Κολώνιες και αρώματα

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ε όχι δα! Φαίνεται πότε είναι ενα άρωμα γυναικείο και πότε ανδρικό! Ειδικά τα ανδρικά τα ξεχωρίζω πολύ εύκολα!
Κι εγώ πάντα πριν βγώ απο το σπίτι βάζω άρωμα, έχω εξάρτηση απο αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-stekoumenos

Νεοφερμένος

Ο e-stekoumenos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
:D :D :D ...τώρα τι θυμήθηκα....Κάποτε δοκίμασα να φορέσω ΦΑΡΕΝΑΙΤ...εν τω μεταξύ δεν ξέρω πως έδενε με την επιδερμίδα μου..και έβγαινε τελικά το άρωμα λιβανιού....Μπαίνω σε ένα βιβλιοπωλείο να διαλέξω κάτι βίβλια...και δίπλα μου ήταν ένα ζευγάρι...που τους ακούω να λένε..."έγινε καμμιά κηδεία....κάτι σαν λιβάνι μυρίζει..."...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από e-stekoumenos:
:D :D :D ...τώρα τι θυμήθηκα....Κάποτε δοκίμασα να φορέσω ΦΑΡΕΝΑΙΤ...εν τω μεταξύ δεν ξέρω πως έδενε με την επιδερμίδα μου..και έβγαινε τελικά το άρωμα λιβανιού....Μπαίνω σε ένα βιβλιοπωλείο να διαλέξω κάτι βίβλια...και δίπλα μου ήταν ένα ζευγάρι...που τους ακούω να λένε..."έγινε καμμιά κηδεία....κάτι σαν λιβάνι μυρίζει..."...:D
Xαχαχαχαχαχαχα, έλιωσα!!! :rofl: :laugh: :lol: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,795 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από e-stekoumenos:
:D :D :D ...τώρα τι θυμήθηκα....Κάποτε δοκίμασα να φορέσω ΦΑΡΕΝΑΙΤ...εν τω μεταξύ δεν ξέρω πως έδενε με την επιδερμίδα μου..και έβγαινε τελικά το άρωμα λιβανιού....Μπαίνω σε ένα βιβλιοπωλείο να διαλέξω κάτι βίβλια...και δίπλα μου ήταν ένα ζευγάρι...που τους ακούω να λένε..."έγινε καμμιά κηδεία....κάτι σαν λιβάνι μυρίζει..."...:D
AXAXAXAXAXAXAXAXAXA :D :D :D :D :D :D


Edit: Το άρωμα που λατρέυω να φοράω εγώ και ο άλλος είναι το Axe Marine. :inlove: :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Το Beyond Paradise,είναι υπέροχο:D :D :D :clapup: :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Από γυναικεία αρώματα,με τρελαίνουν τα:"IRRESISTABLE"-Givenchy και το "Just Cavalli",το οποίο μυρίζει σαν καραμελωμένη ζάχαρη!!!έχω τελειώσει τουλάχιστον 3 μπουκάλια..χιχι!! :D :P Από αντρικά,"κολάζομαι" με τα"Cool water"-Davidoff & "Farenheit"...!!!:devil::inlove::bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Λοιπόν έχουμε και λέμε..
Της paco rabanne είναι φοβερό και πολύ εντυπωσικό..
Kenzo(που ενώ δεν φοράω μόνο ένα άρωμα έχει επικρατήσει σαν σήμα κατετεθέν μου:P)
Hypnotic poisson του οίκου Dior πολύ θυληκό άρωμα αλλά και βαρύ(κατά την άποψη μου) γι'αυτό το φοράω σε συγκεκριμένες περιπτώσεις..
Το J'adore..
Ας σταματήσω εδώ!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Emporio Armani-CITY GLAM
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JiMiOuS

