Χώρος για πάρτυ

Eraki

Νεοφερμένος

Η Eraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδια καλησπερα γωριζει κανεις χωρουσ στα νοτια προαστια που νοικιαζονται γιατι θελουμμε με τν παρεα να κανουμε ενα παρτακι και δε βρισκω τιποτα.Οποιοσ γνωριζει κατι ας μου πει ευχαριστω πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Tomasson

Νεοφερμένος

Ο Tomasson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ετοιμάζομαι να κάνω ένα πάρτυ και ψάχνω τον κατάλληλο χώρο.Ελπίζω να μπορείτε να με βοηθήσετε αφού δεν βρήκα τίποτα τις τελευταίες 3 εβδομάδες που ψάχνω μέσω νετ! :wacko: Ψάχνω λοιπόν ένα χώρο που να χωράει 100+ άτομα, να είναι κοντά στο μετρό για να βολέυει τους περισσότερους και να έχει τουλάχιστον μία τουαλέτα. Απλό ε; :P Περιμένω τις προτάσεις σας! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
...
Πάρε τηλ εδώ για να κλείσεις, ο χώρος έχει όλα όσα ζητάς:
210-3707000
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tomasson

Νεοφερμένος

Ο Tomasson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Rempeske, το έχει κλείσει άλλος για τη μέρα που θέλω...:/::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Ετοιμάζομαι να κάνω ένα πάρτυ και ψάχνω τον κατάλληλο χώρο.Ελπίζω να μπορείτε να με βοηθήσετε αφού δεν βρήκα τίποτα τις τελευταίες 3 εβδομάδες που ψάχνω μέσω νετ! :wacko: Ψάχνω λοιπόν ένα χώρο που να χωράει 100+ άτομα, να είναι κοντά στο μετρό για να βολέυει τους περισσότερους και να έχει τουλάχιστον μία τουαλέτα. Απλό ε; :P Περιμένω τις προτάσεις σας! :D
Όταν λες χώρο τι εννοείς; Πως το σκέφτεσαι;
Για ενοικίαση κάποιου χώρου ( αποθήκη ή παλιό εργοστάσιο) που είναι κλειστός και ενοικιαζεται μια στο τόσο;;;;;
'Η καποιο bar που την ημερα του πάρτυ θες να χρησιμοποιείται μόνο από εσάς;;;;
Ή κάποιον πολυχώρο;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tomasson

Νεοφερμένος

Ο Tomasson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Για ενοικίαση κλειστού χώρου (αποθήκη, διαμέρισμα κτλ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Για ενοικίαση κλειστού χώρου (αποθήκη, διαμέρισμα κτλ).
urbanstudios
130 τ.μ. χώρος στου Ψυρρή.... Κοντά στο metro Μοναστηράκι...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tomasson

Νεοφερμένος

Ο Tomasson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
:hmm:Ωραίος χώρος αλλά είναι ακριβός... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
:hmm:Ωραίος χώρος αλλά είναι ακριβός... :/:
Αν είστε φοιτητές.... δείτε αν μπορείτε να κλείσετε κάποιο χωρο του Πανεπιστημίου...όπως συνήθως γίνεται;)

...
Πάρε τηλ εδώ για να κλείσεις, ο χώρος έχει όλα όσα ζητάς:
210-3707000
Οκ! είναι δίπλα στο metro Συνταγμα...αλλά είναι η Βουλή...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Στις εστίες του Πολυτεχνείου πραγματοποιούνται τέτοια πάρτυ από φοιτητές και είναι και δωρεάν. Ψάξ' το.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cydonian Knight

