e-steki: The new era (part 1: forum)

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Bug (Εδω τ' αναφερουμε; :redface:)

Στην επεξεργασια προφιλ, αν πας να συμπληρωσεις το ονομα, δεν το δεχεται & βγαζει μηνυμα λαθους "Συμπληρώσατε λάθος τα γενέθλια σας (Που;)", εκτος και αν πρωτα συμπληρωσεις την ημερομηνια γεννησης σου. Μετα, λειτουργει κανονικα.

Υ.Γ: Βεβαια, για να δοκιμασω αν λειτουργει βαζοντας ημερομηνια γεννησης, εβαλα μια τυχαια, & μου μεινε! :P Παρακαλειται καποιος υπευθυνος να μου την αλλαξει (σε τιποτα. :))

Υ.Γ 2: Εμενα αυτο που μ' αρεσε πιο πολυ ειναι τα εικονιδια που υπαρχουν κατα τη συγγραφη του Post (του κανονικου, οχι του quick reply) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Πάρα πολύ καλό παιδιά! Μπράβο! Η αισθητική του είναι υπέροχη και ο συνδυασμός των χρωμάτων είναι πολύ καλός. Η πρώτη παρατήρηση που έχω να κάνω είναι η γραμματοσειρά των posts που είναι πολύ μικρή. Επίσης προτείνω το χρώμα των γραμμάτων του post να είναι το ζεύγος του χρώματος που έχουμε επιλέξει για το box. Δηλαδή στο μπλε και στο μοβ να είναι πράσινο και στο πράσινο πορτοκαλί. Έτσι θα ξεχωρίζεις καλύτερα τι γράφει, μιας και όπως είναι τώρα τα γράμματα κρύβονται. Το ίδιο θα πρότεινα και για τα link στις αρχικές καρτέλες (συγκεκριμένα στις τελευταίες συζητήσεις), γιατί δεν καταλαβαίνεις ότι είναι link αν δεν πας το ποντίκι σου από πάνω. Ίσως αν τα κάνατε bold να έκανε τη διαφορά.

Κατά τ' άλλα τα χρώματα που χρησιμοποιήσατε είναι από τα αγαπημένα μου και ταιριάζουν τέλεια με το avatar μου!:clapup:

ps: Άλλη μια πρόταση για το επόμενο update που έχω να κάνω, είναι να φτιάξετε smilies με τον e-steko (γνωστό ως το e με ματάκια) σαν προσωπάκι. Θα είναι το τέλειο ταίριασμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Virtuosofriend

Νεοφερμένος

Ο Virtuosofriend αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Πολύ καλή δουλειά! Μπράβο.
Απο ταχύτητα, εδώ είναι το ίδιο (Maxthon v1.6 kai me 2.0.5)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Είναι τέλειο! Πολύ ωραίο, υπέροχα χρώματα, εύκολη πλοήγηση, μου έφτιαξε το κέφι. Μπράβο παιδιά για την δουλειά!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Και 1 bug: εξαφανίστηκε η εικόνα της υπογραφής μου! Ενώ οι άλλοι έχουν τις εικόνες που είχαν βάλει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
καλημέρα σας! τι ομορφούλι -ΝΕΑΝΙΚΟΤΑΤΟ θα έλεγα, που έγινε τώρα το στέκι μας!

Αέρας φρεσκάδας!!! μπράβο παιδιά!!!

στολίζω το δέντρο μου και ελπίζω μετά να βρω χρόνο να το εξερευνήσω περισσότερο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Ελπίζω να μπήκατε όλοι με το δεξί πόδι...εεεε...χέρι... Καλορίζικο το νέο μας στέκι!!!

