Προβληματικές παρτίδες Amita Motion

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
δεν ξέρω τι λέτε εγώ πάντως τώρα διαβάζω το θέμα αδειάζοντας την τελευταία motion 8) ( ναι κοιταξα τις ημερομηνίες και είναι οκ :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
και η αμιτα και η life που εχω πιει ειναι νερωμενες και χειροτερες εκδοσεις αλλα ακριβοτερες απο τους χυμους ιδιωτικης ετικετας καρφουρ πχ

ειδικα οι ασπροι χυμοι καρφουρ με ολα τα φρουτα χωρις ζαχαρη ειναι εξαιρετικοι

απορω πιο πληρωνει φιρμα γιανα αγοραζει καθαρα νερωμενους χυμους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
και η αμιτα και η life που εχω πιει ειναι νερωμενες και χειροτερες εκδοσεις αλλα ακριβοτερες απο τους χυμους ιδιωτικης ετικετας καρφουρ πχ

ειδικα οι ασπροι χυμοι καρφουρ με ολα τα φρουτα χωρις ζαχαρη ειναι εξαιρετικοι

απορω πιο πληρωνει φιρμα γιανα αγοραζει καθαρα νερωμενους χυμους..

σοβαρά μιλάς τώρα; :sick::sick::sick: ειδικά αυτός ο ανάμεικτος του carefour είναι αηδία δεν πίνεται. γενικά προσωπικά το αντίθετο θα λεγα το 90% των ιδιωτικής ετικέτας είναι γτπ. πιο υγιεινοί ίσως δεν ξέρω, αλλά δεν πίνονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Καλα ρε παιδια,ο Alicyclobacillus spp ειναι μη παθογονος για τον ανθρωπο,οπως επιβεβαιωνει και η δηλωση του ΕΦΕΤ.:P

Κλαιν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Δε με νοιάζει πίνω μόνο Life
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ειδικά αυτός ο ανάμεικτος του carefour είναι αηδία δεν πίνεται. γενικά προσωπικά το αντίθετο θα λεγα το 90% των ιδιωτικής ετικέτας είναι γτπ.
μπορει να μην σου αρεσει αναμεικτος γενικα..
αλλα ηπια τον life ιδιο,,βασικα -ειναι πιο βαρυς στη γευση-
και ηταν χειροτερος και νερωμενος
και σου λεω για τον discount ασπρο χυμο
δεν ειναι ολοι οι ιδιωτικης ετικετας καλοι,, φυσικα
τους εχω τσεκαρει ολους


πχ τον χυμο ροδακινο,,ολοι απο παγωκολωνες τον φτιαχνουν,,αλλα ο αμιτα ειναι νερωμενος κιολας,,για να βγαζουν κερδη
ενω το ροδακινο βγαινει πηχτο απο τη φυση του

ενω τουλαχιστον οι ιδιωτικης ετικετας τα αφηνουν πηχτα..

ο μονος καλυτερος που ηπια αναμικτος ηταν της ηβη..

πχ το νεκταρ πορτοκαλι καρφουρ -50 % ζαχαρη- ειναι εξαιρετικος,,γιατι δεν εχει την πικραδα του σκετου..

ειναι κακια νοοτροπια να πληρωνουμε μαρκες μονο επειδη ειναι μαρκες και να σνομπαρουμε τα ιδιωτικης ετικετας

αλλα τετοιοι ειμαστε,,

οι μονοι καλυτεροι χυμοι αν θελουμε και ελληνικοι ειναι ντοπιων παραγωγων,,

αλλα οταν η αμιτα ριχνει τοσα λεφτα με το γεωργαντα και τη διαφημιση στην tv που να βαλει καλο προιον,,το νερωνει,,και ειναι και πιο δροσιστικο,,και μας κλεβει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Δεν έχω δοκιμάσει τους χυμούς που λες, αλλά μια φορά έκανα το λάθος και πήρα γάλα και τυρί Καρφουρ τα οποία και πέταξα γιατί ήταν απαίσια. Δεν θα ξαναψώνιζα από εκεί με τίποτα.
Και η γνώμη μου είναι πως όλοι οι χυμοί τα ίδια σκατά είναι, αλλά αμα μας αρέσει το πίνουμε και προσπαθούμε να πείσουμε τον εαυτό μας ότι δεν είναι και τόσο κακό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
γάλα και τυρί Καρφουρ τα οποία και πέταξα γιατί ήταν απαίσια. Δεν θα ξαναψώνιζα από εκεί με τίποτα.
τι γαλα και τι τυρι..
εχει τα παντα..
πρεπει να ψαχνεις..
εχει τα παντα,,κακα καλα..

