ζωη μου ακομη (κυριολεκτικα) για τον αντρα μου...εκανε τοσα πολλα για μενα που ακομη και η ζωη μου λιγη ειναι:)
φροντιζω παντως καθημερινα να του δειχνω με απειρους τροπους την αγαπη μου και την αφοσιωση μου και παλι νομιζω οτι αξιζει πολλα περισσοτερα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Θα τον αφηνα να φαει την τελευταια κουταλια της νουτελας μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris athens

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dimitris athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Nα της προσφέρεις τα πάντα ,να της φτιάξεις ένα ολόκληρο σπίτι από το μηδέν και να είσαι 3 μήνες στην καρέκλα πλάι της στην κλινική εγκαυμάτων του ΚΑΤ μετράει καθόλου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Θα τον αφηνα να φαει την τελευταια κουταλια της νουτελας μου.

:|:|



Τελευταια-τελευταια? Ουτε κανενα μικρο υπολειμματακι να μεινει για μενα? Ε οχι ρε παιδια, ειπαμε, για μ@λακες ψαχνει?!

Ον δε τοπικ, θα εκανα τα παντα, εκτος απο πραγματα που θα με εκαναν να συνειδητοποιησω οτι δεν αξιζει. π.χ. αν με εβαζε ποτε καποιος σε διλημμα "εγω ή η κολλητη σου", "εγω ή η μανα σου", "εγω ή ο σκυλος σου" (πιασατε το νοημα τελος παντων) θα ειχε φαει πορτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Τα πάντα στα πλαίσια βέβαια του λογικού!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Να τον ακολουθήσω νομίζω.... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν μπορω να ξερω μεχρι που θα εφτανα... Αυτο θα το ξερω μονο οταν φτασω στο σημειο να πω "Οχι, αυτο δεν μπορω να το κανω" καθος θα ξερω που δεν μπορω να φτασω, αρα και περιπου μεχρι που να φτασω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Εγώ θα μπορούσα να της κάνω ευθανασία αν ήταν τόσο χαζή ώστε να μ' αγαπάει. Για το καλό της βέβαια.:D

Θα μπορούσα να της φάω όλη την περιουσία για να την κάνω ευτυχισμένη, αφού τα λεφτά φέρνουν δυστυχία. Πάλι για το καλό της. :P

Θα μπορούσα να θυσιάσω τη μαμά της στον Καστανά (συγνώμη Σατανά) για να μείνει αιώνια νέα. :devil:

Θα μπορούσα να σπάσω στο ξύλο το αφεντικό της μαζί με τους γορίλλες φίλους μου, για να τη δω να χαμογελάει. :xtipao::vava:

Θα μπορούσα να κάψω το σπίτι της για να δω τα μάτια της να φωτίζονται.:hypno:

Θα μπορούσα να της ξύνω την πλάτη με τη μέθοδο του Μαρκήσιου :mastigio

Θα μπορούσα να στρώσω για χάρη της το κρεβάτι του Προκρούστη :hehe:

Θα μπορούσα να τρελαθώ για πάρτη της :crazy::galliko:

Θα μπορούσα να παρατήσω το σπίτι μου και να ταξιδέψω με το αυτοκίνητο 7 ώρες δρόμο, απλά για να τη γνωρίσω...:huglove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top