Μανωλάδα : Aιματηρή επίθεση κατά αλλοδαπών - εργατών

Nina-nana

Διάσημο μέλος

Η Nina-nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 2,536 μηνύματα.
Συγγνώμη βρε παιδιά, για να καταλάβω. Εσάς δηλαδή σας απασχολούν περισσότερο τα δικαιώματα των μεταναστών και το πόσο και αν πληρώνονται, και όχι το γεγονός ότι ένας συνάνθρωπός μας (λέμε τώρα) σήκωσε πιστόλι και πυροβόλησε; Εμένα δεν με απασχολεί η αφορμή και ο λόγος. Δεν με νοιάζει αν πυροβόλησε ο επιστάτης επειδή του ζήτησαν τα δεδουλευμένα ή ο κλέφτης για να του ανοίξουν το χρηματοκιβώτιο. Και τις δύο συμπεριφορές τις θεωρώ απαράδεκτες και κατακριτέες. Τα υπόλοιπα είναι σάλτσες.

Όσο για αυτά...

Και για το μποϋκοτάζ να πω, σήμερα στην κεντρική λαχαναγορά της Αθήνας, ενώ πριν το σκάνδαλο με τις φράουλες οι ταμπέλες έγραφαν "Φράουλες Ηλείας" τώρα γράφουν "Φράουλες Μανωλάδας". Εκεί να δείτε κόσμος που αγόραζε, καλή δουλίτσα κάνουν και τα μίντια .

Δεδομένων των λιπασμάτων και διάφορων καρκινογόνων ουσιών που έχουν οι φράουλες, μπράβο τους και καλά να πάθουν. Να τις τρώνε πρωί, μεσημέρι και βράδυ, μέχρι να σκάσουν από την πολλή φράουλα. Εγώ φράουλες δεν ξαναγοράζω. Ούτε και πριν τις προτιμούσα, τώρα πλέον δεν τις πλησιάζω καν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Δεδομένων των λιπασμάτων και διάφορων καρκινογόνων ουσιών που έχουν οι φράουλες, μπράβο τους και καλά να πάθουν. Να τις τρώνε πρωί, μεσημέρι και βράδυ, μέχρι να σκάσουν από την πολλή φράουλα. Εγώ φράουλες δεν ξαναγοράζω. Ούτε και πριν τις προτιμούσα, τώρα πλέον δεν τις πλησιάζω καν.

Ναι μόνο οι φράουλες έχουν; Φάτε κρεμμύδια Θήβας και πατάτες στερεάς....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nina-nana

Διάσημο μέλος

Η Nina-nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 2,536 μηνύματα.
Επειδή καλλιεργούμε κι εμείς φράουλες (δηλαδή οι γονείς μου) καθώς και άλλα κηπευτικά, και έχω δει το μέγεθος, το είδος και τη γεύση της φράουλας από το κτήμα τους σε σύγκριση με το προϊόν της αγοράς, θεωρώ ότι ειδικά η φράουλα τραβάει πάρα μα πάρα πολύ λίπασμα και δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο καρκινογόνο ενισχυτικό. Μετά από παρότρυνση της μητέρας μου που ασχολείται ειδικά με την καλλιέργεια φράουλας, εδώ και 20 χρόνια αποφεύγω να αγοράζω φράουλες, παρότι μου αρέσουν. Για το λόγο αυτό μου φάνηκε αστείο ότι κάποιοι ούγκα-ούγκα κάνουν ουρά να αγοράσουν φράουλες Μανωλάδας. Η βλακεία είναι αήττητη.