απο κει ψωνιζω διαρκως και το λιντλ.
διαφορα τιμης τεραστια στα περισσοτερα ειδη..
σε σχεση με τα υπολοιπα συνοικιακα σουπερ μαρκετ..
αλλα πρεπει να ξαερεις τι εχει καλο το καθε μαγαζι..

πχ το καλυτερο και φτηνοτερο γαλα που εχω δει το εχει το λιντλ και βασικα ειναι το αγνό..

πραγματικα απορω καποιες ποιοι παιρνουν δελτα γαλατα κλπ μαρκες,,που και χειροτερο γαλα εχουν,,ή ιδιο,,και πανακριβη τιμη λογω διαφημισης..


για παραδειγμα..
πηρα προχθες ενα λευκο-αγελαδινο τυρι- κολιος,,και ηταν σκετη σκονη γαλα και ξυνισμενο,,δεν το εφαγα τι στιγμη που το λιντλ πχ εχει εξαιρετικης ποιοτητας μακεδονικα γαλακτοκομικα σταθερης ποιοτητας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Προτείνω να γίνει το θέμα "Προιόντα φίρμας Vs Ιδιωτική ετικέτα" από εδώ και πέρα γιατί εκεί το πήγαμε.
Πάντως τις ελάχιστες φορές που έχω ψωνίσει από Καρφουρ, Λιντλ και τα λοιπά τσιφουτο-σουπερμαρκετ δεν έμεινα ικανοποιημένη. Είτε τα προιόντα ήταν απαίσια οπότε πεταμένα λεφτά ή αν ήταν καλά είχαν την ίδια τιμή με άλλα σουπερμάρκετ. Ας πούμε αυτά του ΑΒ είναι σχετικά φτηνά και μου αρέσουν. 'Η μια καινούρια μικρή εταιρεία που βρήκα με γαλακτοκομικά (Γκλίτσα λέγεται) έχει σχεδόν μισή τιμή σε σύγκριση με τις μεγάλες φίρμες και μου άρεσαν πολύ αυτά που βγάζει.
Εκτός αυτού, τα Λιντλ και τα Καρφουρ μου βγάζουν μια μιζέρια, σε όσα έχει τύχει να πάω ήταν ανοργάνωτα, με ελάχιστο προσωπικό και μηδαμινή εξυπηρέτηση, πολύ κόσμο, χαμός γενικά και άσχημη εμπειρεία. Ούτε το τελείως συνοικιακό μου αρέσει, εκεί τα περισσότερα είναι κοντά στην ημερομηνία λήξης και δεν υπάρχει ποικιλία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 418 μηνύματα.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Παρτε Fix και τελιωσε το προβλημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Παρτε Fix και τελιωσε το προβλημα!


μην παιρνετε φιξ. μην εγκληματείτε απέναντι στην ανθρωπότητα :P


____________________________________________________



υγ. Χορηγός Θετικής Ενέργειας
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shark.0wNz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jimakos R αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
εμένα προσωπικά το red bull με χορηγεί με θετική ενέργεια συχνά :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
με θετική ενέργεια
καφεινη λεγεται..:D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.

Cassiopeia

Νεοφερμένος

Η Cassiopeia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Κι εγώ τις προάλλες πήρα μια Amita Motion και είχε μια περίεργη γεύση σαν κάπνα και νόμιζα ότι έφταιγε το σούπερ μάρκετ...πάλι καλά ήπια μια γουλιά...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
ταυρινη λεγεται(=σπερμα ταυρου) :|

Ανυποστατοι μυθοι! Καμια σχεση με σπερμα δεν εχει η ταυρινη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ανυποστατοι μυθοι! Καμια σχεση με σπερμα δεν εχει η ταυρινη!



ναι ρε μαν, οκ,
αλλα μολις σκοτωσες τα λολζ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Χαχα, απορώ τι νομίζουν όσοι τα πιστεύουν αυτά...ότι το εργοστάσιο βάζει τους εργάτες να "παίζουν" με τους ταύρους όλη μέρα για να γίνει παραγωγή? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top