Ποιο είναι το πιο όμορφο πράγμα που έχετε ακούσει;

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
"Είσαι υπέροχη, ποτέ δεν θα ξεχάσω τα μάτια σου και το χαμόγελο σου" :inlove: :inlove: :inlove:

X-Girl καλωσόρισες! Σού εύχομαι ολόψυχα να ακούσεις σύντομα αυτό που θες! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Σ'ευχαριστω Michelle!! Να'σαι παντα καλα, να αγαπας και να αγαπιεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
χθες μου είπε για πρώτη φορά ότι είναι ερωτευμένος μαζί μου,ότι μ'αγαπάει πολύ κι ότι είμαι το άλλο του μισό..(όλα μαζεμένα μου τα'πε και κόντεψα να πάθω εγκεφάλικο η γυναίκα..!:P) :redface: :inlove: :huglove: :bigarmhug :hug: :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
χθες μου είπε για πρώτη φορά ότι είναι ερωτευμένος μαζί μου,ότι μ'αγαπάει πολύ κι ότι είμαι το άλλο του μισό..(όλα μαζεμένα μου τα'πε και κόντεψα να πάθω εγκεφάλικο η γυναίκα..!:P) :redface: :inlove: :huglove: :bigarmhug :hug: :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:

μπουρμπουχίτσα μου μυριζομαι μεγαλο ερωτα για εσενα και πολυ μου αρεσει... :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
μπουρμπουχίτσα μου μυριζομαι μεγαλο ερωτα για εσενα και πολυ μου αρεσει... :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:

εχμμ.. :redface: evouli μουυυυυ... :bigarmhug :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Αυτό που μου είπε δεν ήταν και ό,τι πιο ρομαντικό αλλά πραγματικά με συγκίνησε υπέρμετρα και κατατάσσεται στην τοπ λιστ των ομορφότερων που έχω ακούσει.
Επειδή ήμασταν σχέση εξ αποστάσεως, όταν ερχόταν εδώ και παρέμενε καθημερινές εγώ φυσικά πήγαινα στη δουλειά…
Ένα μεσημέρι που λέτε επιστρέφοντας από τη δουλειά, χτυπάω την πόρτα από το σπίτι μου –είχαμε ένα κλειδί που του το είχα αφήσει- και όταν άνοιξε τον βλέπω πανικόβλητο μέσα στο αλεύρι, -χέρια μέχρι αγκώνα + μούτρα- και καπάκι μου λέει..

«ανοίγω φύλλο για να σου κάνω χορτόπιτα»

όντως η κουζίνα ήταν σαν βομβαρδισμένη μιλάμε για το χαμό…είχε ήδη φτιάξει τη γέμιση και άνοιγε το φύλλο…
πραγματικά συγκινήθηκα απίστευτα που μπήκε ολόκληρος μαντράχαλος σε όλη αυτή τη διαδικασία …και φυσικά δεν το είχε ξανακάνει… η πίτα πάντως βγήκε σούπερ…
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
"μην με αφησεις" εκει ελιωσα εχτες το βραδυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Είχα αισθανθεί απίστευτα όταν μια μέρα ένας τυπάκος στον δρόμο μου είχε πει: "Δεσποινίς με αφήνετε να περπατήσω λίγη ώρα από πίσω σας να σας κοιτάω επειδή είστε πολύ όμορφη".:P Αν και όπως καταλαβαίνετε ήταν λίγο τζαζ το άτομο.

