Πρόσκληση απάντησης σε ερωτηματολόγιο

swiftakias

Νεοφερμένος

Ο swiftakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ίσως έχω συνηθίσει και εχω μάθει τις περισσότερες ερωτήσεις για αυτό προτείνω τόσο αισιόδοξο χρόνο συμπλήρωσης.

Σας ευχαριστώ όλους που βοηθάτε στην συμπλήρωση του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Εισαι τυχερος που οταν αρχιζω κατι θελω να το τελιωσω, αλλιως θα το ειχα κλισει αμα ηξερα οτι ηταν τοση ωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Λοιπόν το συμπλήρωσα και εγώ.Μην τρελαθούμε κιόλας,όχι και 2 ώρες.Πάνω απο 7 λεπτά δεν μου πήρε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Το 'κανα κι εγώ, ντάξει 10 λεπτά είναι. Το ipod το άφησα κι εγώ στους υπόλοιπους :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
το συμπληρωσα!
ωραιο:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
κι εγω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manouela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
1. Πόσα κατοικίδια έχετε?
Ε) Από 5 και πάνω

2. Μένετε σε διαμέρισμα ή μονοκατοικία?
Β) Μονοκατοικία

3. Που διαμένει το ζωάκι σας?
Α) Μέσα στο σπίτι
4. Τι κατοικίδιο έχετε?
Α) Σκύλο Β) Γάτα Ζ) Ερπετό
5. Τι ταΐζετε τον σκύλο ή την γάτα σας? (εάν εχετε)
Α) Ξηρά τροφή Β) Κονσέρβα
6. Ποια τροφή ταΐζετε το σκύλο σας?
I) ProPlan
7. Ποια τροφή ταΐζετε τη γάτα σας?
IB) Friskies
8. Ταΐζετε τα αδέσποτα σκυλιά ? γάτες της γειτονιάς σας?
Α) Ναι
9.Πόσες φορές το μήνα επισκέπτεστε ένα Pet Shop?
Β) 2 φορές Γ) 3 φορές
10.Τι ποσό δαπανάτε για το κατοικίδιο σας μηνιαίως?
Β) 50?100?
11. Όταν επισκέπτεστε ένα Pet Shop :
A) Ψωνίζεται μόνο ότι σας είναι απαραίτητο
Δ) Καμιά φορά παρασύρεστε να αγοράσετε κάτι που δεν ήταν προγραμματισμένο

12. Κατασταλάξατε στην επιλογή της τροφής του κατοικίδιου σας, λόγω
Α) Του κτηνιάτρου Β) Του Pet Shop
13. Επιλέγετε ένα Pet shop επειδή :
Α) Έχει φθηνές τιμές
Η) Έχει μεγάλη ποικιλία

14. Συνήθως κάνετε τις αγορές από ένα Pet Shop :
Β) Όταν κάνετε τα ψώνια της εβδομάδας
Δ) Οποιαδήποτε στιγμή τελειώνει η τροφή του κατοικίδιου σας

15. Θα χρησιμοποιούσατε κατʼ οίκον παράδοση προϊόντων για το κατοικίδιο σας?
Α) Ναι
16. Θα παραγγέλνατε μέσω internet προϊόντα για το κατοικίδιο σας?
Α) Ναι
17. Θα μπαίνατε στην διαδικασία να παραγγείλετε από ένα ηλεκτρονικό κατάστημα Pet Shop, επειδή θα είχε :
Β) Μεγαλύτερη ποικιλία προϊόντων

18. Μέσω ενός ηλεκτρονικού καταστήματος Pet shop, θα παραγγέλνατε :
Β) Κάτι ποιο εξειδικευμένο, μέσω παραγγελίας και μεγαλύτερο χρόνο παράδοσης

19. Θέλετε ένα Pet Shop να πουλάει ζώα?
Γ) Μόνο πουλιά, ψάρια και τρωκτικά

20. Θα αγοράζατε έναν σκύλο / γάτα από :
Γ) Θα υιοθετούσα αδέσποτο

21. Θα αγοράζατε έναν σκύλο / γάτα από Pet Shop , που θα συνεργαζόταν με Έλληνες εκτροφείς , κατόπιν παραγγελίας :
Α) Ναι
22. Πόσες φορές τον χρόνο επισκέπτεστε τον κτηνίατρο?
Γ) από 3 φορές και πάνω

