• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πιάσιμο στο λαιμό

αφροξιλανθη

Νεοφερμένος

Η αφροξιλανθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
απο προχτες το βραδυ εχω ενα εντονο πονο στο λαιμο λιγο πανω απο τον αριστερο ωμο.οταν κανω καποιες κινησεις κ οταν γυρναω το κεφαλι μου κ επισης ποναω κ πανω στον ωμο στην ιδια πλευρα.μαλλον ειναι πιασιμο..πηγα για γυμναστηκη κ χτεσ κ προχτεσ κ την αρπαξα οπως ημουνα ιδρωμενη:(..εχετε καμια ιδεα τι να κανω???εχω βαλει θερμαντικη αλοιφη αλλα τιποτα..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Μαλλον ειναι πιασιμο η ψυξη. Κανε του απαλο μασαζ, με καποιο λαδακι, εστω και baby oil, την εποχη που ημουν μικρη, καναν εντριβες με λαδακι απο το καντηλι. Ειχε αποτελεσμα, σε διαβεβαιω. Πιες και καμμια ασπιρινη, βοηθαει στον πονο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αφροξιλανθη

Νεοφερμένος

Η αφροξιλανθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
του εχω κανει μασαζακι με θεμαντικη αλοιφη κ χτες κ σημερα αλλα ακομα πιασμενη ειμαι..ασπιρινη δεν μπορω να πιω με ντεπον την βγαζω αλλα δεν μου κανουν τιποτα στο πονο..ελπιζω το απογευμα να ειμαι καλυτερα...ποσες μερες να κρατισει πια!!!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
2 μερες max κραταει δοκιμασε panadol extrta και θα εισαι μια χαρα πιστευω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
του εχω κανει μασαζακι με θεμαντικη αλοιφη κ χτες κ σημερα αλλα ακομα πιασμενη ειμαι..ασπιρινη δεν μπορω να πιω με ντεπον την βγαζω αλλα δεν μου κανουν τιποτα στο πονο..ελπιζω το απογευμα να ειμαι καλυτερα...ποσες μερες να κρατισει πια!!!:worry:
Δεν κραταει πολυ μωρε, απλα οσο κραταει ειναι οδυνηρο. Μια δυο μερες το πολυ. Παντως μια φορα που το ειχα παθει μικρη, μου εβαλε η μανα μου λαδι απο το καντηλι που σου ειπα απο βραδυς και το πρωι μου ειχε περασει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top