"Kάθε άνθρωπος που συναντάς κάτι φοβάται, κάτι αγαπά και κάτι έχει χάσει"

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey
.........
Ο κόσμος δεν είναι αγγελικά πλασμένος αλλά ούτε και κόλαση...Πάντα θα υπάρχει κάποιος που μας δέχεται έτσι όπως είμαστε!



ωραια κουβεντα ειπες ρε βικακι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Έχω χάσει την ευκαιρία να ζήσω.

Τυχεράκια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
φοβαμαι να παιθανω νεος, αγαπαω τον εαυτο μου πανω απο ολα και μετα συντροφο/οικογενεια/φιλους εχω χασει χρηματα σε ποκες και ζαρια :P (δηλαδη απο του χρονου που θα μου επιτρεπεται και επισημως η εισοδος στα καζινα τι θα κανω :D) μπα...εχω κοψει την κακη συνηθεια αυτη..προτιμω το strip poker!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εσείς? Τι φοβάστε ? τι αγαπάτε? Και τι έχετε χάσει ???

Φοβάμε μήπως αποτύχω στον γάμο μου

Αγαπώ τον άντρα μου

Την παιδική μου ηλικία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
φοβαμαι το θανατο και τις φυσικες καταστροφες που γινονται στον πλανητη (σεισμοι, τσουναμι κλπ κλπ).
αγαπω τον αντρα μου και τη γιαγια μου που μου δωσε ζωη απ τη ζωη της.
εχασα την υγεια μου το πιο ανεκτιμητο πραγμα στη ζωη ενος ανθρωπου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Φοβάμαι την μοναξιά, τον θανατο αγαπημένων προσώπων, το να μείνω παράλυτη/ανάπηρη (εγώ ή αγαπημένα πρόσωπα) ή να πονάω και να υποφέρω χωρίς λύτρωση (πάλι εγώ ή αγαπημένα πρόσωπα).

Αγαπώ τους γονείς μου, την Μαρκούλα μου, τη ζωή και όλα τα μικρά, χαζά πράγματα που με κάνουν να χαμογελώ!

Έχω χάσει τον παππού μου.. και κάποια όνειρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Φοβάμαι την μοναξιά, τον πόνο και ότι θα θαφτώ ζωντανή:(
Αγαπώ το αγόρι μου, την δουλειά μου, την οικογένειά μου.
Νομίζω ότι δεν έχω χάσει τίποτα (ακόμα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
αυτές τις μέρες...

φοβάμαι την αυριανή εξέταση και κυρίως το ότι δε θα είναι κανείς μαζί μου
αγαπώ την υγεία μου...
την οποία για ακόμα μια φορα συνειδητοποιώ πως έχω χάσει εδώ και καιρό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Φοβάμαι τις [SIZE=-1]μακροχρόνιες ασθένειες (όχι μόνο να νοσήσω εγώ, για οποιοδήποτε άτομο του περιβάλλοντός μου) :|.

Αγαπώ πολλά άτομα στη ζωή μου (είναι αρκετά να τα αναφέρω όλα) και τις σπουδές μου.

Έχω χάσει τη γιαγιά μου και την ευχαρίστηση που μου προκαλούσαν κάποτε κάποια μικρά απλά πράγματα της ζωής.
[/SIZE]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
αυτές τις μέρες...

φοβάμαι την αυριανή εξέταση και κυρίως το ότι δε θα είναι κανείς μαζί μου
αγαπώ την υγεία μου...
την οποία για ακόμα μια φορα συνειδητοποιώ πως έχω χάσει εδώ και καιρό
Μπορεί να μην είναι κανείς μαζί σου αύριο, ένα ολόκληρο στέκι όμως περιμένει να ακούσει νέα από σένα μετά… καλά αποτελέσματα δηλαδή…
...πάρε ένα φιλάκι και μια αγκαλιά
:kissing::bigarmhug

( εγώ μόνο για την υγεία φοβάμαι σε αυτή την ζωή… τίποτα άλλο.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Aγαπάω πάρα πολύ την οικογένειά μου και τους φίλους μου, και φοβάμαι μήπως πάθω κάτι και με χάσουν....:D
Εχω χάσει ένα ντοσιέ με επαγγελματικές κάρτες και δεν το βρίσκω πουθενά.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
αυτές τις μέρες...

φοβάμαι την αυριανή εξέταση και κυρίως το ότι δε θα είναι κανείς μαζί μου
αγαπώ την υγεία μου...
την οποία για ακόμα μια φορα συνειδητοποιώ πως έχω χάσει εδώ και καιρό
Ελπίζω (και όλοι μας εδώ πιστεύω) τα αποτελέσματα να είναι όσο το δυνατόν καλύτερα :bigarmhug !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
φοβαμαι την μοναξια και την αποτυχια.
αγαπαω ολες μα ολες τις γυναικες
εχω χασει οτι πιο πολυτιμο στην ζωη μου προσφατα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
φοβαμαι μηπως χασω τα ποδια μου...μου φαινεται αδιανοητο να μη μπορω να περπαταω...
αγαπω τα δικα μου ατομα και το σκυλο μου!!
εχω χασει τον αυτοσεβασμο μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Φοβάμαι οτι σε κάνει να υποφερεις χωρις να υπαρχει ποτε λύση(απο αποψη υγείας) και την μοναξιά..

Αγαπώ σχεδον όποιον γνωριζω ασχετα αν μερικές φορες έρχεται στο προσκήνιο η εμφυτη κακία μου:P

Εχω χασει πολλα και διαφορα αλλα λιγοτερο και αλλα περισσοτερο σημαντικά (Τα σημαντικά ειναι καποιοι αγαπημενοι μου ανθρωποι αλλα ειναι στο πλαισιο της ζωης)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
φοβαμαι μηπως χασω τα ποδια μου...μου φαινεται αδιανοητο να μη μπορω να περπαταω...
αγαπω τα δικα μου ατομα και το σκυλο μου!!
εχω χασει τον αυτοσεβασμο μου...

Ειδικα για το τελευταιο ελεος;) Ξυλο θες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
Ειδικα για το τελευταιο ελεος;) Ξυλο θες:P

συμβαινουν και στις καλυτερες οικογενειες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
συμβαινουν και στις καλυτερες οικογενειες...

Κακως....
Ο καθενας αξιζει πολλα απο μονος του:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Φοβαμαι μηπως παθει τιποτα η μαμα μου... και μονο στην ιδεα τρεμω :'(

Αγαπαω την οικογενεια μου, τους φιλους μου και το σκυλακι μου!

Εχω χασει πολλα και δυστυχως τα περισσοτερα σε μικρη ηλικια :/:!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gian

Νεοφερμένος

Η πραγματικό όνομα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
φοβαμαι μηπως χασω τα ποδια μου...μου φαινεται αδιανοητο να μη μπορω να περπαταω...
αγαπω τα δικα μου ατομα και το σκυλο μου!!
εχω χασει τον αυτοσεβασμο μου...
Γιατί βρε Πατούλα μου?Είσαι τόσο νέα για να σου συμβαίνει κάτι τέτοιο και τόσο αξιόλογη..Αν είναι από άντρα πάντως, που κάτι τέτοι μυρίζομαι,:Pάστο να πάει..κρίμα είναι να χαραμίζεσαι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top