Νεοφερμένος

Ο JiMiOuS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Κορυφή για μένα είναι η JOOP και η Gautier από αντρικά. Ενώ από γυναικεία θα συμφωνήσω απόλυτα με τη Skoulikadera. Από γυναικεία μου αρέσει επίσης και η Kenzo Flower.
Παιδιά δεν ξέρω αν είναι σύμπτωση αλλά όποτε φοράω JOOP ή Gautier γύρω μου βλέπω μόνο γυναίκες...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αγαπημενες για εμενα (δεν τις αγορζω ταυτοχρονα, αλλα αυτες ειναι οι "σιγουρες που με την πρωτη ευκαιρια θα παρω)
Bulgari - Blu
Armani-Acqua Gio
Givenchy-Pi Greco (καλουτσικο)
Davidoff-Cool Water και echo
L. Biagiotti-ROMA
Paco rabanne - Xs
Jean Paul Gautier
Angel (αντρικη)
(αυτες σαν πρωτες σκεψεις)

Και απο γυναικειες μετρανε οι:
Angel
paco rabanne
Kenzo
Dior-Hypnotic poisson

ας μεινω σε αυτες,δεν μου ερχονται αλες προς το παρων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
κανεις δεν ξέρει το YSL Kouros :confused:΄;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
κανεις δεν ξέρει το YSL Kouros :confused:΄;

Νομίζω την έχουμε κάτω στο πατρικό μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Παιδια ξερετε αμα υπαρχει ακομα το αρωμα της Harley που ειχε βγει καποτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Παιδια ξερετε αμα υπαρχει ακομα το αρωμα της Harley που ειχε βγει καποτε;


Που το θυμήθηκες αυτό ρε θηρίο;;;
Δεν ξέρω αν υπάρχει στα μαγαζιά αλλά σίγουρα υπάρχει ένα μπουκάλι στο πατρικό μου!!! (αν και θα έχει ξεθυμάνει μετά από 10+++++ χρόνια που είναι εκεί....)
Την φόραγα συνέχεια όταν ήμουν στην ηλικία σου!!!:) :) :)


Τώρα χρησιμοποιώ Fahrenheit και Ferrari Black....

από γυναικεία είναι διάφορα που μου αρέσουν αλλά ποτέ δεν κατάφερα να συγκρατήσω ονόματα...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Να ειπα να ψιλοαρχισω να φοραω αρεα και που και μια και εχω κολιμα με της Harley το θυμιθικα επειδη οταν ειμουν μικρος το επερνε ο ξαδερφος μου και παντα εγω θαυμαζα τον ξαδερφο μου και ηθελα να τον αντιγραφω για να γινω σαν αυτον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Τι κολόνια φοράτε?
Πιστεύω ότι η κολόνια που φοράμε πρέπει να μας εκφράζει. Πώς διαλέγετε μια κολόνια? Με ποια κριτήρια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Λοιπόν…εγώ φοράω τώρα Dolce Gabana Light Blue. Όταν όμως χειμωνιάζει θα φορέσω κάτι από JeanPaulGaultier. Ταιριάζει πιο πολύ με τους βραδινούς εξόδους που θα κάνω .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Χρησιμοπιώ διάφορες κατά καιρούς, αλλά τον τελευταίο καιρό έχω καταλήξει σε μια που έχω αγοράσει από τα fresh line. Νομίζω λέγεται Περσεφόνη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Αυτή τη στιγμή Davidoff Cool Water. Τη διάλεξα για σήμερα γιατί βγήκα με μαύρο παντελόνι και μαύρο δερμάτινο μπουφάν και ήμουν ελαφρώς αξύριστος με κάπως μακρύ μαλλί. Κοινώς πολύ τεστοστερο-κατάσταση (χουμορ κάνω μη ντοματίζετε τον ομιλώντα) και το τράβαγε η περίσταση.:clapup:

Συνήθως παίζω μεταξύ Nina Ricci "Memoire de l' homme", Givenchy, και Tommy Hilfiger. Χειμώνα συνήθως παίζω πάλι με Tommy αλλά και με Kenzo Jungle. Για τεστοστερόν καταστάσεις, είπαμε, Davidoff Cool Water που πραγματικά τα σπάει!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrJ7000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrJ7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Dolce Gabana, όχι η Light Blue, η κλασσική στο κόκκινο μπουκάλι νομίζω.. είναι το αγαπημένο μου γυναικείο άρωμα.Παθαίνω πλάκα μ αυτό.

Για μένα,αυτο τον καιρό αρέσει πολύ και φοράω Paco rabanne (ultraviolet) και DKNY
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top