• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Βλεφαροπλαστική

Vivicoolgirl

Νεοφερμένος

Η Vivicoolgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
εννοώ το σχήμα τους είναι κάπως.."πέφτουν" ελαφρά προς τα κάτω! δεν είναι αυτό που λέμε.. γατίσια! είναι καπως..έτσι!
Δεν είμαι έγω απλά βρήκα αυτό ως παράδειγμα σε μία σελίδα στο ίντερνετ σχετικά με το θέμα για να σας δώσω να καταλάβεται τι είναι τα καθοδικά μάτια.Μπορεί να διορθωθεί με την πλαστική χειρουργική;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Κι εγώ το έχω αυτό και δεν μου αρέσει καθολου. Είναι λες και είμαι μονίμως λυπημένη ή ζαβλακωμένη. Ακόμα και όταν δεν νυστάζω είμαι μες τη μαστούρα...τι να σου κάνει και το eyeliner, φαίνεται και στην κοπέλα πως δεν βοηθάει και πολύ.
Διορθώνεται με πλαστική φυσικά, το θέμα είναι έχεις να διαθέσεις τόσα λεφτά και αντέχεις να περάσεις την ταλαιπωρία που πάει πακέτο με κάτι τέτοιο? Επειτα υπάρχει και ο φόβος να μην πετύχει και να είναι πάλι χάλια τα μάτια σου, εσύ όμως να έχεις περάσει πόνο, πρήξιμο και ζημιά στο πορτοφόλι σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catlin

Δραστήριο μέλος

Η Βάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 427 μηνύματα.

εμένα -αν δεν είναι σε υπερβολικό βαθμό- μου φαίνεται γοητευτικό
κάνουν το πρόσωπο μελαγχολικό :redface:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Παντως εγώ αν είχα αυτό το "πρόβλημα", θα το σκεφτόμουν πολύ για πλαστική.
Γενικά η ταλαιπωρία της πλαστικής, και μάλιστα όταν σκέφτομαι ότι είναι στα μάτια κτλ.
Δεν ξέρω αν αξίζει.
Οκ, καθοδικά μάτια. Κανείς δεν είναι τέλειος. Και μια άλλη που έχιε ανοδικά μάτια, μπορεί να χει μεγάλο προγούλι.
Ε όλες κάτι έχουμε, σιγά πια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Ναι βρε, δεν το σκέφτομαι καν για πλαστική. Δεν είναι πως τα έχω όλα τέλεια και με χαλάει αυτό. Απλά κουβέντα να γίνεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Για τη θεματοθέτρια το έγραψα περισσότερο, που ρώτησε για πλαστική.
Ξέρω ότι εσύ δεν το σκέφτεσαι.
Αν φτιάξουμε κι αυτό, μετά θα μας ενοχλούν τα ζυγωματικά μας, κι αν τα φτάξουμε κι αυτά, μετά θα ναι η μέση μας και όλο κάτι θα είναι. Σιγά πια μην ασχοληθούμε τόοοσο πολύ.. ΟΥφ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivicoolgirl

Νεοφερμένος

Η Vivicoolgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Να μαι και εγώ! Πάντως γενικά είμαι υπέρ των αισθητικών επεμβάσεων,δεν το κρύβω,αρκεί βεβαια να γίνονται οπου υπάρχει πραγματικό πρόβλημα.Βέβαια κοστίζουν :/: και πρέπει πολύ να ψάξεις για τον γιατρό.Να είναι επιστήμονας οχι "χασάπης"! Να μια δυστιχώς περίπτωση "χασάπη"


βέβαια μπορεί να κάνει και θαύματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Κοίτα, όντως μεγάλη η διαφορά, αλλά εκτός από τα μάτια, δείχνει να της λέπτυνε και τη μύτη, και να τις έκανε λειζερ για τις δυσχρωμίες, και να έκανε και τον ψυχαναλυτή ώστε να έχει ύφος αυτοπεποίθησης.
Μη σου πω και τον μακιγιέρ.
Κοινώς, φώτοσοπ.. Μην πιστεύεις ότι βλέπεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivicoolgirl

Νεοφερμένος

Η Vivicoolgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Απο αμερικανικό ριάλιτι μεταμορφώσεων είναι.Ασχετο αλλα λατρεύω σχήμα ματιών Νάταλι Πόρτμαν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
H κοπέλα στη φωτογραφία μόνο μύτη φαίνεται να έχει αλλάξει, τα μάτια είναι ολόιδια. Για τα αφτιά δεν ξέρω επειδή έχει τα μαλλιά κάτω στην δεύτερη, πάντως δεν νομίζω πως κολλάει στο θέμα η συγκεκριμένη.
Με μακιγιάζ τόσο βαρύ σαν αυτή που μοιάζει με anime, κι εγώ μπορώ να αποκτήσω τα τέλεια μάτια. Αλλά αυτό είναι μόνο για φωτογραφίες, στην πραγματική ζωή αν κυκλοφορούσα με ψεύτικες βλεφαρίδες και εκατό στρώσεις μάσκαρα, θα μου πέταγαν ντομάτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
H κοπέλα στη φωτογραφία μόνο μύτη φαίνεται να έχει αλλάξει, τα μάτια είναι ολόιδια. Για τα αφτιά δεν ξέρω επειδή έχει τα μαλλιά κάτω στην δεύτερη, πάντως δεν νομίζω πως κολλάει στο θέμα η συγκεκριμένη.
Με μακιγιάζ τόσο βαρύ σαν αυτή που μοιάζει με anime, κι εγώ μπορώ να αποκτήσω τα τέλεια μάτια. Αλλά αυτό είναι μόνο για φωτογραφίες, στην πραγματική ζωή αν κυκλοφορούσα με ψεύτικες βλεφαρίδες και εκατό στρώσεις μάσκαρα, θα μου πέταγαν ντομάτες.

Για κανένα λόγο δε θα έκανα πλαστική για καθοδικά μάτια. Και μένα είναι ελάχιστα καθοδικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top