Φράσεις απο χωρισμούς που σας σημάδεψαν

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Άλλό
-Σ αγαπώ και δεν μπορώ να κάνω χωρίς εσένα.Είσαι το καλύτερο παιδί για σχέση που υπάρχει.Δεν υπάρχει άλλος σαν εσένα

Παρ όλα αυτά παιδιά χωρίσαμε...

Είπε ότι είπε και τελικά δεν τα εννοούσε αλλα....γιατί τόσα μεγάλα λόγια που είναι ελάχιστο έ ως απίθανο να βγουν αληθινά?Πώς χωρίζεις όταν λες οτι βρήκες τον καλύτερο?
Επιπολεότητες και ένα κάρο λόγια που υπόσχονται το αντίθετο

Εγω θα τσαντιζομουν πιο πολυ που θα μ'ελεγε πραγμα :P

Εμένα με πείραξε και μόνο που το είδα...δεν είναι τρόπος αυτός να μιλάς σε κάποιον.Αντικείμενο?Απαράδεκτο! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Σχόλιο:Πως λες σ αγαπώ ακόμα σε κάποιον που τον χωρίζεις και (συμφωνα με αυτήν) φταίει για ότι έγινε?
Ε.Λ.Ε.Ο.Σ
Γιατί οι περισσότερες δεν έχουν ειλικρίνια και ορθότητα στο λόγο τους?

Καλα, αυτο δεν εχει λεει..
Οταν χωριζεις καποιον για χ-ψ λογους, δεν σημαινει απαραιτητα οτι παυεις να τον αγαπας. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ήταν ενα απλό "θα σ΄αγαπώ" το οποίο με είχε κάνει λιώμα.Αλλά τότε δεν γινόταν αλλιώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Εγω θα τσαντιζομουν πιο πολυ που θα μ'ελεγε πραγμα :P

Ναι μέτα μου την έδωσε και γι'αυτο!!Αλλα καλύτερα να μην τα θυμάμαι!!:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
"Είσαι ο τύπος που θα παντρευόμουνα αλλά τώρα ψάχνω κάτι άλλο..." :wall:

Γι' αυτό μου είπες αγαπητέ Χλοοκόπτη ότι τρελλαίνεσαι όταν σου έγραψα για πλάκα κάτι τέτοιο στο θέμα για τα καλά παιδιά. Πρέπει ν' αλλάξεις στυλ, είναι φανερό.

"Αφού εσύ δεν μου κάθεσε είπα να πάω με εκείνην" ευτυχώς που τον σακάτεψα στο ξύλο και έφυγε απο το μυαλό μου άλλα όπως και να είναι ο συγκεκριμένος δεν ήξερε ούτε να φιλήσει και του τα έμαθα εγώ και όταν τα έμαθε αυτά μου πήγε με άλλη; :mad:

Μάυρος έφυγε απο το ξύλο και το χάρηκα πάααααρααα πολλύ:)

Χωρίς να θέλω να παρέμβω στα προσωπικά κανενός (άσε που δέρνει κιόλας:D ) θα ήθελα να πω ότι το να μη μου κάθεται κάποια που υποτίθεται ότι κάτι έχει μαζί μου είναι λόγος "διαζυγίου". Το αντιμετώπισα κι εγώ στα 17 μου, για πάνω από ένα χρόνο και σας λέω ότι δεν υπάρχει χειρότερος βασανισμός απ' αυτό. Εδώ έχει και ατάκα, από τη συγκεκριμένη κοπέλλα, αφού χωρίσαμε: "Έχω μετανιώσει για αυτόν το χρόνο, όμως τώρα δεν μου κάθεσαι εσύ":P Αυτό πραγματικά το φχαριστήθηκα.

Σχόλιο:Πως λες σ αγαπώ ακόμα σε κάποιον που τον χωρίζεις και (συμφωνα με αυτήν) φταίει για ότι έγινε?
Ε.Λ.Ε.Ο.Σ
Γιατί οι περισσότερες δεν έχουν ειλικρίνια και ορθότητα στο λόγο τους?

Κάνεις λάθος αγαπητέ. Με όλες τις πρώην μου μπορεί να χώρισα, σήμερα όμως που το σκέφτομαι για όλες (πλην μίας ίσως) νιώθω ακόμη αγάπη. Ειδικά γι' αυτήν που αναφέρω παραπάνω, που ήταν και η πρώτη μου κι εγώ ο πρώτος της. Δεν μετάνιωσα που διέκοψα τη σχέση, αφού με αυτό το άτομο δεν μπορούσα να ζω στο ίδιο σπίτι, κυρίως γιατί μου θύμιζε τη μάνα μου στο χαρακτήρα. Εγώ ήθελα να ξεφύγω, όχι να πέσω από τη μαμά μου στη μαμά μου, δεν ξέρω αν καταλαβαίνετε. Παρολαυτά δεν έπαψα στιγμή να την αγαπώ και της έχω συγχωρέσει όλες της βλακείες που μου έκανε (ήταν πολύ αιχμηρή απέναντί μου, ίσως γιατί με "αγαπούσε", μου προξένησε πολλά ψυχολογικά προβλήματα ως πρώτη σχέση).

