Οι ραδιοφωνικοί σταθμοί και το είδος μουσικής τους

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
οφειλω να ομολογησω οτι δεν εψαξα ιδιαιτερα για να δω αν υπαρχει παρομοιο θεμα..αν υπαρχει κατατοπιστε με:)..

Ψαχνω να βρω ραδιοφωνικους σταθμους που να παιζουν ρεμπετικα και παλια λαικα...Εχω λιστα με ολους τους ραδιοφωνικους σταθμους της αθηνας αλλα δε ξερω ποιος παιζει τι...
Ξερει κανεις κατι παραπανω...?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Δες εδώ για όλους τους σταθμούς σε όλη την Ελλάδα.

Στη Θεσσαλονίκη ένας τέτοιος σταθμός που ψάχνεις είναι ο 103.5 fm, όνομα δεν ξέρω, αλλά γνωρίζω ότι μεταδίδεται live και από internet.. Υπάρχει link στην ιστοσελίδα που σου έδωσα πιο πάνω.. Άλλους σταθμούς με τέτοια μουσική δεν ξέρω, γιατί δεν ακούω.. τέτοια μουσική:P

Edit: O σταθμός που σου είπα στη Θεσσαλονίκη για λαϊκά είναι ο 105.8 fm και όχι ο 103.5 που σου είπα πριν.. sorry..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
πολύ βαριά μας προέκυψε η paty...!!!

ps. Αστα αυτά... απο 15 του μήνα θα ακούς εμένα !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
Δες εδώ για όλους τους σταθμούς σε όλη την Ελλάδα.

Στη Θεσσαλονίκη ένας τέτοιος σταθμός που ψάχνεις είναι ο 103.5 fm, όνομα δεν ξέρω, αλλά γνωρίζω ότι μεταδίδεται live και από internet.. Υπάρχει link στην ιστοσελίδα που σου έδωσα πιο πάνω.. Άλλους σταθμούς με τέτοια μουσική δεν ξέρω, γιατί δεν ακούω.. τέτοια μουσική:P

Edit: O σταθμός που σου είπα στη Θεσσαλονίκη για λαϊκά είναι ο 105.8 fm και όχι ο 103.5 που σου είπα πριν.. sorry..

Εχω λιστα με τους σταθμους...αλλα δεν ξερω τι μουσικη παιζει ο καθενας(εκτος απο αυτους που ακουω φυσικα)..και εκτος αυτου..μου ανοιγει η σελιδα αλλα μετα παω να ανοιξω εναν οποιοδηποτε σταθμο και δεν ανοιγει..:worry::(
Οσο για το σταθμο, οποιος και να ειναι δε πιανει αθηνα:P
Ευχαριστω παντως για τη λιστα με τους σταθμους!Ειναι πιο κατατοπιστικη απο αυτη που ειχα!;):)

πολύ βαριά μας προέκυψε η paty...!!!

ps. Αστα αυτά... απο 15 του μήνα θα ακούς εμένα !!!

Καλε!!!!!δεν ακουω εγω τετοια!!!:D:D εσενα θα ακουω!!!!ντοντ γουορι!!!

ο παππουλης μου μου ζητησε γιατι θελει να ακουει στο ραδιο τετοια τραγουδια:redface::)
Αλλα δεν εχω ιδεα...μια φορα ειχα πετυχει τυχαια οποτε ξερω οτι υπαρχει τετοιος σταθμος μονο που δε ξερω ποιος...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Εχω λιστα με τους σταθμους...αλλα δεν ξερω τι μουσικη παιζει ο καθενας(εκτος απο αυτους που ακουω φυσικα)..και εκτος αυτου..μου ανοιγει η σελιδα αλλα μετα παω να ανοιξω εναν οποιοδηποτε σταθμο και δεν ανοιγει..:worry::(
Οσο για το σταθμο, οποιος και να ειναι δε πιανει αθηνα:P
Ευχαριστω παντως για τη λιστα με τους σταθμους!Ειναι πιο κατατοπιστικη απο αυτη που ειχα!;):)


