Δημοσίευση φωτογραφιών στο Διαδίκτυο

Δημοσιεύετε προσωπικά σας στοιχεία στο διαδίκτυο και πώς το αντιμετωπίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 52)
  • Δημοσιεύω και δεν φοβάμαι ότι μπορεί να συμβεί κάτι άσχημο

    Ψήφοι: 4 7.7%
  • Δημοσιεύω αλλά με προσοχή και διατηρώ επιφυλάξεις

    Ψήφοι: 28 53.8%
  • Δεν δημοσιεύω χωρίς όμως να έχω συγκεκριμένο λόγο, δεν έτυχε

    Ψήφοι: 3 5.8%
  • Δεν δημοσιεύω γιατί έχω επιφυλάξεις / φοβάμαι

    Ψήφοι: 15 28.8%
  • Δε με έχει απασχολήσει το θέμα

    Ψήφοι: 2 3.8%

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Και τι ελέγχεις; :)

Να σου δώσω ένα παράδειγμα... Χθες είχαμε βγει κοριτσοπαρέα. Μας κυνηγούσε ένας με μια φωτογραφική να μας βάλει σε αυτά τα χαζά sites με τις ρετουσαρισμένες φωτογραφίες που σε δείχνουν σαν να είσαι ο πιο σημαντικός άνθρωπος του κόσμου επειδή βγήκες και ήσουν εκεί. 500 φορές του είπαμε πως δε θέλουμε και κάποια στιγμή τον έπιασα να μας τραβάει φωτογραφία. See? Σε αυτό το site (αν ανεβεί η φωτογραφία) μπορεί να μπουν τόσοι και τόσοι άλλοι άσχετοι.

Να το δούμε κι αλλιώς κι ας είμαστε οφφ, είναι ενδιαφέρουσα η συζήτηση. Γιατί είναι επικίνδυνο να σε δει κάποιος; Κάθε μέρα σε βλέπουν τόσοι άνθρωποι. Κινδυνεύεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Ρε σταματηστε να την λετε ολοι στην Himela. Δικιο εχει, και ο λογος που το ειπε δεν ειναι αυτος που νομιζεται.

Καποιων τα μουτρα ειναι τοσο τραγικα που δεν ειναι για δημοσια θεα, και καλο θα κανουν να σβησουν τις φωτος τους !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Είπε το τρολλ και χάρηκε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Revenger

Νεοφερμένος

Ο Revenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Και τι ελέγχεις; :)

Να σου δώσω ένα παράδειγμα... Χθες είχαμε βγει κοριτσοπαρέα. Μας κυνηγούσε ένας με μια φωτογραφική να μας βάλει σε αυτά τα χαζά sites με τις ρετουσαρισμένες φωτογραφίες που σε δείχνουν σαν να είσαι ο πιο σημαντικός άνθρωπος του κόσμου επειδή βγήκες και ήσουν εκεί. 500 φορές του είπαμε πως δε θέλουμε και κάποια στιγμή τον έπιασα να μας τραβάει φωτογραφία. See? Σε αυτό το site (αν ανεβεί η φωτογραφία) μπορεί να μπουν τόσοι και τόσοι άλλοι άσχετοι.

Να το δούμε κι αλλιώς κι ας είμαστε οφφ, είναι ενδιαφέρουσα η συζήτηση. Γιατί είναι επικίνδυνο να σε δει κάποιος; Κάθε μέρα σε βλέπουν τόσοι άνθρωποι. Κινδυνεύεις;

Παιρνω το κινητο σου διαβαζω το μηνηματα σου καταστρεφω οτι ιδιωτικο δικαιωμα εχεις κινδυνευει η σωματικη σου υγεια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Ωραία αφού θέλετε να το συνεχίσουμε, έχεις γράψει για την ακρίβεια 8.404 ποστ τα οποία σε χαρακτηρίζουν, τα οποία μιλάνε για τον εαυτό σου, τις συνήθειές σου, πού μένεις, ποια είσαι, τι φοράς, πώς διασκεδάζεις, πού πας διακοπές,τι σπουδάζεις, αν έχεις αδέλφια και λοιπά και λοιπά. Αυτά τα 8.404 ποστ είναι αρκετά επικίνδυνα για κάποιον ψυχανώμαλο που γουστάρει την ιντερνετική Άννα. Σκέψου αυτός ο ψυχανώμαλος να δει και φωτό σου.