Λοιπόν ατάκες τώρα:

"Πήγα σε ψυχολόγο και μου είπε ότι τόσα χρόνια σε σκότωνα. Σε παρακαλώ, μη φεύγεις τώρα που το κατάλαβα" Να σε κάψω Γιάννη, να σ' αλοίψω μύξα να γιάνει", έλεγε η γιαγιά μου (η μύξα υπήρχε μέσα στην ατάκα μαζί με το κροκοδείλιο δάκρυ της). Όχι, αυτήν δεν την αγαπώ καθόλου.

"Ήσουν ο καλύτερος εραστής που είχα ποτέ, όμως τώρα ήρθε η ώρα να παντρευτώ, βρήκα άντρα με προξενιό" "Και που ξέρεις αν σου κάνει αυτός"; ρώτησα εγώ. "Α, καλός είναι τον δοκίμασα" :D
Παιδιά δεν κάνω πλάκα, έγινε στ' αλήθεια αυτό. Αυτήν την έφαγε "Η Κατάρα του Μαύρου Χάους". Το πόσο ξύλο έφαγε από αυτόν τον άντρα (καλά που τον δοκίμασε κιόλας), μαύρο χάλι την έκανε. Σημείωση, αύτή 30 κι εγώ 18!!! Γι' αυτό βέβαια είχε το θράσσος να μου μιλάει έτσι. Πάντως ήταν η καλύτερη σεξουαλική μου εμπειρία, με έσωσε ακριβώς τη στιγμή που η προηγούμενη μου την είχε σπάσει τόσο πολύ που...no kuku που λέμε, με έκανε άντρα και δεν με πείραξε καθόλου που είχε "δοκιμάσει" τον άλλον. Την κατάρα πάντως δεν τη γλίτωσε. Κανείς δεν παίζει με το Χάος, ακόμη και όταν είναι μικρό...

Δική μου ατάκα τώρα: Μου λέει η άλλη: "Δεν μπορείς να μ' αφήσεις, αυτό που κάνεις είναι αμαρτία, πολύ μεγάλη αμαρτία" για να εισπράξει την Χαοτική ατάκα: "Πολύ καλά, τότε θα ξαναβρεθούμε...αδέρφια στην Κόλαση. Γεια σου"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sasz

Νεοφερμένος

Η sasz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
"οταν σας πρωτοειδα εσενα και την αδερφη σου αμεσως τα βλεματα ολων μας επεσαν πανω στην αδερφη σου αλλα επειδη την ειχε προλαβει ο κολητος μου εκανα πισω,ενταξει οπως και να το κανουμε η αδερφη σου ειναι πιο ομορφη απο σενα, εχει κατι που εσυ δεν το χεις..ε τι κανεις τωρα? κλαις? καλα γιατι? ζηλευεις την αδερφη σου?"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!
Τον σακάτεψες τουλάχιστον?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Sasz ωραια τακτικη χωρισμου ειχε αυτο το παιδι.....ελπιζω να του ριξες καμια σφαλιαρα....


Το πιο κουλο που εχω ακουσει ever ομως ειναι το εξης.....
Τα ειχα με μια κοπελια η οποια καποια στιγμη εξαφανιζεται(σχεση απο αποσταση).....την παιρνω ενα τηλ και λεω τι γινεται....αμα ενδιαφερεσαι κανε κατι και το κλεινω....Ε πηρε μετα απο καιρο ξανα πιστευοντας οτι εγω την περιμενα ακομά.....και οταν συναντηθηκαμε μου λεει...."Περιμενα να με βρισεις να μου πεις οτι εκανα μαλακια και οτι ειμαι ηλιθια αλλα εσύ τπτ"

Ειλικρινα δεν θυμαμαι τι απαντησα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
"Μπορώ να σε έχω αγκαλιά ως το πρωί... Θα είναι το τελευταίο που θα κάνουμε μαζί."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Δεν με σημάδεψε ακριβώς αλλά ήταν άθλια δικαιολογία:

Θα πάω στη Γαλλία για μεταπτυχιακό σε 2 χρόνια και δεν θέλω να συνεχίσω κάτι σοβαρό αφού είναι σίγουρο ότι θα φύγω από Ελλάδα...:xtipao:

Kαι γω ανακάλυψα μετά από ύπνωση ότι στην επόμενη ζωή μου θα γεννηθώ στην Αφρική οπότε αγάπη μου καλύτερα να χωρίσουμε...

