Είστε πρωινοί ή νυχτερινοί τύποι;

Είστε πρωινοί ή νυχτερινοί τύποι;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 67)

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και εγώ πρωί που έχει φως και ανοιγει το μυαλό σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Οι καλητερες μου ωρες ειναι τα χαραματα. 3-6 πμ περιπου. Μ'αρεσει ειτε να ξυπναω τοσο νωρις, να αραζω, να πινω τον καφε μου και να εχω απλετο χρονο για να ξυπνισω και να κανω ολα οσα σε διαφορετικη περιπτωση θα εκανα πριν κοιμιθω, ειτε να κοιμαμε κατι τις 7-8 το πρωΐ και να εχω κατσει αυτες τις ωρες να πιω τις μπυρες μου και να κανω τα ιδια πραγματα...!
Οπως και να εχει, μισω τις πρωΐνες ωρες... Ολοι κυκλοφωρουν αγχωμενοι, εχει φασαρια εχει πολυ δυνατο ηλιο, πολυ ζεστη το καλοκαιρι, και δεν μπορεις να συγκεντρωθεις αφου εχει φασαρια, ουτε να πας για καφε αφου ολα τα μαγαζια ειναι γεματα (και ολοι οι φιλοι δουλευουν) και γενικοτερα ο πανικος εξω δεν παλευται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gd89

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gd89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Κουμπάκιας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
Μ'αρεσει το βράδυ!
Οι άνθρωποι είναι πιο ήρεμοι πιο χαμογελαστοί, δεν υπάρχει η τρέλα, τα νεύρα και το άγχος στους δρόμους!!!
Είναι οι ώρες που χαλαρώνω , ίσως και οι πιο δημιουργικές της μέρας μου!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
ουτε νυχτερινος, ουτε πρωινος :P μεσημεριανος-απογευματινος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
ουτε νυχτερινος, ουτε πρωινος :P μεσημεριανος-απογευματινος...

Πω, αυτές είναι οι χειρότερες ώρες για μένα...εκείνο το 3ωρο μετά το φαγητό δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

techgirl

Νεοφερμένος

Η techgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Οι καλητερες μου ωρες ειναι τα χαραματα. 3-6 πμ περιπου. Μ'αρεσει ειτε να ξυπναω τοσο νωρις, να αραζω, να πινω τον καφε μου και να εχω απλετο χρονο για να ξυπνισω και να κανω ολα οσα σε διαφορετικη περιπτωση θα εκανα πριν κοιμιθω, ειτε να κοιμαμε κατι τις 7-8 το πρωΐ και να εχω κατσει αυτες τις ωρες να πιω τις μπυρες μου και να κανω τα ιδια πραγματα...!
Οπως και να εχει, μισω τις πρωΐνες ωρες... Ολοι κυκλοφωρουν αγχωμενοι, εχει φασαρια εχει πολυ δυνατο ηλιο, πολυ ζεστη το καλοκαιρι, και δεν μπορεις να συγκεντρωθεις αφου εχει φασαρια, ουτε να πας για καφε αφου ολα τα μαγαζια ειναι γεματα (και ολοι οι φιλοι δουλευουν) και γενικοτερα ο πανικος εξω δεν παλευται!

Χαράματα και εμένα, αλλά όχι να ξυπνήσω αλλά να πάω για ύπνο...Γιατί συνήθως σημαίνει πως έχω βγει έξω και έχω περάσει καλά για να το τραβήξω τόσο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Πω, αυτές είναι οι χειρότερες ώρες για μένα...εκείνο το 3ωρο μετά το φαγητό δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου...
Γενικα εγω χρειαζομαι πολυ ωρα να ξυπνησω... και το βραδυ δε λειτουργω... μονο για παρτυ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evavar

Νεοφερμένος

Η Evavar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Τη νύχτα που έχει ησυχία και το τηλέφωνο ΔΕΝ χτυπάει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
απογευματινος
6-8 το απογευμα ειναι η δυνατοτερη ωρα μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τη νύχτα που έχει ησυχία και το τηλέφωνο ΔΕΝ χτυπάει....

Κλεινεις το κινιτο, κατεβαζεις το ακουστικο του σταθερου και εχεις πετυχει το ιδιο αποτελεσμα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Οὔτε πρωϊνὸς οὔτε νυκτερινός. Λειτουργῶ τέλεια τὴν τελευταία στιγμὴ προτοῦ ἐκπνεύσει κάποια προθεσμία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Οποιαδήποτε ώρα. Βέβαια, η καλύτερη ώρα για διάβασμα είναι μετά τις 6 και ως τις 2 βράδυ. Μετά τις 3 αρχίζω και νιώθω ότι κάποιο φάντασμα με παρακολουθεί, ενώ ακούω και παράξενους ήχους :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Όποιος ισχυρίζεται ότι αποδίδει καλύτερα τις βραδινές ώρες, μάλλον στο αίμα του τρέχουν τρελές ποσότητες καφείνης :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Λειτουργῶ τέλεια τὴν τελευταία στιγμὴ προτοῦ ἐκπνεύσει κάποια προθεσμία...
πόσο μοιαζουμε οι κριοί:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evavar

Νεοφερμένος

Η Evavar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Όποιος ισχυρίζεται ότι αποδίδει καλύτερα τις βραδινές ώρες, μάλλον στο αίμα του τρέχουν τρελές ποσότητες καφείνης :P
Εγώ δεν πίνω καν καφέ, αλλά σε πληροφορώ ότι πτυχιακή εργασία και αμέτρητες άλλες δουλειές τις έχω κάνει 22:00 με 8:00 το πρωί. Αλλά κοιμάμαι μέχρι τις 17:00 το απόγευμα μετά... (vampire style)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

techgirl

Νεοφερμένος

Η techgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Οὔτε πρωϊνὸς οὔτε νυκτερινός. Λειτουργῶ τέλεια τὴν τελευταία στιγμὴ προτοῦ ἐκπνεύσει κάποια προθεσμία...

Με το τίποτα! αγχώνομαι και μπλοκάρω εντελώς!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

merry poppins

Δραστήριο μέλος

Η merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 425 μηνύματα.
Ουτε εγω πίνω καφε...αλλα ειμαι εντελώς νυχτερινος τυπος...πιο νυχτερινος δε γινεται...τη μερα δε μπορω να συγκεντρωθω τοσο και ψυλονυσταζω..νομιζω μου μεινε απο το σχολείο...:clapup: η πρωινη νυστα...το βραδυ ομως τρελη εμπνευση....και απολυτη συγκεντρωση ...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
νυχτερινός τύπος 100%... το πρωί δε λειτουργώ.. με πολύ ζόρι και αν.. ενώ το βράδυ όλα γίνονται πιο εύκολα.
το μυαλό στροφάρει καλύτερα κι έχω πολύ περισσότερη ενέργεια! το κακό είναι ότι αν ξενυχτάω πολύ, μετά δεν μπορώ να σηκωθώ μια νορμαλ ώρα για αρκετές μέρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
πρωινός...ξυπνάω πάντα πολύ νωρίς το πρωί, έχω δεν έχω κάτι να κάνω!! δεν μου αρέσει να χάνω τις ώρες της μέρας, αλλά δεν μπορώ να κοιμηθώ και πολλές ώρες!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top