• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ποιο είναι το καλύτερο παυσίπονο για τον πονοκέφαλο;

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
καλά αυτό δεν σημαίνει ότι η άλλη εάν δεν θέλει εμείς πρέπει να το βιάζουμε το θέμα ...
Βέβαια απο την άλλη μερικές φορές πρέπει να το βιάζουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
ποσταν καλο??? δεν ξερω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πάντως πρόσφατα που με είχε πιάσει τρομερός πονοκέφαλος μετά την εξέταση της Γραμμικής, μου έδωσε η καθαρίστρια Μεσουλίντ και με έπιασε πολύ καλά μπορώ να πω! :)

Όσο για το άλλο που λέτε, δεν ξέρω πως είστε εσείς αλλά εγώ όταν έχω πονοκέφαλο, όσο και να θέλω δεν μπορώ με τιποτα να κάνω σεξ! Μόνο που το σκέφτομαι μου έρχεται να ξεράσω! Αλλά μιλάμε για πολύ βαρύ πονοκέφαλο ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
Κοίταξε σκέψου το ως μια παράξενη θεραπεία, όχι σαν απόλαυση...
π.χ. δεν σου έχει τύχει να έχεις τόσο πυρετό που να μην μπορείς να σηκωθείς απο το κρεβάτι και να πρέπει να πας στον γιατρό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ναι αλλά όποτε το δοκιμασα ήμουν χειρότερα μετά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
χμμμ λες να είσαι η εξέρεση στον κανόνα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μπαα δεν νομίζω, και ο σύντροφός μου τα ίδια παθαίνει αν έχει πονοκέφαλο και κανελώσουμε το γαλακτομπούρεκο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
Λες να τον κόλλησες τπτ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
lol, νομίζω ότι έχουμε βγει αρκετά εκτός θέματος, όποτα για περισσότερα, στο Κουβεντούλα χωρίς θέμα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Puff_Daddy

Νεοφερμένος

Ο Puff_Daddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από trelokotsidou:
Michelle εγώ προτέινω να το ρίξεις στην ομοιοπαθητική....και εξηγούμαι...βάλε τον exposed όποτε έχεις πονοκέφαλο να σου κάνει μασαζάκι κι ό,τι άλλο έχει ευχαρίστηση ;) και να δείς που μετά θα είσαι περδίκι :yahoo: :hehe:

ΧΑΛΑΡΑ η καλύτερη θεραπεία για τον πονοκέφαλο στις γυναίκες. :clapup:

Αν έχεις έντονους συνεχιζόμενους πονοκεφάλους, επισκέψου γιατρό, κατά προτίμηση παθολόγο για αρχή, και νευρολόγο στη συνέχεια. Κόβω το κεφάλι μου 99% ότι οι πονοκέφαλοι σου είναι νευροψυχιατρικής φύσεως.

Κόψε το τσιγάρο το συντομότερο. Αρχικά επικίνδυνο, στη συνέχεια αντιαισθητικό.

Σου κρούω τον κώδωνα του κινδύνου, μην πάρεις άλλο παυσίπονο, για όνομα του Θεού.Ασφάλιση δεν έχεις; Πήγαινε στο νοσοκομείο γαμώ το....γιατί αυτοκτονείς; Τα παυσίπονα μπορούν να "κρύψουν" από σένα ή το γιατρό αυτό που πραγματικά έχεις...

Γιατί ρε γαμώτο να μην είμαι φοιτητής Ιατρικής :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Ντεπόν, Μεσουλίντ και ξεμάτιασμα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexkasgr

Νεοφερμένος

Ο Alexkasgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Επειδή δεν είδα κανένας να το αναφέρει, ίσως ο πονοκέφαλός σου να είναι αποτέλεσμα έλλειψης ύπνου. Πρέπει να συμπληρώνεις ένα καλό ωράριο και δεν ξέρω κατά πόσο αυτό κάνεις.
Τα άλλα με το ποιο πιάνει και ποιο όχι τα θεωρώ λίγο επιπόλαια, ο κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός. Αυτό δε σημαίνει ότι τα δοκιμάζω όλα για να βρώ το σωστό, προς Θεού!
Εγώ αποφεύγω τα φάρμακα όπως ο διάολος το λιβάνι! Παίρνω ντεπόν πολύ σπάνια και πάντα μετά από φαγητό και πέφτω για ύπνο. Αλλά μιλάμε για 5-6 φορές το χρόνο.
Σου προτείνω να πας σε παθολόγο και να κόψεις τους καφέδες ή/και το κάπνισμα!! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anakin