Απλά νόμισα πως ήθελες να ακούς από internet, γι'αυτό και σου πρότεινα σταθμό από εδώ πάνω...
Δεν νομίζω να μην ανοίγουν οι σελίδες με τον κάθε σταθμό.. Για προσπάθησέ το λιγάκι..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
Μιας και το θέμα αναφέρεται γενικά στους ραδιοφωνικούς σταθμούς και το είδος της μουσικής θα ήθελα να παραθέσω μία σελίδα που συγκεντρώνει σταθμούς που παίζουν πιο βαριά πράγματα. Τώρα με το ίντερνετ έχουμε πρόσβαση παντού!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Ζητω τη βοηθεια κυριως των Αθηναιων...Please απαντηστε μου...μην με κλ.....

Στον Real fm ειναι μια εκπομπη που την παρουσιαζει καποιος Αποστολης και κανει τον gay (δεν ξερω αν ειναι οντως) και εχει τρελο γελιο. Παιρνουν τηλ διαφοροι και λεει ο καθενας ο,τι του κατεβει και αυτος απανταει αναλογα. Εμεις εδω στην επαρχια, οταν συνδεεται ο Real fm με καποιον τοπικο σταθμο τον ακουμε μαγνητοσκοπημενο. Συνηθως τον πετυχαινω κατα τη μια το μεσημερι , οταν ειμαι στο αυτοκινητο και γελαω μονη μου. Τον ακουτε καθολου στην Αθηνα? Αν ναι ποιες μερες και ωρες παιζει ζωντανα ή και σε εσας ειναι μαγνητοσκοπημενα τα τηλεφωνηματα γιατι ετσι ειναι το στυλ της εκπομπης?
Γενικα τι ξερετε για αυτην την εκπομπη και αυτον τον Αποστολη? Ειναι καποιος γνωστος δημοσιογραφος ή καποιος απο την Ελληνοφρενεια που σπαει πλακα? Κανει και καμια αλλη εκπομπη εκτος απο αυτην?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Μα καλα κανεις δεν ακουει Real fm εκει καααααατω? Γιαντα δεν μου απαντατε...:'(:'(:'(:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Eδώ θα βρεις όλο το πρόγραμμα του σταθμού
Μπορείς να ακούς την εκπομπή που σε ενδιαφέρει και μέσω internet, μιας και είσαι στην επαρχία.

Πάντως μαγνητοσκοπημένα είναι απ΄όσο ξέρω τα τηλεφωνήματα στην εκπομπή Ελληνοφρένεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Thank you Ηρω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anisixos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο anisixos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
Ρε παιδια, γιατι σχεδον ολοι οι ταξιτζηδες ακουνε ντερτι;;
Σημερα παλι πηρα ταξι και ειχε ντερτι και μου ερχοταν να ξερασω. Δεν παλευεται αυτη η "μουσικη". Γιατι σιγουρα μονο μουσικη δεν ειναι αυτο το πραγμα. Ειχα και χαλια μερα και ηταν ο,τι χειροτερο να ακουω αυτο το αισχος. Επαιζε ενα εκτρωμα που ελεγε "φωτια με φωτια". Μετα επαιζε Καρρα...
Και μια και επιασα το ραδιοφωνο, δεν ειναι πολυ εκνευριστικος σταθμος ο athens deejay;;

Σημείωση:
Τα μηνύματα 11 έως 19 προέρχονται από το συγχωνευμένο θέμα " Ντέρτι fm"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.
Ρε παιδια, γιατι σχεδον ολοι οι ταξιτζηδες ακουνε ντερτι;;
Σημερα παλι πηρα ταξι και ειχε ντερτι και μου ερχοταν να ξερασω. Δεν παλευεται αυτη η "μουσικη". Γιατι σιγουρα μονο μουσικη δεν ειναι αυτο το πραγμα. Ειχα και χαλια μερα και ηταν ο,τι χειροτερο να ακουω αυτο το αισχος. Επαιζε ενα εκτρωμα που ελεγε "φωτια με φωτια". Μετα επαιζε Καρρα...
Και μια και επιασα το ραδιοφωνο, δεν ειναι πολυ εκνευριστικος σταθμος ο athens deejay;;


OH MY GOD
Τον Καρρά και τον Κιάμο μη τους πιάνεις στο στόμα σου!!!

