[Καπνιστές] Πόσο χαμηλά έχετε πέσει για ένα τσιγάρο;

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Τι ωραίο θέμα! Εγώ συνήθως έχω 2 πακέτα στην τσάντα, ένα στο αυτοκίνητο και τουλάχιστον 3 στο σπίτι για backup. Αν όμως τύχει και ξεμείνω σε μέρος που δεν μπορώ να πάρω πακέτο, κάνω τράκα από κάποιον άλλο (από το τίποτα...καλή και η άλλη μάρκα). Προχτές ξέμεινα και πετάχτηκα μέχρι το αυτοκίνητο να πάρω αλλά δεν είχε γιατί είναι του boyfriend (εκεί δεν έχω πάντα στοκ). Τι να κάνω, ψαχούλεψα και με τα πολλά βρήκα ένα πανάρχαιο πακέτο του boyfriend που είχε πέσει κάτω από το κάθισμα -ποιός ξέρει από πότε- με ένα τσαλαπατημένο τσιγάρο μέσα. Ε, το ίσιωσα και παρόλο που είναι άλλη μάρκα, βολεύτηκα. :D
Επίσης το άλλο κλασσικό, αμα έχω ξεμείνει σπίτι και δεν έχω όχημα να βγω να πάρω (φυσικά ούτε και περίπτερο σε ακτίνα >2χλμ) παίρνω delivery και ζητάω να μου φέρουν και τσιγάρα. Μια φορά παλιότερα που δεν είχα ούτε λεφτά για delivery αλλά ίσα ίσα για τα τσιγάρα (ήταν φτηνά τότε), είχα περπατήσει μες τη νύχτα από την Κυψέλη στην Ομόνοια για να βρω ανοιχτό περίπτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
είχα περπατήσει μες τη νύχτα από την Κυψέλη στην Ομόνοια για να βρω ανοιχτό περίπτερο.


Καλά, τώρα σοβαρά μιλάς??????????????? :worry::worry::worry::worry::worry::worry::worry::worry::worry::worry::worry::worry::worry::worry::worry::P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Χιχι, ναι. :redface: Τι να κάνω, είχα σκάσει και ήθελα οπωσδήποτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Κι εγω εχω κανει τρελα αλλα αυτα που διαβαζω εδω ειναι χειροτερα απο τα δικα μου και νομιζα χειροτερα δεν υπηρχαν :P
Οκ εχω κλασσικα οδηγησει-περπατησει μες στην νυχτα, εχω κανει τρακα εννοειται, εχω καπνισει γοπες απο το τασακι (οχι απο τα σκουπιδια ομως :P), εχω στριψει οταν εκανα καπνο με χαρτι απλο επειδη ειχα ξεμεινει απο χαρτακια- χαρτι α4 :D .

Το πιο αηδιαστικο που εχω κανει κι εμενα μου φαινεται απαισιο ειναι να χω μεινει με σχεδον καθολου καπνο και να καπνιζω ουσιαστικα χαρτακι. Ισα να αναπνευσω κατι. Τραγικο....

Αυτα θυμαμαι ως τα χειροτερα.... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top