Θα γράφατε βιβλίο;

anisixos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο anisixos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
Έχετε σκεφτεί ποτέ να γράψετε βιβλίο; Εγω ναι.
Έχετε διαβάσει ποτέ αυτό : "Κάποιο βιβλίο μιλάει για σένα. Το έχεις διαβάσει;". Εγώ όχι. Εσείς; Πιστεύετε ότι υπάρχει; Και αν δεν υπάρχει γιατί δεν το γράφετε εσείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Καλε ναι,θα έγραφα ένα,και δύο,και τρία και τέσσερα και όσα μου καρφώνονταν :P
Μ'αρέσει να γράφω:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
φυσικα....ηδη σκεφτομαι να το κάνω εδω και καμποσο καιρο:hmm::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Έχετε σκεφτεί ποτέ να γράψετε βιβλίο; Εγω ναι.
Έχετε διαβάσει ποτέ αυτό : "Κάποιο βιβλίο μιλάει για σένα. Το έχεις διαβάσει;". Εγώ όχι. Εσείς; Πιστεύετε ότι υπάρχει; Και αν δεν υπάρχει γιατί δεν το γράφετε εσείς;

Είχα σκεφτεί μια φορά να γράψω βιβλίο. Ήθελα να κάνω την αυτοβιογραφία μου μιας και δεν αναπαριστάται πλήρως στο χιτ της εποχής, "50 αποχρώσεις του γκρι". Φυσικά και δεν θα είχα υποτακτική την μιξοπαρθένα του βιβλίου, αλλά μια πιο πετυχημένη στο τομέα του σεξ όπως την Σάσα Γκρέι.

Έχω ξεκινήσει ήδη το γράψιμο και αναμένεται στα βιβλιοπωλεία την ερχόμενη άνοιξη. Ο τίτλος της αυτοβιογραφίας "Σκληρός, Ορμητικός και Σίγουρος" είναι σίγουρο ότι θα καταρρίψει όλα τα ρεκόρ στην πώληση βιβλίων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mayram999

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
πλάκα-πλάκα το έχω σκεφτεί αρκετές φορές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catlin

Δραστήριο μέλος

Η Βάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 427 μηνύματα.
άλλο ένα υπέροχο θρεντ
:inlove:


:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Αυτή πάντως θα ήταν η δουλεια των ονείρων μου. Να ήμουν συγγραφέας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
Παλιότερα δεν το σκεφτόμουνα καν!!!!

Όμως πλέον το έχω δει από άλλη οπτική γωνία το θέμα!
:hmm: ... Τελικά ισως και να γράψω κάποια στιγμή ... άμα έχω την έμπνευση!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν υπαρχει πιο must αποψη απο το να θες να γραψεις βιβλιο, επομενος απο αντιδραση και μονο δεν θελω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giogWgiog

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giogWgiog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Δεν υπαρχει πιο must αποψη απο το να θες να γραψεις βιβλιο, επομενος απο αντιδραση και μονο δεν θελω!

Και το να αρνείται κανείς κάτι επειδή και μόνο είναι δημοφιλές, μην εξετάζοντας άλλη παράμετρο, έχει αρχίσει να είναι στην μόδα όμως.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Ρε παιδιά κι ας υποθέσουμε ότι κάποιος έχει γράψει ένα βιβλίο, και είναι αριστούργημα.
Φοβάμαι πως στην Ελλάδα, θα πάει σε εκδοτικούς οίκους, οι οποίοι θα του το εκδόσουν (αν το εκδόσουν φυσικά, ας υποθέσουμε όμως ότι είναι φοβερό και ενδιαφέρονται), χωρίς ο συγγραφέας να πληρωθεί, ή με ελάχιστο ποσοστό, μερικες φορές εχω ακούσει πως ζητούν από τους συγγραφείς να πληρώσουν κιόλας. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Όχι, επειδή:
1) Είμαι πολύ αναποφάσιστη και θα άλλαζα κάθε πρόταση ανά 2 λεπτά :P
2) Βαριέμαι του κερατά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Θα έλεγα ιστορίες σε κάποιον συγγραφέα για να γράψει αυτός το βιβλίο, εγώ βαριέμαι το γράψιμο. Και το διάβασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

merry poppins

Δραστήριο μέλος

Η merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 425 μηνύματα.
θα έγραφα αλλά επιστημονικό....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κερκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο κερκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
τελευταια μου εχει καρφωθει στο μυαλο , αλλα δεν ξερω περι τινος θεματος. δε ξερω τι να πρωτογραψω απο τα μιλιουνια γνωσεις που εχω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wilfred

Νεοφερμένος

Ο Wilfred αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
εχω γραψει (μετραει ως ναι?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κερκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο κερκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 168 μηνύματα.

ανατολή

Νεοφερμένος

Η ανατολή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Βιβλίο θα έγραφα σίγουρα αλλά όχι να μιλάει για την ζωή μου, ούτε και κάποια ιστορία. Θα έγραφα Ψυχολογίας και Κοινωνιολογίας.
Δεν νομίζω ότι έχω διαβάσει ακόμα κάποιο βιβλίο που να λέω ότι έχει γραφτεί και μιλάει για μένα! Αλλά ποτέ δεν ξέρεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Ναι, αργότερα, ίσως. Όταν θα έχω περισσότερες εμπειρίες και βιώματα." Living in a Wrong Planet "
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top