Εν πάση περιπτώσει, υπάρχουν κι άλλες περιοχές που παράγουν κρεμμύδια και πατάτες εκτός της Στερεάς Ελλάδας, δεν είναι η επιλογή φράουλες Ηλείας ή κρεμμύδια Θήβας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Ναι ρε φίλε γιατί πρώτον τώρα θα μείνουν οικογένειες χωρίς χρήματα για να πάρουν τα απαραίτητα(τρόφιμα ρε γμτ)!!!Δεν με ενδιαφέρουν τα χρήματα δεν με ενδιαφέρει η οικονομία αλλά όταν εξαρτιέται το μέλλον και ο πατέρας μου από τους αγρότες με ενδιαφέρει γιατί εγώ θα πεινάσω όχι εσύ!Και δεύτερον όπως πρόλαβε και κάποιος άλλος είπε δεν πέθανε κανένας μόνο τραυματίστηκαν είτε λίγο είτε πιο σοβαρά...Αυτά ;)

Κοπελιά θεωρείς την δική σου ζωή πιο σημαντική από την ζωή οποιουδήποτε άλλου ανθρώπου στην γη; Γιατί απλά δεν είναι.
Ναι οι άνθρωποι είναι παράνομοι ας τους γυρίσουν στη χώρα τους, ας σταματήσουν να τους απασχολούν, όχι να τους σκοτώνουν. Θεωρώ σαν Έλληνες στην Ελλάδα πρέπει να έχουμε παραπάνω δικαιώματα από τους μη Νόμιμους κατοίκους, όμως στα ανθρώπινα δικαιώματα και σαν ανθρώπινη ζωή γενικά ΠΡΕΠΕΙ να αντιμετωπιζόμαστε ίσα.

Γιατί άραγε, οι νεοελληναράδες που λέει και η Δαλιδά, δεν κάνουν τις εργασίες των μπαγκλαντεζάνων, των αλβανών, των βουλγάρων ..στην ελληνική ύπαιθρο; :hmm: Βάλθηκαν όλοι να γίνουν πυρηνικοί υπερφυσικοί. :worry:

Προσφορά - Ζήτηση απλά τα πράγματα. Κανείς Έλληνας δεν θα πάει για 20 ευρώ την μέρα, ξέρω όμως πολλούς που θα πήγαιναν για 80-100ευρώ την μέρα που είναι μεροκάματο που δικαιολογεί τον κόπο και τις ώρες εργασίας της σκληρής αγροτικής παραγωγής. Με την ίδια λογική που κανείς Έλληνας δεν θα πήγαινε να δουλέψει στα καράβια αν δεν τον πληρώναν 3000 ευρώ το μήνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Προσφορά - Ζήτηση απλά τα πράγματα. Κανείς Έλληνας δεν θα πάει για 20 ευρώ την μέρα, ξέρω όμως πολλούς που θα πήγαιναν για 80-100ευρώ την μέρα που είναι μεροκάματο που δικαιολογεί τον κόπο και τις ώρες εργασίας της σκληρής αγροτικής παραγωγής. Με την ίδια λογική που κανείς Έλληνας δεν θα πήγαινε να δουλέψει στα καράβια αν δεν τον πληρώναν 3000 ευρώ το μήνα.

Χοχοχο..και ο καθηγητής στο δημόσιο την ημέρα (αν διαιρέσουμε τον μισθό του) λαμβάνει μεικτά 20 €. :P Ασχέτως αν κάνει ή όχι, καλό μάθημα κλπ. Το ίδιο και ένας δημόσιος υπάλληλος διοικητικού πόστου. Όμως πριν κάποια χρόνια, γινόταν σφαγή για μια θεσούλα στο δημόσιο..για 20 €/ημέρα. :eek:

Δεν νομίζω ότι είναι τόσο ο μισθός το κίνητρο όσο η νοοτροπία του Έλληνα. Στην χώρα μας, θεωρείται ντροπή να έχεις δουλειά. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Αθλητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Αν αυτό που είπε η ΧΑ σου φάνηκε λογικό και σωστό και τα άλλα σοσιαλιστικές μαλακίες, κάνε μία χάρη στην ανθρωπότητα: βάψου μπλε και πέσε στη θάλασσα.
Και θα κανω τωρα εγω τον κοπο να μιλησω σε ενα Κουμουνιστη . . . not !