Εγώ ρωτάω το εξής: ποιος ο λόγος να βάλετε φωτογραφία σε ένα φόρουμ;;;; αν θέλετε να σας δουν οι φίλοι σας υπάρχουν skype, facebook, mms, mail, pm. Γιατί να ανέβει η φωτό σε ένα φόρουμ που βλέπουν τόσοι άνθρωποι; Αν μου το εξηγήσετε, πάω πάσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Δηλαδή θεωρείς πως είναι αντίστοιχη η ζημία του να δεις έναν πραγματικά άσχετο άνθρωπο με το να παραβιάσεις τέτοιου είδους προσωπικά δεδομένα; Άντε το πολύ πολύ να φτιαχτεί κανένα fake profile σε κάποιο social network από κανέναν βαρεμένο. Πάλι ακραίο το βρίσκω, αλλά έστω. Παρακάτω; Πώς αυτό βλάπτει εσένα;

Σε γενικές γραμμές είμαι αντίθετη στο να ανεβάζει κανείς προσωπικές φωτογραφίες εδώ κι εκεί, απλώς όπως είπε και ο Άγγελος, το forum μού είναι οικείο και δεν βλέπω κάπου απειλή.

Εγώ ρωτάω το εξής: ποιος ο λόγος να βάλετε φωτογραφία σε ένα φόρουμ;;;; αν θέλετε να σας δουν οι φίλοι σας υπάρχουν skype, facebook, mms, mail, pm.
Γιατί βρε Χιμέλα δε θεωρώ τόσο τρελό το να δει κανείς τη φάτσα σου! Αν το θεωρούσα, θα κυκλοφορούσα με μπούργκα... Διαγράφεται και εύκολα ούτως ή άλλως, δε θα μείνει εκεί για πάντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Σόρρυ, αλλά τι θα γίνει αν ο ανώμαλος δει και φωτό της;
Θα πάει να τη βρει; Έχει δώσει ακριβή διεύθυνση;
Α, νε σωστάα, θα πάει στη Μάλτα να τη ψάξει.

Νταξ όλα αυτά είναι υπερβολικά.
Αν είναι τόσο επικίνδυνο να σε δει κάποιος, τότε να μη γίνονται καν μιτιγνκς στο ε-στεκι.
Ποιος ξέρει εξάλλου ότι στο μιτινγκ δε θα' ρθει και ο χ ανώμαλος-μέλος και να σας κάνει κάτι κακό;
Κι αν θυμάμαι καλά, έχεις πάει σε διάφορες συναντήσεις του φόρουμ, αυτά γιατί δε τα φοβάσαι και φοβάσαι μια απλή φωτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Να το δούμε κι αλλιώς κι ας είμαστε οφφ, είναι ενδιαφέρουσα η συζήτηση. Γιατί είναι επικίνδυνο να σε δει κάποιος; Κάθε μέρα σε βλέπουν τόσοι άνθρωποι. Κινδυνεύεις;
Προσωπικά, δεν έχω πρόβλημα να δείξω τη μούρη μου στο internet. Κοσμεί το αγαπητό μας facebook, οπότε κινδυνεύω από πρώτο χέρι :hehe: Το θέμα, όμως, είναι ότι υπάρχουν πολλοί παράγοντες που δε σε αφήνουν να δείξεις ποιος είσαι, είτε επειδή φοβάσαι, είτε επειδή ντρέπεσαι. Υπάρχουν άνθρωποι, όπως εγώ, που λόγω εγωισμού δε δείχνουν φωτογραφίες τους δημοσίως σε ένα forum. Εγώ προτιμώ να δείξω ποιος είμαι σε άτομα πολύ μεγάλης εμπιστοσύνης. Η εμπιστοσύνη δε χτίζεται σε λίγες μέρες, αλλά γκρεμίζεται σε μια στιγμή. Δε μετανιώνω με τις επιλογές που έκανα/κάνω. Θεωρώ ότι έκανα το σωστό και συνεχίζω τη ζωή μου (εδω μέσα μπαίνει και το ζήτημα της δημοσίευσης φωτογραφιών).