Και κάτι που μου είχε πει μια γνωστή μου "Μου βγάζεις μια πολύ θετική ενέργεια". Αυτό το σκέφτομαι κάθε φορά που είμαι down.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
τα τελευταία που άκουσα κ μου έφεραν δάκρυα στα μάτια (τι προτότυπο!:P ):

1. "αν κάνω κοριτσάκι θα βάλω το όνομα σου κ θα το βαφτίσεις εσύ, όσο μακριά κ αν είμαστε θα ακούω έτσι συνέχεια το όνομά σου"... (από την κολλητή μου που ζει στο Λίβανο- είναι να μην δακρύζω;;;)

2. "Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο πολύ μου έλειψε να σου μιλάω" (από μια καθηγήτρια μου από το λύκειο που φημίζεται για την αναισθησία της):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
"Δεν μπορώ να φανταστώ το αύριο χωρίς εσένα"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pepper-ann

Νεοφερμένος

Η Pepper-ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Μπορεί να είναι στίχοι από ένα τραγούδι, όμως όταν μου το έστειλε με συγκίνησε πολύ...:«Σ' αγαπώ...δεν έχω τίποτα άλλο πια να περιμένω...»
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
εχει πει πολλα αλλα το πρωτο σ'αγαπω που μου ειπε... στα γενεθλια του κολλητου του μπροστα σε ολουσ τουσ φιλους του στο μικροφωνο στα μπουζουκια
το αγορι μου ειναι λιγουλααααααακι κομπλεξικουλης δεν λεει τετεια πραγματα μπροστα σε φιλους του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εκτώς απο το πρώτο σαγαπώ που ήταν δια τηλεφώνου, απίστευτη ντροπή και για τους δύο, αλλα αγαλίαση, το δέυτερο ήταν όταν πήγαμε σε εστιατόριο και μου έκανε επίσημη πρόταση γάμου αφού παντρευτήκαμε"Σαγαπάω" μου είπε" θέλω να ζήσω την υπόληπη ζωή μου μαζί σου" με πιάνουν τα κλάματα, έρχετε η σερβητόρα χαρούμενη μας ρωτάει πότε ο γάμος και απαντάει "είμαστε ήδη παντρεμένη, αλλα άν χρειαστεί μπορώ να την ζηταω συνεχώς σε γάμο άν ήξερα ότι έτσι δεν πρόκειτε να την χάσω ποτέ απο κοντά μου"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Συζήτηση με τον γιο μου (τριών χρονών…)

«Δημήτρη, σ'αγαπω πολύ»
«Και εγώ σʼαγαπω μαμά»
«Δημήτρη είσαι η ζωή μου»
«Και εγώ είμαι η ζωή σου μαμά…»

:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Συζήτηση με τον γιο μου (τριών χρονών…)

«Δημήτρη, σ'αγαπω πολύ»
«Και εγώ σʼαγαπω μαμά»
«Δημήτρη είσαι η ζωή μου»
«Και εγώ είμαι η ζωή σου μαμά…»

:hehe:
:D:rofl::rofl::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Συζήτηση με τον γιο μου (τριών χρονών…)

«Δημήτρη, σ'αγαπω πολύ»
«Και εγώ σʼαγαπω μαμά»
«Δημήτρη είσαι η ζωή μου»
«Και εγώ είμαι η ζωή σου μαμά…»

:hehe:

Τι γλυκουλιαρικο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
όταν είχα χωρίσει...λόγια του πατέρα μου : "Δεν ήταν αυτός ο τυχερός"
δε ξέρω γτ, μου ακούστηκε πολύ όμορφο κ πολύ ελπιδοφόρο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μμμμ... τα πιο πρόσφατα που αφορούσαν την σχέση μου

1. Όταν έχουμε βρει τον κατάλληλο άνθρωπο την λάθος στιγμή, κάνουμε την λάθος στιγμή σωστή...:)
2. Πάντα εδώ θα γυρνάω για εσένα και πάντα θα γυρνάς εδώ για εμένα... Δεν τελειώνουμε εδώ να το ξέρεις... Πριν φύγω για Θήβα και που στο μυαλό μου ήταν ότι εμείς εδώ τώρα τελειώνουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ποιο είναι το πιο ομορφο πράγμα που έχετε ακούσει;


"Φάε όσο θές μόνο για 5.99"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top