Δημοσίευση φωτογραφιών στο Διαδίκτυο

Δημοσιεύετε προσωπικά σας στοιχεία στο διαδίκτυο και πώς το αντιμετωπίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 52)
  • Δημοσιεύω και δεν φοβάμαι ότι μπορεί να συμβεί κάτι άσχημο

    Ψήφοι: 4 7.7%
  • Δημοσιεύω αλλά με προσοχή και διατηρώ επιφυλάξεις

    Ψήφοι: 28 53.8%
  • Δεν δημοσιεύω χωρίς όμως να έχω συγκεκριμένο λόγο, δεν έτυχε

    Ψήφοι: 3 5.8%
  • Δεν δημοσιεύω γιατί έχω επιφυλάξεις / φοβάμαι

    Ψήφοι: 15 28.8%
  • Δε με έχει απασχολήσει το θέμα

    Ψήφοι: 2 3.8%

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Θέλεις να μου πεις δηλαδή, ότι θα έρθει κάποιος να πάρει το ντυμένο μωρό της Σοφούλας για να το βάλει σε ένα γυμνό παιδικό σώμα ώστε να χρησιμοποιηθεί σε site παιδικής πορνογραφίας;
Γιατί το κεφάλι που θα έχει ήδη το γυμνό μωρό δε θα του κάνει; :hmm: Γιατί να μπει σε όλη αυτή τη διαδικασία; :worry:
Σκέψου λίγο πόσο παράλογο είναι αυτό που λες, όχι για άλλο λόγο, αλλά επειδή όσο δεν μπορείς να αξιολογήσεις σωστά τον κίνδυνο, δεν μπορείς και να τον αντιμετωπίσεις σωστά. ;)

Κίνδυνοι και στο internet και αλλού πάντα υπήρχαν και θα υπάρχουν, αλλά μη δημιουργούμε θέμα από εκεί που δεν υπάρχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Nα ρωτησω εγω κατι...αφου δεν υπαρχει κανενα θεμα, γιατι τοτε δεν κοτσαρει κανεις εδω μεσα τη μουρη του ως αβαταρ φατσα - καρτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Καταρχάς δεν είπα ότι δεν υπάρχει "κανένας" κίνδυνος. Είπα, στο ακριβώς προηγούμενο ποστ μου, ότι καλό θα ήταν να αξιολογήσει κανείς τους τυχών κινδύνους που κρύβει μια κατάσταση ώστε να μπορέσει να προστατευθεί.

Κατά δεύτερον προσωπικά είχα πολύ καιρό τη φάτσα μου στο avatar μου, όπως την έχω και στο προφίλ μου στο TED και στο facebook αφού δεν κρύβομαι από κάποιον, ούτε φοβάμαι μην γίνω πορνοσταρ :D Υπάρχουν άλλωστε κι άλλα άτομα που έχουν τη φάτσα τους για avatar ακόμη κι εδώ μέσα.

Μόνο κάποιος που θα γνώριζα προσωπικά και θα ήθελε να με βλάψει, θα μπορούσε να χρησιμοποιήσει με κακόβουλο τρόπο τη φωτογραφία μου και είμαι σίγουρη ότι αν υπήρχε τέτοιο άτομο στο περιβάλλον μου, θα μπορούσε να βρει άλλους τρόπους για να μου κάνει κακό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Kι επιπλέον κάποιος μπορεί να μη βάζει την φώτο του ως αβατάρ σε ένα φόρουμ, διότι επιθυμεί να παραμείνει ανώνυμος κι όχι γιατί φοβάται κάτι (Στο fb μπορείς γι' αυτόν τον λόγο να κλείσεις το προφίλ σου - ναι, η φώτο σου θα φαίνεται, αλλά τίποτα άλλο δεν θα φαίνεται.. ενώ εδώ πχ δεν υπάρχει ανάλογη δυνατότητα). :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Και για να απαντήσω στο αρχικό ερώτημα μετά το σπλιτ, φυσικά και φοβάμαι. Κατά 99,99% δε θα συμβεί τίποτα, αλλά μόνο η αγωνία κι ο φόβος οτι μπορεί και να... είναι αρκετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Δε βλέπω τον λόγο σε φόρουμ
συζήτησης να βάλω τα πραγματικά μου
στοιχεία. ( τα ψεύτικα μπαίνουν εξ'ανάγκης,
λόγω ζήτησης από το σύστημα )

Δεν νομίζω ότι χρειάζεται.

Και στην πραγματική ζωή
δεν δείχνουμε την ταυτότητά μας
σε όποιον μιλάμε.

Ούτε γράφουμε τα στοιχεία μας
στα ρούχα μας, ώστε να είναι φανερά
σε όποιον θελήσει να τα δει.