23. Τι μεγέθους είναι το σκυλάκι σας?
Β) Μεσαίο και Γ) Μεγαλόσωμο

24. Σε ποια περιοχή μένετε? αθήνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucard1985

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα παλικάρια ,

Είμαι φοιτητής στο Ανοιχτό Πανεπιστήμιο και κάνω έρευνα για betting στο ιντερνετ στο πλαίσιο του μεταπτυχιακού μου . Πρέπει να συγκεντρώσω αρκετά ερωτηματολόγια (300) και είναι δύσκολο.


Οποιος στοιχηματίζει online αν μπορεί να διαθέσει 3 λεπτά του πολύτιμου χρόνου του , για συμπλήρωση του κάτωθι ερωτηματολογίου!
Ευχαριστώ !!!
Βασίλης
https://www.surveymonkey.com/s/MW7W69P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
Οποιος στοιχηματίζει online

Στοιχηματίζω 100 προς 1 ότι το έχεις κάνει ποστ σε OVER 2 forums
Πιάνεται αυτό σαν online στοίχημα;

ΥΓ. Το συμπλήρωσα ;). Καλή επιτυχία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucard1985

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παίζεις καλό στοίχημα τελικά!!

" Δεν το θεωρώ online ομως" :P
Σε ευχαριστώ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikostzagarakis

Νεοφερμένος

Ο nikostzagarakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
https://aarhus.eu.qualtrics.com/SE/?SID=SV_8jF2JhqYMJBoibz
Καλησπέρα σας. Κάνω μια έρευνα για την πρακτική μου στο ερευνητικό κέντρο του Aarhus University (Δανία) για τα οικολογικά προϊόντα και το κατά πόσο αγοράζονται από έλληνες. Η έρευνα γίνεται μέσα από ένα ερωτηματολόγιο. Πρόκειται για μία πάρα πολύ σοβαρή έρευνα βασισμένη σε επιστημονικές κλίμακες. Θα μπορούσα να κοινοποιήσω το link στην σελίδα σας; Όσο περισσότεροι απαντήσουν τόσο πιο αξιόπιστη θα είναι η έρευνα. Φυσικά η έρευνα γίνεται για καθαρά ερευνητικούς σκοπούς.
Σας ευχαριστώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
λολγουάτ

έκανα το τεστ δεκαπεντε φορές μεχρι τώρα, απαντώντας 'καμμία' σε όλες τις ερωτήσεις :P



σορρυ γι' αυτό, πες οτι απάντησαν και ολοι οι φίλοι μ'
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
την εκανα.καλα μονο 2-3 ερωτησουλες ειναι ? επειδη σαν να πηρε το ματι μου οτι ελεγε οτι κραταει 15 λεπτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
και εγώ λέω κάτσε να το κάνω να περάσει η ώρα, και στη τελική είχε τρεις ερωτήσεις :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
μεγαλε στεφ, ωραιο αβαταρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikostzagarakis

Νεοφερμένος

Ο nikostzagarakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ευχαριστώ για τον χρόνο σου. ... μάλλον θα δήλωσες οτι δεν αγοράζεις οικολογικά προϊόντα οπότε σε έβγαλε έξω το πρόγραμμα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
ευχαριστώ για τον χρόνο σου. ... μάλλον θα δήλωσες οτι δεν αγοράζεις οικολογικά προϊόντα οπότε σε έβγαλε έξω το πρόγραμμα. :)



απο την αλλη, ίσως εδώ κρύβεται η βαθύτερη αλήθεια πως κανένα προϊόν δεν είναι οικολογικό μονο και μονο επειδή βιοδασπάται :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Απάντησα κι εγώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Βασικά μήπως θα μπορούσες να μας ενημερώσεις λίγο παρά πάνω;
Γιατί οι απαντήσεις που έδινε το ερωτηματολόγιο, αφορούσαν ΜΌΝΟ μάρκες "οικολογικών" προιόντων.
Τι σόι έρευνα είναι αυτή; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Τι σόι έρευνα είναι αυτή;


αγοράς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top