Τι προτιμάτε: Καρτοκινητό ή Συμβόλαιο;

Τι προτιμάτε: Καρτοκινητό ή Συμβόλαιο;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 54)
  • Καρτοκινητό

    Ψήφοι: 35 64.8%
  • Συμβόλαιο

    Ψήφοι: 19 35.2%
  • Καρτοσυμβόλαιο

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

thanos523

Νεοφερμένος

Ο thanos523 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εγώ έχω κάρτα γιατί πολύ απλά τηλέφωνο κάνω μία φορά το χρονό, στέλνω 100-200 μηνύματα την μέρα και είμαι και μικρός για σύνδεση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
χρησιμοποιω καρτα!
Μου φαινεται πιο βολικη απο το να πληρωνεις συνεχεια τα παγια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Έχω κάρτα γιατί δεν το χρειάζομαι ιδιαίτερα. Με μια φθηνή καρτοκινητή είμαι μια χαρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Εγώ έχω κάρτα γιατί πολύ απλά τηλέφωνο κάνω μία φορά το χρονό, στέλνω 100-200 μηνύματα την μέρα και είμαι και μικρός για σύνδεση...
200 μηνύματα τη μέρα; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Τι προγραμμα εχετε για το κινητο σας; Εγώ καρτοσυμβόλαιο των 25 ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Αστα και η εταιρεία μου(οπως κι άλλες), μου τα χει κάνει σαλάτα. Τη μια έτσι, την άλλη γιουβέτσι. Τη μια είμαι ευχαριστημένη, την άλλη λεω ''μα καλά, μας δουλεύουν;'' Μπερδεύομαι με τόσες επιλογές των προγραμμάτων και τις αλλαγές που συνεχώς κάνουν κι έέτσι εχω μπει σε μια διαδικασία ν' αλλάζω κάθε φορά και να κάνω ο,τι με συμφέρει γιατί και η χρήση που κάνω στο κιν μου ανά διαστήματα αλλάζει. Υπάρχουν περίοδοι που και λόγω δουλειάς μιλάω αρκετά, άλλες που ησυχάζει το ''ανοιξε κλεισε''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
καρτοκινητο...whats up
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
What's up αλλά σουφρώνω μονάδες από τον dad που έχει καρτοσυμβόλαιο. :P
Χείρα βοηθείας είναι και αυτή. :angelnot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lilla My

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lilla My αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Έχω σύνδεση με:
  • 50 λεπτά προς όλα τα εθνικά δίκτυα: 5,95 €/mo
  • 50 sms προς όλα τα εθνικά δίκτυα: 1,90 €/mo
  • απεριόριστες κλήσεις και sms προς έναν αριθμό δικής μου επιλογής: 1 €/mo
  • απεριόριστες κλήσεις και sms προς όλη την οικογένειά μου: dunno, mum pays :P
κι έτσι βολεύομαι με 8,85 € κάθε μήνα. :) Και για να πω την αλήθεια, σκέφτομαι να σταματήσω τα 50 λεπτά και sms, επειδή πολύ σπάνια τα χρησιμοποιώ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ελπίζω να έγινα κατανοητός.Τί προτιμάτε?Κινητό τηλέφωνο με κάρτα ή με σύνδεση και γιατί?:hmm:

Μπορει να εχουν γινει λιγοτερες οι προσφορες στα καρτοκινητα αλλα καλυτερα να εχεις καρτα και να μιλας με την παρεα και τους γονεις σου για παραδειγμα whats up παρα η συνδεση που δεν εχει ορια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelic

Νεοφερμένος

Η Angelic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Μέχρι τώρα είχα σύνδεση με συμβόλαιο. Αλλά εντόπισα το εξής πακέτο της wind (διαφήμιση με την κοπέλα στο δάσος και τον δολοφόνο με το πριόνι) :

Δηλαδή: 300 λεπτά ομιλίας με 10 ευρώ τα οποία μένουν στην κάρτα για να αγοράσεις πακέτα sms και ΜΒs...

Ε, με αυτά τα δεδομένα νομίζω ότι το δίλλημα καρτοκινητό ή σύνδεση παύει να ισχύει…
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Κι εμένα μου φαίνεται φοβερό αυτό το πακέτο. Σκέφτομαι να αλλάξω τη σύνδεσή μου σε αυτό το πακέτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Πραγματικα αξιζει αλλα ρε παιδια μου φαινεται λιγο περιεργο που δινει τοσα πολλα...Ουτε το whats up στα κεφια του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Παιδιά, αν βρείτε κάτι που δεν πάει καλά με αυτό το πακέτο, να μου το πείτε να μην το πάρω.
Γιατί δεν βλέπω κάτι "περίεργο"..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Παιδιά, αν βρείτε κάτι που δεν πάει καλά με αυτό το πακέτο, να μου το πείτε να μην το πάρω.
Γιατί δεν βλέπω κάτι "περίεργο"..

Ουτε σε εμενα φαινεται αλλα ρε παιδι μου μια εταιρεια που στοχο εχει το κερδος ποιος ο λογος να τα δινει οοοοοοοοολα(που λεει και στη διαφημιση) αυτα;;; Για αυτο το λεω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Eπειδή το αφεντικό τρελάθηκε.:P

Τα δίνει όλα αυτά αν βάλεις σύνδεση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sal Paradise

Δραστήριο μέλος

Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πιλότος. Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Γιατι,εχω κινητο τηλεφωνο για να διαλεξω???:worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ουτε σε εμενα φαινεται αλλα ρε παιδι μου μια εταιρεια που στοχο εχει το κερδος ποιος ο λογος να τα δινει οοοοοοοοολα(που λεει και στη διαφημιση) αυτα;;; Για αυτο το λεω...

Για να μαζέψει κόσμο προφανώς και να γίνει και μια αποκέντρωση από την What's up (που μπουκάρανε όλοι όταν έδινε τα 1500' και 1500 sms).
Και το φοιτητικό vodafone έχει καλά πακετάκια για τον ίδιο ακριβώς λόγο. Να τραβήξουν κόσμο προσπαθούν, να πάνε μαζικά σ' αυτούς κάποιοι (κυρίως νεαρής ηλικίας), και μετά να δείτε πώς θα αρχίσουν να μειώνονται οι προσφορές. Όπως έγινε και με την what's up.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Αυτό που είδα από τους όρους, είναι ότι τα 300 λεπτά (προς όλους), πρέπει να καταναλωθούν μέσα σε ένα μήνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Σε όλα τα πακέτα καρτοκινητής, ό,τι και να πάρεις ισχύει το πολύ για ένα μήνα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top