Φρέσκα φρούτα VS Αποξηραμένα φρούτα

αποξηραμένα φρούτα

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 26)
  • Προτιμώ τα φρέσκα φρούτα

    Ψήφοι: 25 96.2%
  • Προτιμώ τα αποξηραμένα φρούτα

    Ψήφοι: 1 3.8%
  • Τίποτα από τα δύο!

    Ψήφοι: 0 0.0%

bulukitsa

Νεοφερμένος

Ο Μιχαλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
ποιό είδος φρούτων προτιμάτε και γιατί??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Βασικα εγω τρώω και τα αποξηραμένα και τα φρεσκα....το καλοκαίρι κυρίως φρεσκα, το χειμώνα περισσότερο τα αποξηραμένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kit-kat

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,739 μηνύματα.
γενικά τα φρέσκα προτιμώ και της εποχής!!!!ως αποξηραμένα μαρέσουν πολύ οι μπανάνες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Μου αρεσουν γενικα παρα πολυ τα φρουτα ιδιαιτερα τα φρεσκα. Απο αποξηραμενα προτιμω τα συκα, τα βερυκοκα και τα δαμασκηνα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Μου αρεσουν γενικα παρα πολυ τα φρουτα ιδιαιτερα τα φρεσκα. Απο αποξηραμενα προτιμω τα συκα, τα βερυκοκα και τα δαμασκηνα :)

Τα δαμάσκηνα βοηθάνε και αλλού :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
πάντα φρέσκα φρούτα τρώω,δεν μου αρέσουν τα αποξηραμένα! και είναι και πιο υγιεινά κιόλας!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 949 μηνύματα.
και εγώ φρούτα εποχής. να ΄ναι καλά η μαμά :Ρ τα αποξηραμένα φρούτα στα δημητριακά μ'αρεσουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bulukitsa

Νεοφερμένος

Ο Μιχαλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
πάντα φρέσκα φρούτα τρώω,δεν μου αρέσουν τα αποξηραμένα! και είναι και πιο υγιεινά κιόλας!;)

Τα αποξηραμένα είναι εξίσου υγιεινά. Εμένα μου αρέσουν και τα δύο το ίδιο. Απο αποξηραμένα προτιμώ σταφίδες, σύκα, δαμάσκηνα, βερίκοκα και χουρμάδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nektariosmakris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο νεκτάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
τα φρεσκα ειναι πιο υγειινα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Φρέσκα σχεδόν πάντα, αλλά και αποξηραμένα σταφίδες και δαμάσκηνα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,009 μηνύματα.
ποιό είδος φρούτων προτιμάτε και γιατί??
Γιατί πρέπει να διαλέξω? Το ένα δεν αποκλείει το άλλο. Μου αρέσουν και τα δύο. Δεν κατάλαβα ούτε το ερώτημα, ούτε το σκοπό της δημοσκόπησης, ούτε και την αιτία ύπαρξης του θέματος. Μάλλον ο θεματοθέτης έψαχνε τρόπο να διώξει τη βαρεμάρα του και άνοιξε αυτό το τραβηγμένο από τα μαλλιά θέμα. Μόνον αν μου έβαζαν το πιστόλι στον κρόταφο και μου έλεγαν "Λέγε, φρέσκα ή αποξηραμένα?", θα σκεφτόμουν να απαντήσω.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
φρεσκα
ειδικα το καλοκαιρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
και τα 2 wtflol
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
φρέσκα!!!!!:clapup::clapup::clapup:
νομίζω όταν είναι φρέσκα είναι πιο θρεπτικά.
εκτός αυτού θεωρώ ότι τα φρέσκα είναι πιο νόστιμα και ειδικά το καλοκαίρι που το χρειαζόμαστε,πιο δροσερά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Δεν γνωρίζω για τη θρεπτική αξία όμως ψηφίζω φρέσκα από άποψη γεύσης και μόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bulukitsa

Νεοφερμένος

Ο Μιχαλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Μάλλον ο θεματοθέτης έψαχνε τρόπο να διώξει τη βαρεμάρα του και άνοιξε αυτό το τραβηγμένο από τα μαλλιά θέμα.



Το βρήκες ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Σχεδόν πάντα φρέσκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Εγώ προτιμώ τα φρέσκα φρούτα! :D Είναι και πιο υγιεινά. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Φρέσκα 1000 φορές! Τα αποξηραμένα είναι μπλιαχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


Δεν συγκρίνεται το φρεσκο συκο με το αποξηραμένο!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top