Δεν πιστεύω ότι το να μη θέλεις να δείξεις τη "φάτσα" σου είναι επειδή φοβάσαι, αλλά επειδή ντρέπεσαι, είσαι εγωιστής, έχεις χαμηλή αυτοπεποίθηση κλπ κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Σόρρυ, αλλά τι θα γίνει αν ο ανώμαλος δει και φωτό της;
Θα πάει να τη βρει; Έχει δώσει ακριβή διεύθυνση;
Α, νε σωστάα, θα πάει στη Μάλτα να τη ψάξει.

Νταξ όλα αυτά είναι υπερβολικά.
Αν είναι τόσο επικίνδυνο να σε δει κάποιος, τότε να μη γίνονται καν μιτιγνκς στο ε-στεκι.
Ποιος ξέρει εξάλλου ότι στο μιτινγκ δε θα' ρθει και ο χ ανώμαλος-μέλος και να σας κάνει κάτι κακό;
Κι αν θυμάμαι καλά, έχεις πάει σε διάφορες συναντήσεις του φόρουμ, αυτά γιατί δε τα φοβάσαι και φοβάσαι μια απλή φωτό;

Είμαι ενήλικη. Τα ανήλικα πάω να προστατεύσω.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
προς ολους εσας που καθεστε και μιζεριαζετε

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Κι αν θυμάμαι καλά, έχεις πάει σε διάφορες συναντήσεις του φόρουμ, αυτά γιατί δε τα φοβάσαι και φοβάσαι μια απλή φωτό;
γιατι εκει θα καταλαβει τον ανωμαλο απο την καπαρντινα που θα φοραει..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Μπορείς να δεις τη διαφορά από το ότι συζητάμε αυτό που συζητάμε όταν το facebook είναι γεμάτο με πολύ πιο κραυγαλέες φωτογραφίες από το πρόσωπο του ατόμου στο οποίο ανήκει ο λογαριασμός. Η δε κυρίοτερη διαφορά είναι ότι ακριβώς συζητάμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Revenger

Νεοφερμένος

Ο Revenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Το σκοπό ως προς το χρήστη. Τουλάχιστον το συνηθισμένο σκοπό γιατί καθένας μπορεί να έχει διαφορετικά κίνητρα ενίοτε.

Μπορείς να δεις τη διαφορά από το ότι συζητάμε αυτό που συζητάμε όταν το facebook είναι γεμάτο με πολύ πιο κραυγαλέες φωτογραφίες από το πρόσωπο του ατόμου στο οποίο ανήκει ο λογαριασμός. Η δε κυρίοτερη διαφορά είναι ότι ακριβώς συζητάμε...

Σωστο γτ στο fb δεν μπορεις να συζητας ειναι απαγορευμενο ....................................
Σκοπος του χρηστη? σκοπος του χρηστη ειναι η διασκεδαση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Νομίζω πως διαφωνούμε απλώς για να διαφωνούμε αυτή τη στιγμή, οπότε θα βρω άλλο τρόπο να... διασκεδάσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Το βρίσκω λιγάκι τραγικό,άν όχι παρωχημένο,να μιλάμε για το άν θα πρέπει κάποιος να ανεβάσει μία φωτογραφία σε ένα φόρουμ.
Δεν είμαστε πιά στα 90s ή στα early 00s. Πλέον το κάθε μυξιάρικο έχει facebook,με την φωτό του φάτσα κάρτα για τον κάθε τυχάρπαστο.
Μία φωτογραφία,δεν μπορεί να σου κάνει τίποτα.Μερικοί έχετε πολύ ζωηρή φαντασία μου φαίνεται.Να γράψετε κανένα μυθιστόρημα,σκεφτείτε το,σοβαρά.