Ασε που ειμαι σιγουρος οτι δεν κανατε ΚΑΝ τον κοπο να διαβασετε την ανακοινωση τους και απλα ξεκινησατε τα γνωστα που σας βαζουν να λετε για αυτο το κομμα σαν , επιτρεψτε μου να χρησιμοποιησω και ζητω συγνωμη απο τη διευθυνση του site , ΠΡΟΒΑΤΑ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Και θα κανω τωρα εγω τον κοπο να μιλησω σε ενα Κουμουνιστη . . . not !

Ασε που ειμαι σιγουρος οτι δεν κανατε ΚΑΝ τον κοπο να διαβασετε την ανακοινωση τους και απλα ξεκινησατε τα γνωστα που σας βαζουν να λετε για αυτο το κομμα σαν , επιτρεψτε μου να χρησιμοποιησω και ζητω συγνωμη απο τη διευθυνση του site , ΠΡΟΒΑΤΑ !
δεν χρειαζεται να διαβασεις καν την ανακοινωση αυτων των υπανθρωπων ολοι ξερουμε το ποιον τους και την ιδεολογια τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Αθλητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
δεν χρειαζεται να διαβασεις καν την ανακοινωση αυτων των υπανθρωπων ολοι ξερουμε το ποιον τους και την ιδεολογια τους
Με επαληθευεις για ακομη μια φορα , nothing to do here :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Με επαληθευεις για ακομη μια φορα , nothing to do here :)
ή μηπως δεν την ξερεις;ενταξει καταδικασαν την δολοφονικη επιθεση λεει τιποτα αυτο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Αθλητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
ή μηπως δεν την ξερεις;ενταξει καταδικασαν την δολοφονικη επιθεση λεει τιποτα αυτο;
Αν συγκρινω τις Κουμουνιστικες παπαριες που λεει το ΚΚΕ , τις σοσιαλιστικες μαλακιες του ΠΑΣΟΚ που βαζανε αλλοδαπους να βαστανε σημαιες στις ομιλιες προεκλογικα , ε νομιζω πως αυτα που ειπαν αυτοι οι ΑΠΑΝΘΡΩΠΟΙ συμφωνα με τα λεγομενα σου ειναι και τα πιο λογικα !

Καταδικαζουν την επιθεση αυτη , αλλα καταδικαζουν και τα αφεντικα αλλα και το κρατος που δεν ελεγχει ΚΑΝ τι γινεται , προσλαμβανωντας αλλοδαπους για 3 και μια ενω ΧΙΛΙΑΔΕΣ ελληνικες οικογενειες θα εδιναν τα παντα για να βρουν μια δουλεια ! Τι πιο απλο και λογικο . . Αλλα ειπαμε προβατα ησασταν , ειστε και θα ειστε για μια ζωη !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Κοπελιά θεωρείς την δική σου ζωή πιο σημαντική από την ζωή οποιουδήποτε άλλου ανθρώπου στην γη; Γιατί απλά δεν είναι.
Ναι οι άνθρωποι είναι παράνομοι ας τους γυρίσουν στη χώρα τους, ας σταματήσουν να τους απασχολούν, όχι να τους σκοτώνουν. Θεωρώ σαν Έλληνες στην Ελλάδα πρέπει να έχουμε παραπάνω δικαιώματα από τους μη Νόμιμους κατοίκους, όμως στα ανθρώπινα δικαιώματα και σαν ανθρώπινη ζωή γενικά ΠΡΕΠΕΙ να αντιμετωπιζόμαστε ίσα.