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Cydonian Knight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Παιδιά, καλησπέρα!
Εγώ και η παρέα μου θέλουμε να κάνουμε ένα πάρτι τώρα τις απόκριες, με κόσμο, φίλους και χαμό.
Εχετε υπόψιν σας κάποιο χώρο κοντά σε μετρό (κατά προτίμηση κοντά στο κέντρο) ή αποθήκη που να ενοικιάζεται σχετικά οικονομικά;
Είδα κάποιος έχει αναφέρει το urbanstudios, αλλά 375 ευρώ είναι non affordable. :( Τα ποτά και μουσική και τα συναφή, τα κανονίζουμε εμείς :)
Αν κάποιος έχει καμιά ιδέα, θα βοηθήσει πάρα πολύ!
Ευχαριστώ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Yπάρχουν πάρα πολλά μαγαζιά στο κέντρο που δεν ανοίγουν καθημερινές λόγω κρίσης (δεν θα πω ονόματα να μην κάνω διαφήμιση, πάντως είναι πάρα πολλά, κάντε μια βόλτα καθημερινή στην περιοχή που σας ενδιαφέρει και θα τα δείτε). Αν πάτε λοιπόν μια μέρα την οποία είναι ανοιχτά, μπορείτε να κανονίσετε κάτι οικονομικό με τον ιδιοκτήτη, ο οποίος δεν έχει να χάσει τίποτα γιατί έτσι κι αλλιώς κλειστό θα το είχε εκείνη την μέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
αλλά 375 ευρώ είναι non affordable. :(
Εναλλακτικά, κοίτα μήπως μπορείς να κάνεις ένα διαφορετικό deal. Όταν εγώ κανονίζω πάρτυ, όπου μαζευόμαστε καμιά 200αριά Έλληνες, κλείνουμε ένα καλύτερο deal: τελευταία φορά είπαμε "θα πάρουμε την αίθουσα τζάμπα, αλλά δεσμευόμαστε να φέρουμε 100-150 άτομα, για να κάνουν κατανάλωση". Όπως κι έγινε. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Γιατί δεν κοιτάτε στις σχολές που είναι και δωρεάν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Αυτό με τις σχολές δεν το ξέρω, σε ποιούς χώρους μπορείς να κάνεις τζάμπα εκδηλώσεις (με φασαρία)? Επίσης δεν μπορώ να σκεφτώ και πολλές σχολές κοντά σε μετρό, η νομική ας πούμε που μου ήρθε επιτρέπει να μαζέψεις 100 άτομα να κωλοχτυπηθούν στον χώρο της και μάλιστα χωρίς αντίτιμο? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cydonian Knight

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Cydonian Knight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις απαντήσεις σας!
Η αλήθεια είναι ότι έχω κοιτάξει σε 1-2 μαγαζιά, αλλά όλοι μου έχουν πει ότι πρέπει να κλείσουμε συγκεκριμένο αριθμό μπουκαλιών (για να μας το δώσουν τσάμπα) και δε μας συμφέρει.
Στις σχολές, από όσο ξέρω, οι παρατάξεις διοργανώνουν και δε νομίζω πως είναι εφικτό για εμάς τους κοινούς θνητούς :P...

Ισχύει ότι είναι πολύ δύσκολο να βρούμε κάποιο χώρο δωρεάν, απλά ελπίζω σε κάποιο παλιό κτήριο τύπου αποθήκη, ή παλιό μαγαζί (όχι και ερείπιο να πέσει τίποτα στο κεφαλάκι μας :Ρ ) για να κάνουμε τη δουλειά μας... Προς το παρόν με μια μίνι έρευνα που έχω κάνει δε βρίσκω κάτι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
Έχεις κοιτάξει στη χρυσή ευκαιρία στα νοικιαστήρια??
Μπορεί να νοικιάζουν καμιά αποθήκη ή κανένα υπόγειο... Αν είναι να πάρεις τηλ και να κάνεις συμφωνία με τον ιδιοκτήτη! Δεν νομίζω να τον χαλάσει χαρτζιλίκι σε περίοδο κρίσης.
Μπορείς επίσης να κοιτάξεις σε κανένα γκαράζ .

Επίσης εάν είσαι φοιτήτρια έχεις τσεκάρει τις εστίες??Αν βρεις τα κατάλληλα άτομα δεν θα τους χαλάσει λίγη δημοτικότητα πάρα πάνω!! Μπες στα φόρουμ των σχολών και ρώτα ή ακόμη καλύτερα πήγαινε ρώτα στις παρατάξεις!

Δωρεάν δεν θα βρεις εύκολα κάτι παρα μόνο εάν έχεις γνωστούς...ωστόσο πιστεύω μπορείς να βρεις κάτι μέχρι 100 ευρω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

δηλι

Νεοφερμένος

Η δηλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπερα παιδια, το ξερω οτι παει καιρος αλλα βρεθηκε τελικα τιποτα? θελουμε κατι αντιστοιχο μ αυτο που ζητουσαν κ οι προηγουμενοι. καμια ιδεα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Σε ταράτσα ίσως να χει φάση, όχι τώρα που θα χει κρύο αλλά προς άνοιξη-καλοκαίρι, δεν είναι κακό. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σε ταράτσα ίσως να χει φάση, όχι τώρα που θα χει κρύο αλλά προς άνοιξη-καλοκαίρι, δεν είναι κακό. :confused:

Ναι, για να φουντάρει κανένας μεθυσμένος και να έχουμε άλλα μετά. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top