Τα φανερώνουμε εκεί που θέλουμε
και εκεί που πρέπει.

Το ίδιο ισχύει κατ'εμέ και στο νετ.

Το ότι e-βρισκόμαστε μερικές χιλιάδες
στο σαϊτ αυτό,
δεν σημαίνει πως είμαστε γνωστοί
και κάνουμε παρέα.



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Θέλεις να μου πεις δηλαδή, ότι θα έρθει κάποιος να πάρει το ντυμένο μωρό της Σοφούλας για να το βάλει σε ένα γυμνό παιδικό σώμα ώστε να χρησιμοποιηθεί σε site παιδικής πορνογραφίας;
Γιατί το κεφάλι που θα έχει ήδη το γυμνό μωρό δε θα του κάνει; :hmm: Γιατί να μπει σε όλη αυτή τη διαδικασία; :worry:
:worship: :worship: :worship: :worship:

Επί το θέματος, ναι, δημοσιεύω φωτογραφίες μου στο internet και ουδόλως φοβάμαι μην συμβεί κάτι. Οι κίνδυνοι αυτοί υπήρχαν περισσότερο παλιότερα που ελάχιστοι δημοσίευαν φωτογραφίες. Πλέον δημοσιεύουν τόσο πολλοί, που η πιθανότητα να συμβεί κάτι τέτοιο ειδικά σε μένα, τείνει στο 0 (όσο ο παρονομαστής τείνει στο άπειρο...).

Άλλωστε, δεν μπορείς σε οποιαδήποτε φωτογραφία να κάνεις κάτι τέτοιο με Photoshop (και να είναι αληθοφανές) και όσοι σπέρνετε τον τρόμο επί του θέματος με κάνετε να απορώ αν έχετε την παραμικρή ιδέα πώς δουλεύει ένα πρόγραμμα σαν το Photoshop, ποιές είναι οι δυνατότητες του και ποιά τα όρια του.

Για να συμβεί κάτι τέτοιο, να είναι πιστευτό και να πέσει πάνω κάποιος που με ξέρει, πρέπει πραγματικά κάποιος να με μισεί πάαααρα πολύ και να στήσει ολόκληρη πλεκτάνη :P Όχι ότι δεν με μισεί κόσμος :D αλλά μου φαίνεται too much, even for them. Και άλλωστε, σε τέτοιες περιπτώσεις, αν επικοινωνήσεις με το εν λόγω site, το κατεβάζουν αμέσως, δεν θέλουν μπλεξίματα ούτε αυτοί.

Όσον αφορά το γιατί δεν βάζουμε όλοι τη φάτσα μας σαν avatar. Προσωπικά βρίσκομαι εδώ από την αρχή του site, 4½ χρόνια πριν. Τότε λοιπόν, όντας μικρότεροι (και εγώ και το site), έγραφα πράγματα που πλέον δεν θα τα έγραφα δημόσια σε ένα site του μεγέθους του e-steki σήμερα. Οπότε, δεν θα ήθελα να κάνει ΤΟΣΟ μπαμ ποιά είμαι. Σε άλλα sites (πχ twitter, facebook, comments σε blogs) έχω κανονικά φωτογραφία και συμμετέχω σχεδόν επώνυμα (σχεδόν γιατί κανονικά έχω 2 επώνυμα, και το 2ο δεν το γράφω πουθενά στο internet). Δεν έχω κάτι να κρύψω, ή μάλλον ο,τι έχω να κρύψω δεν το γράφω κιόλας (αν και γενικά δεν έχω να κρύψω πολλά, τα έχω καλά με τον εαυτό μου ευτυχώς :)). Επιπλέον, έχει να κάνει και με τη "μόδα" σε κάποιο site. Στο e-steki (και σε αρκετά άλλα sites) δυστυχώς ή ευτυχώς δεν έχει καθιερωθεί κάτι τέτοιο, δεν συνηθίζεται, οπότε θα φαινόταν λίγο περίεργο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Αυτό το θρεντ είναι σαν να παρακολουθώ τάξη δευτέρας δημοτικού...:crazy:

Μη βάζετε ρε σεις φωτογραφίες σας στο ίντερνετ. Είστε η γενιά που έμαθε το ίντερνετ και τους κινδύνους του από τα γεννοφάσκια της. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μη βάζετε ρε σεις φωτογραφίες σας στο ίντερνετ. Είστε η γενιά που έμαθε το ίντερνετ και τους κινδύνους του από τα γεννοφάσκια της.