(Ο τύπος τώρα έχει σχέση ενός χρόνου και υποτίθεται ότι σε 6 μήνες φεύγει για Γαλλία)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
"Ξέχασα τα κλειδιά στο αμάξι, έρχομαι σε 5'"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
"Ξέχασα τα κλειδιά στο αμάξι, έρχομαι σε 5'"
Eμένα κάτι παρόμοιο μου είπε τύπος σε πρώτο ραντεβού και δεν ξαναγύρισε.

"Ωχ.. ξέχασα το πορτοφόλι στ' αμάξι! Μη φύγεις ε;"

3 λεπτά αργότερα έστειλε μνμ "Ας το αφήσουμε καλύτερα, σόρρυ"

:hehe: (το ξερα πως εκείνη η κόκκινη μπλούζα δεν με κολακεύει καθόλου!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
...Ήταν δικό μου το αμάξι ξέρεις. :mad: Ακόμα το ψάχνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ρε θα με πνίξεις!! Κατάπινα καφέ εκείνη την ώρα! :beating::beating::lol::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
"Αυτός δεν είναι σαν εσένα, δουλεύει και το Σάββατο"

Λες και είμαι από Ισραήλ
(...λες; )

Πσ. Nα μη πίνεις καφέ πάνω από το pc, έχω κάψει τρία πληκτρολόγια έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
"Σήμερα που είναι του Αγίου Βαλεντίνου, λέω να σου κάνω ένα δώρο να μη με ξεχάσεις ποτέ...
Χωρίζουμε"


..νταξ, μετά με παντρεύτηκε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
σου αξίζει κάτι καλύτερο :knife:
...

Θα συμφωνήσω, είναι μία κλασσική ατάκα:/:...
Καθώς επίσης κ το "δεν θα καταφέρω ποτέ να σε κάνω ευτυχισμένη" :blink::blink::blink: (δλδ όσο καιρό είμασταν μαζί πως το κατάφερνες? :hmm:)

Πφφφφφφφφφφφφ....σχέσεις :mad:



"Ξέχασα τα κλειδιά στο αμάξι, έρχομαι σε 5'"
νά 'σαι καλά...με έκανες να ξεραθώ στα γέλια:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

biou_biou

Νεοφερμένος

Ο biou_biou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Σε αγαπώ αλλά δε σε θέλω πια..
και την ώρα που μου το έλεγε με χαϊδευε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isolove

Νεοφερμένος

Ο Αλεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Τεχνίτης. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Τα ακουσατε ολα νομιζετε?
τι ακουσα εγω απο ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ σε διαστημα 4-5 μηνων.
ανικανος,αποτυχημενος,(τα ειπε σαββατο,και δευτερα με ρωταγε αν θα παμε διακοπες)λαικος,βρωμιαρης,βρωμοσπιτο σου(εδω ειχε λιγο δικιο,100 τετραγωνικα που να το φερω βολτα),σαραβαλο αμαξι σου,μην με τραβας με αυτο το ελεινο κινητο,να τρως σαν κυριος(πριν παμε σε τραπεζι,η ιδια ετρωγε με τα χερια),σιχαθικα να ακουω για τα μακαρανια,φτιαχνω συχνα ως εργενης,
ενω μου μαγειρεψε 3 φορες σε 2 χρονια.
Ναναι καλα.
Αλλωστε ο παππους μου ελεγε Δωσε στους ανθρωπους χρονο να σε καταλαβουν.
για να μην χρειαστουνε ακομα περισοτερο χρονο
να αντιληφτουν τι εχασαν.
Ααααααχ ποσο δικιο ειχε.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
ωραιο θεματακι.. αλλα δεν εχω κατι να απαντησω..
βεβαια ισως αυτο που ξεκιναω να πω να ταιριαζει καλυτερα σε μια αλλη κατηγορια.. αλλα τεσπα..
δε με εχουν χωρισει ποτε. εχω κανει 5 σχεσεις μεχρι τωρα.. η 1η μου ηταν 5,5 χρονια και οι αλλες περιπου 3-5 μηνες. μπορει να κατηγορηθω οτι φοβαμαι να πληγωθω,αλλα δεν ειναι ετσι.. (νομιζω)
βεβαια τους χωρισμους μου τους εχω βιωσει εντονα.. γιατι μπορει να χωριζα (τη στιγμη που ενιωθα οτι η σχεση δεν πηγαινε παραπερα.. οτι καπου ειχε κολλησει) αλλα απο την αλλη πονουσα..
ετσι απο οσα διαβασα μερικες ατακες εχω πει κι εγω..
οπως σιγουρα ολοι μας... ειδικα οταν δε θελεις να πληγωσεις τον ανθρωπο που σιγουρα σε εκανε να περασεις ομορφα (για να ησουν μαζι του...) και που μπορει να αγαπησες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top