Απορίες για εκκαθαριστικά σημειώματα

phyllis

Δραστήριο μέλος

Η αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 435 μηνύματα.
παιδια να σας πω μπηκα στην υπηρεσια του υπουργειου οικονομικών και ενημερωθηκα οτι το εκκαθαριστικό μου σημείωμα είναι πιστωτικό δηλ θα παρω λεφτα πισω. μηπως μπορω να μαθω ποσα θα παρω πισω? η πρεπει να περιμενω να ερθει ο φακελος απο την εφορια? μακαρι να ειναι καμια 50αριά ευρώ αλλά δεν το βλέπω!!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
νομίζω για να μάθεις το πιστωτικό ποσό, πρέπει να είσαι χρήστης του taxisnet. αλλιώς, περιμένεις τον φάκελο (αν και άργησε κατά πολύ!!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ή μπορείς να πάς να σου τυπώσουν στην εφορία το εκαθαριστικό και απο κεί θα μάθεις;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
μολις σου ρθει ο φακελος, θα κοψεις το κατω αριστερο αποκομμα και θα πας στην εθνικη μετα απο μερικες μερες να τα εισπραξεις.
το κανα κι εγω φετος οεο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top