Φιλαράκι, μήπως εσύ έχεις τελικά το πρόβλημα; Διαβάζω και σ' αυτό το τόπικ οτι έχεις πρόβλημα με τους συμφοιτητές σου. Εδώ τώρα γράψεις οτι έχεις πρόβλημα με τη μουσική στα ταξί. Να το κοιτάξεις...
Κ εμένα μου τι σπάει μερικές φορές η μουσική που ακούω στα σούπερ-μάρκετ (αυτές οι κλασσικές αηδίες που βάζουν παντού), αλλά δε θα μπω να το γράψω σε φόρουμ.


Ρε παιδια, γιατι σχεδον ολοι οι ταξιτζηδες ακουνε ντερτι;;
Και τι θες να ακούνε ρε φίλε; Justin Bieber; Οι περισσότεροι είναι μεγάλης ηλικίας άνθρωποι, και θέλουν να ακούν ελληνικά τραγούδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
derti και δεν ειμαι καλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
ντερτι=εμετος:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
γιατι σχεδον ολοι οι ταξιτζηδες ακουνε ντερτι;;
Σημερα παλι πηρα ταξι και ειχε ντερτι και μου ερχοταν να ξερασω. Δεν παλευεται αυτη η "μουσικη". Γιατι σιγουρα μονο μουσικη
γιατι έτσι:panwkatw:
από τα αθλητικά πιο καλα παντως :mastigio
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Αν δε σου αρέσει το ραδιο στο ταξί να ακούσεις απ'το κινητό σου.
Α,και λίγα τα λόγια σου για τον Κιάμο:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ρε παιδια, γιατι σχεδον ολοι οι ταξιτζηδες ακουνε ντερτι;;
Σημερα παλι πηρα ταξι και ειχε ντερτι και μου ερχοταν να ξερασω. Δεν παλευεται αυτη η "μουσικη". Γιατι σιγουρα μονο μουσικη δεν ειναι αυτο το πραγμα. Ειχα και χαλια μερα και ηταν ο,τι χειροτερο να ακουω αυτο το αισχος. Επαιζε ενα εκτρωμα που ελεγε "φωτια με φωτια". Μετα επαιζε Καρρα...
Και μια και επιασα το ραδιοφωνο, δεν ειναι πολυ εκνευριστικος σταθμος ο athens deejay;;
Να υποθέσω ότι εσύ μεγάλωσες ακούγοντας Σοπέν και στο τσακίρ κέφι Μπαχ, με την οικογένειά σου να κάνει σκληρές οικονομίες για να επισκέπτεται το Μέγαρο Μουσικής, την Όπερα και, μία φορά τον χρόνο, την Σκάλα του Μιλάνου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
νοιώθω περίεργα..αλλά για μια φορά βρίσκω λογική σε κάτι που λες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
νοιώθω περίεργα..αλλά για μια φορά βρίσκω λογική σε κάτι που λες!

Ξάπλωσε, θα σου περάσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anisixos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο anisixos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
Να υποθέσω ότι εσύ μεγάλωσες ακούγοντας Σοπέν και στο τσακίρ κέφι Μπαχ, με την οικογένειά σου να κάνει σκληρές οικονομίες για να επισκέπτεται το Μέγαρο Μουσικής, την Όπερα και, μία φορά τον χρόνο, την Σκάλα του Μιλάνου;

ακριβως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top