e-steki: The new era (part 1: forum)

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Κι εγώ 13px το έκανα, και είναι σούπερ. Επίσης, (σόρρυ για το πρήξιμο), μήπως είναι εύκολο όταν πατάμε "Νέα μηνύματα" να εμφανίζεται με μπολντ το όνομα αυτού που έγραψε το τελευταίο μήνυμα σε κάθε θρεντ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πρέπει να πώ καλορίζικο, άν και είμαι λίο ψάρι έξω απο το νερό, πρέπει να πώ ότι είναι φανταστική αλλαγή, μπράβο στο στέκι που το άλλαξε, καλορίζικο να είναι και νέα μυνήματα με το καλό:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Μεγειες, μεγειες! :D
Πολλα πολλα μπραβο στους δυο σας που ριξατε τοοοοοση δουλεια [δεν σας συγχωρω βεβαια για το καφε theme :P].

Προσωπικα με εχει πιασει πονοκεφαλος απο τα τοσα χρωματα αλλα ομολογω οτι ειναι κατι ΕΝΤΕΛΩΣ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ και κανει τον αλλο να κολλαει περισσοτερο! :D

Συγχαρητηρια, και αναμενουμε και τα υπολοιπα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
πoλύ καλό όντως!

Εμένα βέβαια δεν μου αρέσει η πολυχρωμία οπότε για την ώρα τα γύρισα όλα στο μπλε και βρήκα την υγειά μου αλλά όλο το υπολοιπο μάρεσει πολύ!!!!

bugs δεν έχω βρει για την ώρα [ολα καλά μου βγαίνουν εμένα] και μου αρέσει ΠΑΡΑ πολύ η ιδέα της δημιουργίας Thread όταν γίνεται αναφορά!

well done, μπράβο και στους 2 σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Μέχρι χθες το βράδυ υπήρχε εδώ ένα μήνυμα της Michelle που με παρότρυνε να πω αν η Ηλιούπολη είναι πόλη κλπ, τώρα δεν το βρίσκω, αλλά επειδή είμαι περήφανη Ηλιουπολίτισσα δηλώνω ότι, ναι, η Ηλιούπολη είναι ένας πολύ ωραίος Δήμος, και θα ήταν πολύ ωραία αν έμπαινε στη λίστα των επιλογών του προφίλ :D Αυτά! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Μέχρι χθες το βράδυ υπήρχε εδώ ένα μήνυμα της Michelle που με παρότρυνε να πω αν η Ηλιούπολη είναι πόλη κλπ, τώρα δεν το βρίσκω, αλλά επειδή είμαι περήφανη Ηλιουπολίτισσα δηλώνω ότι, ναι, η Ηλιούπολη είναι ένας πολύ ωραίος Δήμος, και θα ήταν πολύ ωραία αν έμπαινε στη λίστα των επιλογών του προφίλ :D Αυτά! :D

Πες τα ρε Molka :D:D!!! Η Ηλιούπολη, όχι οτι είναι η περιοχή μου, αλλά είναι από τις καλύτερες περιοχές :clapup::clapup::clapup:!!!

Και για να είμαι εντός θέματος: Πλέον δεν εμφανίζεται κειμενάκι κάτω από το αβαταρ ή εγω είμαι εντελώς γκαβή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Δεν εμφανίζεται :)

ΥΓ: 9000ο ποστ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Στα στατιστικα ενος θεματος, εκει που λεει "το τελευταιο μνμ δημοσιευτηκε απο το ταδε μελος", το ταδε δεν ειναι bold. Μπορειτε να το κανετε γιατι μπερδευομαι και διαβαζω το μελος που εχει ξεκινησει την κουβεντα? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Στα στατιστικα ενος θεματος, εκει που λεει "το τελευταιο μνμ δημοσιευτηκε απο το ταδε μελος", το ταδε δεν ειναι bold. Μπορειτε να το κανετε γιατι μπερδευομαι και διαβαζω το μελος που εχει ξεκινησει την κουβεντα? :worry:

+1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Στα στατιστικα ενος θεματος, εκει που λεει "το τελευταιο μνμ δημοσιευτηκε απο το ταδε μελος", το ταδε δεν ειναι bold. Μπορειτε να το κανετε γιατι μπερδευομαι και διαβαζω το μελος που εχει ξεκινησει την κουβεντα? :worry:

+1 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εμενα αυτό που με μπέρδεψε ήταν το ότι στη γρηγορη απάντηση τα κουμπιά τις καταχώρισης και του επεξεργασί κειμένου είναι ανάποδα από πριν. Έχασα κάποια μηνύματα, πατώντας επεξεργαστή κατά λάθος... αλλα θα το μάθω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Μα ακόμη και επεξεργαστής κειμένου να πατήσεις απλώς σε πάει το WYSIWYG editor χωρίς να χάνετε το κείμενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν είναι στο σωστό θεμα αλλά θα το πω! Όταν πηγαίνω στο προφιλ μου στα στατιστικά μου λέει οτι έχω δημιουργήσει ένα θέμα! Επειδή δεν θυμάμαι να έχω δημιουργήσει κανένα πατάω πάνω και μου βγάζει:
Λυπούμαστε - δεν υπήρξαν αποτελέσματα. Προσπαθήστε ξανά χρησιμοποιώντας διαφορετικές λέξεις - κλειδιά.

Είναι λάθος ή πράγματι έχω δημιουργήσει νέο θέμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Είναι μια αναφορά την όποια είχες κάνει κάποτε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Α καταλαβα! Ευχαριστω :)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
μπραβο σας παιδια!!! εμενα μου αρεσουν πολυ ολα τα χρωματα (παρ'όλο που νομιζω οτι δεν βλεπω εντελως σωστα τη σελιδα γιατι χρησιμοποιω ΙΕ6 οπως με πληροφορησε η μισελ :redface:).. ωστοσο μου αρεσουν ολα παρα πολυ και δεν βρισκω λογο να γκρινιαζουμε, τα παιδια κουραστηκαν τοσους μηνες για να εχουμε ενα πιο ομορφο στεκι και τα εχουμε βαλει στη γωνια και τα πυροβολουμε ασυστολα.. ε, ελεος πια.. :) φιλικα παντα.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Ποιος γκρινιαξε? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Το new era ΔΕΝ έχει φτιαχτεί σύμφωνα με τον ΙΕ6 όποτε όσοι επιθυμείτε Internet Explorer κατεβάστε την έκδοση 7. Δεν είναι μόνο για το e-steki αλλά και για την δικιά σας ασφάλεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
καλέ δεν γκρινιάζουμε! Εγώ τουλάχιστον κάνω προτάσεις που πιστεύω ότι είναι για το καλό του σάιτ, όχι για να "την πω" στα παιδιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
δεν μιλησα για ολους οσους εκαναν παρατηρησεις παντως.. ;)

υγ: οσον αφορα παντως στο δικο μου η/υ, δυστυχως δεν εχω την ευχερεια να ανανεωνω το software απο μονη μου.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top