• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Θέλω να κόψω το κάπνισμα - Ημερολόγιο Απεξάρτησης!

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ώστε είσαι αλήθεια 30 κι όχι 3 όπως μας έλεγες
σε τσάκωσα παλιοψευτρόνι :P

μου το απέδειξαν επιστημονικά, εν φταίω εγώ:( :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαμόγελο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δημοσιογράφος. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Καλή υπομονή σε όσους προσπαθούν να κόψουν το κάπνισμα. Να θυμάστε πως όλα είναι στο μυαλό :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.

Δε χρειάζεται σχόλια ε? :)

Ειδικά για τον borat που τώρα αρχίζει... Κράτα γερά!!!
Όχι ακριβώς σήμερα αλλά εδώ και 5-6 μέρες έχω πάρει απόφαση να μη ξανακαπνίσω...:)
Καλά τα πάω προς το παρόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ανατρίχιασα ρε :/:
εκεί που το βρήκες αυτό, μπας κι έχει καμιά φωτό να δω πως είναι τα πνευμόνια μου μετά από 1 ένα χρόνο και 3 μήνες? :P άντε έστω μετά από ένα χρόνο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Έβαλα στο google Images <Smoker's Lungs>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αααααααααα οκ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
"το 15% κατάφερε να απέχει από το τσιγάρο για τουλάχιστον ένα χρόνο." (απο το αρθρο). Δηλαδη...τιποτα σπουδαιο. Δεν ειναι και ευκολο. Οι καπνοβιομηχανιες εχουν τζιρο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Βασικά πιστεύω ότι υπάρχει ένα μυστικό στο κόψιμο του τσιγάρου....
Προσωπική μου εκτίμηση είναι ότι όπως σε κάθε εθισμό έτσι και στο τσιγάρο όταν λες ότι το κόβεις δεν πρέπει ποτέ ξανά να κάνεις ούτε τζούρα...
όπως όταν είσαι αλκοολικός δεν πίνεις ούτε γουλιά.. κάπως έτσι!
Πιστεύω ότι όταν είσαι καπνιστής, ακόμα κι όταν το κόβεις παραμένεις καπνιστής... κι αν κάνεις το λάθος και κάποια στιγμή κάνεις τζούρα... μετά θα κάνεις ένα τσιγάρο... και μετά θα κάνεις άλλο ένα για την παρέα... και μετά άλλο ένα με τον καφέ... και μετά θα κάνεις πακέτο :/:

Χαίρομαι πάντως που σε 3,5 μήνες κλείνω 2 χρόνια χωρίς τζούρα (και πέρασαν και κάποιες πολύ δύσκολες ώρες στο μεταξύ) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Συμφωνω. Και μπραβο σου που κοντευεις 2 χρονια. Ο παππους μου (το χω παντα για παραδειγμα), εκανε 70 αφιλτρα την ημερα. Δε χρησημοποιουσε καν αναπτηρα, με το ενα αναβε ο αλλο. Και μια μερα στα 45 του περιπου, εκει που του λεγαν "σιγα μη το κοψεις" , το κοψε μαχαιρι, και πεθανε σιδερενιος στα 95.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Σ'εμενα δουλευουν τα "κομμενα". Κλεινω κανα τριμηνο χωρις καθημερινο τσιγαρο, και μετραω καμια 10αρια τσιγαρα ενδιαμεσα. Απ'το ολοτελα.. :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
μόλις κλείσω τα δύο χρόνια... θα κάνω ένα δώρο στον εαυτό μου...

ΛΕΥΚΑΝΣΗ δοντιών :P





corpse.... βασικά όλα μέσα στο μυαλό είναι αλλά αν γουστάρεις να τα κάνεις αυτά τα δέκα... είναι όντως καλύτερα απ τα 20 και τα 30 την ημέρα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ πάλι από την μία τζούρα, έχω καταφέρει να γίνω κανονική καπνίστρια πάλι.. και δεν λέω να το πάρω απόφαση να το ξανακόψω.. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Oχι ρε Kajira.Να φανταστείς έπαιρνα παράδειγμα και απο σένα!! :(

Μην απογοητεύεσαι! Είμαι σίγουρη ότι θα την ξαναβρείς τη θέληση!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
:redface::redface::redface:

Θα το αποφασίσω ξανά, που θα πάει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Εγώ πάλι από την μία τζούρα, έχω καταφέρει να γίνω κανονική καπνίστρια πάλι.. και δεν λέω να το πάρω απόφαση να το ξανακόψω.. :(


γιαυτό λέω κι επιμένω... ΟΥΤΕ μία τζούρα ρε γμτ....
ο εθισμός είναι εθισμός :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,795 μηνύματα.
18,5 χρόνια χωρίς τζούρα! :clapup:



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
18,5 χρόνια χωρίς τζούρα! :clapup:



-petros
Λένε ότι το παθητικό κάπνισμα είναι χειρότερο ... :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ίσως να 'ναι.

https://www.iatronet.gr/newsarticle.asp?art_id=3287
Γί αυτό κάντε μας τη χάρη και κόψτε το όλοι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Eνταξει ειναι υπερβολη να λεμε οτι μπορει οι παθητικοι να κινδυνευουν περισσοτερο. Αλλα σιγουρα βλαπτομαστε και μεις.

Να δουμε ποτε θα γινει και κανας νομος της προκοπης σχετικος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top