Γενικές απορίες σχετικά με τους e-mail clients

daveweckl7

Νεοφερμένος

Ο daveweckl7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά και από εμένα...Μπορείτε να μου πείτε όσον αφορά το MSOutlook, πού εξηπηρετούν πρακτικά η Κοινοποίηση και η Ιδιαίτερη Κοινοποίηση και για ποιό λόγο υπάρχουν??Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Όταν κοινοποιείς ένα email φαίνονται όλοι οι παραλήπτες του.Αν εγώ για παράδειγμα σου στείλω ένα mail και το κοινοποιήσω σε άλλα 5 άτομα , θα ξέρετε όλοι τους υπόλοιπους παραλήπτες.

Σε περίπτωση που θες να κοινοποιήσεις το email σε τρίτους χωρίς να ξέρουν οι παραλήπτες ποιοι άλλοι έχουν λάβει το mail τότε χρησιμοποιείς την ιδιαίτερη κοινοποίηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Πως μπορω να στειλω σε μια λιστα απο ατομα(email) που εχω κανει στο yahoo mail ή στο hotmail καποια email χωρις να χρειαζεται καθε φορα να παταω τον καθενα(δλδ να μην επιλεγω ατομα αλλα μαζικη αποστολη σε μια λιστα με πολλους παραληπτες)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Δεν μπορείς :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.

wonderfool

Νεοφερμένος

Η wonderfool αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Ψάχνω να βρω την επιλογή archive ή autoarchive αλλά άφαντη..
Πως μπορώ να πάρω back up των e-mail στο outlook;

Σημείωση:
Τα μηνύματα 6 έως 8 προέρχονται από το συγχωνευμένο θέμα "HELP: πως παίρνω back up από τα e-mail μου στο outlook;".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,868 μηνύματα.
Θυμάμαι οτι αν πας στο σκληρό δίσκο, στα προγράμματα, στο outlook μέσα υπάρχει κάποιο αρχείο που περιέχει τα μέιλ σου. Αυτό το σώζεις και όταν ξαναφτιάξεις outlook (μετά από φορμάτ ας πούμε) αντικαθιστάς το νέο αρχείο με το παλιό και έχεις πάλι τα μέιλ σου όπως τα είχες.

Τώρα που κοιτάω αυτό σκέφτομαι οτι μπορεί και να λέω βλακείες.... Για δες το.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wonderfool

Νεοφερμένος

Η wonderfool αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
σ' ευχαριστώ Himela κάτι δοκίμασα σαν το link που μου έστειλες, πρέπει να δω αν ανοίγει βέβαια σε mac..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top