:clapup::clapup:


Eγώ μπήκα με το αριστερό λόγω αριστεροχειρίας. Πειράζει? Να ξέρετε πάντως ότι είμαι μέγας γρουσούζης. (muaxaxaxaxa)

Λοιπόν, ένα μεγάλο μπράβο σε όλους! Μπήκα τώρα και έπαθα πλάκα! Παρατήρησα ότι καθόμουνα και χάζευα την αρχική σελίδα, για 1 λεπτό χωρίς να κάνω καμία απολύτως κίνηση! Μπράβο παιδιά και εις ανώτερα! Εύχομαι αυτό το φόρουμ να γίνει λίκνο ανταλλαγής απόψεων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Γιατι ...χμμ... έτσι είναι το design του :P
Πάντως θα το λάβω υπόψιν αυτό που λες για μελλοντικές αλλαγές, ειδικά αν συμφωνούν και άλλα μέλη. :)

Ευχαριστώ πολύ για το τελευταίο σου σχόλιο :redface:

Η αλήθεια είναι οτι είναι λίγο πολύχρωμο αλλά νομίζω οτι είναι θέμα συνήθειας κι αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Πως μπορώ να αλλάξω τα χρώματα?

Βοήθειαααα δεν ξέρω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Σας ευχαριστούμε όλους! :D
Απλά υπέροχο! Τόσα χρώματα.. Είμαι ερωτευμένη με το μωβ και το πράσινο :inlove: Μαζί με το theme και τα κερσοράκια δε, δεν με πιάνει κανείς! Μόνο μια σειρά wallpapers λείπουν τώρα :clapup: Πολλά πολλά συγχαρητήρια!! :D
Τα wallpapers είναι στο πρόγραμμα. ;)

Bug (Εδω τ' αναφερουμε; :redface:)

Στην επεξεργασια προφιλ, αν πας να συμπληρωσεις το ονομα, δεν το δεχεται & βγαζει μηνυμα λαθους "Συμπληρώσατε λάθος τα γενέθλια σας (Που;)", εκτος και αν πρωτα συμπληρωσεις την ημερομηνια γεννησης σου. Μετα, λειτουργει κανονικα.

Υ.Γ: Βεβαια, για να δοκιμασω αν λειτουργει βαζοντας ημερομηνια γεννησης, εβαλα μια τυχαια, & μου μεινε! :P Παρακαλειται καποιος υπευθυνος να μου την αλλαξει (σε τιποτα. :))

Υ.Γ 2: Εμενα αυτο που μ' αρεσε πιο πολυ ειναι τα εικονιδια που υπαρχουν κατα τη συγγραφη του Post (του κανονικου, οχι του quick reply) :)
Απλά έχεις γραφτεί πολύυυ παλιά και γι'αυτό "τη γλίτωσες" χωρίς να βάλεις ημ/νία γενεθλιών :P Εδώ και καμιά διετία είναι υποχρεωτικό :P Αν και μου φαίνεται περίεργο, δεν έχεις κάνει επεξεργασία προφίλ εδω και 2 χρόνια;
Να στην αλλάξω σε τίποτα δεν μπορώ ούτε εγώ (ούτε πριν τις αλλαγές μπορούσα, επ'αυτού δεν άλλαξε κάτι), οπότε πες μου τι να σου βάλω (έστω με πμ) και αν θες μπορείς να την κρύψεις απο τα άλλα μέλη χρησιμοποιώντας την επιλογή μυστικότητας.

Πάρα πολύ καλό παιδιά! Μπράβο! Η αισθητική του είναι υπέροχη και ο συνδυασμός των χρωμάτων είναι πολύ καλός. Η πρώτη παρατήρηση που έχω να κάνω είναι η γραμματοσειρά των posts που είναι πολύ μικρή. Επίσης προτείνω το χρώμα των γραμμάτων του post να είναι το ζεύγος του χρώματος που έχουμε επιλέξει για το box. Δηλαδή στο μπλε και στο μοβ να είναι πράσινο και στο πράσινο πορτοκαλί. Έτσι θα ξεχωρίζεις καλύτερα τι γράφει, μιας και όπως είναι τώρα τα γράμματα κρύβονται. Το ίδιο θα πρότεινα και για τα link στις αρχικές καρτέλες (συγκεκριμένα στις τελευταίες συζητήσεις), γιατί δεν καταλαβαίνεις ότι είναι link αν δεν πας το ποντίκι σου από πάνω. Ίσως αν τα κάνατε bold να έκανε τη διαφορά.