Όχι δεν την θεωρώ πιο σημαντική ίσα ίσα λιγότερο σημαντική,απλά όταν δεν καταλαβαίνεις ακριβώς τι θέλω να πω μην μου την λες,επεξεργάσου και το υπόλοιπο κείμενο μου και μετά απάντα μην πιάνεσε μόνο στην μία παράγραφο.
Δεν σε άγγιξε το περιστατικό οπότε μην μιλάς χωρίς να το περάσεις και εσύ...
Ρε πας καλά εγώ τους βοηθάω και τους αισθάνομαι σαν γνωστούς μου,τους έχω δώσει ρούχα και τρόφιμα επειδή το ήθελα και όχι γιατί με ανάγκασαν.
Είπα εγώ να τους σκοτώσουν;;;;ΚΑΝΕΊΣ δεν έχει το δικαίωμα να αφαιρέσει ανθρώπινη ζωή ΚΑΝΕΊΣ!!!!Είμαστε όλοι ίσοι δεν φέρνω αντίρρηση...Απλά κατάλαβε ότι δεν είμαι κατά των Μπαγκλαντέζων απλά αυτό...:confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nina-nana

Διάσημο μέλος

Η Nina-nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 2,536 μηνύματα.
Καταδικαζουν την επιθεση αυτη , αλλα καταδικαζουν και τα αφεντικα αλλα και το κρατος που δεν ελεγχει ΚΑΝ τι γινεται , προσλαμβανωντας αλλοδαπους για 3 και μια ενω ΧΙΛΙΑΔΕΣ ελληνικες οικογενειες θα εδιναν τα παντα για να βρουν μια δουλεια ! Τι πιο απλο και λογικο . . Αλλα ειπαμε προβατα ησασταν , ειστε και θα ειστε για μια ζωη !
Δηλαδή το πρόβλημα είναι ότι για κάποιες δουλειές προτιμούνται αλλοδαποί αντί για Έλληνες... και όχι ότι συμπεριφερόμαστε στους μαυριδερούς λες και είναι ζώα; Ωραία λογική, να το χαίρεστε το κόμμα σας.

Αντί να αναρωτιόμαστε πότε και για ποιο λόγο γίναμε τόσο απάνθρωποι με τους ξένους (λες και πριν 50 χρόνια δεν είμασταν εμείς οι φτωχομπινέδες που πήγαιναν στο εξωτερικό να δουλέψουν για ένα κομμάτι ψωμί), καταδικάζουμε το κράτος που δεν ελέγχει τις προσλήψεις αλλοδαπών. Τόσα πράγματα δεν ελέγχει το κράτος, οι προσλήψεις αλλοδαπών είναι το πρόβλημα?

Βρε ουστ. Καλύτερα πρόβατο παρά φασιστόσκυλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Αθλητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Είσαστε τα αποβράσματα της κοινωνίας και μια ένδειξη ότι έχουμε ως χώρα αλλοτριωθεί σε βαθμό να πιστεύουμε ότι είμαστε υπεράνω όλων. Αυτό είσαστε, χαζοβιόλικα καθικάκια και τίποτα παραπάνω.
Ωπα , εσυ τωρα πιστευεις οτι ειμαι Χρυσα Αυγιτης ? Λαθος κανεις Ολυμπιακος ειμαι , κ αν υπηρχε Ολυμπιακη Συμμαχια στις εκλογες αυτη θα ψηφιζα ! Αλλα οποιος μιλαει σωστα θα εχει κα ιτην επιβραβευση μου . . και την επιβραβευση ολων οσων δεν ασχολουνται με τα ''μεγαλα'' κομματα ! Για να αποφυγω τυχων συμπεριφορες οπως της κοπελιας απο πανω ! Γιατι ως κλασικα προβατακια που ειστε ξεκινησατε να με βγαλετε φασιστα και νεοναζιστη :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Ε δικιο εχεις , τελειωσε το και ελα να ανοιξουμε συζητηση ξανα

Το β προσωπο δεν αναφερεται στον συγγραφεα.
Αντε στην σχολουλα σου τωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Και θα κανω τωρα εγω τον κοπο να μιλησω σε ενα Κουμουνιστη . . . not !

