Το δικό σου ταλέντο είναι...

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Ταλέντα....???
Να θυμηθώ......:hmm:
.............ααααααααα.....ναι οριστε μερικα...:P

  1. Έχω ταλέντο στη ζωγραφικη
  2. Προσανατολίζομαι παρα πολυ γρηγορα και ευκολα...δν εχει τυχει να χαθω ακομα και σε αγνωστη πολη.....(βέβαια αυτο εχει και το αρνητικο του...γιατι οταν παω σε καποιο δωματιο πχ στην αποθηκη ενος διαμερισματος που δν εχει παραθυρο....και δυσκολευομαι να προσανατολιστω δν μπορω να ησυχασω/ηρεμησω)
  3. έχω μια ταση(όχι τα volt:P) στα μαθηματικα και κυριως στους γρυφους και την γεωμετρια.....ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ για γεωμετρια:clapup::clapup:
  4. Θυμαμαι Ο,ΤΙ εχει σχεση με ονοματα, καταστασεις, πρόσωπα, αριθμους τηλεφωνων, διευθυνσεις, ΑΦΜ, πινακιδες αυτοκινητων και ημερομηνιες γεγονοτων/γεννησεων.....παρα ταυτα η ιστορια ηταν το χειροτερο μου μαθημα:sick:
  5. εχω ταλεντο στην μαγειρικη και ζαχαροπλαστικη......μου αρεζε απο μικρος να ασχολουμαι και εχω μαθει πλεον να φτιαχνω και δικες μου συνταγες και να αλλαζω πολλες φορες τις δοσολογιες στις συνταγες των άλλων οπου εχω αντιρρηση:P
Νομιζω αυτα...αν θυμηθω κατι αλλο θα συμπληρωσω.....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Ταλέντοοο...?? Χμμμ :hmm:

-Έχω ταλέντο στη ζωγραφική και στη μουσική.
-Μπορώ να ψυχολογήσω υπερβολικά εύκολα ένα άτομο και να προβλέψω τις αντιδράσεις του. Επίσης -κυρίως στα κοντινά μου άτομα και γενικά σε όσους γνωρίζω- καταλαβαίνω πάντα τι σκέφτονται. Κι αυτό είναι το μεγαλύτερο ταλέντο μου :P
-Μπορώ να κρατώ πολύ ώρα την αναπνοή μου :happy:
-Διαβάζω πολύ γρήγορα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
a. Ψυχολογώ τους ανθρώπους από την αρχή.
b. Δεν ξεχνάω ονόματα και φάτσες.

Κανένα άλλο άξιο ταλέντο δεν έχω. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tina Winchester

Νεοφερμένος

Η Tina Winchester αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Κοπελιά εκτός από κοινό όνομα έχουμε και κοινό ''τα΄λέντο''.Τ πάντα για μένα είναι ένας ΤΕΡΆΣΤΙΟ καρτούν.Είμαι στην τάξη και σκέφτομαι τους καθηγητές μου με τεράστια κεφάλια και μικρά σώματα.Όταν είμαι με φίλους σκέφτομαι πράγματα που ειπώθηκαν ή έγιναν προ χριστού,με μιά λέξη έχουν έρθει στο μυαλό μου άπειρα άσχετα πράγματα.Ώρες-'ωρες θα ήθελα να μην σκεφτόμουν τίποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Κοπελιά εκτός από κοινό όνομα έχουμε και κοινό ''τα΄λέντο''.Τ πάντα για μένα είναι ένας ΤΕΡΆΣΤΙΟ καρτούν.Είμαι στην τάξη και σκέφτομαι τους καθηγητές μου με τεράστια κεφάλια και μικρά σώματα.Όταν είμαι με φίλους σκέφτομαι πράγματα που ειπώθηκαν ή έγιναν προ χριστού,με μιά λέξη έχουν έρθει στο μυαλό μου άπειρα άσχετα πράγματα.Ώρες-'ωρες θα ήθελα να μην σκεφτόμουν τίποτα!

Σε ποια απευθύνεσαι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tina Winchester

Νεοφερμένος

Η Tina Winchester αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Σε ποια απευθύνεσαι???
Ναι δίκιο έχεις νίμιζα ότι το είχα κάνει!:redface:Στην
christinelle!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.
a. Ψυχολογώ τους ανθρώπους από την αρχή.
b. Δεν ξεχνάω ονόματα και φάτσες.

Κανένα άλλο άξιο ταλέντο δεν έχω. :/:

Και 2ος Sheldon στην παρέα! :P

Μια χαρά ταλέντα είναι. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Ένα από τα ταλέντα μου είναι να ρίχνω τις γυναίκες με την πρώτη ματιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.
Ένα από τα ταλέντα μου είναι να ρίχνω τις γυναίκες με την πρώτη ματιά.

Θα σε παίρνω μαζί μου όταν βγαίνω να μου ρίχνεις τις γυναίκες. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Να διαλύω υπολογιστές omgggg!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ζωγραφιζω,,
Αν εχω ορεξη
και εμπνευση δηλαδη ποτε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Να διαλύω υπολογιστές omgggg!

Αυτό το ταλέντο το χει και ο αδελφός μου.
Μας το θυμίζει κάθε φορά που αγοράζουμε υπολογιστή..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ένα από τα ταλέντα μου είναι να ρίχνω τις γυναίκες με την πρώτη ματιά.

Κι εγώ με την πρώτη τρικλοποδιά τις ρίχνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Αυτό το ταλέντο το χει και ο αδελφός μου.
Μας το θυμίζει κάθε φορά που αγοράζουμε υπολογιστή..
Χαχαχαχα it's not my fault δεν τους κάνουν γερούς :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Θα σε παίρνω μαζί μου όταν βγαίνω να μου ρίχνεις τις γυναίκες. :redface:
50ευρά/ώρα πάει η γοητεία μου, να ξες.
Κι εγώ με την πρώτη τρικλοποδιά τις ρίχνω

Σεξουαλικώς εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
τα καλλιτεχνικα,ολων των ειδων εκτος απο σχεδιο αποκλειστικα για ζωγραφικη(αλλα εχω αρχισει να βελτιωνομαι σιγασιγα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.
50ευρά/ώρα πάει η γοητεία μου, να ξες.


Σεξουαλικώς εγώ.

Με μαδάς αλλά χαλάλι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
  • Γράφω ωραίες ιστορίες:redface:
  • σπάω τα νεύρα του άλλου σε κλάσμα δευτερολέπτου
  • καίω το κοτόπουλο:redface:
  • ποτέ δεν βαριέμαι να μιλάω
  • βγάζω ωραίες φωτογραφίες 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top