Νεοφερμένος

Ο Anakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
sex is the solution :p

αν δεν περνάει με 2 depon καλύτερα να πας σε κανα γιατρό. Μάλλον υπάρχει πρόβλημα
(δεν κάνω πλάκα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Το ξέρω αλλά βαριέμαι να πάω σε γιατρό... :redface:
Να φανταστείς και τώρα έχω και αρκετά δυνατό... :(
Πήρα 2 ντεπον που είχα, ελπίζω να περάσει... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Puff_Daddy

Νεοφερμένος

Ο Puff_Daddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Το ξέρω αλλά βαριέμαι να πάω σε γιατρό... :redface:
Να φανταστείς και τώρα έχω και αρκετά δυνατό... :(
Πήρα 2 ντεπον που είχα, ελπίζω να περάσει... :/:

Και ξαναλέω, αν και γίνομαι κουραστικός. Ο συνεχιζόμενος πονοκέφαλος μπορεί να είναι κακό δείγμα. Πήγαινε σε γιατρό, κόψε το Internet, το ξενύχτι και το κάπνισμα, και πρόσεξε τον εαυτό σου, για να τον έχεις.

Αν βαριέσαι να πας σε γιατρό, πήγαινε στο νοσοκομείο να πάρει και να σηκώσει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Puff_Daddy:
Και ξαναλέω, αν και γίνομαι κουραστικός. Ο συνεχιζόμενος πονοκέφαλος μπορεί να είναι κακό δείγμα. Πήγαινε σε γιατρό, κόψε το Internet, το ξενύχτι και το κάπνισμα, και πρόσεξε τον εαυτό σου, για να τον έχεις.

Αν βαριέσαι να πας σε γιατρό, πήγαινε στο νοσοκομείο να πάρει και να σηκώσει!!!

Μα τι εννοείς "συνεχιζόμενος"? Μια-δυο φορές τη βδομάδα εχω :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
μια-δυο φορές την εβδομάδα, ΚΑΘΕ εβδομάδα, δεν είναι usual. Αν έλεγες κάθε μήνα, οκ, μπορεί να ήταν γυναικολογικής φύσεως. Η συμβουλή του puff-daddy είναι σωστη... δεν έχεις να χάσεις τίποτα με το να κάνεις εξετάσεις:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
μια-δυο φορές την εβδομάδα, ΚΑΘΕ εβδομάδα, δεν είναι usual. Αν έλεγες κάθε μήνα, οκ, μπορεί να ήταν γυναικολογικής φύσεως. Η συμβουλή του puff-daddy είναι σωστη... δεν έχεις να χάσεις τίποτα με το να κάνεις εξετάσεις:)

Όχι βρε παιδιά μην μου το κάνετε αυτό...βαριέμαι απίστευτα να πάω σε γιατρό... :redface:
Καλά θα πάω τέλη οκτώβρη που θα έρθει Θεσσαλονίκη η μάνα μου :P
Δεν πειράζει να αργήσω ενα μήνα ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
...αρκεί να πας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Τους τελευταιους μήνες εχω συχνα εντονους πονοκεφάλους, σε σημειο να μην μπορω να κάνω τίποτα. Οποιο παυσίπονο κι αν δοκιμασα δεν με πιάνει!!! Τι ponstan, τι Ασπιρίνη, τι Clotam (που έσκασα και 7 ευρω!!), τι panadol, τίποτα, κανενα δεν δουλευει. :( Μερικές φορές μόνο με πιάνει το κλασικο Depon αλλα μονο αν πάρω 2 και όχι παντα. Δεν παίρνω και τόσο συχνα παυσίπονα ώστε να έχω εθιστεί και ειδικά παλιότερα δεν επαιρνα καθόλου! Είναι κανείς σε παρόμοια κατάσταση? Εχετε κατι να προτέινετε? Εσείς ποιο παυσίπονο παιρνετε όταν έχετε πονοκέφαλο?
Όταν έχω πονοκεφάλους παίρνω panadol.Είναι καλοοοο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top