OpenSUSE

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
H novell στις 8 αυγούστου στο LinuxWorld Conference and Expo που έγινε στο San Francisco ανακοίνωσε την δημιουργία του openSuSE. Στην ούσια απλώς είναι το SUSE linux που γνωρίζουμε απλώς πλέον θα αναπτύσσεται και απο ομάδα opensource. Επίσης στην ίδια εκδήλωση δώθηκε και σε κυκλοφορία η public beta έκδοση του SuSE Linux 10 , την όποια μπορούμε να την κατεβάσουμε απο εδώ και σε DVD αλλά και σε CD.

Ακόμη, το site για το openSuSE είναι https://www.opensuse.org/
Ολή η κατάσταση μου θυμiζει περίπου ότι είχε γίνει με το red hat
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Ορίστε αυτό κατέβασε να υποστηρίξεις και το open source.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Από όσο είδα δεν υπάρχει livecd και ήδη έχω κατεβάσει το 50%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Από όσο είδα δεν υπάρχει livecd και ήδη έχω κατεβάσει το 50%
Α ναι έχεις δίκιο, δεν υπάρχει livecd, λάθος μου.


Ακόμα δεν κοιμήθηκες ρε αθεόφοβε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax:
Ακόμα δεν κοιμήθηκες ρε αθεόφοβε;
Τι να κάνω δεν μου κολλάει ύπνος επίσης κάνω παρέα και στην michelle που σχεδίαζει κάτι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ετοιμη και η τελικη εκδοση 10.3,οπως ειχε ανακοινωθει.Σε λιγες μερες θα τη δοκιμασω.
Live cd βρηκα μονο απο την εκδοση RC2.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ετοιμη και η τελικη εκδοση 10.3,οπως ειχε ανακοινωθει.Σε λιγες μερες θα τη δοκιμασω.
Live cd βρηκα μονο απο την εκδοση RC2.
Να βάλω τώρα τα κλάμματα; :P
Θέλω και εγώ Linux...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top