Πως γίνεται η απομακρυσμένη σύνδεση;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

koulee

Νεοφερμένος

Ο koulee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
καλημέρα...
παιδιά ψάχνω καιρό να βρω κάπουν να μου εξηγήσει ένα προς ένα τα βήματα που κάνουμε για απομακρυσμένη σύνδεση των windows,όταν θέλουμε να μπούμε απο ένα pc σε ένα άλλο..τι πρέπει να ρυθμίσω στο pc που θέλω να μπω και τι ρυθμίσεις στο άλλο απο όπου θα μπω...για να καταλάβεται θέλω απο το pc της δουλειάς θέλω να μπω στο pc στο σπίτι...εαν συμβεί τι δυνατότητες έχω να κάνω??? πχ μπορώ να μεταφέρω αρχεία???ή να ακούσω μουσική??κτλ...
σας παρακαλώ επειδή είμαι και λίγο άσχετος όποιος γνωρίζει ας κάνει όσο πιο λεπτομερή περιγραφή....
Υ.Σ αν κάποιος φυσικά γνωρίζει κάποιον άλλον τρόπο <δλδ κανένα πρόγραμμα> ας το περιγράψει με εκείνο αρκεί να γίνει δουλειά..
thanks εκ των προτέρων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αρχικά δες εδώ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top