κοιτα..εδω ειμαστε φορουμ,,μια φορα θα μπει η φωτο δεν θα ειναι και αβαταρ

ο καθενας ας κρινει παιδες

γενικα νιωθω οτι αν μεσαστο φορουμ δειχνεις και λες οτι χαρακτηρα εχεις και εξω,,στον πραγματικο χωρο και δεν κρυβεις ή αλλαζεις κατι

δεν εχεις προβλημα να βαλεις μια φωτο

και γω στο fb μου δεν εχω φωτο..ουτε επωνυμο ουτε τιποτα σπουδαιο

ενω ολοι εχουν

εδω στο φορουμ ομως νιωθω οτι ειναι φιλοι

και δεν εχω να κρυψω κατι..

ας κανει ο καθενας οτι γουσταρει παιδια..απλα επειδη εγω ημουν πολυ κλειστος τοσα χρονια σε αυτα τα θεματα και επιτελους τολμησα,,ε βρισκω οτι αλλοι πιο ανοιχτοι τυποι που ισως εχουν και πρφιλ fb κλπ..με φωτο,,δεν θα ειχαν τοσο προβλημα



δεν θελωνα πιεσω κανεναν,,και καωςαν πιεσα,,
και συγνωμη..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Δεν ήταν ο σκοπός μου να σε κάνω να ζητήσεις συγγνώμη Άγγελε κι ούτε να νιώσεις άσχημα. Απλά να ξέρετε οτι οι φωτογραφίες που βάλατε τώρα ήδη έχουν αντιγραφεί και κρατηθεί ως αρχείο από πολλούς άγνωστούς σας ανθρώπους για Κύριος οίδε ποιον σκοπό και με ποιον τρόπο θα χρησιμοποιηθούν. Μπορεί να είμαι υπερβολική και να σας χαλάω την παρεϊστικη διάθεσή σας, αλλά να θυμάστε οτι εδώ μέσα δεν είναι μόνο ο Άγγελος, η Δήμητρα, ο Γιώργος κλπ, είναι και πολλοί άγνωστοι οι οποίοι μπορεί και εν αγνοία σας να βγουν γνωστοί σας.... Επίσης είμαι φαν του ρητού better safe than sorry. Προτιμώ να είμαι η bitch και να σας προστατεύσω από κάτι που μπορείτε να αποφύγετε. Εξάλλου υπάρχουν πολλά social networks στα οποία μπορείτε να ανταλλάξετε φωτό με ανθρώπους που γνωρίζετε κι εμπιστεύστε. Σκεφτείτε το.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Himela θίγεις ένα μεγάλο θέμα τώρα.
Γιατί καλώς ή κακώς δεν υπάρχει μόνο το φορουμ.
Πιστεύω ότι το 90% των χρηστών έχουν φεισ, ή τουιτ, ή ή ή ή. Εγώ προσωπικά δεν έχω τίποτα εδώ και 3 χρόνια, για το λόγο που ανέφερες, τους κινδύνους.
Τώρα νταξ, παρασύρθηκα και έβαλα εδώ, βλακεία μου :P
Αλλά δεν έπαθα τίποτα όταν είχα 1000 φώτο και 3000 φίλους στο φβ και δε το λογάριασα σωστά τώρα.
Τέλος πάντων για να μη ξεφεύγουμε από το θέμα, ο καθένας βάζει φώτο με δική του πρωτοβουλία, και (θέλω να πιστεύω) πως είναι γνώμονας για τους κινδύνους που υπάρχουν πίσω από αυτό. (:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Οκ, σε βλέπει ένας άγνωστος χ,ψ, και;
Θα πάρει τη φωτό σου να τη κάνει τι;
Δεν υπάρχει κάποιος σούπερ ντούπερ κίνδυνος, εκτός κι αν ασχολείσαι με κάτι που δε σε παίρνει να το κάνεις, όπως είπε η Gilda (Gilda :sly:), ή αν οι φωτόζ είναι προκλητικές και γυμνές ξέρωγω (βλέπε fake profs fb, k*** tou fb, ktl).
Κατα τ' άλλα, μπιγκ ντιλ. Θα σε δει, ίσως σε αναγνωρίσει και στο δρόμο ΟΥάου, και;


Θέλω να πω ότι στο ίντερνετ υπάρχουν πιο "σοβαροί" (λέμε τώρα, γιατί πλέον ίδιοι είναι και irl) κίνδυνοι από το να δει κάποιος τη φάτσα μας. Που τη φάτσα μας θα τη δουν και άλλοι τόσοι άγνωστοι όταν βγούμε έξω.

