[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Να σαι καλά, Kajiri μου!!! Απλά φοβόμουν μήπως βγει αποτέλεσμα... κίτρινο η κάτι τέτοιο, εν κατεω!
:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Kανονικά το μουστάκι παίρνει μόνο αποτρίχωση με λέϊζερ ή άνοιγμα στο χρώμα, γιατί λένε πως αν τραβήξεις τις τρίχες με κερί, αυτές δυναμώνουν (μου το είπε η ξαδέρφη μου που είναι αισθητικός. Σε καλά κέντρα αισθητικής μετά σου βάζουν ένα υγρό που δεν θυμάμαι πως λέγεται το οποίο αποτρέπει το δυνάμωμα της τρίχας).

Μπορώ να διαφωνήσω? :P
χρόνια τώρα το κάνω κερί το μουστάκι μου και δόξα το θεό δε μου έχει προκείψει μέχρι σήμερα τσιγκελωτό :P
αν ίσχυε αυτό που λέει η ξαδέρφη σου, το μπικίνι θα γινόταν βερμούδα :P

εγώ πάντως όπως είπα, χρόνια τώρα το κάνω με ειδικό κερί... (κι εμένα η αισθητικός ξαδέρφη μου το κάνει :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ μίλησα μόνο για το μουστάκι καλέ, όχι γενικά την αποτρίχωση με χαλάουα οπουδήποτε! :beating::stupid::giveup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Εγώ μίλησα μόνο για το μουστάκι καλέ, όχι γενικά την αποτρίχωση με χαλάουα οπουδήποτε! :beating::stupid::giveup:

πάντως κι εγώ με κερί το κάνω και πλέον (5 χρόνια από την πρώτη φορά) μόνο 2 -- μετρημένες:P- τρίχες εκατέρωθεν συνεχίζουν να επιμένουν να βγαίνουν :confused:

[και όπως θα φαντάζεσαι, ως κάργα μελαχροινή από τρίχα... έχω να δώσω κιόλας :P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Μπορώ να διαφωνήσω? :P
χρόνια τώρα το κάνω κερί το μουστάκι μου και δόξα το θεό δε μου έχει προκείψει μέχρι σήμερα τσιγκελωτό :P
Κι εγώ με ζεστό κερί το κάνω, και πλέον έχουν εξασθενήσει πάρα πολύ οι τρίχες, σχεδόν δεν βγαίνουν άλλες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Κοριτσια ερώτηση και γώ με κερί το βγάζω αλλα πονάει υπερβολικά, υπάρχει τρόπος να μην πονάει τόσο;:worry:

Οταν είναι η ώρα του με ρημάζει:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
mania το κάνεις μόνη σου ή σε αισθητικό; Εγώ κάνω σε αισθητικό, δεν πονάω ιδιαίτερα και ο λίγος πόνος που νιώθω κρατάει μόλις 1 δευτερόλεπτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
mania το κάνεις μόνη σου ή σε αισθητικό; Εγώ κάνω σε αισθητικό, δεν πονάω ιδιαίτερα και ο λίγος πόνος που νιώθω κρατάει μόλις 1 δευτερόλεπτο

Μόνη μου, δεν έχω χρόνο να πάω σε αισθητικό, και πιό συγκεκριμένα δεν προλαβαινω να ...... :whistle:

στις αρχές πονούσε περισσότερο τώρα λιγότερο αλλα όχι τόσο όσο να είναι υποφερτό:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Μαρίνα ίσως να πρέπει να βρεις καμια φίλη που να ξέρει και να μπορεί να στο κάνει ... θα γίνεται πιο γρήγορα, θα τραβήξει μια κι έξω και θα πονέσεις λιγότερο
κι εγώ που το κάνω στην αισθητικό, δεν μπορώ να πω ότι πονάει πολύ... ίσως επειδή είναι στιγμιαίος ο πόνος επειδή το κάνει άλλος κι όχι μόνη μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Κοριτσια, η καλυτερη λυση ειναι το λειζερ!
Ξενοιαζεις!
Μια και καλη!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ώστε μούφα είπε η ξαδέρφη ε; :D
Καλά άμα την πετύχω.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
καλα συγνωμη, ολες εσεις εχετε μουστακια και τα βγαζετε?:hehe:
ελεος ρε:P
τι καλα που ειμαι ξανθιααα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Gio μου, το λειζερ και τα κερια χρησιμευουν και σε αλλες περιοχες του σωματος εκτος του προσωπου και εκει εχουν τριχες και οι ξανθιες!!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
μιλαω για ΜΟΥΣΤΑΚΙΙΙΙΙ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ΓΙΑ ΥΠΟΛΟΙΠΕς ΠΕΡΙΟΧΕς, ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΠΑΜΠΟΛΕς ΦΟΡΕς... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
καλα ντε!!!
μη βαρας!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
:bigarmhug

καλε εγω εσενα?? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
@mania: εγώ το κάνω μόνη μου... Πονάει αλλά άμα το κάνεις γρήγορα (σαν την... "αναίσθητη" την αισθητικό δλδ :P) είναι μόνο ένα τσίμπημα... Practise στο να μην κολώνεις να τρβήξεις θέλει.. άλλο Hint δεν έχω... :(

@Gio: εσένα και τις λοιπές ξανθές και ανοιχτόχρωμες κάτι τέτοιες στιγμές θέλω να σας ...χτυπήσω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλα συγνωμη, ολες εσεις εχετε μουστακια και τα βγαζετε?:hehe:
ελεος ρε:P
τι καλα που ειμαι ξανθιααα!

ε καλά ρε.. μην φανταστείς ότι το στρίβουμε κι όλας :P
απλά όταν είσαι μελαχρινή, το χνούδι (που κι εσύ έχεις :P) είναι σκούρο και χαλάει την γραμμή του άνω χείλους....
και να μην το βγάλουμε δεν έγινε και τίποτα, απλά είναι καλύτερα αν το βγάζουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top