Κατά τ' άλλα τα χρώματα που χρησιμοποιήσατε είναι από τα αγαπημένα μου και ταιριάζουν τέλεια με το avatar μου!:clapup:

ps: Άλλη μια πρόταση για το επόμενο update που έχω να κάνω, είναι να φτιάξετε smilies με τον e-steko (γνωστό ως το e με ματάκια) σαν προσωπάκι. Θα είναι το τέλειο ταίριασμα...
Χμμ θα το κοιτάξω αυτό με τα λινκ όταν ξυπνήσω καλύτερα. Όσο για το μέγεθος των γραμμάτων του ποστ, ας περιμένουμε λίγο να δούμε αν είναι θέμα συνήθειας, και αν όχι, αλλάζει εύκολα. :)
Όσο για τον e-στεκούλη, είναι όντως μια σκέψη να δημιουργηθούν smilies με αυτόν στο μέλλον. :)
Και 1 bug: εξαφανίστηκε η εικόνα της υπογραφής μου! Ενώ οι άλλοι έχουν τις εικόνες που είχαν βάλει.
Μάλλον απλά το URL της εικόνας είναι απο το e-steki.com/forum ή απο κάποια άλλη περιοχή του e-steki που πλέον δεν υπάρχει. Το έπαθαν πολλοί και θα συνιστούσα να ρίξετε όλοι μια ματιά στις υπογραφές σας.
Πως μπορώ να αλλάξω τα χρώματα?

Βοήθειαααα δεν ξέρω:P
Αν εννοείς τα χρώματα των μηνυμάτων θα πας Εργαλεία -> Επεξεργασία επιλογών και θα τις βρεις εκεί. ;) Δες και τα screenshots στο δεύτερο ποστ να σε βοηθήσουν. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

C.M.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η C.M. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Μεγάλη αλλαγή, θα το συνηθίσουμε όμως πού θα πάει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Συγχαρητήρια,πολύ καλή δουλειά:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
υτό που μου άρεσε περισσότερο είναι η ανανεωση στα νέα θέματα. Αυτό είναι πραγματικά κάτι το πολύ εξυπηρετικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Συγχαρητήριααααααααα και στους δυο σας για την πολύ καλή δουλεία:clapup::clapup::clapup:!!!!!! Είναι πάρα πολύ ωραίο και τα πολλά χρώματα με τρελαίνουν :D!!! Μου φτιάχνουν την διάθεση :D!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Καλημέρα!!!
Με γεια, με γειαααα!!! Πολύ καλό, φρέσκο και ανανεωμένο!!!!! :)
Εύγε στα παιδιά, χαλάλι η στέρηση!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Βασικά... έτσι για να ανάψω λίγο τα αίματα....
Μέχρι στιγμής αυτό που είδατε είναι μόνο το θέμα της εμφάνισης....
Τα παιδιά δουλεύουν πυρετωδώς και για άλλα πράγματα που είμαι σίγουρη θα σας ενθουσιάσουν επίσης!;)


Ο Αρκτούρος έχει δίκιο... κι όχι για να παινέψουμε το σπίτι μας αλλά.... το στέκι μας ανεβάζει τα στάνταρτς των φόρα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Πάρα πολύ καλή δουλειά.Συνεχίστε έτσι!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Και ολα αυτα ειναι μονο το 15%;.... το υπολιπο 85 ποτε ερχετε;..!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Καλημέρα guys,

τελικά το νέο στέκι είναι πολύ πιο ευέλικτο από το παλιό κ φορτώνει πολύ πιο γρήγορα.

Στην αρχή η αντίθεση των λευκών γραμμάτων στο χρωματιστό φόντο με κούραζε, τώρα αρχίζω κ το συνηθίζω. Θα ήθελα μόνο το αμέσως μεγαλύτερο μέγεθος γραμματοσειράς, αυτά μου φαίνονται κάπως μικρά. (Στις ανακοινώσεις αριστερά στην αρχική σελίδα, τα γράμματα είναι λίγο πιο μεγαλά όντως ή εμένα μου φαίνονται έτσι?)

Πάντως, συγχαρητήρια δεν συγκρίνεται με το παλιό, πολλά περισσότερα features, πολύ καλύτερη πλοήγηση, κ όλα αυτά με μόνο το 15% fresh ideas?

Ευχαριστούμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
παιδιά μπράβο, πολύ ανανεωτικό!!
fresh ονομα και πράγμα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top