Άν είστε τόσο παρανοικοί τότε,μήν συμμετέχετε καθόλου σε fora,ή ακόμα καλύτερα,κόψτε την σύνδεση του ίντερνετ!!Μπορεί ο κακός ο χάκερ να μας κάνει ζημιά.Και για ακόμα καλύτερα αποτελέσματα...να πάμε και σε μία καλύβα στο βουνό,παρέα με τα ζώα.

Ξέρετε ποιό είναι το χειρότερο που μπορεί να συμβεί μέσω μίας φωτογραφίας;;
Κανένας τυπάκος με άπειρα ψυχολογικά issues και complexes να βαρέσει μαλακία με την φωτογραφία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Είμαι ενήλικη. Τα ανήλικα πάω να προστατεύσω.;)

Δηλαδή οι ανώμαλοι έχουν προτιμήσεις στα ανήλικα; :worry:
Κοίτα νομίζω ότι είναι λίγο παρατραβηγμένος ο συλλογισμός σου.
Όπως σου είπα, είχα φβ, και πήρε πόδι, και για προσωπικούς λόγους, αλλά και για τους κινδύνους.
Πχ δεν ήθελα μέσα από τις φωτογραφίες ο καθένας να ξέρει που συχνάζω (γιατί φαίνεται το μαγαζί, στις πληροφορίες φαίνεται το που μένω κλπ) ή να ξέρει πότε εγώ λείπω από το σπίτι μου (γιατί μπορεί εγώ να μη δηλώνω τοποθεσία, αλλά μια φίλη μου να δηλώνει) κ.α

Αλλά για εδώ, από τη μια φώτο, δε βλέπω κάποιο τρομερό κίνδυνο, όταν είπα ότι τελικά έκανα βλακεία που έβαλα, ήταν απλά γιατί σκέφτηκα το κίνδυνο να με "σχολιάσει" κάποιος ή κάτι τέτοιο. Τι άλλο κίνδυνο πχ μπορεί να προκάλεσα εγώ που έβαλα μια φώτο που δεν είναι καν κοντά στη γειτονιά μου ή στη πόλη μου ή γενικά δε δίνει κανένα στοιχείο, παρά μόνο τη μούρη μου; :hmm:

Βέβαια φρίκαρα λίγο με αυτό που είπε ο Άγγελος.
Ρε Άγγελε, συλλογή κάνεις με τις φώτο μας; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ξέρετε ποιό είναι το χειρότερο που μπορεί να συμβεί μέσω μίας φωτογραφίας;;
Κανένας τυπάκος με άπειρα ψυχολογικά issues και complexes να βαρέσει μαλακία με την φωτογραφία.

LOL! Το ίντερνετ έχει τόσες τσόντες. Γιατί να το κάνεις με φωτογραφία από το στέκι;

Πφφφφ ώρες ώρες μερικούς δεν τους καταλαβαίνω :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
LOL! Το ίντερνετ έχει τόσες τσόντες. Γιατί να το κάνεις με φωτογραφία από το στέκι;

Πφφφφ ώρες ώρες μερικούς δεν τους καταλαβαίνω :eek:

Ούτε εγώ...

Περίεργοι άνθρωποι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
:popcorn:


Μετά ρωτάνε γιατί η ανεργία είναι στο 52%...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Είμαι ενήλικη. Τα ανήλικα πάω να προστατεύσω.;)

Και μητερα τερεζα στο επαγγελμα?

Πιστεψε με,τα ''ανηλικα'' γνωριζουν πολυ καλυτερα απο εσενα τους κινδυνους που κρυβει το ιντερνετ.Δεν προστατευεις κανεναν,αμα νομιζεις οτι οντως αυτο κανεις.Απλως εξωτερικευεις τους φοβους σου,σε εναν υπερβολικο βαθμο.Προφανως ειχες μια κακη προσωπικη εμπειρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top