[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
εγώ τώρα δεν λέω, ντρέπομαι:redface:
μπροστά σε σας που λούζεστε μέρα παρά μέρα είμαι κουνάβι:hehe:
Μι του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Οταν λες απαλο σαμπουαν γιδακι.... για πες κανενα. Εσυ ποιο χρησιμοποιεις?

Συνήθως κάποιο φυτικό, πχ του Κορρέ, με τη σαπωνάρια... τώρα έχω ένα της Klorane, για ενυδάτωση και συχνό λούριμο... ;)

Μάνια μου, στείλτον εδώ, να τον λούζουμε μαζί ντε και καλά!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μάνια μου, στείλτον εδώ, να τον λούζουμε μαζί ντε και καλά!!! :)

Τι;:confused: θές να χάσει και αυτές τις τρίχες που έχει;:worry::worry::P ο κακόμοιρος έχει αραιό μαλλάκι αλλα άν το πιάσεις είναι σαν το μαλλί μωρού, δεν ξέρω γιατί:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Tι σας λένε τα μαντηλάκια για Peeling?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Tι σας λένε τα μαντηλάκια για Peeling?
Τα Pon Pon λες, κάτι καινούρια;
Τα δοκίμασα πρόσφατα απο δείγμα και πήγα την επόμενη μέρα και αγόρασα κανονικό πακέτο. Πολύ καλά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Κι εγώ τα έχω δοκιμάσει καιρό τώρα (και Μισέλ ξέρω που βρήκες το δείγμα ;):P) και μου φαίνονται αρκετά καλά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugs Bunny

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bugs Bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Κι εγώ τα έχω δοκιμάσει καιρό τώρα (και Μισέλ ξέρω που βρήκες το δείγμα ;):P) και μου φαίνονται αρκετά καλά! :)
Δε σας προκαλούν ξηρότητα; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ε δεν είναι για κάθε μέρα! Και βάζεις κρέμα μετά.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugs Bunny

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bugs Bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Ε δεν είναι για κάθε μέρα! Και βάζεις κρέμα μετά.. ;)
Θα τα δοκιμάσω και θα σας πω τη γνώμη μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δε σας προκαλούν ξηρότητα; :worry:
Μπα... Άλλωστε έχουν 2 όψεις, η απο πίσω για μετά το peeling ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εγώ χρησιμοποιώ της Neutrogena και είναι super! Συχνότητα ανάλογα με τις ανάγκες του δέρματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Χμμ...να κανω μια ερωτησουλα..και οποιο κοριτσακι γνωριζει , ας μου απαντησει...
Λεπον,
ξερει καποια, χρωματιστους φακους επαφης, που να εχουν ενα πιο ανοιχτοχρωμο πρασινο αποτελεσμα σε ηδη πρασινα ματια??
(μπερδεμενα μου φαινεται τα ειπα, αλλα εγκαλ:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ναι, λίγη διαφορα θα έχει. Αλλα θα σου πει πιο βεβαια ο οπτικός. Η μαμά μου έχει meli ματια και είχε πάρει πράσινους σκούρους φακούς και απλά έβλεπες το νέο χρώμα. =)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phyllis

Δραστήριο μέλος

Η αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 435 μηνύματα.
παιδιά να σας πω κατι, συνήθως η περιοδος μου κραταει 6 μερες αλλα την 6η μερα δεν εχω τιποτα συνηθως, πολυ λιγα καφε υγρα. σήμερα ειναι η 7η μερα και εχω μερικά καφέ υγρά ακόμη, οχι πολλά αλλα έχω μερικά και συνήθως την 7η μερα εχω καθαρισει. σας εχει τυχει κατι παρομοιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Δεν είναι τίποτα, απλά είναι κρυώματα που φέυγουν, δεν είναι κάτι το ανησιχητικό, απλά ο οργανισμός αραιά και πού μας λέει ότι πρέπει να προσέχουμε ξυπολισιά και κρύα νερά;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ειναι φυσιολογικοτατο καλο μου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Παιδιά, για το μουστάκι κάνει καμια κάτι?
Γενικά, αποτρίχωση... πως? Η "ξανθυμα"?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Kανονικά το μουστάκι παίρνει μόνο αποτρίχωση με λέϊζερ ή άνοιγμα στο χρώμα, γιατί λένε πως αν τραβήξεις τις τρίχες με κερί, αυτές δυναμώνουν (μου το είπε η ξαδέρφη μου που είναι αισθητικός. Σε καλά κέντρα αισθητικής μετά σου βάζουν ένα υγρό που δεν θυμάμαι πως λέγεται το οποίο αποτρέπει το δυνάμωμα της τρίχας).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μάλιστα. Αλλα αν έχει κανεις μονο 3 τρίχες, που απλά ίσως φαίνονται, σε κάθε άκρη? ξανθυντικη δε λέει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Γιατί να μη λεει; Ειδικά σε σένα που είσαι κι ανοιχτόχρωμη.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top