Όχι δεν εννοώ να βάλουν οι πάντες φωτόζ, είναι δικαίωμα του καθενός να μη θέλει/θέλει να βάλει, αλλά το θέμα κινδύνου είναι λίγο κλισέ πια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Επειδή είναι κάτι κλισέ δε σημαίνει οτι δε συμβαίνει κιόλας, έστω και σε απειροελάχιστο ποσοστό.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
επισης και στο παρκο αμα πας μπορει να σε βιασουν αλλα πας τις βολτουλες σου :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Απειροελάχιστες είναι και οι πιθανότητες όταν βγεις από το σπίτι σου να σε σκοτώσει κάποιος ψυχάκιας.
Κλείνεσαι όμως στο σπίτι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Οκ ας σταματήσουμε τα οφ τόπικ, όποιος κατάλαβε κατάλαβε. Στην τελική υπάρχουν κι ανήλικοι εδώ μέσα τους οποίους πρέπει νομίζω να προστατέψουμε με καποιον τρόπο.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Οκ ας σταματήσουμε τα οφ τόπικ, όποιος κατάλαβε κατάλαβε. Στην τελική υπάρχουν κι ανήλικοι εδώ μέσα τους οποίους πρέπει νομίζω να προστατέψουμε με καποιον τρόπο.:/:

απο την στιγμη που γραφτηκαν στο στεκι (ή στο σκουλ ή ΑΚΟΜΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ στο κατ) χαμενη υποθεση ειναι η σωτηρια τους :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Θέλω να πω ότι στο ίντερνετ υπάρχουν πιο "σοβαροί" (λέμε τώρα, γιατί πλέον ίδιοι είναι και irl) κίνδυνοι από το να δει κάποιος τη φάτσα μας. Που τη φάτσα μας θα τη δουν και άλλοι τόσοι άγνωστοι όταν βγούμε έξω.
ακριβως

στο σχολειο στο δρομο και οπουδηποτε αλλου

μας βλεπουν στη φατσα και μπορει και να μας τραβηξουν και φωτο αν θελουν
ε και?

το ολο θεμα με την ασφαλεια,,ειναι να μην δειχνεις κατι που μπορει να σε βλαψει μετα
εκει ειναι το θεμα..το σκεφτηκα και εγω

και πες ενας εχει την εικονα σου,,σημαινει οτι ειναι γνωστος σου?

ολο το θεμα ειναι να ξερεις τι να εκθετεις εξω και τι οχι..
πχ φωτο με των πρωην ενω εχουμε και τον νυν κλπ..
μπορει για τα ανηλικα ναι,,να υπαρχει μεγαλυτερη προσοχη

επισης αν εχει μια εχεις μια εχθρα προσωπικη με καποιον στο φορουμ,,και δεν θελεις να δει τη φατσα σου..
αλλα σκεφτηκα,,υπαρχει καποιος εδω μεσα που δεν θα ηθελα να δει τη φατσα μου ή δεν θα ηθελα να συναντηθουμε εξω?μηπως ο σχιζοφρενης δολοφνος με το πριονι?
αλλα εδω στο fb υπαρχουν απειρες φωτο σε δηθεν φιλους,,χαμος γινεται,,σε πρωτη θεα,,
αυτο σκεφτηκα και εγω,,τι παθαν ολοι αυτοι που εχουν τη φατσα τους στο φατσοβιβλιο?τι?

ε,,και?

θελετε να μιλησω καθαρα?και εγω αποθηκευσα φωτο παιδιων απο αυτες εδω,,γιατι θελω να θυμαμαι πώς ειναι,,και ισως επειδη μου αρεσουνε..


οπως θα εκανα πχ αν εβλεπα μια ωραια γυναικα ή εναν φιλο μου στο δρομο..ποια η διαφορα αν τον τραβηξω μια φωτο με ενα κινητο?που θα το μαθει?

ξερεις ποσοι σε βλεπουν στο δρομο και τι θελει ο καθενας?



στην τελικη οποιος δεν γουσταρει ας αφαιρεσει τη φωτογραφια του..μπορει να το κανω και εγω

αλλα ειναι ξεφτιλα να φοβασαι και να κρυβεσαι απο τι και ποιον?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Αυτό το θρεντ είναι σαν να παρακολουθώ τάξη δευτέρας δημοτικού...:crazy:

Μη βάζετε ρε σεις φωτογραφίες σας στο ίντερνετ. Είστε η γενιά που έμαθε το ίντερνετ και τους κινδύνους του από τα γεννοφάσκια της. :/:
Εμ, ακριβώς επειδή τους ξέρουμε αντιλαμβανόμαστε ότι μια φωτογραφία ενός άκυρου στο νετ δε λέει τίποτε απολύτως. :P Κυκλοφορούν άπειρες. Δεν δαγκώνει το νετ γενικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Revenger

Νεοφερμένος

Ο Revenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Εμ, ακριβώς επειδή τους ξέρουμε αντιλαμβανόμαστε ότι μια φωτογραφία ενός άκυρου στο νετ δε λέει τίποτε απολύτως. :P Κυκλοφορούν άπειρες. Δεν δαγκώνει το νετ γενικά.

Δεν δαγκωνει αλλα ειναι κατι που δεν ελεγχεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top