• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Άφθες

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Βγάζετε ποτέ στο στόμα σας άφθες?
Είναι αυτά τα σπυράκια στο στόμα, που είναι πολύ ενοχλητικά.
Ξέρετε κανένα γιατροσόφι για να φύγουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • health1_1.jpg
    health1_1.jpg
    20 KB · Εμφανίσεις: 669

kit-kat

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,739 μηνύματα.
σκόρδο!!!!!!!βαζεις μια σκελίδα πάνω και μετα από λίγες ώρες έφυγε!!!!;) μόνο που τσούζει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
σκόρδο!!!!!!!βαζεις μια σκελίδα πάνω και μετα από λίγες ώρες έφυγε!!!!;) μόνο που τσούζει!

Αλήθεια το λες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kit-kat

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,739 μηνύματα.
ναι.να ναι καλα οι παλιοί με τα γιατροσόφια τους!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kit-kat

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,739 μηνύματα.
επίσης και ο μανταινος βοηθάει!!!!η βαζεις ένα κομμάτι πάνω ή το μασάς!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Σ ευχαριστώ πάρα πολύ. :)
Να σε ρωτήσω. Τη σκελίδα του σκόρδου την κόβω στη μεση προφανώς ε?
Και πόση ώρα την αφήνω πάνω στην άφθα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kit-kat

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,739 μηνύματα.
ναι τη κοβεις,όσο αντέξεις....τσούζει πολυ:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
ναι τη κοβεις,όσο αντέξεις....τσούζει πολυ:(:(

Σ ευχαριστώ πάρα πάρα πάρα πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Δεν τα έχω ξανακούσει αυτά τα γιατροσόφια. Ξέρω πως βοηθάει το γιαούρτι, ειδικά αυτό με την πέτσα από πάνω.
Εχω καιρό να βγάλω, θυμάμαι όμως πως με ένα γιαούρτι την ημέρα και λίγο Pyralvex μου φεύγουν σε περίπου 3 μέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Δεν τα έχω ξανακούσει αυτά τα γιατροσόφια. Ξέρω πως βοηθάει το γιαούρτι, ειδικά αυτό με την πέτσα από πάνω.
Εχω καιρό να βγάλω, θυμάμαι όμως πως με ένα γιαούρτι την ημέρα και λίγο Pyralvex μου φεύγουν σε περίπου 3 μέρες.

Αυτό το γιαούρτι με την πέτσα το τρώω κάθε μέρα.
Άρα δεν θα πρεπε να βγάζω ποτέ.
το Pyravlex τί είναι??? Χάπι ή άλοιφή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Βγάζετε ποτέ στο στόμα σας άφθες?
Είναι αυτά τα σπυράκια στο στόμα, που είναι πολύ ενοχλητικά.
Ξέρετε κανένα γιατροσόφι για να φύγουν?
Εγώ προσωπικά δν έχω βγάλει ποτέ αφθες...αλλα ξερω πόσο ενοχλητικες ειναι επειδη βγαζει(ή καλύτερα έβγαζε) η αδερφή μου...
Αυτό το γιαούρτι με την πέτσα το τρώω κάθε μέρα.
Άρα δεν θα πρεπε να βγάζω ποτέ.
το Pyravlex τί είναι??? Χάπι ή άλοιφή?
Το Pyravlex δεν ειναι ουτε χαπι ουτε αλοιφή...:P...είναι ένα μαύρο υγρο σε ένα μπουκαλάκι και έχει ένα πινελάκι με το οποίο "βαφεις" την άφθα...απ' ότι θυμάμαι απο την αδερφή μου...ΤΖΟΥΖΕΙ ΠΟΛΥ:(..αλλα είναι θαυματουργό!!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Ευχαριστώ πάρα πολύ για την πληροφορία. Θα πάω να το πάρω τώρα απ το φαρμακείο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
PyraLvex, όχι PyraVlex βρε :P. Πάντως κι εμείς το λέμε "πυραβλ-εξ" για πλάκα. 'Η αλλιώς σκέτο πύραβλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Κι εγώ έτσι το έγραψα κατά λάθος. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top