Φιλίες και αντιπάθειες

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Το νέο πρόσωπο στην παρέα σας είναι αντιπαθητικό και εκνευριστικό, είναι όμως και αδερφος μια πολύ κολλητής σας φίλη/φίλου. Χωρίς τον φίλο/φίλη σας παρέα δεν γίνεται αλλα και με τον εκνευριστικό παρεά δεν γίνεται. Τι κάνετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
υπομονη

σε καμια περιπτωση δε θα στενοχωρουσα την φιλη μου απλα θα προσπαθουσα να τον ανεχτω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Υπομονή ....
Αν όμως δεν άλλαζε με το πέρασμα του χρόνου δεν άλλαζε τίποτα σιγά - σιγά θα απομακρυνόμουν από την παρέα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Θα έλεγα στη φίλη μου ότι χίλια συγγνώμη αλλά δε μου αρέσει η παρέα του αδερφού της ιδιαίτερα γιατί δεν κολλάμε γενικώς (δεν θα έλεγα ότι μου είναι αντιπαθής) και αν δεν υπάρχει ιδιαίτερο πρόβλημα θα προτιμούσα να ερχόταν μαζί μας λιγότερες φορές...
πιστεύω ότι σαν φίλη θα με καταλάβαινε και δε θα με παρεξηγούσε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Θα έλεγα την αλήθεια με τον πιο διακριτικό τρόπο. Άλλωστε όταν με κάποιον δεν ταιριάζω, δεν μπορώ να κρυφτώ και το καταλαβαίνει ο οποιοσδήποτε. Ίσως λοιπόν, να με προλάβαινε η φίλη μου και να μου πρότεινε από μόνη της να μην πολυσυναντιόμαστε με τον αδελφό της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Άμα με εκνεύριζε αφάνταστα θα της το έλεγα ευγενικά...Από την άλλη από την στιγμή που έχρεται στην παρέα δεν θα ήμουν η μόνη που θα ασχολιόνταν μαζί του οπότε θα φρόντιζα να κάθομαι λιγουλάκι μακριά του...:o Τέσπα..αν όμως όντως δεν θα μπορούσα να επιβιώσω μαζί του, θα το έλεγα στην κολλητή μου....Καλός χρυσός ο αδερφός σου αλλα δεν τον αντέχωωωωωωωωω! 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ακριβώς ο,τι και η ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ. Μα πάντα να με προλαβαίνει αυτή η κοπέλα και ναέχει την ίδια άποψη!! :P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
Άμα με εκνεύριζε αφάνταστα θα της το έλεγα ευγενικά...Από την άλλη από την στιγμή που έχρεται στην παρέα δεν θα ήμουν η μόνη που θα ασχολιόνταν μαζί του οπότε θα φρόντιζα να κάθομαι λιγουλάκι μακριά του...:o Τέσπα..αν όμως όντως δεν θα μπορούσα να επιβιώσω μαζί του, θα το έλεγα στην κολλητή μου....Καλός χρυσός ο αδερφός σου αλλα δεν τον αντέχωωωωωωωωω! 8)

κι εγώ μαζί σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Το νέο πρόσωπο στην παρέα σας είναι αντιπαθητικό και εκνευριστικό, είναι όμως και αδερφος μια πολύ κολλητής σας φίλη/φίλου. Χωρίς τον φίλο/φίλη σας παρέα δεν γίνεται αλλα και με τον εκνευριστικό παρεά δεν γίνεται. Τι κάνετε


Θα προσπαθούσα να φέρω στο κέφι το εκνευριστικό άτομο, άν δεν τα καταφέρω τότε θα κάναμε φάση και άς ήταν σπαστικός/η θα κάναμε τα πάντα όπως πρίν και άν ήθελε άς ακολουθούσε, σιγά μην χαλάσω την διάθεση μου επειδή κάποιος είναι σπασμένος απο μόνος του;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
I'd hire ninjas.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fatsoula

Νεοφερμένος

Η Χαρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω με την Κακή Επιρροή!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top