Ασε που ειμαι σιγουρος οτι δεν κανατε ΚΑΝ τον κοπο να διαβασετε την ανακοινωση τους και απλα ξεκινησατε τα γνωστα που σας βαζουν να λετε για αυτο το κομμα σαν , επιτρεψτε μου να χρησιμοποιησω και ζητω συγνωμη απο τη διευθυνση του site , ΠΡΟΒΑΤΑ !
Χμ, για πες, τί σχετικό με την κοσμοθεωρία του Σοσιαλισμού-Κομμουνισμού έχεις διαβάσει εσύ, αφού δεν είσαι «ΠΡΟΒΑΤΟ» και το έχεις ψάξει το θέμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
ειμαστε ΠΑΤΡΙΩΤΕΣ


Aυτός που φτάνει στην ανάγκη να υπερασπιστεί τον εαυτό του καλυπτόμενος πίσω από μια τόσο μη συγκεκριμένη έννοια, μάλλον χρειάζεται να το πάρει αλλιώς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Αθλητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Χμ, για πες, τί σχετικό με την κοσμοθεωρία του Σοσιαλισμού-Κομμουνισμού έχεις διαβάσει εσύ, αφού δεν είσαι «ΠΡΟΒΑΤΟ» και το έχεις ψάξει το θέμα;
Kουμουνισμος = Δολοφονοι
Σοσιαλισμος = Ψευτες , Κλεφτες , Υποκριτες

Αιντε και καλο Πασχα να εχουμε !

Οσο για τον αλλον απο πανω , μονο να κρυφτω δεν θελω . Ειμαι 10 φορες πατριωτης και ειστε 10 φορες μεγαλυτεροι φασιστες απο οσο νομιζετε οτι ειμαι εγω και καλα !

Εζησα για να το δω παντως κ αυτο να με πουν φασιστα και νεοναζι χαχαχαχαχα ποσο ταραμαλικια παιζει να ειστε ! αχ ! αχ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hidd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο hidd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Kουμουνισμος = Δολοφονοι
Σοσιαλισμος = Ψευτες , Κλεφτες , Υποκριτες

Αιντε και καλο Πασχα να εχουμε !

Οσο για τον αλλον απο πανω , μονο να κρυφτω δεν θελω . Ειμαι 10 φορες πατριωτης και ειστε 10 φορες μεγαλυτεροι φασιστες απο οσο νομιζετε οτι ειμαι εγω και καλα !

Εζησα για να το δω παντως κ αυτο να με πουν φασιστα και νεοναζι χαχαχαχαχα ποσο ταραμαλικια παιζει να ειστε ! αχ ! αχ !

Περισσοτερο αφορισμο, γενικευσεις και βλακεια δεν εχω ξαναδει σε ενα ποστ! Ποσο χρονων εισαι αν επιτρεπεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Kουμουνισμος = Δολοφονοι
Σοσιαλισμος = Ψευτες , Κλεφτες , Υποκριτες

Αιντε και καλο Πασχα να εχουμε !

Οσο για τον αλλον απο πανω , μονο να κρυφτω δεν θελω . Ειμαι 10 φορες πατριωτης και ειστε 10 φορες μεγαλυτεροι φασιστες απο οσο νομιζετε οτι ειμαι εγω και καλα !

Εζησα για να το δω παντως κ αυτο να με πουν φασιστα και νεοναζι χαχαχαχαχα ποσο ταραμαλικια παιζει να ειστε ! αχ ! αχ !
Αχα. Καταλάβαμε. Μείνε στην αμάθεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Αθλητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Οκ δεν ειναι κλεφτες οι σοσιαλοδημοκρατες που απο τοτε που ανεβηκαν στην εξουσια εχουν φερει τη χωρα στο πατο ! Οικονομικα και σε οποιο αλλο κλαδο και να δουμε !

Κουμουνισμος , εμφυλιος πολεμος μεσα στην Ελλαδα , ο κυριος Σταλιν εσφαξε και δολοφονησε ενα σωρο ανθρωπους ! Κουμουνισμος ! Να τον λουστειτε μαζι με τα μυαλα που κουβαλατε ! Αντε καλο πασχα να εχετε και καλο σουβλισμα να σας κανουν !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top