Φορητότητα: Vodafone -> ?

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Σκέφτομαι να κάνω φορητότητα στο νούμερό μου, γιατί η επιδότηση που θα μου βγει εντός ολίγων ημερών θα είναι ΠΟΛΥΥΥΥΥ μικρή, αν σκεφτώ τους λογαριασμούς που κάνω.

Οπότε, με νέα σύνδεση σε αντίστοιχο πακέτο, θα πάρω τη διπλάσια ;)

Αυτό που με απασχολεί, είναι ποια εταιρία να διαλέξω. Για τη Wind, ξέρω πώς δουλεύει, τα περί οργάνωσής της. Για την Cosmote δεν ξέρω τίποτα! Μόνο ότι δεν έχει ενημέρωση υπολοίπου :confused: (πράγμα, πολύ αρνητικό).

Τι προτείνετε; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Πες μας πως χρησιμοποιείς το κινητό σου :)

Υ.γ.: Η Φορητότητα πλέον είναι δωρεάν :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Πες μας πως χρησιμοποιείς το κινητό σου :)

Υ.γ.: Η Φορητότητα πλέον είναι δωρεάν :)

Παλιά το χρησιμοποιούσα πολύυυυυυυυυ λίγο, αλλά όταν δούλεψα σε μία εταιρία και είχα κινητό με τα ΠΑΝΤΑ δωρεάν άρχισα να το χρησιμοποιώ περισσότερο.
Τώρα που δεν έχω πλέον το δωρεάν κινητό, γιατί άλλαξα δουλειά, ναι μεν δεν το χρησιμοποιώ τόσο πολύ (όχι επειδή πιέστηκα, αλλά επειδή δε χρειάζεται), αλλά και πάλι κάνω μεγαλύτερη χρήση από ό,τι παλαιότερα.

Π.χ., έχω το Vodafone 100, χωρίς μηνύματα κλπ, και μέχρι πριν 6-7 μήνες πάσχιζα να τελειώσω τα 100 λεπτά. Τώρα πιστεύω μου χρειάζονται 150 περίπου (έχει η Vodafone τέτοιο πρόγραμμα). SMS στέλνω κάποια, αλλά λιγότερα από 50 το μήνα.

Αυτό που με ενδιαφέρει είναι να έχει Ειδοποίηση κλήσεων, ενημέρωση υπολοίπου. Αν σκεφτώ αυτά, μάλλον τείνω προς Flexy 25, που με το higher θα έχω τα πλεονεκτήματα του 30. Όμως, από προσωπική γνώση και εμπειρία, η Wind δεν είναι τόσο οργανωμένη όσο η Vodafone. Δηλαδή αν συμβεί κάτι και θέλω να εξυπηρετηθώ, δεν ξέρω πόσο θα τραβήξει. Για θέματα οργανωσης όμως δεν ξέρω τίποτα για την Cosmote. :hmm:

Υ.Γ.: Εδώ και καιρό :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Πιστεύω ότι επειδή δεν ζητάς κάτι πολύπλοκο όποτε οι τιμές από όλες πάνω κάτω θα σε ικανοποιήσουν.

Τέλος, έχω συνεργαστεί και με την vodafone και με την cosmote, και οι δύο περίπου είναι οι ιδέες είναι σε μη-τεχνικά θέματα. Η vodafone απλώς έχει καλύτερα εμπειρία σε υπηρεσίες push-email και blackberry κτλ.

Για την wind δεν ξέρω κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top